01

07.2019

16:50

Nädalavahetusel mängiti rannajalgpalli rahvaliiga avaetapp

Laupäeval peeti Kakumäel ajalooline turniir, kui esmakordselt mängiti rannajalgpalli rahvaliigat. Avaetapil osutus võitjaks Concrete Olybet.

Concrete Olybet sai kirja kolm üheväravalist võitu ning ühe kindla kaotuse Maardu Aliensilt, kes pidi lõpuks piirduma neljanda kohaga. Üheksa punkti kogunud võitjale järgnes kaheksa punktiga Rõngu United, kes sai samuti kirja kolm võitu ja ühe kaotuse, kuid üks võitudest tuli penaltiseerias (kolme punkti asemel kaks punkti – toim). Jalgpallihaigla kogus Maarduga võrdselt viis punkti, kuid 2:1 võit omavahelises mängus andis edu Jalgpallihaiglale. FC Maksatranspordil jäi viiendana punktiarve avamata.

14.45 FC Maardu Aliens - JK Jalgpallihaigla 1:2

Võidukas Concrete Olybeti meeskonnas mängisid: Alexander Vtorushin, Jevgeni Skamnitski, Vladimir Maslov, Aleksei Rozenberg, Silver Lill, Vladimir Ivanuško, Dmitri Topilskiy, Oleg Semjonov, Vladislav Topilskiy, Armando Mitrovski ja Anton Lyubeev.

Rannajalgpalli rahvaliiga koosneb tänavu neljast etapist ning finaalvõistlusele pääseb kokku kaheksa võistkonda. Järgnevad etapid leiavad aset Viljandis, Türil ja Narva-Jõesuus. Oma huvist rahvaliigas kaasa lüüa saab märku anda SIIN. Mänguajaks on 2x6 minutit, kuid erandiks oli Kakumäel toimuv etapp, kus viie osalejaga võistlusel mängiti 3x6 minutit.