KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
C2 klassi poiste turniiri võitis FC Nõmme United

Triobeti Aastalõputurniiri C2 klassi turniiril osales jällegi 16 meeskonda, kes olid jagatud nelja alagruppi. Alagruppide võitjad selgitasid kohamängudes ka turniiri võitja.

Esimesena pääses nelja parema sekka Tallinna FC Flora, järgnesid Tallinna JK Legion, Tartu JK Tammeka I ja FC Nõmme United. Finaalis alistas FC Nõmme United 4:0 Tartu JK Tammeka I.

I koht: FC Nõmme United
II koht: Tartu JK Tammeka I
III koht: Tallinna FC Flora

Parim väravalööja: Henry Välja 7 (FC Nõmme United)
Parim väravavaht: Evert Grünvald (Tallinna FC Flora)
Parim mängija: Kristjan Pelt (FC Nõmme United)

C2 turniiri alagrupimängud:

8:00 A Tallinna FC Levadia - Nõmme Kalju FC 2:1
Väravad: Daniil Petrunin (2) - Stefan Grahv

8:15 B Tallinna JK Legion - JK Tallinna Kalev 3:0
Väravad: Gleb Ignatenko,Aleksandr Šapovalov, Daniel Fedotov

8:30 C Läänemaa JK - Tallinna FC Infonet 2:4
Väravad: Reno Mark, Keven Kirs - Markus Kade (3), Daniil Tsuiman

8:45 D Viimsi FCF MRJK - Keila JK 1:1
Väravad: Marten Meumers - Markus Männik

9:00 A Tallinna FC Flora - Kohtla-Järve JK Järve 5:1
Väravad: Mihkel Kurbel (2), Oskar Kröönström, Anton Krutogolov (2) - Vladislav Manjak 

9:15 B Jõgeva SK Noorus-96 - Paide Linnameeskond 3:0
Väravad: Raul-Martun Sirkas (3)

9:30 C Pärnu JK Vaprus - Tartu JK Tammeka I 1:1
Väravad: Ronaldo Tiismaa - Patrick Gemro Veelmaa

9:45 D FC Nõmme United - Tartu JK Tammeka II 6:0
Väravad: Kristofer Piht (2), Henry Välja (2), Ralf-Stiven Viru (2)

10:00 A Tallinna FC Flora - Tallinna FC Levadia 1:0
Värav: Marten Aun

10:15 B Tallinna JK Legion - Paide Linnameeskond 2:0
Väravad: Daniel Fedotov, Andreas Deivid

10:30 C Läänemaa JK - Pärnu JK Vaprus 0:2
Väravad: Robin Limberg (2)

10:45 D Tartu JK Tammeka II - Keila JK 1:2
Väravad: Ott Kaarel Vään - Martin Uusla, Markkus Seppik

11:00 A Kohtla-Järve JK Järve - Nõmme Kalju FC 1:0
Värav: Artjom Gussev

11:15 B JK Tallinna Kalev - Jõgeva SK Noorus-96 2:2
Väravad: Mikk Kruusalu, Joonas Koff - Daniel Aganits, Märt-Indrek Sirkas

11:30 C Tallinna FC Infonet - Tartu JK Tammeka I 0:4
Väravad: Patrick Gemro Veelmaa, ov. Georgi Tarasov, Rasmus Luha, Robert Paju

11:45 D FC Nõmme United - Viimsi FCF MRJK 4:1
Väravad: Henri Välja, Kristofer Piht, Joel Kokla, Steven Salmistu - Reico Riigov

12:00 A Tallinna FC Levadia - Kohtla-Järve JK Järve 1:1
Väravad: Karl Pukk - Vladimir Gavriljuk

12:15 B JK Tallinna Kalev - Paide Linnameeskond 1:0
Värav: Murad Velijev

12:30 C Läänemaa JK - Tartu JK Tammeka I 0:5
Väravad: Dominic Laaneots (2), Patrick Gemro Veelmaa, Patrick Peterson, Rasmus Luha

12:45 D Viimsi FCF MRJK - Tartu JK Tammeka II 3:1
Väravad: Marten Meumers, Hugo Rebane, Reico Riigov - Ott Kaarel Vään

