17

10.2018

16:48

Järelvaadatav: Rahvaliiga A-tasandi finaal peetakse A. Le Coq Arenal

Laupäeval, 20. oktoobril toimub meeste A-tasandi rahvaliiga finaal, kui A. Le Coq Arenal lähevad vastamisi Saku Jalgpalliklubi – JK Pärnu Sadam.

Räpina staadionil peetud poolfinaalis alistas Saku mõlema poolaja väravatest 2:0 SK Räpina. Saku läks kohtumist juhtima kaheksandal minutil tänu Gert-Kristjan Rungi tabamusele. Lõppseisu vormistas 50. minutil Taavo Velt.

Teine poolfinaal kulges märksa tasavägisemalt, kui finalisti selgitamiseks läks vaja penaltiseeriat. Kohtumise normaalajal kumbki meeskond väravani ei jõudnud. Penaltipunktil näitas kindlamat närvi Pärnu Sadama meeskond, võttes 4:3 võidu.

Rahvaliiga finaal peetakse A. Le Coq Arenal algusega kell 16.00. Sissepääs mängule on tasuta.

A-tasandi kolmanda koha mäng toimub samuti laupäeval, kui Viimsi Pargi palliplatsil kohtuvad Viimsi Lõvid – SK Räpina. Kohtumise täpne kellaaeg on selgumisel.

Laupäeval kell 13.00 toimub Eesti Jalgpalli Liidu konverentsikeskuses harrastusjalgpalli konverents. Arutlusele tulevad harrastusjalgpalli olevik ja tulevikusuunad. Ettekannetega astuvad üles jalgpalliliidu president Aivar Pohlak ja rahvajalgpalli osakonna juhataja Teet Allas.

Lisaks autasustatakse konverentsil meeste A-tasandi, B-tasandi ja naiste rahvaliiga alagruppide võitjaid ning B-tasandi ja naiste rahvaliiga esikolmikut. Pärast finaali autasustatakse ka A-tasandi kolme esimest meeskonda.

Finaali kommenteerivad Indrek Petersoo ja Tõnis Mänd.