Kuupäev Võistlus Liiga Võistkond Roll minutit Mäng Tulemus
24.08.2019 Rannajalgpall Ranna ML Playof R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 36 R. Nõmme BSC OlyBet - R. BSC Üksjalgvärav Elementmaster 4 - 5
24.08.2019 Rannajalgpall Ranna ML Playof R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 36 R. Nõmme BSC OlyBet - R. SK Augur Enemat 3 - 7
10.08.2019 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 39 R. Nõmme BSC OlyBet - R. BSC Thunder Häcker 1 - 1

(3 - 2)

LA

10.08.2019 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 36 R. SK Augur Enemat - R. Nõmme BSC OlyBet 1 - 2
06.07.2019 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 36 R. SK Augur Enemat - R. Nõmme BSC OlyBet 2 - 6
06.07.2019 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 39 R. BSC Thunder Häcker - R. Nõmme BSC OlyBet 4 - 4

(5 - 4)

LA

15.06.2019 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 36 R. BSC Thunder Häcker - R. Nõmme BSC OlyBet 5 - 0
15.06.2019 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 36 R. Nõmme BSC OlyBet - R. Saue JK 5 - 3
25.08.2018 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 36 R. Saue JK - R. Nõmme BSC OlyBet 4 - 5
25.08.2018 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 39 R. BSC Thunder Häcker - R. Nõmme BSC OlyBet 5 - 5

(2 - 3)

PEN

12.08.2018 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 36 R. SK Augur Enemat - R. Nõmme BSC OlyBet 3 - 5
11.08.2018 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 36 R. Nõmme BSC OlyBet - R. BSC Alpha 6 - 0
29.07.2018 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 36 R. Nõmme BSC OlyBet - R. Rõuge Saunamaa 0 : -
29.07.2018 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 36 R. Nõmme BSC OlyBet - R. Üksjalgvärav Vitamin Well 4 - 2
28.07.2018 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 36 R. Rõuge Saunamaa - R. Nõmme BSC OlyBet 1 - 18
22.07.2018 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 36 R. Saue JK - R. Nõmme BSC OlyBet 4 - 5
22.07.2018 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 39 R. Üksjalgvärav Vitamin Well - R. Nõmme BSC OlyBet 3 - 3

(2 - 1)

PEN

21.07.2018 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 36 R. Nõmme BSC OlyBet - R. BSC Thunder Häcker 4 - 6
21.07.2018 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 36 R. Nõmme BSC OlyBet - R. SK Augur Enemat 5 - 6
01.07.2018 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 36 R. BSC Alpha - R. Nõmme BSC OlyBet 4 - 20
01.07.2018 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 36 R. Nõmme BSC OlyBet - R. Rõuge Saunamaa 10 - 4
30.06.2018 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 39 R. Nõmme BSC OlyBet - R. Saue JK 2 - 2

(2 - 1)

PEN

19.08.2017 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 36 R. BSC Thunder Häcker - R. Nõmme BSC OlyBet 2 - 4
19.08.2017 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 36 R. Nõmme BSC OlyBet - R. BSC Peugeot 10 - 5
13.08.2017 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 36 R. SK Augur Enemat - R. Nõmme BSC OlyBet 4 - 5
13.08.2017 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 36 R. Nõmme BSC OlyBet - R. Üksjalgvärav Vitamin Well 3 - 1
12.08.2017 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 36 R. Nõmme BSC OlyBet - R. Saue JK 8 - 1
12.08.2017 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 36 R. Nõmme BSC OlyBet - R. BSC Alpha 7 - 3
23.07.2017 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 36 R. Nõmme BSC OlyBet - R. BSC Peugeot 1 - 4
23.07.2017 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 36 R. Nõmme BSC OlyBet - R. Rõuge Saunamaa 6 - 4
22.07.2017 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 36 R. Nõmme BSC OlyBet - R. Rõuge Saunamaa 12 : -
22.07.2017 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 36 R. Nõmme BSC OlyBet - R. Saue JK 4 - 1
09.07.2017 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 39 R. Nõmme BSC OlyBet - R. BSC Thunder Häcker 1 - 1

