10

10.2018

11:51

Noormeeste 6.-9. klasside meistriks jalgpallis tuli Tabasalu Ühisgümnaasium

Paide linna kunstmurustaadionil peetud 6.-9. klasside noormeeste jalgpalli finaalvõistlustel tuli võitjaks Tabasalu Ühisgümnaasium, edestades Ülenurme ja Narva Soldino Gümnaasiumi.

Finaalvõistlusest võttis osa 13 võistkonda, kes olid jagatud kolme alagruppi. Esikolmiku kohtade eest hakkasid heitlema alagruppide võitjad ning ülejäänud võistkonnad jagasid kohad 4.-13.

Esikolmikule järgnesid Pärnu Kuninga tänava Põhikool, Valga Põhikool, Tallinna Linnamäe Vene Lütseum, Kohila Gümnaasium, Võru Kesklinna Kool, Jõhvi Vene Põhikool, Haapsalu Põhikool, Paide Hammerbecki Põhikool, Viljandi Paalalinna Kool, Paide Hillar Hanssoo Põhikool.

Võistkondade parimateks mängijateks valiti Kevor Palumets (Tabasalu Ühisgümnaasium), Mauris Villems (Ülenurme Gümnaasium), Arseni Zubarev (Narva Soldino Gümnaasium), Joosep Põder (Pärnu Kuninga tänava Põhikool), Kristo Põldsaar (Valga Põhikool), Dmitri Ablajev (Tallinna Linnamäe Vene Lütseum), Simon Mägi (Kohila Gümnaasium), Rasmus Tamm (Võru Kesklinna Kool), Andres Vasiljev (Jõhvi Vene Põhikool), Ralf Luks (Haapsalu Põhikool), Markus Piim (Paide Hammerbecki Põhikool), Ingo Ott (Viljandi Paalalinna Kool), Robin Vestung (Paide Hillar Hanssoo Põhikool).

Esikolmiku koosseisud:

Tabasalu Ühisgümnaasium: Kevor Palumets, Karl Oliver Sau, Rene Busch, Kaspar Rõõmussaar, Kaspar Veeväli, Märten Subka, Robin Sarapik, Tom Tammemäe, Hugo Heinamaa, Markus Nikolaidis, õpetaja Hendrik Nurklik ja treener Risto Sarapik.

Ülenurme Gümnaasium: Kris Õmblus, Andri Roose, Märten Pall, Christian Henrik Pütsepp, Gregon Henrik Raud,Mauris Villems, Mathias Marko Vestmann, Roby Skirgailo, Kristjan Sarja ja õpetaja Koit Simso.

Narva Soldino Gümnaasium: Maksim Pavlov, Mark Maksimkin, Vladislav Gussev, Arseni Zubarev, Mark Ladessov, Nikita Mišin, Dmitri Protkunas, Aleksei Grivorukov ja õpetaja Andrei Rõssev.

Peasponsor

  • LHV

Suurtoetajad

  • Nike
  • A.Le Coq
  • Tele 2
  • Betsafe
  • Rimi

Toetajad

  • ABC Motors
  • Ramirent
  • FIFAA
  • Taisto
  • MyFitness
  • SIS
  • Baltman
  • Krausberg

Lennupartner

  • Nordica

Meediapartnerid

  • ERR
  • Õhtuleht
  • Soccernet

Partnerid

  • UEFA
  • FIFA
  • Kultuuriministeerium
  • EOK
  • Tallinn

Sotsiaalpartnerid

  • SPIN
  • SOS Lasteküla