KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Naiste Meistriliiga turniiri võitis Tallinna FC Flora

Triobet Aastalõputurniiri viimasel võistluspäeval asusid esmalt võistlustulle 7 naiste Meistriliiga klubi, kes pidasid omavahel üheringilise turniiri. Ühe mängu pikkuseks on 14 minutit.

Võitjaks tuli täiseduga mänginud Tallinna FC Flora, kes kogus 18 punkti, Pärnu JK kogus 11 ning Tallinna FC Levadia kolmandana 8 punkti.

Turniiri parim väravalööja oli Ulrika Tülp, parim mängija Kairi Himanen, mõlemad esindasid Pärnut, parim väravavaht oli Getriin Strigin Florast.

Varasematel aastatel on naiste Meistriliiga turniiril võidu koju viinud Tallinna FC Flora, Pärnu JK ja Tallinna FC Levadia naiskonnad.

Ajakava:

8:00 Tartu JK Tammeka - Tartu SK10 Premium 1:1
8:17 Nõmme Kalju FC - Tallinna FC Flora 0:4
8:34 JK Tallinna Kalev - Tallinna FC Levadia 1:1
8:51 Pärnu JK - Tartu JK Tammeka 3:0
9:08 Tartu SK10 Premium - Nõmme Kalju FC 4:0
9:25 Tallinna FC Flora - JK Tallinna Kalev 2:1
9:42 Nõmme Kalju FC - Pärnu JK 0:5
9:59 JK Tallinna Kalev - Tartu SK10 Premium 0:0
10:16 Tallinna FC Levadia - Tallinna FC Flora 0:1
10:33 Pärnu JK - JK Tallinna Kalev 2:2
10:50 Tartu SK10 Premium - Tallinna FC Levadia 1:3
11:07 Tartu JK Tammeka - Nõmme Kalju FC 0:0
11:24 Tallinna FC Flora - Tartu SK10 Premium 2:1
11:41 Tallinna FC Levadia - Pärnu JK 0:6
11:58 JK Tallinna Kalev - Tartu JK Tammeka 0:1
12:15 Tartu SK10 Premium - Pärnu JK 1:1
12:32 Tallinna FC Levadia - Nõmme Kalju FC 1:0
12:49 Tallinna FC Flora - Tartu JK Tammeka 4:0
13:06 Nõmme Kalju FC - JK Tallinna Kalev 0:1
13:23 Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Levadia 1:1
13:40 Pärnu JK - Tallinna FC Flora 0:1

Turniiritabel

 Tallinna FC Flora 6 0 0 14-2 18
 Pärnu JK 3 2 1 17-4 11
 Tallinna FC Levadia 2 2 2 6-10 8
 Tartu JK Tammeka 1 3 2 3-9 6
 Tartu SK10 Premium 1 3 2 8-7 6
 JK Tallinna Kalev 1 3 2 5-6 6
 Nõmme Kalju FC 0 1 5 0-15 1

Kõik väravalööjad

1. Ulrika Tülp Pärnu JK 7
2. SAMANTA UUEDA Tartu SK10 Premium 5
3. Anastasia Dodeltseva Tallinna FC Levadia 4
4. Anastasija-Grazyna Shcherbachenia Pärnu JK 3
5. Liis PELLO Tallinna FC Flora 3
6. Getter SAAR Tallinna FC Flora 3
7. Kairi Himanen Pärnu JK 3
8. Kristina Bannikova Pärnu JK 3
9. Lisette TAMMIK Tallinna FC Flora 2
10. Eret Viidakas JK Tallinna Kalev 2
11. Kätlin Hein JK Tallinna Kalev 2
12. Kethy ÕUNPUU Tallinna FC Flora 2
13. Siret RÄÄMET Tallinna FC Flora 1
14. Silja GOROŠKO Tallinna FC Flora 1
15. Naida Imanova Tallinna FC Levadia 1
16. ANASTASIA IVANOVA Tartu JK Tammeka 1
17. Kätlin Ojapõld JK Tallinna Kalev 1
18. Merily Toom Pärnu JK 1
19. LIIS OTT Tartu JK Tammeka 1
20. Ariina MÜRKHAIN Tallinna FC Flora 1
21. GEILI REHKLI Tartu SK10 Premium 1
22. Alina Terebunskaja Tallinna FC Levadia 1
23. MERLE ALUPERE Tartu JK Tammeka 1
24. LAURA GUSSEVA Tartu SK10 Premium 1
25. RENITA ROOPALU Tartu SK10 Premium 1
26. Ragne HINDRIMÄE Tallinna FC Flora 1
30.12.2016 13:20











 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.