(1 - 2)

LA

02.07.2017 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 39 R. Nõmme BSC OlyBet - R. SK Augur Enemat 2 - 2

(3 - 2)

PEN

02.07.2017 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 36 R. BSC Peugeot - R. Nõmme BSC OlyBet 1 - 5
01.07.2017 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 36 R. Saue JK - R. Nõmme BSC OlyBet 1 - 2
01.07.2017 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 36 R. Rõuge Saunamaa - R. Nõmme BSC OlyBet 4 - 5
18.06.2017 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 36 R. BSC Alpha - R. Nõmme BSC OlyBet 2 - 8
18.06.2017 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 36 R. BSC Thunder Häcker - R. Nõmme BSC OlyBet 5 - 3
17.06.2017 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 36 R. SK Augur Enemat - R. Nõmme BSC OlyBet 2 - 4
17.06.2017 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 36 R. Üksjalgvärav Vitamin Well - R. Nõmme BSC OlyBet 1 - 5
02.03.2017 Saali üleminekumängud Üleminek.S.I S. Nõmme BSC OlyBet II Põhi 40 S. Maccabi - S. Nõmme BSC OlyBet II 6 - 2
28.02.2017 Saali üleminekumängud Üleminek.S.I S. Nõmme BSC OlyBet II Põhi 40 S. Nõmme BSC OlyBet II - S. Maccabi 4 - 9
19.02.2017 Eesti Saali MV S. II võitja S. Nõmme BSC OlyBet II Põhi 50 S. Nõmme BSC OlyBet II - S. Narva United FC II 4 - 4

(4 - 5)

PEN

15.02.2017 Eesti Saali MV S. ML PLAYOFF S. Nõmme BSC OlyBet Põhi 40 S. Nõmme BSC OlyBet - S. FC Rinopal 2 - 4
12.02.2017 Eesti Saali MV S. ML S. Nõmme BSC OlyBet Põhi 40 S. Nõmme BSC OlyBet - S. Tallinna SK Augur Enemat 3 - 4
11.02.2017 Eesti Saali MV S. II N/S S. Nõmme BSC OlyBet II Põhi 40 S. Tallinna FC Hell Hunt - S. Nõmme BSC OlyBet II 5 - 12
27.01.2017 Eesti Saali MV S. II N/S S. Nõmme BSC OlyBet II Põhi 40 S. Kiili JK - S. Nõmme BSC OlyBet II 1 - 7
22.01.2017 Eesti Saali MV S. II N/S S. Nõmme BSC OlyBet II Põhi 40 S. Nõmme BSC OlyBet II - S. Rõuge Saunamaa 8 - 7
19.11.2016 Eesti Saali MV S. II N/S S. Nõmme BSC OlyBet II Põhi 40 S. Rõuge Saunamaa - S. Nõmme BSC OlyBet II 6 - 7
15.11.2016 Eesti Saali KV S. KV S. Nõmme BSC OlyBet Põhi 40 S. Nõmme BSC OlyBet - S. Tallinna SK Augur Enemat 1 - 9
13.08.2016 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 36 R. Nõmme BSC OlyBet - R. Üksjalgvärav Vitamin Well 7 - 2
06.08.2016 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 36 R. IAFA - R. Nõmme BSC OlyBet 1 - 10
06.08.2016 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 36 R. Saue JK - R. Nõmme BSC OlyBet 0 - 4
06.08.2016 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 36 R. Santeh BSC - R. Nõmme BSC OlyBet 3 - 5
31.07.2016 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 39 R. Narva United FC - R. Nõmme BSC OlyBet 3 - 3

(4 - 3)

