06

09.2012

09:33

Rüütli vedas EJLi meeskonna Räpinas võidule

Eesti Jalgpalli Liidu meeskond külastas teisipäeva õhtul Räpinat, kus kohtus kohaliku jalgpalliesindusega. Vutiliidu esindus teenis 2:1 võidu.

Väravateta lõppenud avapoolaja järel viis Marek Kristoving kodumeeskonna enam kui 80-pealise publiku ees 39. minutil juhtima, kuid Eesti koondise peatreeneri Tarmo Rüütli eestvedamisel tegutsenud EJLi meeskond tuli mängu tagasi.

Esmalt oli 49. minutil täpne liigamänedžer Juss Tamming ja temast kümmme minutit hiljem varustaja Sten Tomson.

See kohtumine lõpetas EJLi meeskonna mänguseeria, mille käigus alistuti 31. augustil Pärnu-Jaagupile ja võideti 1. septembril Väätsa meeskonda.

4. september kell 18.00 Räpina staadionil
Räpina – Eesti Jalgpalli Liit 1:2 (0:0)

Väravad: 39. Marek Kristoving – 49. Juss Tamming, 59. Sten Tomson
Kollane kaart: 33. Siim Juks

Räpina: Allan Arjokese, Kert Preeden, Rene Pekarev, Tambet Krasnov, Gert Tarasov, Marek Kristoving, Kaimar Kütt, Märt Tolmusk, Eduard Paulson, Olar Tuuling, Harri Park (jooksvad vahetused)

EJL: Aivar Pohlak, Tarmo Rüütli, Veiko Soo, Raimo Nõu, Kuldar Kõiv, Mihkel Uiboleht, Madis Kallas, Siim Juks, Juss Tamming, Sten Tomson