Halliturniiri IV vooru kõik ametlikud protokollid

Reede õhtul kohtusid EJL-i jalgpallihalli turniiril Tallinna FC Levadia ja Tallinna FC Flora. Esimene poolaeg lõppes 0:0 viigiga. 78. minutil läks Levadia Henry Rohtla väravast juhtima ja võitiski 1:0.

Laupäeval toimus viis mängu, esimeses kaotas Tallinna FC Infonet Paide Linnameeskonnale 1:2. Tallinna FC Puuma ja FC Elva tegid 3:3 viigi, Tallinna FC Levadia II oli 3:2 üle FC Kuressaarest. Tallinna FC Flora II võitis 2:1 JK Tallinna Kalevi. Viimases alistas Nõmme Kalju FC JK Sillamäe Kalevi 3:1. Tartu FC Santos käis Riias ja kaotas FS Metta/LU Rigale 2:3.

Pühapäeval oli kuus mängu. Narva JK Trans võitis 2:1 Jõhvi FC Lokomotivi. Nõmme JK Kalju FC II ja Viljandi JK Tuleviku mäng lõppes 0:3. Rakvere JK Tarvas võitis Pärnu Linnameeskonna 1:0. Kohtla-Järve JK Järve jäi 0:5 alla Tallinna FC Infonet II-le. FC Elva võitis FC Ararati 2:0. Viimasena kohtusid Tallinna FC Flora III ja Tallinna JK Dünamo, Flora võitis 5:0.

Reedene mäng:

Reedel, 31. jaanuaril kell 20:00 A-turniiri mäng
Tallinna FC Levadia - Tallinna FC Flora  1:0 (0:0)
ametlik protokoll
Värav: 78. Henry Rohtla
Hoiatused: -

FC Levadia: 1-Roman Smiško (63. 30-Priit Pikker), 33-Dmitri Kruglov (46. 19-Aleksandr Kulinitš), 3-Artjom Artjunin (63. 2-Oleksandr Voltškov), 21-Aleksei Jahhimovitš, 17-Maksim Podholjuzin, 5-Omar El Husseini (46. 16-Heiko Tamm), 15-Aleksandr Dmitrijev (46. 23-Marek Kaljumäe), 6-Ilja Antonov (63. 7-Jere Aallikko), 10-Igor Subbotin (58. 18-Henry Rohtla), 11-Ingemar Teever, 9-Artur Rättel (46. 26-Vladislav Ivanov).

FC Flora: 12-Mait Toom (46. 1-Stanislav Prins), 16-Markus Jürgenson, 22-Nikita Baranov, 31-Sander Post (46. 27-Taavi Rähn), 34-Erkki Junolainen (58. 5-Janar Õunap), 7-Andre Frolov, 73-Karl-Eerik Luigend, 15-Roman Sobtšenko (83. 13-Reio Laabus), 9-Rauno Alliku (58. 19-Herol Riiberg), 14-Martin Kase (46. 11-Rauno Sappinen), 99-Albert Prosa.
Varusse jäid: 33-Gerdo Juhkam, 17-Lamin Suma.

Pv: 87
Kohtunikud: Juri Frischer, Aron Härsing, Veiko Mõtsnik


Laupäevased mängud:

Laupäeval, 1. veebruaril kell 10:00 A-turniiri mäng
Tallinna FC Infonet - Paide Linnameeskond  1:2 (0:1)
ametlik protokoll
Väravad: 88. Jevgeni Gurtšioglujants - 38. Joel Indermitte, 69. pen. Andre Mägi
Hoiatused: 12. Andrei Kalimullin, 25. Konstantin Nahk, 45. Oleg Valov, 58., 66. Vladimir Malinin - 1. Andre Mägi, 18. Aleksandr Vassiljev, 41. Marten Mütt
Eemaldamised: 62. Oleg Valov, 66. Vladimir Malinin, 68. Andrei Kalimullin - 68. Joel Indermitte