LA

31.07.2016 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 36 R. Nõmme BSC OlyBet - R. FC ValiceCar 5 - 4
30.07.2016 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 36 R. Narva United FC - R. Nõmme BSC OlyBet - : 3
30.07.2016 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 36 R. SK Augur Enemat - R. Nõmme BSC OlyBet 4 - 2
23.07.2016 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 36 R. Üksjalgvärav Vitamin Well - R. Nõmme BSC OlyBet 2 - 6
23.07.2016 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 36 R. Nõmme BSC OlyBet - R. BSC Cosmos Alpha-Innotec 9 - 2
09.07.2016 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 36 R. Santeh BSC - R. Nõmme BSC OlyBet 1 - 6
18.06.2016 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 36 R. BSC Peugeot - R. Nõmme BSC OlyBet 2 - 1
18.06.2016 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 36 R. Nõmme BSC OlyBet - R. Saue JK 8 - 0
11.03.2016 Eesti Saali MV S. ML PLAYOFF S. Nõmme BSC OlyBet Põhi 40 S. Tallinna SK Augur Enemat - S. Nõmme BSC OlyBet 6 - 2
05.03.2016 Eesti Saali MV S. ML PLAYOFF S. Nõmme BSC OlyBet Põhi 40 S. Nõmme BSC OlyBet - S. Narva United FC 2 - 3
27.02.2016 Eesti Saali MV S. ML PLAYOFF S. Nõmme BSC OlyBet Põhi 40 S. Narva United FC - S. Nõmme BSC OlyBet 8 - 2
13.02.2016 Eesti Saali MV S. ML S. Nõmme BSC OlyBet Põhi 40 S. Narva United FC - S. Nõmme BSC OlyBet 9 - 3
07.02.2016 Eesti Saali MV S. ML S. Nõmme BSC OlyBet Põhi 40 S. Nõmme BSC OlyBet - S. Sillamäe Alexela 7 - 4
29.01.2016 Eesti Saali MV S. ML S. Nõmme BSC OlyBet Põhi 40 S. Tallinna SK Augur Enemat - S. Nõmme BSC OlyBet 3 - 3
24.01.2016 Eesti Saali MV S. ML S. Nõmme BSC OlyBet Põhi 40 S. Nõmme BSC OlyBet - S. Tallinna FC Anži 3 - 7
16.01.2016 Eesti Saali MV S. ML S. Nõmme BSC OlyBet Põhi 40 S. Tartu Maksimum - S. Nõmme BSC OlyBet 3 - 8
10.01.2016 Eesti Saali MV S. ML S. Nõmme BSC OlyBet Põhi 40 S. Nõmme BSC OlyBet - S. Tallinna FC Ararat TTÜ 8 - 7
03.01.2016 Eesti Saali MV S. ML S. Nõmme BSC OlyBet Põhi 40 S. Nõmme BSC OlyBet - S. Tallinna FC Cosmos 2 - 1
20.12.2015 Eesti Saali MV S. ML S. Nõmme BSC OlyBet Põhi 40 S. Nõmme BSC OlyBet - S. Narva United FC 6 - 2
06.12.2015 Eesti Saali MV S. ML S. Nõmme BSC OlyBet Põhi 40 S. Nõmme BSC OlyBet - S. Tallinna SK Augur Enemat 2 - 3
01.12.2015 Eesti Saali KV S. KV S. Nõmme BSC OlyBet Põhi 40 S. Nõmme BSC OlyBet - S. Tallinna FC Cosmos 3 - 5
22.11.2015 Eesti Saali MV S. ML S. Nõmme BSC OlyBet Põhi 40 S. Nõmme BSC OlyBet - S. Tartu Maksimum 9 - 6
15.08.2015 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 39 R. Nõmme BSC OlyBet - R. BSC Peugeot 1 - 1

(2 - 1)

