KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
JK SILLAMäE KALEV II (2014)
Esindaja: Aleksandr Starodubtsev (tel. 5158795)
Juri Žukov (tel. 58608747)
Treener: Vadym Dobizha
Koduväljak: Sillamäe Kalevi kunstmuruväljak
Koduväljaku aadress: Kesk 30, 40232 Sillamäe
Internet: www.fcsillamae.ee
Email: jksillamae@gmail.com, a.farbtuh@silport.ee
Põhimeeskond:JK Sillamäe Kalev
Duubel:Jõhvi FC Lokomotiv

Särk Püksid Põlvikud
Väljakumängijad Põhivorm valge valge valge
1. varuvorm tumesinine tumesinine tumesinine
2. varuvorm
Väravavaht Põhivorm punane must punane
1. varuvorm roheline must roheline
2. varuvorm

1Aleksandrov, Igor28.02.1994EestiKTMETM
2Andrejev, Stanislav09.04.1989-KTMETM
3RPKBeljajev, Jevgeni2118.09.1988EestiKTMETM
4KCheminava, Igor523.03.1991Vene
5KCherkasov, Alexey2801.09.1994VenemaaKTMETM
6RKolipov, Dmitri2316.05.1996EestiKTMETM
7PKKulik, Mihhail2517.01.1985-KTMETM
8VVLavrentjev, Mihhail1622.02.1990EestiETM
9KLihhatšov, Ivan9423.06.1991EestiKTMETM
10KMaehara, Hiroki212.06.1994Jaapan
11PKMeldre, Elar1421.09.1990EestiKTMETM
12RMironov, Daniil1327.12.1996EestiKTMETM
13KMoissejev, Igor1230.12.1984-ETM
14KMukhin, Oleksii7719.10.1995Ukraina
15PKOvtšinnikov, Roman1911.03.1983-ETM
16KPanov, Anton2222.08.1996EestiKTMETM
17KReginato, Joao Paulo919.02.1992Itaalia
18Silich, Kyrylo03.08.1990Ukraina
19PKSmirnov, Artur1807.11.1996EestiKTMETM
20PKVnukov, Denis601.11.1991EestiKTMETM
21RVolkov, Aleksandr1511.10.1994EestiKTMETM
NimiKarikasLiigadKokku
Volkov, Aleksandr03434
Novikov, Kirill03131
Mironov, Daniil02929
Kulik, Mihhail02828
Panov, Anton02828
Reginato, Joao Paulo02727
Starodubtsev, Mihhail01919
Maehara, Hiroki01818
Ovtšinnikov, Roman01818
Kolipov, Dmitri01717
Vera Carrillo, Alejandro Miguel01616
Mukhin, Oleksii01515
Lavrentjev, Mihhail01414
Aleksejev, Pavel01414
Levizi, Artem01313
Jegorov, Anton01212
Lazebnyi, Oleksii01111
Vnukov, Denis01111
Andrejev, Stanislav01010
Moissejev, Igor099
Bažulin, Ilja099
Aleksandrov, Igor088
Redakov, Anatoli088
Cherkasov, Alexey088
Tjapkin, Deniss066
Lihhatšov, Ivan044
Dervenjov, Sergei033
Dudarev, Igor033
Kvasov, Jaroslav033
Bagužis, Mindaugas011
Korepanov, Artur011
Beljajev, Jevgeni011
Ratnikov, Daniil011
Volodin, Aleksandr011
Murikhin, Stanislav011
NimiKarikasLiigadKokku
Volkov, Aleksandr030003000
Novikov, Kirill026182618
Reginato, Joao Paulo024302430
Mironov, Daniil021442144
Panov, Anton021432143
Kulik, Mihhail018661866
Starodubtsev, Mihhail017101710
Maehara, Hiroki015481548
Vera Carrillo, Alejandro Miguel013401340
Aleksejev, Pavel012531253
Mukhin, Oleksii012491249
Ovtšinnikov, Roman012201220
Kolipov, Dmitri011231123
Jegorov, Anton010801080
Levizi, Artem0994994
Vnukov, Denis0990990
Lazebnyi, Oleksii0943943
Lavrentjev, Mihhail0867867
Moissejev, Igor0765765
Bažulin, Ilja0735735
Aleksandrov, Igor0720720
Cherkasov, Alexey0720720
Andrejev, Stanislav0664664
Tjapkin, Deniss0436436
Redakov, Anatoli0360360
Kvasov, Jaroslav0270270
Dudarev, Igor0270270
Lihhatšov, Ivan0261261
Dervenjov, Sergei0220220
Volodin, Aleksandr09090
Korepanov, Artur09090
Ratnikov, Daniil09090
Murikhin, Stanislav08181
Bagužis, Mindaugas04545
Beljajev, Jevgeni04545
NimiKarikasLiigadKokku
Volkov, Aleksandr03030
Maehara, Hiroki077
Novikov, Kirill066
Mukhin, Oleksii055
Mironov, Daniil044
Vnukov, Denis044
Reginato, Joao Paulo044
Vera Carrillo, Alejandro Miguel022
Kvasov, Jaroslav022
Tjapkin, Deniss022
Lazebnyi, Oleksii022
Aleksejev, Pavel011
Lavrentjev, Mihhail011
Ovtšinnikov, Roman011
Dudarev, Igor011
Kolipov, Dmitri011
Kulik, Mihhail011
NimiKarikasLiigadKokku
NimiKarikasLiigadKokku
Reginato, Joao Paulo01212
Panov, Anton077
Mukhin, Oleksii066
Maehara, Hiroki055
Vera Carrillo, Alejandro Miguel055
Volkov, Aleksandr055
Mironov, Daniil044
Jegorov, Anton044
Cherkasov, Alexey033
Aleksandrov, Igor033
Lazebnyi, Oleksii022
Novikov, Kirill022
Moissejev, Igor022
Redakov, Anatoli011
Aleksejev, Pavel011
Bažulin, Ilja011
Levizi, Artem011
Starodubtsev, Mihhail011
Andrejev, Stanislav011
NimiKarikasLiigadKokku
Reginato, Joao Paulo011
Panov, Anton011
Novikov, Kirill011
Aleksandrov, Igor011
Maehara, Hiroki011
Lihhatšov, Ivan011
Jegorov, Anton011
 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.