26

10.2018

14:39

EJLi võistkond tunnistas Kääriku Spordikeskuse kunstmurustaadionil kohalike paremust

Eesti Jalgpalli Liit külastas eile Kääriku Spordikeskuse kunstmurustaadioni avamist, mille raames peeti sõpruskohtumine kohaliku FC Kääriku vastu. Sõprusmängu võitis FC Kääriku 8:6.

EJL alustas kohtumist paremini ja Kristjan Tiirik viis meeskonna 12. minutil juhtima. Kaks minutit hiljem kahekordistas külaliste eduseisu Juss Tamming.

Kääriku tuli mängu tagasi 26. minutil, kui Egert Malts lõi kodumeeskonna õhtu esimese värava, kuid EJL suutis kaks minutit hiljem oma kaheväravalise eduseisu taastada, kui peaga oli täpne Even Laanemaa.

Avapoolaja viimasel minutil (mänguaeg 2x40 minutit) oli taas täpne Tiirik, kes viis EJLi meeskonna vaheajale 4:1 eduseisus.

Teise poolaja alguses nõelas Kääriku vastu, kui 42. minutil lõi värava Taavi Ott. EJL läks 48. minutil Marek Naarise väravast kohtumist juhtima 5:2, kuid seejärel ei leitud enam Kääriku võistkonna rünnakutele vasturohtu – järgnesid Raul Lehismetsa väravad 51. ja 56. minutil, mis tõid Kääriku vaid ühe tabamuse kaugusele.

Gert Prants suutis 61. minutil viigistada ning Marko Ani viis 65. minutil Kääriku 6:5 juhtima! Kuus minutit hiljem suutis Laanemaa lüüa oma õhtu teise värava ja viigistas mänguseisu 6:6-le, aga vaid minuti hiljem juhtis taas kodumeeskond, kui täpne oli Jaak Teppan ja mõned minutid hiljem teenis Kääriku penalti, mille realiseeris 76. minutil Raul Lehismets, kes vormistas sellega oma kübaratriki.

FC Kääriku koosseisu kuulusid: Andres Arike, Egert Malts, Erki Külm, Gert Prants, Jaak Teppan, Jaanus Kunts, Jaanus Lehes, Janar Jõesaar, Kennart Saaremäe, Kristjan Oolo, Marko Ani, Martin Raid, Martin Teder, Priit Lehismets, Raul Lehismets, Taavi Ott, Taavi Sepp ja Veiko Soo.

Jalgpalliliidu võistkonna eest jooksid väljakule: Urmas Kirs (A-koondises 80 mängu, EJL talenditreeningute ning Arte jalgpalliklassi projektijuht), Marko Lelov (A-koondises 3 mängu, EJL jalgpalliakadeemia juhataja), Andrei Veis (A-koondises 2 mängu, EJL koolitaja ja kehalise ettevalmistuse treener), Ott Meerits (A-koondise füsioterapeut), Kristjan Tiirik (JK Tammeka tegevjuht, endine mängija), Theimo Tülp (EJL Läänemaa jalgpalli arendusjuht), Marek Naaris (FC Elva tegevjuht, treener), Jaanus Vislapuu (Võru FC Helios tegevjuht, treener), Urmo Viickberg (FC Helios tegevjuht, treener), Juss Tamming (EJL projektijuht), Even Laanemaa (EJL Premium liiga ja Esiliiga arendusosakonna spetsialist), Sander Jürjens (EJL avalike suhete spetsialist) ja Jako Arikainen (EJL areenimeister).