KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
TALLINNA FC FLORA II (N) (2016)
Esindaja: Norbert Hurt (tel. +37253474738)
Reili Järvalt (tel. +37253474738)
Treener: Aleksandra Ševoldajeva (tel. 5521400)
Koduväljak: Sportland Arena
Koduväljaku aadress: Asula 4c, Tallinn
Internet: www.fcflora.ee
Email: fcflora@fcflora.ee

Särk Püksid Põlvikud
Väljakumängijad Põhivorm roheline valge roheline
1. varuvorm valge must valge
2. varuvorm
Väravavaht Põhivorm kollane must kollane
1. varuvorm must must must
2. varuvorm

1RFridolin, Inger11.03.1999EestiKTMETM
2KJõeleht, Carmen Kaidi28.07.1999EestiETM
3PKJürgen, Aliis12.02.1998EestiETM
4KKalle, Hanna Karoliina28.04.1994EestiKTMETM
5KKarlson, Liis09.02.1999EestiETM
6Kaskmaa, Gabriela08.04.2001EestiETM
7KKendra, Gertu07.03.1992EestiETM
8Klaar, Luisa25.06.2001EestiETM
9PKKobakene, Marit25.08.1998EestiKTMETM
10KKuusk, Carmel26.09.1999EestiKTMETM
11KLiivsoo, Liina29.05.1991EestiETM
12PKLubi, Brigit16.03.2000EestiETM
13PKMeier, Elina26.12.1999EestiKTMETM
14Müller, Nora Anete22.08.2000EestiETM
15KNigulis, Sandra29.01.1998EestiKTMETM
16PKNoormägi, Riin13.05.1999EestiKTMETM
17RPaas, Laura05.12.1994EestiETM
18VVPloompuu, Mari-Ann20.05.1998EestiETM
19KProst, Wanda29.04.2000EestiKTMETM
20KPärn, Keitlin03.12.1998EestiKTMETM
21PKRassadkin, Kerlin11.10.2000EestiETM
22PKReitel, Keit20.04.1994EestiETM
23PKSaar, Getter09.11.1999EestiETM
24RSakala, Liisi09.04.1991EestiETM
25PKSarjas-Nõmme, Maarit24.05.1987EestiETM
26VVSoodla, Elis03.08.1999EestiETM
27KTullus, Kristiina12.09.1998EestiETM
28PKVillig, Victoria02.05.2000EestiKTMETM
29RVähi, Helen-Triin31.01.1979EestiETM
30PKÜksvärav, Karis26.02.1998EestiETM
NimiKarikasLiigadKokku
Nigulis, Sandra21618
Liivsoo, Liina21517
Sakala, Liisi31316
Ploompuu, Mari-Ann31316
Allmere, Birgit11415
Meier, Elina21315
Pärn, Keitlin11314
Reitel, Keit31114
Üksvärav, Karis11314
Sarjas-Nõmme, Maarit21214
Jõeleht, Carmen Kaidi3912
Vähi, Helen-Triin11112
Karlson, Liis3912
Kendra, Gertu2911
Saar, Getter2911
Kaskmaa, Gabriela11011
Mürkhain, Ariina01111
Soodla, Elis01010
Kuusk, Carmel189
Paulberg, Sandra099
Prost, Wanda088
Kalle, Hanna Karoliina178
Fridolin, Inger178
Müller, Nora Anete077
Tullus, Kristiina257
Rassadkin, Kerlin167
Klaar, Luisa156
Kobakene, Marit066
Paas, Laura156
Jürgen, Aliis134
Kallas, Miina022
Vink-Lainas, Liisi022
Tammik, Lisette022
Räämet, Siret022
Strigin, Annaliis022
Rosen, Kelly011
Lubi, Brigit011
Villig, Victoria011
NimiKarikasLiigadKokku
Nigulis, Sandra18013531533
Liivsoo, Liina13512271362
Ploompuu, Mari-Ann27010351305
Sarjas-Nõmme, Maarit1529631115
Allmere, Birgit4510281073
Jõeleht, Carmen Kaidi2707721042
Sakala, Liisi2707661036
Pärn, Keitlin689641032
Karlson, Liis270665935
Saar, Getter180741921
Meier, Elina167754921
Reitel, Keit206641847
Mürkhain, Ariina0844844
Soodla, Elis0765765
Paulberg, Sandra0710710
Vähi, Helen-Triin22652674
Kuusk, Carmel90533623
Kendra, Gertu92522614
Müller, Nora Anete0570570
Fridolin, Inger90414504
Kaskmaa, Gabriela90412502
Kalle, Hanna Karoliina90412502
Üksvärav, Karis90366456
Rassadkin, Kerlin90348438
Tullus, Kristiina180247427
Prost, Wanda0419419
Paas, Laura90251341
Klaar, Luisa90234324
Kobakene, Marit0315315
Vink-Lainas, Liisi0180180
Tammik, Lisette0135135
Strigin, Annaliis0127127
Räämet, Siret0111111
Jürgen, Aliis138598
Kallas, Miina08787
Rosen, Kelly06262
Villig, Victoria04545
Lubi, Brigit04545
NimiKarikasLiigadKokku
Sakala, Liisi81321
Saar, Getter369
Mürkhain, Ariina088
Paulberg, Sandra066
Vink-Lainas, Liisi066
Tammik, Lisette066
Fridolin, Inger123
Jõeleht, Carmen Kaidi123
Liivsoo, Liina112
Vähi, Helen-Triin022
Sarjas-Nõmme, Maarit022
Räämet, Siret022
Kuusk, Carmel101
Meier, Elina011
Kobakene, Marit011
Nigulis, Sandra011
Müller, Nora Anete011
Kallas, Miina011
Pärn, Keitlin011
Paas, Laura011
NimiKarikasLiigadKokku
NimiKarikasLiigadKokku
Sakala, Liisi011
Paulberg, Sandra011
Strigin, Annaliis011
Müller, Nora Anete011
Liivsoo, Liina011
Allmere, Birgit011
Fridolin, Inger101
Vink-Lainas, Liisi011
Ploompuu, Mari-Ann011
Kaskmaa, Gabriela011
NimiKarikasLiigadKokku
 













 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.