PEN

15.08.2015 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 36 R. Nõmme BSC OlyBet - R. FC ValiceCar 2 - 1
15.08.2015 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 36 R. SK Augur Enemat - R. Nõmme BSC OlyBet 4 - 2
01.08.2015 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 36 R. BSC Thunder Häcker - R. Nõmme BSC OlyBet 5 - 2
01.08.2015 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 36 R. Narva United FC - R. Nõmme BSC OlyBet 1 - 6
18.07.2015 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 36 R. Nõmme BSC OlyBet - R. BSC Alpha 6 - 2
18.07.2015 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 36 R. Nõmme BSC OlyBet - R. BSC Automaailm 4 - 1
18.07.2015 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 36 R. Nõmme BSC OlyBet - R. Saue JK 4 - 3
11.07.2015 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 36 R. Nõmme BSC OlyBet - R. Saue JK 3 - 1
11.07.2015 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 36 R. BSC Peugeot - R. Nõmme BSC OlyBet 3 - 0
04.07.2015 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 36 R. BSC Üksjalgvärav Elementmaster - R. Nõmme BSC OlyBet 3 - 8
04.07.2015 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 36 R. Nõmme BSC OlyBet - R. BSC Thunder Häcker 5 - 2
04.07.2015 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 36 R. Nõmme BSC OlyBet - R. BSC Automaailm 5 - 0
20.06.2015 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 39 R. Nõmme BSC OlyBet - R. SK Augur Enemat 3 - 3

(4 - 3)

PEN

20.06.2015 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 36 R. FC ValiceCar - R. Nõmme BSC OlyBet 2 - 3
20.06.2015 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 36 R. Nõmme BSC OlyBet - R. Narva United FC 5 - 3
10.02.2015 Eesti Saali MV S. ML PLAYOFF S. Nõmme BSC Triobet Põhi 40 S. Nõmme BSC Triobet - S. Tallinna FC Anži 3 - 6
08.02.2015 Eesti Saali MV S. ML S. Nõmme BSC Triobet Põhi 40 S. Rummu Dünamo - S. Nõmme BSC Triobet 8 - 11
31.01.2015 Eesti Saali MV S. ML S. Nõmme BSC Triobet Põhi 40 S. Tallinna FC Anži - S. Nõmme BSC Triobet 3 - 3
25.01.2015 Eesti Saali MV S. ML S. Nõmme BSC Triobet Põhi 40 S. Nõmme BSC Triobet - S. Maccabi 7 - 4
22.01.2015 Eesti Saali MV S. ML S. Nõmme BSC Triobet Põhi 40 S. Nõmme BSC Triobet - S. Tallinna SK Augur Enemat 2 - 7
10.01.2015 Eesti Saali MV S. ML S. Nõmme BSC Triobet Põhi 40 S. Sillamäe Alexela - S. Nõmme BSC Triobet - : 3
03.01.2015 Eesti Saali MV S. ML S. Nõmme BSC Triobet Põhi 40 S. Tallinna FC Cosmos - S. Nõmme BSC Triobet 9 - 5
21.12.2014 Eesti Saali MV S. ML S. Nõmme BSC Triobet Põhi 40 S. Nõmme BSC Triobet - S. Narva United FC 3 - 4
29.11.2014 Eesti Saali MV S. ML S. Nõmme BSC Triobet Põhi 40 S. Nõmme BSC Triobet - S. Tallinna FC Anži 3 - 3
23.11.2014 Eesti Saali MV S. ML S. Nõmme BSC Triobet Põhi 40 S. Maccabi - S. Nõmme BSC Triobet 7 - 12
16.11.2014 Eesti Saali MV S. ML S. Nõmme BSC Triobet Põhi 40 S. Nõmme BSC Triobet - S. Sillamäe Alexela 1 - 5
12.11.2014 Eesti Saali MV S. ML S. Nõmme BSC Triobet Põhi 40 S. Tallinna SK Augur Enemat - S. Nõmme BSC Triobet 7 - 4
09.11.2014 Eesti Saali MV S. ML S. Nõmme BSC Triobet Põhi 40 S. Nõmme BSC Triobet - S. Tallinna FC Cosmos 3 - 7
08.11.2014 Eesti Saali MV S. II W/S S. TV6 Sport Põhi 40 S. TV6 Sport - S. Maardu United 15 - 6
01.11.2014 Eesti Saali MV S. ML S. Nõmme BSC Triobet Põhi 40 S. Narva United FC - S. Nõmme BSC Triobet 6 - 1
31.10.2014 Eesti Saali MV S. II W/S S. TV6 Sport Põhi 40 S. Rummu Dünamo II - S. TV6 Sport 11 - 16
23.08.2014 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 36 R. Nõmme BSC OlyBet - R. FC ValiceCar 5 - 2
23.08.2014 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 36 R. SK Augur Enemat - R. Nõmme BSC OlyBet 9 - 2
23.08.2014 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 36 R. BSC Peugeot - R. Nõmme BSC OlyBet 2 - 1
09.08.2014 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 39 R. Nõmme BSC OlyBet - R. BSC Üksjalgvärav Elementmaster 2 - 2

