09.2018

10:44

Wolvesi Winter Cup toimub uue aasta alguses

Wolves Winter Cup 2019 toimub uue aasta alguses 5.-6. jaanuarini Jõgeva spordikeskuses Virtus.

Esimesel päeval mängivad Rahvaliiga ning IV ja III liiga tiimid ja teisel võistluspäeval toimub tugevam turniir, kus „piiranguid“ pole.

Turniiril on mänguajaks 1x18 minutit (suurema meeskonna arvu puhul kas 1x12 või 1x15 minutit) ning mängitakse saalipalliga. Mänge vilistavad EJLi kohtunikud. Esimesel päeval tohivad osaleda ainult RL-III liiga tasemega võistkonnad, kus ühes võistkonnas võib maksimaalselt osaleda neli möödunud välihooajal II liigas osalenud mängijat. Lubatud on osaleda ka saalijalgpallimeeskondadel, samadel tingimustel. Avapäeval ei tohi osaleda Esiliiga B ja kõrgemal tasemel mängijad.

Turniirisüsteem näeb ette, et mõlemal päeval jaotakse loosi alusel meeskonnad kahte neljaliikmelisse alagruppi. Grupi kaks paremat pääsevad poolfinaali, kaks nõrgemat minipoolfinaali. Poolfinaali võitjad liiguvad finaali ning kaotajad pronksimängu. Minipoolfinaali võitja läheb 5.-6. koha nimel heitlema ja kaotaja 7.-.8. koha mängule. Antud süsteem tagab selle, et iga meeskond saab olenemata tulemustest täpselt sama palju mänge.
Mõlema päeva turniirilt tehakse kokku kahe päeva peale enam kui 15 tundi otseülekannet, mida saab jälgida YouTube’ist ning hiljem sealt ka järele vaadata. Otseülekande toob inimesteni OM filmiStuudio. Otseülekannet vürtsitavad ka kommentaatorid.

Osalustasu on 85€, mis tuleb turniiri päeval korraldajate lauda tuua ära enne oma esimest mängu. Turniiri jäädvustavad professionaalsed fotograafid. Kohapeal on avatud kohvik ning kohe samas üle tee on suur kauplus ja Pizzakiosk.

Registreerimiseks tasub saata e-kiri Kervin Kullile e-posti aadressil kervin.kull@gmail.com või helistada 59094722.