KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS
Trükivaade

U-16 » Uudised
Eesti U16 koondis jäi võõrsil alla Helsingile

Eesti U16 kaotas eile üle lahe toimunud sõprusmängus Helsingi eakaaslastele 1:3.

Soomlased läksid kohtumist juhtima 19. minutil, kahekordistasid oma eduseisu 35. minutil ning läksid vaheajale 2:0 eduseisus.
Eesti tuli mängu tagasi, kui trahvikasti jõudnud tsenderduse järel tegi vastaste puurilukk Anton Krutogolovi vastu vea. Järgnenud penalti realiseeris 70. minutil Georgi Tunjov.

Kuigi Eestil oli viimasel minutil võimalus mänguseis viigistada, siis jäi viimane sõna siiski võõrustajatele, kes esimesel lisaminutil lõppseisus 3:1 vormistasid.

„Jäime vastastele mänguliselt natukene alla. Seitse mängijat on hetkel U17 koondisega ning kokku kaheksa põhimehe puudumine andis ikka tunda,“ arvas noortekoondise peatreener Marko Pärnpuu.

Eesti U16 koondis mängus Helsingi vastu: Matheas Madik (vahetusest sekkus ...

21.09.2016 10:15
U16 koondis kohtub võõrsil Helsingi eakaaslastega Eesti U16 koondis jäi alla Põhja-Iirimaale

Eesti U16 koondis võtab homme ette teekonna üle lahe, kui võõrsil minnakse vastamisi Helsingi eakaaslaslastega. Mäng ...

19.09.2016 11:13

Sel nädalal kogunenud Eesti U16 koondise jaoks lõppes treeninglaager 0:1 kaotusega Põhja-Iirimaale.