KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
KäRDLA LM DAGöPLAST (2013)
Esindaja: Kaupo Valting (tel. 5030866)
Tõnis Saarnak (tel. 56618361)
Treener:
Koduväljak: Kärdla linnastaadion
Koduväljaku aadress: Eha tn, Kärdla
Internet: www.hiiumaajalgpall.eu
Email: hiiumaajalgpall@gmail.com

Särk Püksid Põlvikud
Väljakumängijad Põhivorm valge must valge
1. varuvorm
2. varuvorm
Väravavaht Põhivorm
1. varuvorm
2. varuvorm

1PKDegtjov, Mario28.03.1985EestiETM
2PKElissaar, Kasper06.09.1993EestiETM
3RHavik, Heimar25.09.1996EestiETM
4KJuurikas, Gustav10.05.1997EestiETM
5KJõeleht, Aivo25.09.1996EestiETM
6VVKotkas, Gustav15.01.1991EestiETM
7KLaja, Taavi 07.12.1988EestiETM
8RLinkov, Georg31.12.1975EestiETM
9PKLips, Tanel11.02.1986EestiETM
10PKMinajev, Artur16.03.1989EestiETM
11PKNurmsaar, Meelis02.07.1987EestiETM
12PKPeetre, Andreas02.11.1990EestiETM
13Pruunlepp, Marko20.03.1998EestiETM
14RSaar, Erki16.06.1994EestiETM
15RSaarnak, Steven19.10.1996EestiETM
16PKSaarnak, Tõnis30.07.1977EestiETM
17KTammeveski, Andres08.05.1972EestiETM
18KTasuja, Hergo20.10.1986EestiETM
19PKTõkke, Lauri10.08.1997EestiETM
20KTõnissoo, Alari22.07.1983EestiETM
21PKValting, Kaupo07.11.1972EestiETM
22KVares, Timo23.08.1996EestiETM
NimiKarikasLiigadKokku
Jõeleht, Aivo01717
Elissaar, Kasper01717
Degtjov, Mario01515
Tasuja, Hergo01515
Vares, Timo01313
Peetre, Andreas01313
Riik, Imre01313
Minajev, Artur01212
Tärnu, Hendri01212
Saarnak, Steven01212
Tõnissoo, Alari01111
Kotkas, Gustav01010
Juurikas, Gustav099
Tõkke, Lauri099
Havik, Heimar088
Laur, Sander088
Linkov, Georg077
Johanson, Janno077
Saarnak, Tõnis077
Tammeveski, Andres066
Lauri, Marko066
Pruunlepp, Marko066
Mittal, Evert044
Laja, Taavi 044
Nurmsaar, Meelis044
Lips, Tanel044
Valting, Kaupo044
Saar, Erki033
Koppel, Tõnis033
Erk, Eerik022
Linnas, Veiko022
Kutser, Guido011
NimiKarikasLiigadKokku
Jõeleht, Aivo012691269
Degtjov, Mario012331233
Peetre, Andreas011701170
Vares, Timo011461146
Elissaar, Kasper011341134
Riik, Imre011111111
Tärnu, Hendri010611061
Saarnak, Steven0984984
Tasuja, Hergo0942942
Kotkas, Gustav0900900
Tõnissoo, Alari0884884
Laur, Sander0720720
Juurikas, Gustav0635635
Johanson, Janno0630630
Minajev, Artur0586586
Tammeveski, Andres0540540
Lauri, Marko0540540
Havik, Heimar0429429
Tõkke, Lauri0404404
Linkov, Georg0367367
Mittal, Evert0360360
Lips, Tanel0329329
Saarnak, Tõnis0326326
Laja, Taavi 0315315
Nurmsaar, Meelis0270270
Koppel, Tõnis0225225
Saar, Erki0192192
Erk, Eerik0180180
Valting, Kaupo0175175
Pruunlepp, Marko0158158
Linnas, Veiko0135135
Kutser, Guido09090
NimiKarikasLiigadKokku
Havik, Heimar099
Tärnu, Hendri088
Riik, Imre033
Saarnak, Steven022
Linkov, Georg022
Degtjov, Mario022
Saarnak, Tõnis022
Koppel, Tõnis022
Laur, Sander011
Kutser, Guido011
Elissaar, Kasper011
Tasuja, Hergo011
Tõkke, Lauri011
Tõnissoo, Alari011
NimiKarikasLiigadKokku
Peetre, Andreas011
Saarnak, Tõnis011
NimiKarikasLiigadKokku
Jõeleht, Aivo044
Linkov, Georg022
Degtjov, Mario022
Juurikas, Gustav022
Mittal, Evert011
Tõnissoo, Alari011
Havik, Heimar011
Johanson, Janno011
Kutser, Guido011
Saarnak, Tõnis011
NimiKarikasLiigadKokku
Jõeleht, Aivo011
 











 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.