FC Infonet: 1-Matvei Igonen (46. 69-Ilja Kassjantšuk), 2-Andrei Kalimullin, 16-Aleks Mones, 27-Aleksandr Semahhin, 6-Denis Balan (46. 10-Jevgeni Gurtšioglujants), 8-Tanel Melts (46. 77-Vladimir Malinin), 38-Konstantin Nahk (61. 14-Svjatoslav Jakovlev), 20-Maksim Lipin (61. 19-Ruslan Beljajev), 17-Oleg Valov, 18-Vladislav Ogorodnik (46. 15-Eduard Golovljov), 11-Kouadio (46. 9-Jevgeni Harin).

Paide LM: 1-Mart-Mattis Niinepuu (46. 12-Siim-Sten Palm), 6-Kaspar Kaldoja, 4-Joel Indermitte, 13-Andre Mägi, 10-Dmitri Kovtunovitš (76. 15-Tambet Anso), 8-Ervin Kõll (56. 19-Rauno Tutk), 27-Marten Mütt (46. 22-Atie Said), 25-Eerik Reinsoo (78. 23-Karl Johann Reitalu), 17-Aleksandr Vassiljev (63. 28-Markus Holst), 7-Uwaegubulam (83. 24-Gregor Aru), 14-Sander Rõivassepp (69. 26-Sander Sinilaid).
Varusse jäi: 2-Tauno Mõttus.

Pv: 10
Kohtunikud: Toomas Nõmmiste, Raul Kaivoja, Marger Pormann


Laupäeval, 1. veebruaril kell 13:30 D-turniiri mäng
Tallinna FC Puuma - FC Elva  3:3 (1:1) 
ametlik protokoll
Väravad: 21. Pavel Apalinski, 52. Yaroslav Dmitriev, 60. Tarmo Kink - 25., 82. Ats Joandi, 73. Kaarel Tinn
Hoiatused: 40. Nikolai Lõsanov, 45. Pavel Apalinski - 78. Rando Kuus

FC Puuma: 16-Kirill Andreev, 13-Yaroslav Dmitriev (66. 19-Robert Matso), 17-Kirill Vinogradov, 10-Tarmo Kink, 11-Arvydas Pankevitšjus (68. 90-Nikita Stepanov), 14-Sergei Bilinski, 3-Rameš Mamedov, 12-Pavel Apalinski (66. 8-German Sokolov), 9-Nikolai Lõsanov, 15-Anatoli Lõsanov (66. 5-Nikita Golovin), 7-Šalva Helaia (66. 6-Nikita Jetskalo).
Varusse jäi: 21-Aleksandr Fadejev.

FC Elva: 1-Arvo Käkk (46. 12-Christopher Toom), 5-Rando Kuus, 2-Veiko Haan, 18-Mihkel Kuresoo, 3-Martin Thomson, 10-Silver Kiho, 15-Denis Samoilov (66. 20-Gero Mekk), 8-Kaarel Tinn (82. 6-Rasmus Sikk), 9-Ats Joandi, 19-Gen Alev (46. 11-Andris Altsaar), 14-Paul Frei.
Varusse jäi: 4-Karl Bussov.

Pv: 17
Kohtunikud: Tomi Rahula, Taavi Puuorg, Anni Rahula


Laupäeval, 1. veebruaril kell 15:15 B-turniiri mäng
Tallinna FC Levadia II - FC Kuressaare  3:2 (1:1)
ametlik protokoll
Väravad: 25. Kaspar Mutso, 76., 85. Henri Reinvald - 33. Raido Reinsalu, 87. Rene Aljas
Hoiatused: 78. Raido Kannel - 59. Märt Kluge, 80. Karl Johan Kastein

FC Levadia II: 1-Vladislav Tsvetkov (59. 30-Henry Heinola), 23-Harles Läst (70. 28-Kristjan Prunn), 3-Raido Kannel, 2-Braien Kaldoja, 17-Alger Džumadil (41. 5-Oskar Aksiim), 10-Dmitri Jegorov (46. 6-Nikita Brõlin), 19-Kaspar Mutso, 9-Magnar Vainumäe, 21-Hannes Tiru (61. 7-Henri Reinvald), 22-Anton Muraveiko (46. 25-Mart Paul Preiman), 20-Vladislav Iljin (46. 27-Valeri Makarov).

