20

01.2009

11:00

Levadia lõpetas oma mängud Kubok Sodruzestval

Moskvas toimuval traditsioonilisel turniiril Kubok Sodruzestva 2009 osales ka Eesti mullune meister Tallinna FC Levadia. Avapäeval mängisid tallinlased Tadzikistani meistri Tursunzade Regar-TadAZ-iga 1:1 viiki. Vastased läksid 7. minutil kohtumist 1:0 juhtima. Levadia viigivärava lõi 24. minutil Nikita Andreev. Teises sama alagrupi mängis võitis Moldova meister Tiraspoli Ðeriff Ukraina meistrit Donetski Ðahtari 4:0.

Pühapäeval kohtus Levadia Ðahtariga ja pidi vastu võtma 1:2 kaotuse. Eesti klubi eest lõi värava Vitali Gussev. Peale esmaspäevast puhkepäeva vajas Levadia viimases voorus edasipääsuks suuremat võitu, kui Tursunzade Regar-TadAZ. Kui tadzikid said oma võidu kätte, alistades täna Donetski Ðahtari 4:1, siis Levadia suutis Tiraspoliga vaid 0:0 viigistada, mis tähendas alagrupis viimast kohta ja turniirilt koju sõitmist.