KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
D2 poiste turniiri võitis Nõmme Kalju FC

Triobeti Aastalõputurniiri eelviimase mängupäeva avas D2 vanuseklassi turniir. 16 osalejat olid jällegi jagatud nelja alagruppi, millede võitjad selgitasid kohamängudega ka turniiri võitja.

Poolfinaali pääsesid Viimsi FCF MRJK, Nõmme Kalju FC, Valga FC Warrior ja Kiviõli FC Irbis. Finaalis alistas Nõmme Kalju FC Kiviõli FC Irbise 5:0.

I koht: Nõmme Kalju FC
II koht: Kiviõli FC Irbis
III koht: Valga FC Warrior

Parim väravalööja: Oliver Jürgens 8 (Nõmme Kalju FC)
Parim väravavaht: Sten Kangur (Valga FC Warrior)
Parim mängija: Martin Morris Adusoo (Nõmme Kalju FC)

D2 klassi alagrupimängud:

8:00 A Viimsi FCF MRJK - JK Tabasalu 1:0
Värav: Oskar Jõgi

8:15 A FC Nõmme United - Keila JK 2:1
Väravad: Siim Martti Kubensky, Karl Gustav Kokka - Kaimo Koltsin

8:30 C Tallinna Sparta - JK Tallinna Kalev 4:1
Väravad: Kevin Vahtre (2), Kaspar Sander Born, Karl Orren - Martin Vetkal

8:45 C Nõmme Kalju FC - Tallinna FC Flora 4:0
Väravad: Oliver Jürgens (2), Georg Martin, Hardi Hakk

9:00 A JK Tabasalu - Keila JK 2:2
Väravad: Kaspar Veeväli (2) - Christopher Kukk, Oskar Klipperg

9:15 A Viimsi FCF MRJK - FC Nõmme United 0:0
Väravad: -

9:30 C JK Tallinna Kalev - Tallinna FC Flora 2:1
Väravad: Markus Riisenberg, Martin Vetkal - Kuldar Null

9:45 C Tallinna Sparta - Nõmme Kalju FC 1:2
Väravad: Kenny Vahter - Oliver Jürgens (2)

10:00 A FC Nõmme United - JK Tabasalu 1:1
Väravad: Kristofer Robin Mikiver - Kaspar Veeväli

10:15 A Keila JK - Viimsi FCF MRJK 0:1
Värav: Mihkel Jürimäe

10:30 C Nõmme Kalju FC - JK Tallinna Kalev 4:0
Väravad: Valter Pärn, Oliver Jürgens (2), Hardi Hakk

10:45 C Tallinna FC Flora - Tallinna Sparta 0:2
Väravad: Kevin Vahter, Kenny Vahter

11:00 B Raplamaa JK - Jõhvi SK Lokomotiv 6:0
Väravad: Robin Kaljumäe (3), Heigo Soidla (2), Kaspar Saare

11:15 B Tartu FC Helios - Kiviõli FC Irbis 1:3
Väravad: Karl Läänelaid - Vladislav Jegorov, Aleks-Mark Toomsalu, Mihhail Orlov

11:30 D Paide Linnameeskond - Valga FC Warrior 0:2
Väravad: Kristjan Olesk, Marcus Säinas

11:45 D Viljandi JK Tulevik - FC Paide 1:1
Väravad: Ringo Kobi - Simon Usar

12:00 B Jõhvi SK Lokomotiv - Kiviõli FC Irbis 0:6
Väravad: Aleks-Mark Toomsalu, Mihhail Orlov (4), Aleks Vitrikuš

12:15 B Raplamaa JK - Tartu FC Helios 1:2
Väravad: Kaspar Saare - Rasmus Lindmäe, ov. Nikita Timofejev

12:30 D Valga FC Warrior - FC Paide 4:0
Väravad: Risto Põldsaar (2), Kristjan Olesk, Ergo Kommer

12:45 D Paide Linnameeskond - Viljandi JK Tulevik 3:0
Väravad: Tanel Kari (2), Steven Pleesi