13:00 A Nõmme Kalju FC - Tallinna FC Flora 0:4
Väravad: Otto Gregor Tagapere, Anton Krutogolov (2), Roland Jodis

13:15 B Jõgeva SK Noorus-96 - Tallinna JK Legion 2:2
Väravad: Raul-Martun Sirkas, Kristjan Rumm - Dmitri Kozlov, Daniel Fedotov

13:30 C Pärnu JK Vaprus - Tallinna FC Infonet 3:0
Väravad: Raul Tääker, Rocco Mõtt, Kevin Helin

13:45 D Keila JK - FC Nõmme United 0:6
Väravad: Henry Välja (2), Joel Kokla, Robi Saarma (2), Kristjan Pelt


Poolfinaal:

14:00 A1 Tallinna FC Flora - C1 Tartu JK Tammeka I 0:2
Väravad: Rasmus Luha, Patrick Gemro Veelmaa

14:15 B1 Tallinna JK Legion - D1 FC Nõmme United 0:3
Väravad: Henry Välja, Kristofer Piht, Kristjan Pelt


Kohamängud:

14:30 III-IV koha mäng Tallinna FC Flora - Tallinna JK Legion 2:1
Väravad: Daniel Tuhkanen, Anton Krutogolov - Daniel Fedotov

14:45 FINAAL Tartu JK Tammeka I - FC Nõmme United 0:4
Väravad: Kristjan Pelt, Henry Välja, Ralf-Stiven Viru, Robi Saarma


Alagrupid/paremusjärjestus:
A - 1. Tallinna FC Flora 9p, Tallinna FC Levadia 4p, Kohtla-Järve JK Järve 4p, Nõmme Kalju FC 0p
B - 1. Tallinna JK Legion 7p, Jõgeva SK Noorus-96 5p, JK Tallinna Kalev 4p, Paide Linnameeskond 0p
C - 1. Tartu JK Tammeka I 7p, Pärnu JK Vaprus 7p, Tallinna FC Infonet 3p, Läänemaa JK 0p
D - 1. FC Nõmme United 9p, Viimsi FCF MRJK 4p, Keila JK 4p, Tartu JK Tammeka II 0p


Koosseisud:

Tallinna FC Flora: Evert Grünvald, Daniel Tuhkanen, Otto Gregor Tagapere, Anton Krutogolov, Andreas Pauri, Marten Aun, Sven Areng, Ronald Jodis, Mihkel Kurbel, Rei Sikk, Oskar Kröönström, Maksim Gadzalov.
Treener: Dmitri Ustritski

Tallinna FC Levadia: Siim Salmi, Andreas Põldvee, Artur Holodov, Daniil Petrunin, Nikita Dronov, Mattias Jurkovits, Georg Kurus, Herman Õunas, Karl Pukk, Karevi Pajumets, Rasmus Laumets, Markus Mäekivi, Kaur Kaugema, Andres Järve, Ralf Mikk, Ragnar Metsala, Enrice Lumiste, Cris Ditmann.
Treener: Enn Läänmäe

Nõmme Kalju FC: Eric Jakobson, Stever Pedriks, Oliver Savolainen, Martin Bode, Remy Puussepp, Richard Risrkok, Kaspar Simmermann, Stefan Grahv, Hugo Pihl, Rasmus Neljand, Eric Hermaküla, Karel Tummeltan.
Treener: Kristen Viikmäe

Kohtla-Järve JK Järve: Vladislav Januskevitš, Mihhail Petrov, Sergei Jevstignejev, Vladimir Gavriljuk, Aleksandr Gerassimtšik, Vladislav Manjak, Maksim Mäekuusk, Mark Haritanovits, Artjom Gussev, Pavel Savin, Nikita Mazura, Deniss Lapko, Ilja Golubnits, Mikhail Khripkov.
Treener: Mikhail Kharitanovits

Tallinna JK Legion: Gleb Ignatenko, Andreas Deivid, Artjom Komlov, Daniil Lambinen, Aleksander Truss, Jevgeni Vovtšjok, Pavel Dmitrijev, Daniel Fedotov, Dmitri Kozlov, Aleksei Kossinski, Kareem Darwish, Artur Šaab, Kirill Hapajev, Aleksandr Šapovalov, Andeas Šein, Andrei Bespomoštšnov.
Treener: Artjom Kalinin