FC Kuressaare:
1-Martin Prostang, 22-Taavi Azarov, 4-Märt Kluge, 3-Jaanis Kriska (28. 15-Urmas Rajaver), 21-Sander Laur (55. 29-Edmong Salong), 33-Kristo Salumaa (55. 19-Mario Pruul), 7-Karl Johan Kastein, 10-Sander Seeman, 11-Tõnis Koppel, 2-Rene Aljas, 5-Raido Reinsalu.

Kohtunikud: Kristo Tohver, Rando Kesküla, Artur Telling


Laupäeval, 1. veebruaril kell 17:00 B-turniiri mäng
Tallinna FC Flora II - JK Tallinna Kalev 1:0 (0:0)
ametlik protokoll
Värav: 80. Karl Ivar Maar
Hoiatused: 38. Anton Hmelnitski - 20. Henry Niinlaub, 62. Nikita Koger
Eemaldamine: 87. Ranon Kriisa

JK Tallinna Kalev: 1-Silver Saluste, 17-Juri Gavrilov, 9-Egert Heintare, 15-Ranon Kriisa, 19-Ionel Armean, 8-Oliver Heliste (46. 18-Alen Stepanjan), 6-Kevin Ingermann, 13-Sten Somelar (28. 11-Nikita Koger), 7-Hans-Kristjan Hansberg (60. 2-Albert Anissimov), 14-Henry Niinlaub (46. 5-Innar Paal), 10-Ian-Erik Valge (46. 16-Anton Issakov).

FC Flora II: 1-Magnus Karofeld, 2-Kewin Mataloja, 8-Gerdo Juhkam (62. 3-Sten Sinisalu), 4-Ragnar Piir (46. 20-Kalev Gustav Keert), 18-Anton Hmelnitski (46. 13-Joosep Juha), 15-Sander Lootus (46. 14-Jan Kokla), 19-Alex Sander Sepp (46. 9-Erkki Kubber), 6-Tõnu Paavo, 5-Joseph Saliste, 11-Randin Rande (46. 33-Karl Ivar Maar), 7-Silver Sõrmus (67. 10-Eric Pärn).
Varusse jäi: 12-Enri Nurmik.

Kohtunikud: Mart Martin, Joonas Jaanovits, Lennart Komp


Laupäeval, 1. veebruaril kell 18:45 A-turniiri mäng
Nõmme Kalju FC - JK Sillamäe Kalev  3:1 (1:0)
ametlik protokoll
Väravad: 42. Fabio Prates, 47. Damiano Quintieri, 82. Tarmo Neemelo - 90. Daniil Ratnikov
Hoiatused: 44. Vladimir Voskoboinikov - 15. Igor Tšeminava

Kalju FC: 1-Vitali Teleš, 77-Tihhon Šišov (25. 13-Hindrek Ojamaa), 5-Alo Bärengrub, 6-Jorge Rodrigues, 14-Henrik Pürg, 7-Fabio Prates, 8-Karl Mööl (46. 4-Tarmo Kink), 11-Allan-Axel Kimbaloula, 9-Damiano Quintieri (74. 19-Janar Toomet), 20-Reginald (62. 28-Mihkel Ainsalu), 23-Vladimir Voskoboinikov (46. 99-Tarmo Neemelo).
Varus jäi: 69-Sten-Marten Vahi.

