10

11.2017

19:46

Tallinna koolide seas selgusid parimad

9. novembril selgusid EJLi jalgpallihallis võitjad Tallinna põhikoolide tüdrukute ja gümnaasiumi noormeeste seas.

Põhikoolide tüdrukute arvestuses tulid meistriks Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasiumi tütarlapsed. Kuldses võistkonnas mängisid Valeria Liik, Jana Boikova, Jana Entson, Jekaterina Gorodetskaja, Diana Vladõtšenko, Agnes Truumaa, Vera Ljamtseva, Anastasia Muravieva, Anastasija Bušina, Elina Tšerkassova, Katarina Kuzubova ja Jelizaveta Ruleva, juhendas kehalise kasvatuse õpetaja Ella Kungurtseva.

2. koha ja hõbemedalid võitsid Tallinna Õismäe Gümnaasiumi võistkond koosseisus Elisabeth Linde, Mia Lisette Sarapik, Grete Berendsen, Melany Kivinukk, Kaileen Leis, Maria Zadonski, Marilin Pajumägi, Marta Kolga, Aleksandra Slavgorodskaja, Lydia Klimakova ja Krislin Kase. Juhendasid kehalise kasvatuse õpetajad Ülle Meier ja Ly Aruväli. Kolmanda koha ja pronksmedalid võitsid Õismäe Vene Lütseumi tütarlapsed. Finaalturniiril jäi neljandaks Tallinna Saksa Gümnaasium. Kokku osales 34 põhikooli võistkonda.

Gümnaasiumi noormeeste finaalis alistasid Tallinna Arte Gümnaasiumi vutipoisid (pildil) 2:1 Lilleküla Gümnaasiumi ja võitsid meistritiitli. Hõbemedalid ja teise koha saavutanud Tallinna Lilleküla Gümnaasiumi võistkonnas mängisid Reinhard Reimaa, Uko-Aija Heintalu, Essu Heintalu, Jesper Juha, Kevin Mätas, Rivo Soolepp, Antti Järva, Kaspar Laur, Ben Trygve Nõukas ja Mihkel Kurbel. Noormehi juhendas kehalise kasvatuse õpetaja Meelis Rum.

3. koha ja pronksmedalid võitsid Tallinna 21. Kooli jalgpallurid Taavi Christopher Tuisk, Markus Meresma, Dannar Pärtel, Lars Markus Linnupõld, Siim Vaher, Sven Reintak, Frank Kenneth Liblikmann, Kaspar Tilga, Oskar Pukk, Georg-Kevin Tõnts, Chris Oliver Rahumägi, Karl Romet Randvee, Marko Maal, Gregor Mändma ja Ott Kangur. Juhendas kehalise kasvatuse õpetaja Ivo Raenok. Finaalturniiril järgnesid Tallinna Saksa Gümnaasium, Tallinna Reaalkool ja Pirita Majandusgümnaasium. Kokku osales 38 gümnaasiumi võistkonda.

Gümnaasiumi neidude ja põhikooli poiste finaalturniirid toimuvad 17. novembril EJLi jalgpallihallis.