05

04.2018

15:55

Rimi jalgpalli osavusfestivali võitis Lasnamäe Vene Gümnaasium

Täna peeti Tallinna Kalevi Spordihallis 25 võistkonna osavõtul Rimi jalgpalli osavusfestivali finaalvõistlus, mille võitis Lasnamäe Vene Gümnaasium.

Tänavu võttis osavusfestivalidest, mis toimusid 1.-3. ja 4.-5. klassidele, osa kokku 1300 last. Finaalvõistlusele pääsesid 4.-5. klassi õpilased, kui esindajaid oli kokku 22 koolist. Tänasest üritusest Kalevi Spordihallis võttis osa 165 õpilast ja 30 õpetajat.

Võitja selgus kolme harjutuse (palli vedamise meistrid, täpsuskütid, turbo) tulemusel. Parima tulemuse saavutas Lasnamäe Vene Gümnaasium, kes edestas Pärnu Mai Kooli ja Tallinna Linnamäe Vene Lütseumit. Koha esikümnes teenisid veel Suure-Jaani Kool, Sillamäe Vanalinna Kool, Rakvere Reaalgümnaasium I, Pärnu Vanalinna Põhikool, Kohila Gümnaasium I, Elva Gümnaasium ja Raasiku Põhikool.

Eesti Jalgpalli Liidu ja Rimi jalgpalli osavusfestivale toetavad Santé, ABC Motors, Nike ja Eesti Koolispordi Liit.