06

03.2019

12:53

Saalijalgpalli rahvaliigas on selgunud kolm poofinalisti

Saalijalgpalli rahvaliigas on seni veel pidamata vaid üks veerandfinaal ning senised lahingud on olnud väga võrdsed, sest kindlaima võidu on kirja saanud Saku Jalgpalliklubi, kes alistas JK Prowebi vaid ühe väravaga. Teised senised veerandfinaalid on lõppenud penaltiseeriaga.

Laupäeval Valga Põhikooli saalis toimunud esimeses veerandfinaalis alistas kohalik FC Warrior penaltiseerias Playtechi. Valga läks mängu Roman Raevski ja Taavi Lauli väravatest 2:0 juhtima, kuid mängu vältel kumbki meeskond enam kaheväravalist eduseisu ei saavutanud. Poolajasireeniks oli seis 2:1, kui külalised tulid mängu tagasi tänu Fred Kasemaale.

Toomas Paavilaineni kaks väravat teisel poolajal viisid Playtechi 3:2 juhtima, kuid seejärel vastas Raevski omakorda kahe väravaga, mis andis Warriorile 34. minutil 4:3 eduseisu. Mängu viimase tabamuse eest hoolitses Playtechi mängija Mihkel Meidla 36. minutil. Penaltiseerias oli Valga parem 3:2.

Pühapäeval Põltsamaa Felixhall aset leidnud mängus jäi kohalik Põltsamaa Sport penaltiseerias alla JK Pärnu Sadamale. Risto Liiv viis kodumeeskonna teisel minutil juhtima, kuid Kristian Uuk viigistas mänguseisu kolm minutit hiljem. Pärast 1:1 lõppenud avapoolaega nõelasid esimesena külalised, kui täpne oli Erik Vares. Sven Rümmel suutis 33. minutil viigistada ning normaalajal rohkem väravaid ei löödud. Penaltiseerias oli JK Pärnu Sadam parem 3:1.

Esmaspäeva õhtul jäi JK Proweb Merivälja Kooli spordisaalis 3:4 alla Saku Jalgpalliklubile. Saku võitis avapoolaja tänu Rauno Nõmmiko ja Taavo Velti väravatele 2:0 ning läks vastase omaväravast kohtumist 25. minutil juba kolme väravaga juhtima. Tanel Vähesoo suutis Prowebi kaotusseisu 27. minutil vähendada, kuid Nõmmiko taastas 32. minutil Saku kolmeväravalise eduseisu. Roozbeh Tebyanian andis 35. minutil taas Prowebile lootust ning Sander Reesalu värav 37. minutil tõi kodumeeskonna kõigest ühe värava kaugusele, kuid 4:3 võiduga pääses poolfinaali siiski Saku.

Neljas veerandfinaal peetakse homme, 7. märtsil kell 22.00 Kristiine Spordihallis, kui kohtuvad FC Lebo Ülesanne – Saue JK.