15

10.2013

13:42

Koolinoored selgitasid paremaid

Eesti Koolispordi Liit selgitas Eesti parimad koolid Meistri- ja Rahvaliiga tasemel nii poiste, kui tüdrukute arvestuses.
Põlva Lootospargis mängiti 6.-9. klassi poiste Meistriliiga finaalturniir. Võistlustel osales 15 kooli üle Eesti. Esikoha sai Viljandi Paalalinna kool, kes finaalis alistas Tallinna Õismäe gümnaasiumi. Kolmanda koha saavutas Loo gümnaasium.

Rahvaliiga 6.-9. klasside finaalvõistlustel saaavutas esikoha Maardu Põhikool, Noarootsi kooli ja Kohtla-Nõmme kooli ees. Kokku osales 11 kooli.

Valtu Spordimaja kunstmuruväljakul mängitud 10.-12. klasside noormeeste Rahvaliiga jalgpalli finaalturniiril oli parim Noarootsi gümnaasium, Viljandi gümnaasiumi ja Luunja keskkooli ees. Osales 16 võistkonda.

Viljandis toimunud tüdrukute Meistriliiga finaalis olid parimad koolid Põlva Ühisgümnaasium, Tilsi kool ja Lümanda Põhikool. Kokku osales 9 võistkonda.

Eesti Koolispordi Liidu jalgpallivõistlused toimuvad 1.-5. klassidele Meistriliigas, 6.-9. klassidele Rahva- ja Meistriliigas ning 10.-12. klassidele Rahvaliigas. Rahvaliigas ei tohi võistelda Eesti Jalgpalli Liidu poolt litsentseeritud jalgpallurid.