KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Esiliiga B turniiri võitis Tallinna FC Ararat TTÜ

Triobet Aastalõputurniiri tänases Esiliiga B osavõistluses mängis kaasa 10 meeskonda. Turniir toimus kahes alagrupis, kust edasi poolfinaalidesse pääsesid mõlema kaks paremat.

A-alagrupist pääsesid edasi Tartu FC Santos ja Kohtla-Järve JK Järve. B-grupi kaks paremat olid Tallinna FC Ararat TTÜ ja Maardu FC Starbunker. Finaalis jäid väravad löömata, mängujärgse penaltiseeria võitis Tallinna FC Ararat TTÜ.

I koht: Tallinna FC Ararat TTÜ
II koht: Tartu FC Santos
III koht: Maardu FC Starbunker

Parim väravalööja: Aleksandr Serednjak (Tallinna FC Ararat TTÜ)
Parim väravavaht: Nikolai Pulkkinen (Tallinna FC Ararat TTÜ)
Parim mängija: Ermo Ojaste (Tartu FC Santos)

Esiliiga B alagrupimängud:

15:00 A FC Elva - Tallinna JK Legion 1:3
Väravad: Gero Mekk - Pavel Dõmov, Mirza Gassimov, Stefan Tšendei

15:20 A Kohtla-Järve JK Järve - Paide Linnameeskond II 1:0
Värav: ov. Allar Toom

15:40 B Maardu FC Starbunker - Tallinna FC Flora III 5:1
Väravad: Maksim Krivoshein, Klimentii Boldõrev (2), ov. ?, Ilja Zelentsov - ov. Artjom Jakovlev

16:00 B Tallinna FC Ararat TTÜ - JK Tallinna Kalev II 3:1
Väravad: Igor Ivanov, Alen Stepanjan, Aleksandr Serednjak - Edwin Stüf

16:20 A Tallinna JK Legion - Tartu FC Santos 1:2
Väravad: Dmitri Koltsov - Erik Vares, Mikk Laas

16:40 A Paide Linnameeskond II - FC Elva 2:0
Väravad: Keio Oja, Andre Mägi

17:00 B Tallinna FC Flora III - HÜJK Emmaste 3:2
Väravad: Martin Nurmsaar (2), Janar Adler - Vassili Malgin, Priit Raamat

17:20 B JK Tallinna Kalev II - Maardu FC Starbunker 0:1
Värav: Nikita Brõlin

17:40 A FC Elva - Kohtla-Järve JK Järve 1:0
Värav: Kerdo Puusalu

18:00 A Tartu FC Santos - Paide Linnameeskond II 3:0
Väravad: Mikk Laas (2), Lauri Ott

18:20 B Maardu FC Starbunker - Tallinna FC Ararat TTÜ 1:2
Väravad: Shahrijar Abdullajev - Aleksandr Serednjak, Avetis Harutjunjan

18:40 B HÜJK Emmaste - JK Tallinna Kalev II 6:1
Väravad: Reimo Oja, Joonas Laasberg, Ergo Reinvald, Magnus Martinson, Erkki Pärna, Tauri Tursk - Juri Gavrilov

19:00 A Paide Linnameeskond II - Tallinna JK Legion 2:3
Väravad: Priit Raal (2) - Artjom Balahnitšjov (2), Dmitri Koltsov

19:20 A Kohtla-Järve JK Järve - Tartu FC Santos 1:1
Väravad: Aleksandr Hlobõstin - Lauri Ott

19:40 B JK Tallinna Kalev II - Tallinna FC Flora III 3:2
Väravad: Edwin Stüf (2), Juri Gavrilov - Karl-Sander Eensoo, Egert Urva

20:00 B Tallinna FC Ararat TTÜ - HÜJK Emmaste 0:0
Väravad: -

20:20 A Tallinna JK Legion - Kohtla-Järve JK Järve 0:1
Värav: Vitalik Kutuzov

20:40 A Tartu FC Santos - FC Elva 0:1
Värav: Ats Joandi

21:00 B HÜJK Emmaste - Maardu FC Starbunker 2:4
Väravad: Priit Raamat, ov. Deniss Suvorikov - Ilja Zelentsov, Maksim Krivoshein, Rain Aasmäe, ov. Rasmus Armas

21:20 B Tallinna FC Flora III - Tallinna FC Ararat TTÜ 0:2
Väravad: Andrei Antonov, Aleksandr Serednjak


Poolfinaalid
:

21:40 A1 Tartu FC Santos - B2 Maardu FC Starbunker 0:0, pen. 3:2
Väravad: -

22:00 A2 Kohtla-Järve JK Järve - B1 Tallinna FC Ararat TTÜ 0:2
Väravad: ov. Victor Gusev, Hans Kristjan Aasma


Kohamängud:

22:20 III-IV koha mäng Maardu FC Starbunker - Kohtla-Järve JK Järve 3:1
Väravad: Nikita Brõlin, Rain Aasmäe, Maksim Krivoshein - Aleksandr Hlobõstin

