KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Tipneri karikavõistlused » MÄNGUD (2016/2017)
1/2 finaal
Tartu JK Tammeka-Paide Linnameeskond09.05 18:00
FCI Tallinn-Narva United FC10.05 18:00
1/4 finaal
Viljandi JK Tulevik-Tartu JK Tammeka0 : 0 (0 : 1)
JK Tallinna Kalev-Paide Linnameeskond0 : 3
Kokkuvõte
Nõmme Kalju FC-FCI Tallinn1 : 1 (3 : 5)
Narva United FC-FC Kuressaare3 : 1
1/8 finaal
Tartu JK Tammeka-Rumori Calcio Tallinn5 : 1
FC Kuressaare-Raplamaa JK II5 : 0
EMÜ SK-Viljandi JK Tulevik0 : 5
FCI Tallinn-Tallinna FC Levadia2 : 1
Nõmme Kalju FC-Tallinna FC Flora1 : 0
Tallinna FC Flora U21-Narva United FC1 : 3
FCI Tallinn U21-Paide Linnameeskond1 : 4
FC Molycorp Silmet (RL)-JK Tallinna Kalev0 : 11
1/16 finaal
Tartu Ülikool Fauna-EMÜ SK4 : 6
Viljandi JK Tulevik-JK Sillamäe Kalev1 : 0
Saue JK Laagri-FCI Tallinn U210 : 3
JK Terav Sats (RL)-Raplamaa JK II0 : 2
FC Kuressaare-Tallinna JK Legion3 : 2
Rumori Calcio Tallinn-JK Kernu Kadakas4 : 3
FC Tartu-FCI Tallinn0 : 11
JK Tallinna Kalev-SK Tääksi5 : 0
Rakvere JK Tarvas-Paide Linnameeskond2 : 3
Tallinna FC Levadia III-Tartu JK Tammeka1 : 8
FC Molycorp Silmet (RL)-Tallinna FC Flora U194 : 4 (6 : 5)
Kohtla-Järve JK Järve-Tallinna FC Flora U210 : 2
Narva United FC-Viimsi JK0 : 0 (3 : 2)
Tallinna FC Levadia-Raasiku FC Joker7 : 0
Tallinna FC Flora-Tõrva JK5 : 0
Nõmme Kalju FC-Pärnu JK Poseidon10 : 0
1/32 finaal
SK Tääksi-Tallinna JK Jalgpallihaigla5 : 0
Tartu JK Welco-Tallinna FC Flora0 : 8
Tallinna FC Soccernet-FC Kuressaare1 : 5
Tallinna Jalgpalliselts-Tartu Ülikool Fauna0 : 3
Ambla Vallameeskond-Tõrva JK2 : 5
Jõhvi FC Lokomotiv-Tallinna FC Flora U191 : 1 (3 : 5)
Tallinna FC Castovanni Eagles-EMÜ SK - : 1
FC Molycorp Silmet (RL)-SK Imavere 2 : -
FC Järva-Jaani-Narva United FC1 : 4
Maardu United-JK Sillamäe Kalev2 : 10
Rakvere JK Tarvas-Maardu Linnameeskond5 : 1
FCI Tallinn-Tallinna JK Piraaja9 : 0
Paide Linnameeskond-FC Nõmme United1 : 0
FC Kose-Pärnu JK Poseidon0 : 2
Saue JK Laagri-FC Jõgeva Wolves6 : 1
Tartu JK Tammeka-Läänemaa JK3 : 0
Viimsi JK II-FCI Tallinn U210 : 5
Raplamaa JK II-Kiviõli FC Irbis 2 : -
Kohtla-Järve JK Järve-Tallinna FC Twister + : -
Raasiku FC Joker-Raplamaa JK3 : 3 (4 : 3)
FC Elva-JK Tallinna Kalev2 : 3
Tallinna JK Legion-Türi Ganvix JK 1 : 0
JK Terav Sats (RL)-Jõgeva SK Noorus-96 1 : -
JK Kernu Kadakas-FC Vastseliina3 : 3 (5 : 3)
Viljandi JK Tulevik-JK Loo13 : 0
Tallinna FC TransferWise-Viimsi JK1 : 6
Pärnu Linnameeskond-Tallinna FC Levadia2 : 4
Nõmme Kalju FC III-Tallinna FC Flora U210 : 5
Tartu FC Merkuur-Rumori Calcio Tallinn2 : 2 (3 : 4)
Tallinna FC Levadia III-Keila JK 4 : 1
Tallinna FC Eston Villa-FC Tartu3 : 3 (5 : 6)
JK Narva Trans-Nõmme Kalju FC0 : 2
1/64 finaal
Rakvere JK Tarvas-Fc Sssolutions (RL)13 : 0
Kohtla-Järve JK Järve-Kohtla-Nõmme (RL)3 : 0
FC Järva-Jaani-Tallinna FC Ararat TTÜ + : -
Tallinna Depoo-FCI Tallinn U210 : 6
Pärnu JK Poseidon-Enamasti Pealekata (RL)7 : 0
SK Roosu-JK Sillamäe Kalev - : +
Raplamaa JK II-Navi Vutiselts4 : 0
FC Puhkus Mehhikos (RL)-Tallinna FC Flora U190 : 0 (0 : 2)
Tallinna JK Piraaja-FC Tallinna Wolves (RL)11 : 1
Tallinna FC Soccernet-FC Jõgeva Wolves II8 : 1
FC Elva-FC IceBears (RL)13 : 0
Tallinna FC Olympic Olybet-Tallinna FC TransferWise2 : 2 (2 : 3)
Tallinna FC Levadia III-JK Raudteetöölised (RL)8 : 0
SK Tääksi-Tartu FC Helios3 : 2
FC Jõgeva Wolves-Tallinna FC Reaal7 : 0
Tallinna FC Flora-FC Peedu (RL)11 : 0
JK Fellin (RL)-Keila JK 0 : 1
Tallinna FC Twister-Valga FC Warrior7 : 0
Tallinna FC Castovanni Eagles II-Ambla Vallameeskond0 : 4
JK Kernu Kadakas-Rasmus Värki Jalgpallikool (RL)2 : 1
FC Otepää-Narva United FC1 : 2
FC Nõmme United-JK Õismäe Torm (RL)24 : 0
Koeru JK-FC Vastseliina0 : 2
FC Lelle-FC Molycorp Silmet (RL)1 : 6
Tallinna FC Forza-Nõmme Kalju FC0 : 8
Kuusalu JK Rada-Raplamaa JK0 : 4
Tartu JK Tammeka-Tartu FC Santos2 : 0
JK Tallinna Kalev-Paduvere SK Illi (RL)14 : 0
Maarjamäe FC Igiliikur-Tartu JK Welco0 : 6
Tallinna FC Castovanni Eagles-JK Pedajamäe (RL) + : -
JK Tallinna Kalev III-Viljandi JK Tulevik0 : 4
Tallinna FC Eston Villa-JK Kaitseliit Kalev + : -
Tartu FC Merkuur-FC Zenit Tallinn6 : 4
FC Kuressaare-JK Väätsa Vald + : -
Tartu JK Tammeka U21-Pärnu Linnameeskond1 : 4
Pirita JK Reliikvia-JK Terav Sats (RL)1 : 2
Tabasalu JK Charma-Maardu Linnameeskond1 : 2
 











 




Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.