JK Sillamäe Kalev: 1-Mihhail Starodubtsev (25. 16-Mihhail Lavrentjev; 56. 35-Artem Levizi), 2-Aleksandr Volodin (81. 8-Aleksandr Volkov), 33-Pavel Aleksejev (56. 10-Daniil Ratnikov), 7-Mindaugis Bagužis, 3-Igor Dudarev (85. 27-Aleksei Lazebnõi), 13-Kassim Aidara (65. 11-Nikolay Mashichev), 12-Denis Tjapkin (71. 22-Denis Vnukov), 11-Nikolay Mashichev (46. 9-Stanislav Murihhin), 5-Igor Tšeminava, 25-Evgei Kabaev (81. 14-Kirill Novikov), 17-Jaroslav Kvasov.
Varusse jäi: 31-Jao Paolo.

Kohtunikud: Eiko Saar, Jaanus Mutli, Heigo Paglant


Sõprusmäng Riias 1. veebruaril
FS Metta/LU Riga - Tartu FC Santos  3:2 (0:1)
Väravad: 59., 66., 74. - 20. Siim Roops, 84. Yuri Vereshchak
FC Santos: Siim Säesk, Yuri Flyak (UKR), Eero Eessaar, Siim Valtna, Siim Roops, Marko Sonn, Timo Teniste, Tarvo Laurson, Yuri Vereshchak (UKR), Robert Pluum, Mikk Laas.
Vahetusest sekkusid: Siim Tenno, Taivo Idavain, Timo Afanassjev, Jaanus Võrno, Kenn Laas, Mihkel Mikheim.


Pühapäevased mängud:

Pühapäeval, 2. veebruaril kell 11:45 B-turniiri mäng
Narva JK Trans - Jõhvi FC Lokomotiv  2:1 (1:0)
ametlik protokoll
Väravad: 20. Vitali Andrejev, 61. Frido - 68. Valeri Kurlõtškin
Hoiatused: 15. Viktor Plotnikov, 85. German-Guri Lvov - 17. Valeri Kurlõtškin, 50. Sergei Bazjukin

JK Trans: 1-Sergei Lepmets, 22-Tanel Tamberg, 4-Pavel Avdeev, 3-Roman Nesterovski, 2-Vitali Andrejev, 19-Irie, 5-Rocas, 21-Dmitri Ševiakov, 10-Frido, 13-Vladislav Fjodorov, 7-Viktor Plotnikov.
Vahetusest sekkusid: 33-Nikita Tokaitšuk, 9-German-Guri Lvov, 14-Lisicin, 15-Vadim Mihhailov, 8-Vladlen Vallasoo, 20-Valeri Nitchik, 11-Sergei Kapustin.

FC Lokomotiv: 28-Valeri Smelkov, 4-Egor Potapov, 3-Dmitri Smirnov, 7-Kevin Kaivoja, 2-Denis Kulikov, 24-Lasha Naveriani, 23-Mladen Miladinovich, 17-Anton Vassiljev, 15-Valeri Kurlõtškin, 16-Andrei Jõgi, 18-Bogdan Nesterenko.
Vahetusest sekkusid: 8-Sergei Paltsev, 10-Aleksandr Hlobõstin, 6-Nikita Volkov, 1-Victor Gusev, 12-Konstantin Alania, 9-Sergei Bazjukin, 13-Aleksei Larin.

Pv: 30
Kohtunikud: Kristo Külljastinen, Marek Lillmaa, Silver Kõiv


Pühapäeval, 2. veebruaril kell 13:30 C-turniiri mäng
Nõmme Kalju FC II - Viljandi JK Tulevik  0:3 (0:1)
ametlik protokoll
Väravad: 32. Kristen Kähr, 78. Roger Teor, 82. ov. Sören Kaldma
Hoiatus: 59. Karel Kübar

Kalju FC II: 1-Sten-Marten Vahi, 11-Aleksander Erik Ild, 23-Sören Kaldma, 5-Henrik Kummer, 22-Aleksei Filimonov, 8-Mihkel Ainsalu (61. 75-Mark Erik Kodar), 17-Eddie Ever, 7-Peeter Klein, 16-Robert Sahokia, 20-Rasmus Kuber, 24-Norman Vihul (76. 2-Aron Eric Miljan).
Vahetusest sekkus ka: 6-Andry Liiva.

