16

08.2019

15:44

Laupäeval selguvad rannajalgpallis esiliiga ja rahvaliiga võitjad

Sel laupäeval, 17. augustil selgub Pärnus Sportland Beach Arenal rannajalgpalli esiliiga ja rahvaliiga võitjad.


Optibet rannajalgpalli esiliiga üldvõidu nimel heitlevad viimase etapi veel tabeliliider Chromtex, kes on kogunud 61 punkti, BSC Türi (59 punkti) ja Optibet All-Stars (52). Etapist võtavad osa kaheksa meeskonda, kes on jagatud kahte alagruppi.

Esiliiga jagab homme Pärnu rannas väljakuid rahvaliigaga, kui viis võistkonda selgitavad liiga esimese hooaja võitja tänavusel finaaletapil. Mängudega tehakse algust kell 11.00.

Esiliiga etapp:
A-alagrupp: Chromtex, Santeh, Schöttli Keskkonnatehnika, JK Fellin
B-alagrupp: BSC Türi, Optibet/All-Stars, Bsc Igi/ Optibet, Ärilaen

11.30 Chromtex – JK Fellin (Optibet peaväljak)
11.30 Santeh – Schöttli Keskkonnatehnika (A. Le Coq Fassbrause väljak)
12.30 BSC Türi – Ärilaen (Optibet peaväljak)
12.30 Optibet All-Stars – BSC IGI Optibet (A. Le Coq Fassbrause Väljak)
13.30 Schöttli Keskkonnatehnika – Chromtex (Optibet peaväljak)
13.30 JK Fellin – Santeh (A. Le Coq Fassbrause väljak)
14.00 BSC Igi Optibet – BSC Türi (Optibet peaväljak)
14.00 Ärilaen – Optibet All-Stars (A. Le Coq Fassbrause väljak)
15.00 Chromtex – Santeh (Optibet peaväljak)
15.00 Schöttli Keskkonnatehnika – JK Fellin (A. Le Coq Fassbrause väljak)
15.30 BSC Türi – Optibet All-Stars (Optibet peaväljak)
15.30 BSC Igi Optibet – Ärilaen (A. Le Coq Fassbrause väljak)
16.30 Poolfinaal A1-B2 (Optibet peaväljak)
16.30 Poolfinaal B1-A2 (A. Le Coq Fassbrause väljak)
17.00 Esiliiga 5.-6. koha mäng (Optibet peaväljak)
17.00 Esiliiga 7.-8. koha mäng (A. Le Coq Fassbrause väljak)
17.30 Esiliiga 3.-4. koha mäng (A. Le Coq Fassbrause väljak)
17.30 Etapi finaal (Optibet peaväljak)
18.10 Autasustamine

Rahvaliiga:
11.00 Concrete Olybet – JK Jalgpallihaigla (Optibet peaväljak)
11.00 Tartu FC TRT77 – Rõngu United (A. Le Coq Fassbrause väljak)
12.00 JK Jalgpallihaigla – Tartu FC TRT77 (Optibet peaväljak)
12.00 Narva United FC – Concrete Olybet (A. Le Coq Fassbrause väljak)
13.00 Rõngu United – Narva United FC (Optibet peaväljak)
13.00 Concrete Olybet – Tartu FC TRT77 (A. Le Coq Fassbrause väljak)
14.30 Rõngu United – JK Jalgpallihaigla (Optibet peaväljak)
14.30 Tartu FC TRT77 – Narva United FC (A. Le Coq Fassbrause väljak)
16.00 Rõngu United – Concrete Olybet (Optibet peaväljak)
16.00 JK Jalgpallihaigla – Narva United FC (A. Le Coq Fassbrause väljak)

Peatoetaja

  • LHV

Suurtoetajad

  • Nike
  • A.Le Coq
  • Tele 2
  • Betsafe
  • Rimi

Toetajad

  • ABC Motors
  • Ramirent
  • FIFAA
  • Taisto
  • MyFitness
  • SIS
  • Monton
  • Krausberg

Lennupartner

  • Nordica

Meediapartnerid

  • ERR
  • Õhtuleht
  • Soccernet
  • JALKA

Partnerid

  • UEFA
  • FIFA
  • Kultuuriministeerium
  • EOK
  • Tallinn

Sotsiaalpartnerid

  • SPIN
  • SOS Lasteküla