01

04.2019

09:36

Saalijalgpalli rahvaliiga võitis Saue JK

Saalijalgpalli rahvaliiga finaalis võidutses Saue JK, kes tuli finaalis välja kaheväravalisest kaotusseisust ja alistas Saku Jalgpalliklubi 4:3.

Saue Gümnaasiumi võimlas löödi avapoolajal üks värav, kui 12. minutil oli Saku poolt täpne Taavo Velt. Sama mees viis 22. minutil Saku juba kahe väravaga juhtima, kuid Saue ei andnud alla.

Saue suutis kaheväravalise kaotusseisu mõne minutiga pöörata 3:2 eduseisuks. Peeter Seppel tõi 26. minutil Saue ühe värava kaugusele ning 27. minutil suutis Vincent Ray Lambin viigistada. Saue asus mängu esmakordselt juhtima 28. minutil, kui õhtu teise värava sai kirja Seppel. Saku suutis küll 36. minutil viigistada, kui oma kübaratriki vormistas Velt, kuid viimane sõna jäi Sauele ja Lambinile, kes lõi 38. minutil võiduvärava.

Meeste rahvaliigast võttis tänavu osa 54 võistkonda 1004 mängijaga.