22:40 FINAAL Tartu FC Santos - Tallinna FC Ararat TTÜ 0:0, pen. 2:3
Väravad: -


Alagrupid/paremusjärjestus:

A - 1. Tartu FC Santos 7p, 2. Kohtla-Järve JK Järve 7p, Tallinna JK Legion 6p, FC Elva 6p, Paide Linnameeskond II 3p
B - 1. Tallinna FC Ararat TTÜ 10p, 2. Maardu FC Starbunker 9p, HÜJK Emmaste 4p, JK Tallinna Kalev II 3p, Tallinna FC Flora III 3p

Koosseisud:

Tartu FC Santos: Ermo Ojaste, Siim Roops, Eero Eessaar, Kaarel Kallandi, Kenn Laas, Tarvo Laurson, Taavi Vellemaa, Mikk Laas, Jaanus Võrno, Erik Vares, Lauri Ott, Karl Rudolf Õigus, Taaniel Joosep Sori, Robert Pluum.
Treener: Oleh Boychyshyn

FC Elva: Arvo Käkk, Kerdo Puusalu, Martin Thomson, Karl Bussov, Raido Kuus, Gennadi Judin, Hans-Hendrik Karro, Kaarel Tinn, Ats Joandi, Silver Kiho, Andris Altsaar, Paul-Feliks Frei, Mihkel Kuresoo, Laur Tammeorg, Gero Mekk.
Treener: Kaido Koppel

Kohtla-Järve JK Järve: Victor Gusev, Viktor Aksjonov, Aleksandr Hlobõstin, Mikhail Kharianovich, Gleb Stepanov, Grigori Tipukin, German Narnizki, Aleksandr Vladimirov, Vitalik Kutuzov.
Treenerid: Andrei Škaleta, Vitalik Tuljakov, Petr Scrcka

Tallinna JK Legion: Mark Artjuhhov, Gleb Arjuhhov, Artjom Balahnitšjov, Pavel Dõmov, Sergei Frolov, Erik Gornostajev, Dmitri Koltsov, Rauf-Roman Mikailov, Nikita Reintal, Stefan Tšendei, Mirza Gassimov, Rameš Mamedov.
Treenerid: Viktor Passikuta, D. Belov, G. Artjuhhov

Paide Linnameeskond II: Allar Toom, Markus Mats Lellsaar, Chris Lee, Ervin Kõll, Andre Mägi, Kennet Kukk, Priit Raal, Margus Pahtma, Rene Puhke, Lauri Ellram, Eerik Reinsoo, Silver Kruusalu, Rauno Kööp, Martin Saar, Keio Oja.
Treener: Liivo Leetma

HÜJK Emmaste: Ergo Reinvald, Marek Laasik, Jaak Prints, Rasmus Armas, Joonas Laasberg, Priit Raamat, Kristjan Saar, Erkki Pärna, Mikk Sillaste, Reimo Oja, Imre Aruoja, Mati Lember, Tauri Tursk, Magnus Martinson, Vassili Malgin, Armand Naris.
Treener: Ergo Reinvald

Maardu FC Starbunker: Artjom Jakovlev, Andrei Russak, Sergei Zabelo, Klimentii Boldõrev, Andrei Katsimon, Shahrijar Abdullajev, Ilja Zelentsov, Maksim Krivoshein, Deniss Kovtun, Nikita Brõlin, Vadim Šalabai, Rain Aasmäe, Vladimir Gerasimov, Deniss Suvorikov.
Treenerid: Andrei Borissov, Aleksei Baikov

Tallinna FC Ararat TTÜ: Aleksandr Serednjak, Hans Kristjan Aasma, Avetis Harutjunjan, Vaagn Arutjunjan, Nikolai Pulkkinen, Evgeni Tukan, Maksim Novikov, Igor Ivanov, Andrei Antonov, Janno Roosimets, Silver Alex Kelder, Rainer Põld, Rasmus Sinivee, Alen Stepanjan, Märt Grauberg, Margo Parkala, Andrei Savotškin, Aleksandr Tkatšuk.
Treener: Ruben Artjunov

Tallinna FC Flora III: Norman Mattias Sikut, Christopher Toom, Romet Ridamäe, Janar Adler, Eric Pärn, Kaur Kennet Karjane, Künter Pajumägi, Karl Oskar Haak, Egert Urva, Silver Räämet, Martin Nurmsaar, Gregor Kreitsberg, Mark-Sandor Kolts, Andry-Reilo Kahr, Mark Ivanov, Janek Hanson, Silver Grauberg, Karl-Sander Eensoo.
Treenerid: Pelle Pohlak, Dmitri Ustritski

JK Tallinna Kalev II: Nikita Umov, Daniil Koroljov, Edwin Stüf, Vaidar Vatman, Aron Kovru, Martin Adusoo, Andi Kivirand, Freddy Karpov, Mario Mõistlik, Juri Gavrilov, Bert Mägi.
Treener: Daniel Meijel


27.12.2014 21:39













 




Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.