11

10.2016

13:57

Jalgpalliliidu võistkond alistas sõprusmängus Paduvere SK Illi

Eesti Jalgpalli Liidu (EJL) võistkond alistas eile õhtul EJLi jalgpallihallis toimunud sõpruskohtumises 6:2 Paduvere SK Illi.

Esimesel 35-minutilisel poolajal löödi vaid üks värav, kui 21. minutil oli täpne jalgpalliliidu projektijuht Juss Tamming.

Teise poolaja alguses suutis Veiko Vassiljev täpse pealöögiga mänguseisu viigistada, kuid saalijalgpallikoondise peatreeneri Dmitri Skiperski väravad 47. ja 52. minutil viisid EJLi 3:1 ette. Võõrustajate edu kasvas seejärel kolmeväravaliseks, kui täpne oli EJLi videoanalüütik Karl Taul.

Sander Vaino suutis Jõgevamaa meeskonna tuua kahe värava kaugusele, kui tema löök 57. minutil postist sisse läks. Mängu lõpp kuulus siiski EJLile – Taul lõi oma teise värava 61. minutil ning hetk enne lõpuvile sai jala valgeks avalike ja koostöösuhete praktikant Reigo Adamson.

Eesti Jalgpalli Liidu võistkonda esindasid: Sander Jürjens, Eduard Rõžov, Sergei Hohlov-Simson, Teet Allas, Lars Hopp, Marek Naaris, Veiko Soo, Juss Tamming, Kethy Õunpuu, Dmitri Skiperski, Vahur Vahtramäe, Karl Taul, Even Laanemaa, Reigo Adamson.

Paduvere SK Illit esindasid: Janar Liivak, Oliver Nõmm, Kaido Abner, Priit Jõeäär, Veiko Vassiljev, Marko Murumaa, Margus Rosin, Andres Ots, Marek Reiman, Vjatšeslav Jekimov, Tiit Lääne, Rünno Jõeäär, Denis Kazakov, Sander Vaino, Heino Avi, Siim Hordo.