KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
VäNDRA JK VAPRUS (2014)
Esindaja: Silver Kurg (tel. 58091959)
Treener: Ranet Lepik (tel. 5845 4904)
Koduväljak: Vändra staadion
Koduväljaku aadress: Kalda 6,Vändra
Internet: www.jkvandra.ee
Email: klubi@jkvandra.ee
Duubel:Pärnu JK Vaprus

Särk Püksid Põlvikud
Väljakumängijad Põhivorm roheline must roheline
1. varuvorm must must mustvalge
2. varuvorm
Väravavaht Põhivorm sinine must sinine
1. varuvorm roosa must must
2. varuvorm kuldne kuldne roheline

1PKAnderson, Chris05.10.1992EestiETM
2KEier, Toomas21.12.1988EestiKTMETM
3PKJürgenstein, Mihkel11.04.1995EestiKTMETM
4RKorn, Kris01.09.1991EestiKTMETM
5ÄPKKravtšenko, Mihhail27.12.1988EestiKTMETM
6PKKönninge, Greger23.01.1991EestiKTMETM
7PKLepik, Ranet23.11.1980EestiETM
8PKLukka, Marco04.12.1996EestiKTMETM
9RPKMangusson, Toomas20.12.1993EestiKTMETM
10KMidenbritt, Taavi14.10.1989EestiETM
11VVNaano, Hans19.02.1994EestiKTMETM
12KesKOja, Indrek09.08.1987EestiKTMETM
13ÄPKOjala, Artur18.12.1989EestiKTMETM
14KesKOjala, Oliver16.01.1989EestiKTMETM
15PKOtto, Karel03.07.1987EestiKTMETM
16ÄPKPaabut, Ander28.09.1990EestiETM
17VVPõldemaa, Veiko06.01.1975EestiETM
18KVaakmann, Maigo25.05.1994EestiKTMETM
19KValma, Jaagup01.06.1990EestiKTMETM
20PKVesselov, Alfred02.06.1991EestiKTMETM
NimiKarikasLiigadKokku
Ojala, Artur23638
Mangusson, Toomas23537
Eier, Toomas13536
Lukka, Marco23335
Ojala, Oliver13334
Lepik, Ranet13233
Jürgenstein, Mihkel22931
Könninge, Greger03030
Kravtšenko, Mihhail12930
Naano, Hans12829
Korn, Kris12829
Oja, Indrek12728
Paabut, Ander12627
Sõrmus, Rait12526
Vaakmann, Maigo22426
Valma, Jaagup12324
Anderson, Chris12021
Midenbritt, Taavi11314
Põldemaa, Veiko11112
Jürissaar, Harris257
Otto, Karel066
Vesselov, Alfred055
Hansen, Sten101
Pärn, Martin101
Jürgenstein, Siim011
Feldman, Rauno101
NimiKarikasLiigadKokku
Eier, Toomas9030033093
Mangusson, Toomas18028132993
Lukka, Marco18026652845
Ojala, Artur12524632588
Ojala, Oliver9024552545
Naano, Hans9023962486
Kravtšenko, Mihhail9022972387
Oja, Indrek9021832273
Lepik, Ranet9020752165
Könninge, Greger018071807
Anderson, Chris9016941784
Paabut, Ander6316971760
Vaakmann, Maigo18015111691
Jürgenstein, Mihkel13413051439
Midenbritt, Taavi4510961141
Põldemaa, Veiko90844934
Sõrmus, Rait90833923
Valma, Jaagup55797852
Korn, Kris27777804
Otto, Karel0439439
Vesselov, Alfred0350350
Jürissaar, Harris81106187
Feldman, Rauno45045
Pärn, Martin34034
Jürgenstein, Siim03434
Hansen, Sten21021
NimiKarikasLiigadKokku
Mangusson, Toomas3811
Lepik, Ranet167
Lukka, Marco077
Ojala, Oliver066
Korn, Kris066
Jürgenstein, Mihkel145
Kravtšenko, Mihhail145
Könninge, Greger055
Anderson, Chris033
Ojala, Artur123
Sõrmus, Rait123
Eier, Toomas033
Paabut, Ander022
Otto, Karel011
Vaakmann, Maigo011
Jürissaar, Harris101
NimiKarikasLiigadKokku
NimiKarikasLiigadKokku
Ojala, Oliver077
Eier, Toomas156
Mangusson, Toomas055
Könninge, Greger044
Lukka, Marco044
Lepik, Ranet033
Ojala, Artur033
Otto, Karel022
Sõrmus, Rait022
Oja, Indrek022
Kravtšenko, Mihhail022
Vaakmann, Maigo011
Midenbritt, Taavi011
Anderson, Chris011
NimiKarikasLiigadKokku
Kravtšenko, Mihhail011
Mangusson, Toomas011
 





 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.