07.2013

08:10

Levadia pääses edasi, Trans ja Flora mitte

Eile olid Euroopa liigas platsil ka kolm Premium liiga klubi. Kõike edukamalt läks eilne õhtu Tallinna FC Levadial.

Levadia alistas kodusel Kadrioru staadion Rimo Hundi kolme värava toel Wales klubi Bala Towni 3:1 ja pääses lõppskooriga 3:2 järgmisesse ringi.

Teises eelringis on Levadia vastaseks Rumeenia mullune hõbe Targu Jiu Pandurii. Esimene kohtumine toimub Kadrioru staadionil juba tuleval teisipäeval.

Tallinna FC Flora mängis Albaanias viiki kohaliku Kukesiga väravateta viiki ning tänu võõrsil löödud väravale sai Kukesi lõppskooriga 1:1 järgmisesse ringi.

Narva JK Trans kaotas eilse korduskohtumise Rootsi klubile Gefle IF 1:5, esimene kohtumine Eestis lõppes vastaste 0:3 paremusega. Transi eilse värava autor oli 82. minutil German-Guri Lvov. 30. minutil sai punase kaardi Ilja Šesterkov.