Tulevik: 12-Rait Oja, 10-Indrek Ilves (46. 5-Henri Paavo), 6-Kevin Paavo, 13-Kaarel Henn, 16-Siim Saar, 14-Karel Kübar, 23-Martin Normann, 31-Roger Teor, 80-Sander Loigo (60. 97-Rihard Reimaa), 17-Rainer Peips, 21-Kristen Kähr (46. 7-Rasmus Luhakooder).

Pv: 40
Kohtunikud: Andrei Karhu, Triinu Laos, Reigo Teearu


Pühapäeval, 2. veebruaril kell 15:15 C-turniiri mäng
Rakvere JK Tarvas - Pärnu Linnameeskond  1:0 (1:0)
ametlik protokoll
Värav
: 34. Joonas Ljaš
Hoiatused: 47. Mehis Vahero, 69. Margus C. Kalda
62. minutil lõi Henri Hang penalti mööda

Tarvas: 1-Jüris Sahkur, 26-Elar Tovstik, 6-Mehis Vahero, 7-Rainer Võsaste, 17-Margus C. Kalda, 22-Joonas Ljaš, 18-Mihkel Saar, 92-Rauno Valk, 28-Mikk Mehike (53. 91-Henri Hang), 9-Sergei Akimov, 10-Raido Laidam.
Varus: 32-Reijo Kuusik, 30-Sander Susi, 91-Henri Hang.

Pärnu LM: 1-Hendrik Vainu, 6-Siim Mäeots (73. 4-Julius Sepp), 18-Taavi Kitsel, 14-Andro Aavik, 5-Jaak-Peeter Oja (61. 19-Joosep Sarapuu), 17-Ott Midenbritt (60. 16-Alder Lepik), 7-Kaarel Kaarlimäe (65. 24-Margus Põldsaar), 8-Rasmus Peetson (73. 13-Markus Sabiin), 11-Toomas Pent, 20-Tõnis Vihmoja, 10-Kristen Saarts.
Varus: 13-Markus Sabiin, 4-Julius Sepp, 19-Joosep Sarapuu, 24-Margus Põldsaar, 16-Alder Lepik.

Pv: 15
Kohtunikud: Elar Tarkus, Egerd Pajustik, Jaanus Allas


Pühapäeval, 2. veebruaril kell 17:00 E-turniiri mäng
Kohtla-Järve JK Järve - Tallinna FC Infonet II  0:5 (0:1)
ametlik protokoll
Väravad: 2. Vassili Kulik, 47. Erik Vinogradov, 64. pen. Eduard Golovljov, 66. Vadim Aksjonov, 77. Svjatoslav Jakovlev
Hoiatused: 63. Gleb Stepanov, 75. Nikita Apet - 54. Edgar Tur, 63. Deniss Danilin, 74. Eduard Golovljov
Eemaldamine: 63. Mihhail Zaitsev

Järve: 16-Victor Gusev, 7-Gleb Stepanov, 24-Aleksei Larin, 15-Nikita Volkov, 9-Konstantin Alania, 35-Mihhail Zaitsev, 27-Nikita Apet, 60-Lasha Nakeriani, 33-Aleksandr Hlobõstin, 10-Kirill Davidenko, 41-Mladen Miladihovic (46. 11-Aleksei Stratiitšuk).
Varus: 11-Aleksei Stratiitšuk, 8-Kevin Kaivoja, 3-Sergei Paltsev.

Infonet II
: 1-Viktor Avilov (46. 25-Maksim Zelentsov), 2-Aleksandr Kulatšenko (46. 23-Eduard Golovljov), 5-Deniss Danilin, 8-Savely Artemiev, 10-Edgar Tur (56. 11-Aleksandr Klimovitš), 17-Oleg Valov (46. 7-Vadim Aksjonov), 20-Svjatoslav Jakovlev, 22-Anton Aristov (65. 21-Dmitri Andreitšuk), 26-Vassili Kulik (46. 19-Erik Vinogradov), 27-Renats Granovskis, 77-Vladimir Malinin (46. 6-Nikita Horuži).

