02.2019

13:12

Ida-Virumaa Rimi osavusfestivali esikohad läksid Jõhvi ja Sillamäele

Sillamäel Kalevi Spordihallis toimus selle aasta teine Rimi jalgpalli osavusfestival, millest võttis osa 85 poissi ja 40 tüdrukut erinevatest Ida-Virumaa koolidest.

Kokku osales Ida-Virumaa festivalil 19 võistkonda seitsmest koolist. Omavahel võisteldi palli vedamises, väravate löömises ja kombineeritud harjutuses.

Noorema vanuseklassi, 1.-3. klasside võitjaks tuli Jõhvi Põhikooli esindus 25 punktiga. Teise ja kolmanda koha said vastavalt Narva Kesklinna Gümnaasiumi I võistkond 23 punkti ja Kohtla-Järve Tammiku Põhikooli I võistkond 17 punktiga. Nendele järgnesid Narva Kesklinna Gümnaasium II, Kohtla-Järve Tammiku Põhikool II, Sillamäe Vanalinna Kool, Ahtme Gümnaasium ja Sinimäe Põhikool.

Vanema vanusegrupi, 4.-5. klassi tasavägises võistluses osutus osavaimaks Sillamäe Vanalinna Kooli esindus, kes teenis kokku 34 punkti. Teisele kohale tuli Sillamäe Kannuka Kooli I võistkond, kogudes 32 punkti. Kolmanda koha sai 25 punktiga Narva Kesklinna Gümnaasiumi I võistkond. Esikolmikule järgnesid Ahtme Gümnaasium, Sinimäe Põhikool I, Kohtla-Järve Tammiku Põhikooli I ja II, Jõhvi Põhikool, Sillamäe Kannuka Kool II, Sinimäe Põhikool II ning Narva Kesklinna Gümnaasium II.

Pildigaleriid festivalist on võimalik näha „Jalgpall kooli!” kodulehelt.

Veebruaris toimuvad osavusfestivalid veel Jõgevamaal, Tartumaal ja Hiiumaal. Eelvõistlustele saab registreerida ja infot leiab „Jalgpall kooli!” kodulehelt. Maakondlike võistluste ajakava ja osalejad leiab siit.

Rimi jalgpalli osavusfestivale aitavad läbi viia Eesti Koolispordi Liit, Sportland, Sànte, ABC Motors ja kohalikud spordiliidud.