10

10.2013

12:01

Saku meistrivõistlused võitis Zulte-Gil Charleroi

Kurtna kooli staadionil mängitud Saku meistrivõistlused võitis Zulte-Gil Charleroi.

Kuue meeskonnaga turniiril mängiti kahes alagrupis väikesel väljakul mänguajaga 2x10 minutit. Alagruppide võitjad said otse poolfinaali, teised ja kolmandad jätkasid veerandfinaalides. Finaalis võitis Zulte-Gil Charleroi Saku Pruulikoda 2:1, kolmanda koha sai Saku Fortuuna. Veel mängisid Mõni xomo, FC Real Koer ja Puutsa.

Korraldaja Raimond Ojassalu ütles portaalile jalgpall.ee, et turniiril olid kõik mängud väga tasavägised, palju oli viike ja enamus mänge lõppes ühe väravalise vahega.

„Mängutase oli küll harrastajate oma, umbes Eesti kolmas-neljas liiga, aga see oli meie jaoks täiesti piisav. Kõigil oli huvitav,“ rääkis Ojassalu.

Saku meistrivõistlused on toimunud juba kolmel aastal ja Raimond Ojassalu sõnul korraldab ta turniiri kindlasti ka järgmisel aastal.

Korraldajad tänavad turniiri toetajaid Saku Mõis ja Saku Pruulikoda.