Pv: 37
Kohtunikud: Siim Rinken, Riivo Stolts, Danel Udu


Pühapäeval, 2. veebruaril kell 18:45 D-turniiri mäng
FC Elva - Tallinna FC Ararat TTÜ  2:0 (1:0)
ametlik protokoll
Väravad
: 34. Ats Joandi, 80. Kaarel Tinn
Hoiatused: 9. Andris Altsaar, 47. Rando Kuus - 44. Hans-Joosep Tammerik

FC Elva: 1-Arvo Käkk, 5-Rando Kuus (63. 20-Gero Mekk), 6-Rasmus Sikk (46. 2-Veiko Haan), 3-Martin Thomson, 4-Karl Bussov, 10-Mihkel Kuresoo, 7-Tarmo Kerro, 8-Kaarel Tinn, 9-Ats Joandi (63. 15-Denis Samoilov), 11-Andris Altsaar (63. 19-Gen Alev), 14-Paul Frei.
Varusse jäi: 12-Christopher Toom.

FC Ararat: 1-Jevgeni Tukan (46. 99-Marten Rimmel), 5-Maksim Novikov (46. 8-Margo Parkala), 20-Kirill Dmitrijev (46. 11-Rainer Põld), 3-Hans-Joosep Tammerik (71. 27-Vadim Jušinski), 17-Rigo Paumets (46. 28-Rasmus Sinivee), 9-Silver Kelder (46. 18-Anton Lahmanov), 36-Andrei Savotškin (46. 30-Silvestr Belozjorov), 10-Aleksandr Tkatšuk (46. 7-Vladimir Vassiljev), 16-Andrei Antonov (46. 14-Targo Parkala), 21-Egert Tamm (46. 79-Aleksandr Aksjonov), 2-Andre Järva (46. 77-Hans Kristjan Aasma).
Varusse jäi: 55-Vahram Lobyan.

Pv: 24
Kohtunikud: Risto Eelmaa, Roman Laidinen, Marto Kiisk


Pühapäeval, 2. veebruaril kell 20:30 E-turniiri mäng
Tallinna FC Flora III - Tallinna JK Dünamo  5:0 (3:0)
ametlik protokoll
Väravad: 28. Martin Nurmsaar, 31. Silver Grauberg, 40. Silver Kruusalu, 52. Juhan Jograf Siim, 89. Egert Urva
Hoiatused: 77. Freddy Karpov - 38. Emil Guseinov

FC Flora III: 21-Mattias Traublum, 3-Silver Grauberg, 15-Andreas Holst (46. 7-Egert Urva), 17-Brent Pere (54. 2-Griss Valgur), 14-Karl Sander Eensoo, 16-Silver Räämet (40. 11-Gregor Kreitsberg), 19-Silver Kruusalu (46. 8-Freddy Karpov), 18-Martin Nurmsaar, 5-Andres Džestelov (46. 20-Andry-Reilo Kahr), 9-Gregor Wahl (46. 6-Mark Ivanov), 10-Juhan Jograf Siim (54. 13-Teet Kaasik).
Varusse jäi: 12-Kristofer Tali.

Dünamo: 1-Mark Zolotuhhin, 5-Ilja Tšistjakov, 8-Aleksandr Gussev, 13-Jevgeni Gribovski, 10-Igor Gerassimov, 7-Eduard Kuzmin, 15-Maksim Ivanov, 14-Jevgeni Ivanov (46. 22-Deniss Skatškov), 23-Kirill Beljajev, 9-Sergei Lefanov, 11-Emil Guseinov.
Varusse jäid: 6-Anatoli Božko, 20-Valeri Korobtsov.

Pv: 8
Kohtunikud: Reelika Turi, Anni Rahula, Ain Alev


Lehe algusesseicon
Peatoetaja
  • Toetaja logo
Meediapartnerid
  • Toetaja logo
  • Toetaja logo
Toetajad
  • Toetaja logo
  • Toetaja logo
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •