KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
FC KURESSAARE (2017)
Esindaja: Martti Pukk (tel. 5109662)
Treener: Sander Viira
Koduväljak: Kuressaare linnastaadion
Koduväljaku aadress: Staadioni 2, Kuressaare
Internet: www.fckuressaare.ee
Email: info@fckuressaare.ee
Duubel:FC Kuressaare II

Särk Püksid Põlvikud
Väljakumängijad Põhivorm Kollane Tumesinine Kollane
1. varuvorm Tumesinine Tumesinine Tumesinine
2. varuvorm
Väravavaht Põhivorm Punane Must Punane
1. varuvorm Roheline Must Must
2. varuvorm

1KAlt, Reio529.07.1985EestiKTMETMKuressaare FC
2RKoppel, Tõnis1112.12.1982EestiETMKuressaare FC
3VVKütt, Roland1222.04.1987EestiKTMETMKuressaare FC
4RLaht, Sander2626.09.1991EestiKTMETMKuressaare FC
5PKLuup, Amor2318.02.1992EestiKTMETMKuressaare FC
6VVNurmik, Enri4417.11.1996EestiKTMETMKuressaare FC
7PKOpp, Märten3015.09.1999EestiKTMETMKuressaare FC
8PKPaju, Karmo2912.09.1999EestiKTMETMKuressaare FC
9RPohlak, Pelle631.12.1988EestiKTMETMKuressaare FC
10KPruul, Mario1710.09.1990EestiKTMETMKuressaare FC
11RPukk, Martti920.02.1977EestiKTMETMKuressaare FC
12PKRajaver, Margus2016.07.1989EestiKTMETMKuressaare FC
13PKRajaver, Mikk815.10.1988EestiKTMETMKuressaare FC
14KRajaver, Urmas1503.01.1988EestiKTMETMKuressaare FC
15RStern, Mario3326.07.1997EestiKTMETMKuressaare FC
16RSuursaar, Maarek1316.07.1997EestiKTMETMKuressaare FC
17PKTorn, Ott1410.09.1984EestiKTMETMKuressaare FC
18KValmas, Elari3902.07.1988EestiKTMETMKuressaare FC
19KViira, Sander2529.08.1989EestiKTMETMKuressaare FC
20PKVinter, Reivo1602.02.1997EestiKTMETMKuressaare FC
NimiKarikasLiigadKokku
Luup, Amor178
Viira, Sander178
Laht, Sander178
Suursaar, Maarek178
Vinter, Reivo178
Koppel, Tõnis178
Stern, Mario178
Pruul, Mario178
Rajaver, Urmas167
Opp, Märten167
Pohlak, Pelle167
Nurmik, Enri055
Mäeorg, Reiko055
Rajaver, Mikk145
Paju, Karmo055
Valmas, Elari145
Kütt, Roland123
Poopuu, Eerik033
Tuus, Miikael022
Rajaver, Margus022
Kallas, Kristo022
NimiKarikasLiigadKokku
Pruul, Mario90630720
Laht, Sander90620710
Suursaar, Maarek90611701
Luup, Amor90577667
Stern, Mario82520602
Vinter, Reivo74509583
Viira, Sander16554570
Opp, Märten90367457
Nurmik, Enri0450450
Rajaver, Urmas90344434
Pohlak, Pelle55361416
Koppel, Tõnis8323331
Valmas, Elari90235325
Kütt, Roland90180270
Paju, Karmo0243243
Rajaver, Mikk35155190
Mäeorg, Reiko09696
Poopuu, Eerik09191
Rajaver, Margus04343
Tuus, Miikael01313
Kallas, Kristo088
NimiKarikasLiigadKokku
Stern, Mario077
Laht, Sander033
Koppel, Tõnis033
Suursaar, Maarek112
Pohlak, Pelle022
Viira, Sander011
Rajaver, Urmas011
NimiKarikasLiigadKokku
NimiKarikasLiigadKokku
Rajaver, Mikk112
Suursaar, Maarek022
Opp, Märten011
Vinter, Reivo101
Poopuu, Eerik011
Viira, Sander011
Laht, Sander011
Rajaver, Urmas011
Luup, Amor011
NimiKarikasLiigadKokku
 











 




Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.