19

10.2019

22:32

VIDEO | Rahvaliigades võidutsesid FC Lebo Ülesanne ja Värska

Tänasega tõmmati joon alla rahvaliiga A ning B tasandi hooajale. A. Le Coq Arenal peetud rahvaliiga A tasandi finaalis võidutses FC Lebo Ülesanne, kes alistas finaalis 5:2 JK Pärnu Sadama.

Lebo Ülesanne võitis tiitlikaitsja vastu avapoolaja 3:0. Kevin Starkopf viis meeskonna 27. minutil juhtima ning minut hiljem oli penaltist täpne Mauri Levandi. Avapoolaja viimase värava eest hoolitses Marko Pähklamägi kohtumise 42. minutil.

Eero Eessaar tõi JK Pärnu Sadama mängu tagasi kohtumise 53. minutil, mil ta vähendas kaotusseisu 1:3-le. Karl Kangur suutis küll 62. minutil Lebo Ülesande kolmeväravalise eduseisu taastada, kuid kõigest minut hiljem lõi Eessaar taas värava ja seis oli 4:2. Eessaare õhtu teisele väravale vastas enda poolt samaga Pähklamägi, kes tegi 65. minutil lõppskooriks 5:2.

Tänane kohtumine on järelvaadatav Soccernet.ee portaalis.

FC Lebo Ülesanne polnud varasemalt rahvaliiga A tasandil võidutsenud. 2016. aastal jäädi finaalis 0:1 alla Kuusalu Kalevile, kuid üks tiitel on oli neil ette näidata 2016/17 hooajast, mil oldi parimad saalijalgpalli rahvaliigas.

Rahvaliiga B tasandil võidutses tänavu Värska, kes alistas täna hommikul peetud finaalis FC Maksatranspordi 8:4! Avapoolaeg lõppes 2:2 viigiga, kuigi Maksatranspordil jäi 38. minutil kasutama võimalus minna penaltist kohtumist 3:2 juhtima.

Viigiga lõppenud avapoolaja järel suutis Värska kohtumist 60., 72. ja 73. minuti väravate toel 5:2 juhtima minna. Kuigi Maksatransport lõi seejärel ühe värava tagasi, suutis Värska mängu veel 7:3 juhtima minna ja pärast külaliste tabamust 90. minutil vormistati esimesel lisaminutil veel lõppskooriks 8:4.

Võitjate resultatiivseim oli kolm väravat löönud Karel-Sander Kljuzin. Kaks väravat lõi Egert Naruson ja ühe tabamuse said enda nimele Oliver Lillestik, Kevin Hallop ja Priit Rahuelu. Külaliste ridades lõi kolm väravat Ralf-Stiven Viru, ühe värava sai kirja Henri Lehtmets.