15

10.2018

15:14

Rahvaliiga B võitjaks tuli FC Mulgi

Rahvaliiga B-tasandi võitis meeskond FC Mulgi, alistades finaalis 4:1 Maksu- ja Tolliameti.

Laupäeval Karksi-Nuia Gümnaasiumi staadionil peetud finaalkohtumist asus Mulgi juhtima 17. minutil, kui täpne oli Heiko Teiss. Neli minutit hiljem oli tablool viigiseis, kui värava lõi Oscar Õun. Mulgi taastas oma eduseisu 32. minutil läbi Tanel Tverdohlebi tabamuse.

Teisel poolajal suutis Mulgi veel kahel korral väravavõrku sahistada, kui 58. minutil sai jala valgeks Sirmo Ambos ja lõppseisu vormistas 88. minutil Margus Pihlap.

Pronksmedalid teenis JK Elva Seikluspark, kes võõrsil alistas Rumori Calcio II meeskonna. Seikluspark läks 2:0 mängu juhtima Ken Õmbluse ja Kaspar Lehtsalu väravatest. Seejärel suutis Joulian Valizadeh Rumori kaotusseisu vähendada, kuid Egert Tiidor ja Rasmus Aasmaa tõid lõpuks Elvale 4:1 võidu.