(1 - 2)

PEN

09.08.2014 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 36 R. Nõmme BSC OlyBet - R. BSC Thunder Häcker 5 - 2
09.08.2014 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 36 R. Nõmme BSC OlyBet - R. Pirita JK Reliikvia 4 - 1
26.07.2014 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 36 R. Nõmme BSC OlyBet - R. BSC Thunder Häcker 5 - 2
26.07.2014 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 36 R. Nõmme BSC OlyBet - R. SK Augur Enemat 2 - 5
26.07.2014 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 39 R. Nõmme BSC OlyBet - R. Pirita JK Reliikvia 2 - 2

(0 - 1)

PEN

19.07.2014 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 39 R. Saue JK - R. Nõmme BSC OlyBet 2 - 2

(3 - 2)

LA

19.07.2014 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 36 R. Nõmme BSC OlyBet - R. FC ValiceCar 3 - 5
19.07.2014 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 36 R. Nõmme BSC OlyBet - R. BSC Üksjalgvärav Elementmaster 6 - 0
28.06.2014 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 36 R. SK Augur Enemat - R. Nõmme BSC OlyBet 4 - 3
28.06.2014 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 36 R. BSC Thunder Häcker - R. Nõmme BSC OlyBet 1 - 7
28.06.2014 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 36 R. BSC Peugeot - R. Nõmme BSC OlyBet 5 - 1
14.06.2014 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 36 R. Pirita JK Reliikvia - R. Nõmme BSC OlyBet 1 - 5
14.06.2014 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 36 R. FC ValiceCar - R. Nõmme BSC OlyBet 4 - 3
14.06.2014 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 36 R. BSC Üksjalgvärav Elementmaster - R. Nõmme BSC OlyBet 1 - 4
23.02.2014 Üleminekumängud Üleminek.S.ML S. Nõmme BSC Triobet Põhi 40 S. Nõmme BSC Triobet - S. TÜ BestCredit 10 - 6
09.02.2014 Eesti Saali MV S. ML S. Nõmme BSC Triobet Põhi 28 S. Nõmme BSC Triobet - S. Tallinna SK Augur Enemat 5 - 9
02.02.2014 Eesti Saali MV S. ML S. Nõmme BSC Triobet Põhi 40 S. Nõmme BSC Triobet - S. Rummu Dünamo 10 - 3
26.01.2014 Eesti Saali MV S. ML S. Nõmme BSC Triobet Põhi 40 S. Nõmme BSC Triobet - S. Maccabi 5 - 5
18.01.2014 Eesti Saali MV S. ML S. Nõmme BSC Triobet Põhi 40 S. Narva United FC - S. Nõmme BSC Triobet 6 - 4
12.01.2014 Eesti Saali MV S. ML S. Nõmme BSC Triobet Põhi 40 S. Nõmme BSC Triobet - S. Tallinna FC Ararat TTÜ 5 - 3
05.01.2014 Eesti Saali MV S. ML S. Nõmme BSC Triobet Põhi 40 S. FC Raketa - S. Nõmme BSC Triobet 6 - 5
29.12.2013 Eesti Saali MV S. ML S. Nõmme BSC Triobet Põhi 40 S. Nõmme BSC Triobet - S. Tallinna FC Anži 2 - 6
15.12.2013 Eesti Saali MV S. ML S. Nõmme BSC Triobet Põhi 40 S. Nõmme BSC Triobet - S. FC Raketa 3 - 4
01.12.2013 Eesti Saali MV S. ML S. Nõmme BSC Triobet Põhi 11 S. Maccabi - S. Nõmme BSC Triobet 8 - 5
16.11.2013 Eesti Saali MV S. ML S. Nõmme BSC Triobet Põhi 40 S. Tallinna FC Ararat TTÜ - S. Nõmme BSC Triobet 5 - 4
08.11.2013 Eesti Saali MV S. ML S. Nõmme BSC Triobet Põhi 40 S. Tallinna SK Augur Enemat - S. Nõmme BSC Triobet 7 - 2
03.11.2013 Eesti Saali MV S. ML S. Nõmme BSC Triobet Põhi 40 S. Tallinna FC Anži - S. Nõmme BSC Triobet 7 - 2
25.08.2013 Eesti meeste MV II.W/S Türi Ganvix JK Põhi 54 Türi Ganvix JK - Rummu Dünamo 2 - 0
17.08.2013 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 36 R. Nõmme BSC OlyBet - R. FC ValiceCar 7 - 1
17.08.2013 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 36 R. BSC Peugeot - R. Nõmme BSC OlyBet 2 - 5
17.08.2013 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 36 R. SK Augur Enemat - R. Nõmme BSC OlyBet 5 - 2
03.08.2013 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 36 R. Nõmme BSC OlyBet - R. Saue JK 6 - 1
03.08.2013 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 36 R. Nõmme BSC OlyBet - R. Nõmme Kalju 6 - 0
03.08.2013 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 36 R. Nõmme BSC OlyBet - R. FC Üksjalgvärav 1 - 3
13.07.2013 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 39 R. Nõmme BSC OlyBet - R. Pirita JK Reliikvia 3 - 3