13:00 B Tartu FC Helios - Jõhvi SK Lokomotiv 9:0
Väravad: Rasmus Lindmäe, Karl Läänelaid (5), Jan-Armin Tõnissoo (2), Rene Sorksep

13:15 B Kiviõli FC Irbis - Raplamaa JK 1:2
Väravad: Mihhail Orlov - ov. Aleks-Mark Toomsalu, Hans Erik Metsis

13:30 D Viljandi JK Tulevik - Valga FC Warrior 4:1
Väravad: Ringo Kobi (2), Johannes Metsmaa (2) - Kristjan Olesk

13:45 D FC Paide - Paide Linnameeskond 0:1
Värav: Jander Poolmaa


Poolfinaalid:

14:00 A1 Viimsi FCF MRJK - C1 Nõmme Kalju FC 0:1
Värav: Martin Morris Adusoo

14:15 B1 Kiviõli FC Irbis - D1 Valga FC Warrior 1:1, pen. 3:2
Väravad: Mihhail Orlov - Marcus Säinas


Kohamängud:

14:30 III - IV koha mäng Viimsi FCF MRJK - Valga FC Warrior 0:0, pen. 2:3
Väravad: -

14:45 FINAAL Nõmme Kalju FC - Kiviõli FC Irbis 5:0
Väravad: Oliver Jürgens (2), Martin Morris Adusoo (3)


Alagrupid/paremusjärjestus:

A - 1. Viimsi FCF MRJK 7p, FC Nõmme United 5p, JK Tabasalu 2p, Keila JK 1p
B - 1. Kiviõli FC Irbis 6p, Raplamaa JK 6p, Tartu FC Helios 6p, Jõhvi SK Lokomotiv 0p
C - 1. Nõmme Kalju FC 9p, Tallinna Sparta 6p, JK Tallinna Kalev 3p, Tallinna FC Flora 0p
D - 1. Valga FC Warrior 6p, Paide Linnameeskond 6p, Viljandi JK Tulevik 4p, FC Paide 1p


Koosseisud:

Viimsi MRJK: Martin Jälle, Oskar Jõgi, Luukas Aeg Arbeiter, Mihkel Jürimäe, Ken Nummert, Markus Valkna, Karl Erich Kaljuvere, Reigo Ventsel, Henri Koort, Johann Kõre, Markus Kont, Georg Lehtmets, Oskar Ollik, Darijus Jurs, Oliver Väärt.
Treener: Ivo Lehtmets

JK Tallinna Kalev: Jan Erik Kase, Marken Truu, Gleb Milaševitš, Martin Vetkal, Markus Riisenberg, Andreas Alamets, Hugo Palutaja, Sven Loginov, Andreas Georg Neimar, Mark Mälksoo, Henrik Mürk.
Treenerid: Ander Aavik, Madis Sepp

Raplamaa JK: Taavi Kala, Kaspar Saare, Heigo Soidla, Henriko Kangur, Robin Kaljumäe, Christopher Robin Laja, Karl Erik Strandberg, Mattias Tammekänf, Kaur Aadna, Rait Elfenberg, Hans Erik Metsis, Rasmus Raadik, Steven Zagurski, Nikita Timofejev.
Treener: Taavi Aus

JK Tabasalu: Tom Tammemäe, Hendri Talu, Andreas Süld, Frank Andrew Annion, Georg Pank, Kaspar Veeväli, Robert Kustov, Kristo Kundrats, Gert Ringvee, Aron Mardim, Robin Küttis.
Treenerid: Jüri Talu, Risto Sarapik

Tallinna Sparta: Mailo Rimmel, Otto Ruussaar, Gregor Gritšenko, Kevin Vahtre, Kenny Vahtre, Karl Orren, Ramon Smirnov, Mart Ako Paris, Mihkel Viitung, Arthur Rohan Ait, Kaspar Sander Born, Silver Rasmus Kubensky, Jasper Jõesaar, Karl Oskar Nurk.
Treener: Ralf Rogov

