KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
KIVIõLI FC IRBIS (2014)
Esindaja: Erik Šteinberg (tel. 55634811)
Aleksandr Makarov (tel. 56734469)
Treener: Erik Šteinberg (tel. 5563 4811)
Koduväljak: Kiviõli linnastaadion
Koduväljaku aadress: Spordi 9, Kiviõli
Internet: www.fcirbis.ee/
Email: fcirbis@gmail.com

Särk Püksid Põlvikud
Väljakumängijad Põhivorm Punane-valge sinine Valge
1. varuvorm tumesinine tumesinine tumesinine
2. varuvorm
Väravavaht Põhivorm Oranž must Oranž
1. varuvorm roheline must must
2. varuvorm

1Ametov, Irfan03.02.1980UkrainaETM
2Babjak, Maksim10.12.1993EestiETM
3Derjabins, Aleksejs18.05.1988LätiETM
4Gurtckaia, Emmanuel12.05.1993Vene
5Karpõtšev, Aleksandr16.08.1982EestiETM
6Kirilov, Dmitri04.11.1980EestiETM
7Kolesnikov, Mihhail06.02.1995ETM
8Kostin, Sergei28.05.1984EestiETM
9Mamontov, Aleksei06.05.1985-ETM
10Pruttšenko, Aleksandr17.06.1983EestiETM
11Rubtsov, Konstantin17.06.1977MääratlemataETM
12Russakov, Stanislav25.03.1986EestiKTMETM
13Saks, Janno10.07.1991EestiETM
14Smetanin, Anton26.10.1980EestiETM
15Starkopf, Tõnis10.01.1985EestiETM
16Starovoitov, Sergei26.07.1981-ETM
17Šatov, Marek10.07.1993EestiETM
18Šelehhov, Dmitri09.10.1981EestiETM
19Tjunin, Andrei12.06.1979EestiETM
20Torinava, Iraklii12.04.1994Venemaa
21Vorobjov, Dmitri15.04.1989EestiKTMETM
NimiKarikasLiigadKokku
Russakov, Stanislav23537
Pruttšenko, Aleksandr23234
Rubtsov, Konstantin23133
Starkopf, Tõnis23032
Saks, Janno22628
Mamontov, Aleksei22628
Kirilov, Dmitri22628
Babjak, Maksim22426
Torinava, Iraklii22426
Tjunin, Andrei22325
Šatov, Marek02525
Kostin, Sergei21921
Starovoitov, Sergei02020
Šelehhov, Dmitri21719
Suvorikov, Deniss11819
Smetanin, Anton01717
Derjabins, Aleksejs01515
Gurtckaia, Emmanuel11415
Ametov, Irfan01313
Karpõtšev, Aleksandr1910
Makarov, Aleksandr01010
Vorobjov, Dmitri088
Moskaljov, Andrei055
Popov, Sergei033
Šteinberg, Erik022
Pozjabin, Maksim022
Kudep, Roman011
Fjodorov, Viktor011
NimiKarikasLiigadKokku
Pruttšenko, Aleksandr18027622942
Rubtsov, Konstantin18027452925
Russakov, Stanislav18026612841
Starkopf, Tõnis13524902625
Saks, Janno13522812416
Kirilov, Dmitri18020452225
Tjunin, Andrei17519412116
Mamontov, Aleksei15819552113
Kostin, Sergei18016901870
Babjak, Maksim5016891739
Starovoitov, Sergei017331733
Suvorikov, Deniss9014401530
Šelehhov, Dmitri14813681516
Šatov, Marek014961496
Smetanin, Anton013971397
Ametov, Irfan010451045
Torinava, Iraklii679751042
Makarov, Aleksandr0672672
Karpõtšev, Aleksandr90565655
Gurtckaia, Emmanuel32526558
Derjabins, Aleksejs0550550
Vorobjov, Dmitri0534534
Popov, Sergei0257257
Moskaljov, Andrei0256256
Pozjabin, Maksim0180180
Kudep, Roman09090
Fjodorov, Viktor08383
Šteinberg, Erik03434
NimiKarikasLiigadKokku
Mamontov, Aleksei61622
Starkopf, Tõnis61117
Pruttšenko, Aleksandr31215
Tjunin, Andrei178
Russakov, Stanislav347
Šatov, Marek066
Torinava, Iraklii235
Kirilov, Dmitri134
Starovoitov, Sergei044
Ametov, Irfan022
Derjabins, Aleksejs011
Smetanin, Anton011
NimiKarikasLiigadKokku
NimiKarikasLiigadKokku
Tjunin, Andrei01010
Babjak, Maksim099
Šatov, Marek055
Smetanin, Anton055
Starkopf, Tõnis044
Ametov, Irfan044
Kirilov, Dmitri044
Šelehhov, Dmitri044
Pruttšenko, Aleksandr033
Russakov, Stanislav033
Derjabins, Aleksejs033
Torinava, Iraklii033
Mamontov, Aleksei033
Vorobjov, Dmitri022
Rubtsov, Konstantin112
Karpõtšev, Aleksandr022
Makarov, Aleksandr011
Suvorikov, Deniss011
Starovoitov, Sergei011
Saks, Janno011
Fjodorov, Viktor011
NimiKarikasLiigadKokku
Derjabins, Aleksejs011
Moskaljov, Andrei011
Smetanin, Anton011
Kostin, Sergei011
 





 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.