(3 - 4)

LA

13.07.2013 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 39 R. Nõmme BSC OlyBet - R. BSC Peugeot 4 - 4

(4 - 5)

LA

13.07.2013 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 36 R. Nõmme BSC OlyBet - R. Pirita JK Reliikvia 5 - 1
06.07.2013 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 36 R. Nõmme BSC OlyBet - R. Nõmme Kalju 3 - 1
06.07.2013 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 36 R. Nõmme BSC OlyBet - R. Saue JK 8 - 1
06.07.2013 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 36 R. Nõmme BSC OlyBet - R. FC Üksjalgvärav 4 - 3
29.06.2013 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 36 R. Nõmme BSC OlyBet - R. SK Augur Enemat 3 - 1
29.06.2013 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 36 R. Nõmme BSC OlyBet - R. FC ValiceCar 3 - 0
29.06.2013 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 36 R. Pirita JK Reliikvia - R. Nõmme BSC OlyBet 3 - 7
15.06.2013 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 36 R. BSC Peugeot - R. Nõmme BSC OlyBet 1 - 5
15.06.2013 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 36 R. Saue JK - R. Nõmme BSC OlyBet 3 - 5
15.06.2013 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 36 R. FC Üksjalgvärav - R. Nõmme BSC OlyBet 3 - 7
08.06.2013 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 36 R. FC ValiceCar - R. Nõmme BSC OlyBet 2 - 1
08.06.2013 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 39 R. SK Augur Enemat - R. Nõmme BSC OlyBet 3 - 3

(1 - 0)

PEN

08.06.2013 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 39 R. Nõmme Kalju - R. Nõmme BSC OlyBet 1 - 1

(2 - 1)

LA

29.05.2013 Eesti meeste VKV VKV Türi Ganvix JK Põhi 120 Türi Ganvix JK - SK Imavere 1 - 1

(3 - 2)

