03

10.2017

11:54

Naiste rahvaliiga võitjaks krooniti Pärnu Vaprus

Möödunud nädalavahetusel toimunud naiste rahvaliiga finaalis teenis võidu Pärnu JK Vaprus naiskond, kes alistas FC ERR-i. Pronksmedalid sai kaela Tartu JK Welco naiskond.

Pärnu Raeküla staadionil peetud finaalis saatis edu kodunaiskonda, kes suutis vastastele lüüa kolm vastuseta väravat. Vaprus asus kohtumist juhtima seitsmendal minutil, kui täpne oli Elis Kaas. Vaid kaks minutit hiljem sai Pärnu poolelt jala valgeks Laura Uusta. Mängu lõppseisu vormistas 68. minutil Evelin Harjakas. Sellega kindlustas esmakordselt rahvaliigast osa võtnud Pärnu Vaprus esikoha. FC ERR-i jaoks oli tegemist teise järjestikuse finaaliga, kui eelmisel aastal saadi samuti teine koht.

Kolmanda koha mängus läksid vastamisi FC Otepää ning Tartu Welco naiskond. Kohtumine kulges tasavägiselt ning kummalgi poolel mängu normaalajal väravat lüüa ei õnnestunud. Võitja välja selgitamiseks läks seega vaja penaltiseeriat, kus näitas kindlamat närvi Welco, võites selle 4:3.