KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Väikesed karikavõistlused » MÄNGUD (2017)
1/32 finaal
Tartu JK Welco II-Viljandi JK Tulevik III3 : 0*
FC Tartu-Narva United FC1 : 2*
Tallinna FC Hell Hunt-Maardu Linnameeskond II5 : 0*
Kristiine JK-Pärnu JK Poseidon II24.04 20:30
Tartu Ülikool Fauna-Raplamaa JK25.04 19:30
Tallinna FC TransferWise-Kuusalu JK Rada25.04 20:30
Anija JK-RL. AC Rapla26.04 18:00
Tallinna FC Eston Villa-FC Maardu Aliens26.04 18:00
EMÜ SK-Tartu JK Tammeka U1926.04 18:00
JK Retro-Tallinna JK Legion26.04 18:00
Tallinna FC Reaal-FC Jõgeva Wolves26.04 18:15
Rummu Dünamo-FC Toompea26.04 18:30
Navi Vutiselts-JK Väätsa Vald26.04 18:30
JK Kernu Kadakas-Põlva FC Lootos26.04 18:30
Haapsalu JK-Läänemaa JK26.04 19:00
Pärnu JK Poseidon-RL. Viimsi Lõvid26.04 19:15
Saue JK Laagri-SK Tääksi26.04 20:00
Kohila Püsivus-Paide Linnameeskond III26.04 20:00
Tallinna FC Soccernet-Tallinna JK Piraaja26.04 20:15
FC Järva-Jaani-FC Zenit Tallinn26.04 20:30
RL. FC Puhkus Mehhikos-Tallinna FC Ararat TTÜ 26.04 20:30
Viljandi JK Tulevik U21-Tallinna FC Olympic Olybet26.04 20:30
Tartu FC Helios-SK Imavere26.04 20:30
Rumori Calcio Tallinn-Pirita JK Reliikvia26.04 20:45
Tartu FC Merkuur-Harju JK Laagri27.04 18:30
Tõrva JK-Lihula JK27.04 18:30
Maarjamäe FC Igiliikur-FC Kose27.04 19:00
FC Nõmme United-Tallinna FC Castovanni Eagles27.04 19:30
Viimsi JK II-RL. Kohtla-Nõmme27.04 20:00
Pakri SK Alexela-Valga FC Warrior27.04 20:00
RL. JK Õismäe Torm-Rakvere JK Tarvas II27.04 20:45
Ambla Vallameeskond-FC Otepää28.04 20:00
1/64 finaal
Raplamaa JK-Maardu United0 : 0 (1 : 0)
FC Zenit Tallinn-Pärnu JK Vaprus II2 : 1
Paide Linnameeskond III-RL. Rasmus Värki Jalgpallikool11 : 1
JK Retro-Viljandi JK Tulevik IV17 : 3
SK Tääksi-RL. FC Somnium3 : 2
JK Väätsa Vald-RL. Äksi JK5 : 0
Lihula JK-RL. JK Raudteetöölised3 : 1
Rakvere JK Tarvas II-RL. Rumori Calcio II4 : 1
Tallinna FC Soccernet-RL. FC Tallinna Wolves8 : 0
RL. FC IceBears-RL. Kohtla-Nõmme1 : 3
Tartu Ülikool Fauna-RL. Tatikad Platsil33 : 0
RL. JK Õismäe Torm-RL. FC TRT774 : 1
Tallinna JK Jalgpallihaigla-RL. Viimsi Lõvid0 : 2
Suure-Jaani United-Rummu Dünamo2 : 2 (3 : 5)
Tartu JK Welco II-RL. JK Proweb6 : 1
Tallinna Depoo-Viljandi JK Tulevik III0 : 5
FC Jõgeva Wolves II-Narva United FC0 : 22
FC Otepää-Lasnamäe FC Ajax1 : 1 (2 : 1)
Tallinna FC Ararat TTÜ -Tallinna FC Zapoos3 : 2
JK Loo-Tallinna JK Piraaja0 : 3
Tõrva JK-FC Vastseliina2 : 0
Saue JK Laagri-RL. FC Hiiu United18 : 1
 











 




Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.