KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Naiste saalijalgpalli karikas selgusid edasipääsejad

Nädalavahetusel peeti naiste saalijalgpalli karika alagrupiturniire. Esmakordselt toimub saalikarikas sel aastal uue formaadi järgi kahe alagrupiturniiri ja finaalturniirina. Finaalturniirile pääsesid mõlemast alagrupist neli paremat naiskonda.

I alagrupist pääsesid edasi Tallinna FC Flora, Tallinna FC Flora II, JK Tallinna Kalev ja Nõmme Kalju FC. Teise alagrupiturniiri läbisid edukalt Pärnu JK, Pärnu JK II, Tartu SK10 Premium ja Tartu JK Tammeka. Finaalturniir toimub 21. jaanuaril Paide E-Piima Spordihallis.

I alagrupiturniiri tulemused (7. jaanuari Kehra Spordihall):

Nõmme Kalju FC - Tallinna FC Levadia 1:0
Väravad: Karina Domanova

Tallinna FC Flora II - Tallinna FC Flora 0:4
Väravad: Ariina Mürkhain, Lisette Tammik, Mari Liis Lillemäe, Kethy Õunpuu

JK Tallinna Kalev - Nõmme Kalju FC 0:0

Tallinna FC Levadia - Tallinna FC Flora II 0:1
Väravad: Liis Karlson

JK Tallinna Kalev - Tallinna FC Flora 0:2
Väravad: Lisette Tammik (2)

Nõmme Kalju FC - Tallinna FC Flora II 1:2
Väravad: Maria Orav - Getter Saar, Kerlin Rassadkin

Tallinna FC Flora - Tallinna FC Levadia 2:0
Väravad: Lisette Tammik, Kethy Õunpuu

Tallinna FC Flora II - JK Tallinna Kalev 1:1
Väravad: Carmen Kaidi Jõeleht - Sabina Ahmedova

Tallinna FC Flora - Nõmme Kalju FC 2:0
Väravad: Kethy Õunpuu, Mari Liis Lillemäe

Tallinna FC Levadia - JK Tallinna Kalev 0:2
Väravad: Jana Pipar, Kätlin Hein

I alagrupi paremusjärjestus:
1. Tallinna FC Flora I 12p
2. Tallinna FC Flora II 7p
3. JK Tallinna Kalev 5p
4. Nõmme Kalju FC 4p
5. Tallinna FC Levadia 0p

Osalejate koosseisud:

Tallinna FC Flora: 1 – Mari-Ann Ploompuu, 5 – Liis Lepik, 26 - Lisette Tammik, 30 – Siret Räämet, 19 – Mari Liis Lillemäe, 15 - Ragne Hindrimäe, 42 - Silja Goroško, 14 – Kethy Õunpuu, 20 – Ariina Mürkhain

Tallinna FC Levadia: 1 – Eliise Poopuu, 20 – Karina Vazikka, 2 – Marcell Pajo, 7 – Anastasia Dodeltseva, 16 – Alina Terebunskaja, 15 – Mari Abel, 4 – Angelina Jegorova, 17 – Viktorija Draguntseva, 19 – Naidä Imanova, 12 – Rebecca Pärtel, 8 – Stanislava Russakova, 21 – Anastasija Zabello

JK Tallinna Kalev: 13 – Karina Kork, 23 – Emma Treiberg, 18 – Sabina Ahmedova, 12 – Mirell Soasepp, 11 – Kätlin Hein, 8 – Kätlin Ojapõld, 9 – Karolina Perv, 19 – Jana Pipar, 2 – Kardi-Ann Valgeväli, 7 – Eret Elen Viidakas

Nõmme Kalju FC: 3 – Cristina Kivisik, 7 – Sarah Brigitta Kasemaa, 8 – Maria Orav, 10 – Laura Jaansen 15 – Birjo Rasmussen, 20 – Killu Raja, 22 – Liisi Kalinina, 37 – Marjetta Urva, 71 – Karina Domanova, 95 – Anneli Torim