JK Tallinna Kalev: Freddie Turulinn, Aleksander Tina, Gregor Berezovski, Murad Velijev, Mark Geili Lill, Axel Mart Sepp, Raiko Tulli, Joonas Jermo Pajula, Mikk Kruusalu, Tim Aadam Laads.
Treener: Yusuf Erdasan

Jõgeva SK Noorus-96: Marcus Mardimäe, Aron Fedossovski, Raul-Martun Sirkas, Daniel Aganitš, Kirill Matiitšin, Märt-Indrek Sirkas, Karl Lani, Kristjan Rumm, Mattias Säärits, Marten Kravtšuk, Kenert Karu, Rasmus Kiipus.
Treener: Igor Orlov

Paide Linnameeskond: Siim Aer, Karl-Johannes Allmere, Radmar Arula, Hans Artur Elman, Ramal Jeruson, Kert Kendaru, Kevin Kärp, Jarmo Laanetu, Uku Lattik, Marten Lehtsaar, Martin Leotoots, Johannes Martin Saar, Mattias Sepp, Karl Valge, Rait Õlge.
Treener: Liivo Leetma

Läänemaa JK: Erkki Johanson, Demis Teral, Sven Makienko, Marten Valk, Andremar Lembergs, Marten Suurküla, Keven Kirs, Siim Luiga, Reno Mark, Markus Mursal, Karel Kängsepp, Jarmo Kalm, Jarmo Lempe, Kevin Kaljusaar, Sten Raadla.
Treener Mart Pulst

Pärnu JK Vaprus: Raul Tääker, Robin Limberg, Kaarel Birnbaum, Georg Grahv, Alex Kukk, Kert Neeme, Henrik Tali, Herman Menning, Kevin Helin, Ronaldo Tiismaa, Rocco Mõtt, Henry Piiskopp, Rannar Merila, Kenzo Talviste, Gregory Fenko, Clen-Raith Uibo.
Treener Kalev Pajula

Tallinna FC Infonet: Armands Aparins, Daniel Gasinski, Ruslan Petrov, Markus Kade, Ilja Beimanov, German Jelpidiforov, Anton Kapustin, Oleg Ševtšuk, Sander Pabo, Vitali Klimov, Aleks Vinogradov, Artur Rakitin, Daniil Tsuiman, Georgi Tarasov.
Treener: Dmitri Skiperski

Tartu JK Tammeka I: Carl Kaiser Kiidjärv, Taavi Pärt Tammaru, Mikk Raid, Rasmus Luha, Patrick Gemro Veelmaa, Dominic Laaneots, Patrick Peterson, Artur Kreegipuu, Robert Paju, Tobias, Jaan Salu.
Treener: Indrek Koser

FC Nõmme United: Karl Jakob Hein, Georg Ander Sild, Holger Õun, Joel Kokla, Henry Välja, Kristofer Piht, Hans Albert Allik, Kristjan Pelt, Robi Saarma, Ralf-Stiven Viru, Steven Salmistu, Armin Loorits, Uku-Torm Tillo, Andreas Jürgenson, Rasmus Aasmäe, Märten Männiste, Paul Kevin, Chan Steven Pärloja.
Treener: Erki Kesküla

Viimsi FCF MRJK: Mattias Tuik, Marten Meumers, Hugo Rebane, Robert Laidvee, Ragnar Popell, Reico Riigov, Carlos Vkareda, Herman Hans.
Treener: Martin Kaalma

Keila JK: Arthur Bergvald, Karl Vahisalu, Jakob Mäeots, Sven Reintak, Villi-Pert Peebo, Ralf Friedemann, Markkus Seppik, Markus Männik, Rasmus Lumiste, Martin Uusla, Ilmar Jürisaar.
Treener: Priidu Ahven

Tartu JK Tammeka II: Miikael Marten Kibuspuu, Andreas Käärik, Daniel Shg Uiboupin, Marcus Sampe, Ott Kaarel Vään, Sass Reemann, Aksel Arna, Aadu Avamere, Gregor Jeets.
Treener Indrek Koser


27.12.2014 14:56











 




Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.