Keila JK: Georgi Zaharov, Oskar Klippberg, Mihkel Käosaar, Marten Kelement, Christopher Kukk, Kaimo Kolisin, Mike Maurice Kirschinger, Robert Kauler, Chris Robin Kukk, Rasmus Käige. Riko Leskov. Rene Ert.
Treenerid: Ott Aunver, Tõnu Metsson

Tallinna FC Flora: Markus Aldoja, Janek Almet, Even Hurt, Erki Andre Klemm, Sander Metsam, Kuldar Null, Uko Mihkel Pallum, Andreas Pošnograjev, Jüri Štšetinin, Sten-Egert Paap, Markus Sukles.
Treenerid: Priit Adamson, Ats Sillaste

FC Nõmme United: Georg Mattias Lagus, Erko Jonne Tõugjas, Sander Alex Liit, Karl Gustav Kokka, Kristofer Robin Mikiver, Siim Martti Kubensky, Richard Reesar, Robin Telve, Aleksander Siim, Ott Kristopher Fuks, Markus Konks.

Nõmme Kalju FC: Hardi Hakk, Sven Kristen Marnot, Martin Morris Adusoo, Oliver Jürgens, Valter Pärn, Reno Feliks Lindvere, Kirill Sergejev, Kevin Tiitso, Georg Martin.
Treenerid: Mikk Haavistu, Kristen Viikmäe

FC Paide: Matrix Einer, Markus Salum, Simon Usar, Egert Suits, Egert Ninep, Aiki Siuts, Rasmus Jürgenson, Carmo Toomet, Sander Perillus, Taav Orro, Sander Siutsberg.
Treener: Veiko Kurim

Kiviõli FC Irbis: Artjom Mežentsev, Vladislav Jegorov, Aleksandr Ruusamäe, Valeri Vilkel, Aleks Vitrikuš, Mihhail Orlov, Aleks-Mark Toomsalu, Maksim Porotikov, Roland Kardava.
Treenerid: Erik Šteinberg, Andrei Moskaljov

Viljandi JK Tulevik: Karl Erik Jürisson, Kevin Kaares, Kenko Kase, Ringo Kobi, Robin Marandi, Johannes Metsmaa, Silver Metusala, Madis Mäe, Oosip Mägi, Rain Piirak, Siim Pill, Robert Pirs, Rasmus Räpp, Jakob Tamberg, Erk Roosjärv, Tõnis Kald.
Treener: Antti Rosenberg

Paide Linnameeskond: Mait-Markus Hanson, Rasmus Kallas, Rait Kohk, Mathias Heinla, Jander Poolma, Tanel Kari, Kevin Kanne, Andre Saare, Robin Vestung, Rein Sander, Sten-Erik Tamme, Steven Pleesi.
Treenerid: Viktor Mets, A. Kallas

Tartu FC Helios: Karl Läänelaid, Rene Sorksep, Rasmus Lindmäe, Jan-Armin Tõnissoo, Eduard Kuus, Laur Mehis Tammela, Frederik Strelkov, Aleksander Kattel.
Treenerid: Alari Heinsoo, Vidrik Teder

Jõhvi SK Lokomotiv: Eduard Zotov, Sergei Zaharov, Marek Sosnovik, Silver Silnik, Marek Pronin, Sergei Petsunin, Keit Loide, Vesse Mihkelson, Silver Silnik, Markus Alliku, Nikita Lupanov, Ekke Ruutsõld, Markus Loik.
Treener: Aleksei Hank

Valga FC Warrior: Sten Kangur, Bert-Antony Bogdanov, Ergo Kammer, Rasmus Liivamägi, Arseni Nikitin, Kristjan Olesk, Kristo Põldsaar, Timmu Viilup, Kenert Kond, Marcus Säinas, Rando Mets, May-Britt Kuus.
Treenerid: Meelis Kuivits, Ingemar Kond


29.12.2014 09:59













 




Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.