19

02.2018

10:49

Narva alistas karika poolfinaalis FC Cosmose lisaajal

Saalijalgpalli karikavõistlustel selgitasid teise finalisti välja Narva United FC - Tallinna FC Cosmos, kui lisaajal pani oma paremuse maksma Narva.

FC Cosmos läks Narva Narva Spordikeskuses toimunud kohtumist juhtima juba avaminutil, mil täpne oli Erik Grigorjev. 15. minutil suutis Roman Vedehhov seisu viigistada, kuid 17 sekundit enne poolajasireeni taastas FC Cosmose eduseisu Stepan Tšernoussov.

30. minutil alguses läks Cosmos juhtima 3:1, kui oma teise värava lõi Erik Grigorjev. Kuid Narva ei andnud alla ning Sergei Aleksandrovi tabamus 35 sekundit hiljem tõi Unitedi mängu tagasi ning Aleksandrovi teine värav 34. minuti alguses viigistas mänguseisu 3:3-le, millega normaalaeg ka lõppes.

Lisaajal lõi otsustava värava Andrei Panteleev, kes oli täpne 44. minutil.

Teine finalist on Viimsi FC Rinopal, kes oli möödunud nädala keskel 4:3 üle MFC Jamburgist.

Karikafinaal, millest teeb otseülekande Õhtuleht.ee, toimub 24. või 25. märtsil. Jalgpalliliit teatab täpse mänguaja ja toimumiskoha esimesel võimalusel.