Tallinna FC Flora II: 1 – Tatjana Lebedeva, 44 – Birgit Allmere, 28 – Kristiina Tullus, 38 – Nora Anete Müller, 24 – Carmen Kaidi Jõeleht, 23 – Sandra Paulberg, 61 – Getter Saar, 8 – Marie Heleen Lisette Kikkas, 40 – Kerlin Rassadkin, 35 – Liis Karlson

II alagrupiturniiri tulemused (8. jaanuar Suure-Jaani Gümnaasiumi Spordihoone):

Põlva FC Lootos - Tartu JK Tammeka 0:1
Väravad: Rahel Repkin

Pärnu JK II - Pärnu JK 1:2
Väravad: Evelyn Šilina - Anastassia Morkovkina, Liivi Sõrmus

Tartu SK 10 Premium - Põlva FC Lootos 0:0

Tartu JK Tammeka - Pärnu JK II 0:2
Väravad: Evelyn Šilina, Marve Bessmertnõi

Tartu SK 10 Premium - Pärnu JK 1:2
Väravad: Mariliis Limbak - Anastassia Morkovkina (2)

Põlva FC Lootos - Pärnu JK II 1:3
Väravad: Liisi Anete Mark - Evelyn Šilina, Alina Fitissova, Kaire Tekku

Pärnu JK - Tartu JK Tammeka 5:0
Väravad: Anastassia Morkovkina, Kristina Bannikova (2), Laada Tereštšenkova, Ulrika Tülp

Pärnu JK II - Tartu SK 10 Premium 2:2
Väravad: Alina Fitissova, Anne-Grethe Pajuviidik - Kristina Iljina, Renita Roopalu

Pärnu JK - Põlva FC Lootos 3:0
Väravad: Kristina Bannikova, Kairi Himanen, Anastassia Morkovkina

Tartu JK Tammeka - Tartu SK 10 Premium 0:1
Väravad: Samanta Uueda

II alagrupi paremusjärjestus:
1. Pärnu JK 12p
2. Pärnu JK II 7p
3. Tartu SK 10 Premium 5p
4. Tartu JK Tammeka 3p
5. Põlva FC Lootos 1p

Osalejate koosseisud:

Pärnu JK: 1 – Jennifer Smirnov, 5 – Ulrika Tülp, 6 – Anete Paulus, 7 – Anastassia Morkovkina, 8 – Kairi Himanen, 9 – Liivi Sõrmus, 16 – Laada Tereštšenkova, 18 – Elizaveta Rutkovskaja, 21  Anastasija Shcherbachenia, 22 – Kristina Bannikova

Tartu JK Tammeka: 11 – Maarja Saulep, 10 – Kädri-Li Ootsing, 17 – Grenelin Helis Raud, 7 – Sirje Roops, 5 – Rahel Repkin, 19 – Kertu Kleinson, 12 – Jelena Kuvšinova, 3 – Maria Ivanova, 15 – Kaisa Kamenik, 18 – Liis Ott, 22 – Jessika Uleksin, 2 – Criselle Tennosaar

Tartu SK 10 Premium: 99 – Anastasia Otrutskaya, 7 – Mariliis Limbak, 10 – Diana Belolipetskaja, 11 – Geili Rehkli, 50 – Samanta Uueda, 55 – Renita Roopalu, 22 – Kristina Iljina, 21 – Veronika Anušova, 24 – Laura Gusseva, 8 – Kärolin Raudsepp

Põlva FC Lootos: 11 – Kristel Kotkas, 20 – Kristin Kukli, 5 – Keidi Käis, 7 – Ave-Lii Laas, 6 – Sandra London, 10 – Liisi Anete Mark, 1 – Karina Piirimaa, 31 – Katrin Piirimaa, 2 – Kirta Talgre

Pärnu JK II: 26 – Carita Küünemäe, 31 – Alika Malešina, 23 – Anne-Grethe Pajuviidik, 3 – Mariana Kees, 32 – Evelyn Šilina, 25 – Ene Midenbritt, 17- Marve Bessmertnõi, 11 – Alina Fitissova, 19 – Ljubov Maksimova, 28 – Kaire Tekku, 35 – Imbi Hoop

 

08.01.2017 14:59











 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.