20

07.2018

17:05

Eesti kaotas Regions' Cupil Iisraelile

Eesti meeskond pidas Leedus toimuval Regions' Cupil täna oma teise kohtumise, kui Birštonase staadionil toimunud mängus tunnistati Iisraeli amatöörkoondise 0:6 paremust.

Iisraeli meeskond otsustas kohtumise saatuse avapoolajal. Matan Brami viis meeskonna 17. minutil juhtima, 32. minutil oli penaltist täpne Shlomi Mrad. 35. minutil hoolitses Iisraeli meeskonna kolmanda värava eest Ehud Maaravi, avapoolajal teisel lisaminutil lõi oma teise tabamuse Mrad. Teise poolaja esimesel minutil lõi Iisraeli viienda värava Brami, lõpptulemuse 6:0 vormistas 56. minutil Amir Abeles.

Eesti kaotas avapäeval Kasahstani amatöörjalgpalluritele 0:1 ning esmaspäeval, 23. juulil kell 17 kohtutakse Marijampolė Sūduva staadionil Leeduga.

Eesti koosseis: 1-Rando Pajus, 2-Kert Pulst, 3-Kristjan Kongas, 5-Veiko Koks, 6-Rauno Ellram, 7-Reinpõld (58. 18-Aron Tanel Niin), 8-Kaupo Kantsik, 11-Madis Nurmik, 14-Tenno Samuel (46. 4-Sven Saar ), 15-Teet Kallaste, 17-Artur Klein (46. 16-Raigo Noode).
Vahetuses: 12-Argo Linnaste, 9-Ken Krister Maalinn, 10-Kristjan Nõulik, 13-Ergo Mätas.

Peatreener: Rauno Kööp
Abitreener: Priit Raal
Abitreener: Margus Pahtma
Füsioterapeut: Elsa Valdmaa
Delegatsiooni juht: Silver Lulla