KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
JK TALLINNA KALEV II (2014)
Esindaja: Daniel Meijel (tel. 5533072)
Treener: Daniel Meijel (tel. 436 401)
Koduväljak: Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak
Koduväljaku aadress: Staadioni 3, 10132 Tallinn
Internet: www.jkkalev.ee
Email: info@jkkalev.ee
Põhimeeskond:JK Tallinna Kalev
Duubel:JK Tallinna Kalev III

Särk Püksid Põlvikud
Väljakumängijad Põhivorm Must Must Must
1. varuvorm Valge Must Valge
2. varuvorm
Väravavaht Põhivorm punane must punane
1. varuvorm kollane must kollane
2. varuvorm

1Aru, Martin06.01.1995EestiKTMETM
2Heinala, Gert05.08.1993EestiKTMETM
3Jõeäär, Kert18.01.1992EestiKTMETM
4Kivirand, Andi02.04.1991EestiKTMETM
5Kovru, Aron Kristjan18.04.1995EestiETM
6Kriisa, Ranon28.01.1996EestiKTMETM
7Kuusmaa, Kris08.03.1994EestiETM
8Kõiv, Mike06.09.1995EestiKTMETM
9Laurand, Henri21.12.1992EestiKTMETM
10Lõhmus, Kaspar24.06.1994EestiETM
11Mõistlik, Mikk Mario01.09.1986EestiKTMETM
12Peinar, Patrick22.10.1995EestiKTMETM
13Pihl, Hendrik21.07.1996EestiETM
14Pikani, Genes-Deivid19.04.1991EestiETM
15Sepp, Henrik28.11.1995EestiETM
16Stüf, Edwin30.07.1989EestiETM
17Tšernei, Nikita08.12.1991EestiETM
18Umov, Nikita06.11.1998EestiKTMETM
19Vallner, Karl Andre28.02.1998EestiKTMETM
20Vatman, Vaidar04.08.1998EestiKTMETM
NimiKarikasLiigadKokku
Vallner, Karl Andre02121
Heinala, Gert02121
Hausenberg, Ando02121
Aruste, Priidu02121
Peinar, Patrick02121
Paal, Innar02020
Kriisa, Ranon02020
Mõistlik, Mikk Mario01919
Kivirand, Andi01515
Aru, Martin01313
Jõeäär, Kert01313
Anissimov, Albert01313
Karpov, Freddy01212
Wahl, Gregor01111
Paal, Timo01111
Whalen, Sean Tremaine01010
Umov, Nikita01010
Hansberg, Hans-Kristjan088
Stüf, Edwin088
Sepp, Henrik077
Lõhmus, Kaspar066
Naariste, Aleksei066
Kovru, Aron Kristjan066
Niinlaub, Henry044
Larin, Aleksei044
Porila, Andree044
Gams, Elmar033
Sellenberg, Carl-Erik033
Pikani, Genes-Deivid033
Kuusmaa, Kris033
Karpov, Raiko022
Vatman, Vaidar011
Heliste, Oliver011
Pihl, Hendrik011
Talpsepp, Mikk011
Tõnisson, Simmo011
Aru, Gregor011
Krik, Herlent011
Soto Navarro, Jose Manuel011
Laurand, Henri011
Kukebal, Johannes011
NimiKarikasLiigadKokku
Aruste, Priidu018901890
Vallner, Karl Andre018901890
Kriisa, Ranon018001800
Hausenberg, Ando017911791
Mõistlik, Mikk Mario016591659
Paal, Innar016061606
Heinala, Gert015581558
Peinar, Patrick014781478
Kivirand, Andi011081108
Karpov, Freddy010351035
Jõeäär, Kert0908908
Anissimov, Albert0783783
Wahl, Gregor0695695
Stüf, Edwin0658658
Whalen, Sean Tremaine0645645
Aru, Martin0635635
Hansberg, Hans-Kristjan0392392
Paal, Timo0369369
Umov, Nikita0309309
Sepp, Henrik0302302
Naariste, Aleksei0300300
Gams, Elmar0270270
Larin, Aleksei0257257
Niinlaub, Henry0233233
Lõhmus, Kaspar0231231
Pikani, Genes-Deivid0140140
Kovru, Aron Kristjan0134134
Karpov, Raiko0107107
Laurand, Henri09090
Porila, Andree08787
Heliste, Oliver07171
Sellenberg, Carl-Erik06767
Aru, Gregor04545
Kukebal, Johannes04545
Tõnisson, Simmo04545
Pihl, Hendrik04545
Kuusmaa, Kris02929
Krik, Herlent02828
Talpsepp, Mikk01919
Soto Navarro, Jose Manuel055
Vatman, Vaidar011
NimiKarikasLiigadKokku
Jõeäär, Kert01414
Hausenberg, Ando099
Paal, Innar099
Peinar, Patrick066
Anissimov, Albert066
Stüf, Edwin055
Paal, Timo055
Kriisa, Ranon044
Karpov, Raiko044
Naariste, Aleksei033
Mõistlik, Mikk Mario022
Kivirand, Andi022
Wahl, Gregor022
Kuusmaa, Kris011
Niinlaub, Henry011
Hansberg, Hans-Kristjan011
Whalen, Sean Tremaine011
Aru, Martin011
Karpov, Freddy011
Krik, Herlent011
NimiKarikasLiigadKokku
NimiKarikasLiigadKokku
Peinar, Patrick077
Paal, Innar044
Stüf, Edwin033
Karpov, Freddy033
Kivirand, Andi022
Aruste, Priidu022
Kriisa, Ranon022
Niinlaub, Henry022
Larin, Aleksei011
Whalen, Sean Tremaine011
Aru, Martin011
Lõhmus, Kaspar011
Anissimov, Albert011
Karpov, Raiko011
Paal, Timo011
Mõistlik, Mikk Mario011
Umov, Nikita011
NimiKarikasLiigadKokku
Paal, Innar011
Peinar, Patrick011
 









 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.