KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
TARTU JK TAMMEKA (N) (2017)
Esindaja: Maiko Tamme (tel. 529 3660)
Treener: Maiko Tamme
Koduväljak: Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak
Koduväljaku aadress: Sepa 15a, Tartu 50113
Internet: www.jktammeka.ee
Email: jktammeka@jktammeka.ee; kristjan@jktammeka.ee
Duubel:Tartu JK Tammeka II (N)

Särk Püksid Põlvikud
Väljakumängijad Põhivorm Sinine Sinine Sinine
1. varuvorm Valge Valge Valge
2. varuvorm
Väravavaht Põhivorm Roheline Must Must
1. varuvorm Oranž Must Oranž
2. varuvorm

1RAlupere, Merle28.04.1990EestiKTMETMTammeka Jalgpallikool
2PKAria, Kristiina05.01.2000EestiETMMotiiv SK
3RIvanova, Anastasia05.03.1999EestiETMTammeka Jalgpallikool
4PKIvanova, Maria05.03.1999EestiETMTammeka Jalgpallikool
5KJaarman, Marian01.11.1999EestiKTMETMTammeka Jalgpallikool
6PKKaljumäe, Caroly03.05.1997EestiETMNõmme Kalju FC
7PKKamenik, Kaisa11.06.1993EestiETMTammeka Jalgpallikool
8VVKlavan, Diana11.04.1992EestiETMTammeka Jalgpallikool
9KKleinson, Kertu03.11.1999EestiKTMETMTammeka Jalgpallikool
10VVKuvšinova, Jelena04.04.1987MääratlemataTammeka Jalgpallikool
11KKüppas, Grete-Lilijane16.06.1994EestiKTMETMTammeka Jalgpallikool
12VVMehevets, Renate-Ly02.03.1999EestiETMTammeka Jalgpallikool
13KMänd, Reti24.12.1999EestiKTMETMTammeka Jalgpallikool
14KNõmme, Eva16.06.1995EestiKTMETMTammeka Jalgpallikool
15PKOotsing, Kädri-Li02.05.1996EestiKTMETMTammeka Jalgpallikool
16KOtt, Liis18.05.1990EestiKTMETMTammeka Jalgpallikool
17RPaas, Laura05.12.1994EestiETMFlora Jalgpalliklubi
18KPiibar, Jaanika26.02.2001EestiKTMETMTammeka Jalgpallikool
19RPärnamets, Cathy26.01.1991EestiETMTammeka Jalgpallikool
20KRepkin, Rahel17.06.1998EestiETMTammeka Jalgpallikool
21PKRoops, Sirje02.10.1992EestiKTMETMTammeka Jalgpallikool
22KSaulep, Maarja09.05.1991EestiETMTammeka Jalgpallikool
23KSootak, Maria29.10.1990EestiKTMETMTammeka Jalgpallikool
24KTasa, Tiina01.02.1991EestiKTMETMTammeka Jalgpallikool
25RTennosaar, Criselle30.05.1999EestiETMTammeka Jalgpallikool
26PKTšuiko, Olga18.07.1988EestiETMTammeka Jalgpallikool
27PKUleksin, Jessika19.01.1997EestiKTMETMTammeka Jalgpallikool
NimiKarikasLiigadKokku
Klavan, Diana134
Roops, Sirje134
Uleksin, Jessika134
Alupere, Merle134
Repkin, Rahel134
Ivanova, Maria123
Saulep, Maarja033
Mehevets, Renate-Ly123
Aria, Kristiina123
Kamenik, Kaisa033
Ott, Liis033
Ivanova, Anastasia033
Ootsing, Kädri-Li033
Kleinson, Kertu123
Küppas, Grete-Lilijane022
Treier, Anete112
Niit, Eva-Maria112
Tennosaar, Criselle022
Tšuiko, Olga011
Guitor, Emily101
Kilk, Maria101
Paas, Laura011
Õun, Kreete101
NimiKarikasLiigadKokku
Klavan, Diana90270360
Roops, Sirje90270360
Alupere, Merle90254344
Repkin, Rahel90221311
Ootsing, Kädri-Li0270270
Saulep, Maarja0245245
Uleksin, Jessika90136226
Ivanova, Maria90128218
Ivanova, Anastasia0211211
Kamenik, Kaisa0210210
Mehevets, Renate-Ly90111201
Aria, Kristiina90103193
Ott, Liis0183183
Tennosaar, Criselle0135135
Kleinson, Kertu7060130
Niit, Eva-Maria7745122
Treier, Anete593392
Paas, Laura05757
Guitor, Emily31031
Õun, Kreete20020
Küppas, Grete-Lilijane01616
Kilk, Maria13013
Tšuiko, Olga01212
NimiKarikasLiigadKokku
Roops, Sirje011
Saulep, Maarja011
NimiKarikasLiigadKokku
NimiKarikasLiigadKokku
Roops, Sirje112
Uleksin, Jessika101
Küppas, Grete-Lilijane011
NimiKarikasLiigadKokku
 











 




Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.