LA

12.05.2013 Eesti meeste MV II.W/S Türi Ganvix JK Põhi 90 FC Nõmme United - Türi Ganvix JK 5 - 2
01.05.2013 Eesti meeste MV II.W/S Türi Ganvix JK Põhi 90 Türi Ganvix JK - Tartu JK Welco 1 - 0
20.04.2013 Eesti meeste MV II.W/S Türi Ganvix JK Põhi 90 Türi Ganvix JK - Tartu SK 10 II 2 - 2
17.04.2013 Eesti meeste KV KV Türi Ganvix JK Põhi 90 Nõmme JK Kalju - Türi Ganvix JK 5 - 0
07.04.2013 Eesti meeste MV II.W/S Türi Ganvix JK Põhi 67 Tartu FC Santos - Türi Ganvix JK 13 - 1
17.02.2013 Eesti Saali MV S. EL S. Nõmme BSC Triobet Põhi 40 S. Nõmme BSC Triobet - S. Kliimaseade 10 - 6
10.02.2013 Eesti Saali MV S. EL S. Nõmme BSC Triobet Põhi 40 S. Nõmme BSC Triobet - S. FC Starbunker Maardu 8 - 1
26.01.2013 Eesti Saali MV S. EL S. Nõmme BSC Triobet Põhi 20 S. Nõmme BSC Triobet - S. Rummu Dünamo 3 - 4
19.01.2013 Eesti Saali MV S. EL S. Nõmme BSC Triobet Põhi 40 S. MJK Salavat Yulaev - S. Nõmme BSC Triobet 3 - 7
13.01.2013 Eesti Saali MV S. EL S. Nõmme BSC Triobet Põhi 40 S. Nõmme BSC Triobet - S. TÜ BestCredit 14 - 2
05.01.2013 Eesti Saali MV S. EL S. Nõmme BSC Triobet Põhi 40 S. Aseri SK - S. Nõmme BSC Triobet 2 - 11
04.01.2013 Eesti Saali MV S. II E S. JK Sparta Põhi 40 S. SK Augur II - S. JK Sparta 7 : -
16.12.2012 Eesti Saali MV S. EL S. Nõmme BSC Triobet Põhi 40 S. Kliimaseade - S. Nõmme BSC Triobet 6 - 2
09.12.2012 Eesti Saali MV S. EL S. Nõmme BSC Triobet Põhi 40 S. FC Starbunker Maardu - S. Nõmme BSC Triobet 4 - 6
01.12.2012 Eesti Saali MV S. EL S. Nõmme BSC Triobet Põhi 40 S. Sillamäe Almaz - S. Nõmme BSC Triobet 4 - 5
24.11.2012 Eesti Saali MV S. EL S. Nõmme BSC Triobet Põhi 40 S. Rummu Dünamo - S. Nõmme BSC Triobet 2 - 5
18.11.2012 Eesti Saali MV S. EL S. Nõmme BSC Triobet Põhi 40 S. Nõmme BSC Triobet - S. MJK Salavat Yulaev 3 - 4
10.11.2012 Eesti Saali MV S. EL S. Nõmme BSC Triobet Põhi 40 S. TÜ BestCredit - S. Nõmme BSC Triobet 4 - 7
04.11.2012 Eesti Saali MV S. EL S. Nõmme BSC Triobet Põhi 40 S. Nõmme BSC Triobet - S. Aseri SK 5 - 4
10.10.2012 Eesti meeste KV KV Türi Ganvix JK Põhi 90 Türi Ganvix JK - FC Velldoris 8 - 1
05.09.2012 Eesti meeste MV II.W/S Türi Ganvix JK Põhi 90 Türi Ganvix JK - Sörve JK 3 - 1
28.08.2012 Eesti meeste KV KV Türi Ganvix JK Põhi 90 FC Kose - Türi Ganvix JK 2 - 6
20.05.2012 Eesti meeste MV II.W/S Türi Ganvix JK Põhi 90 JK Luunja - Türi Ganvix JK 1 - 4
05.05.2012 Eesti meeste MV II.W/S Türi Ganvix JK Põhi 90 Vändra JK Vaprus - Türi Ganvix JK 4 - 1
29.04.2012 Eesti meeste MV II.W/S Türi Ganvix JK Põhi 66 Paide Kumake - Türi Ganvix JK 10 - 2
25.03.2012 Üleminekumängud Üleminek.S.I S. JK Nõmme Põhi 40 S. JK Nõmme - S. JK Püsivus Kohila 4 - 2
11.03.2012 Üleminekumängud Üleminek.saali S. JK Nõmme Põhi 40 S. JK Nõmme - S. Tartu Ülikool Fauna 17 - 1
04.03.2012 Üleminekumängud Üleminek.saali S. JK Nõmme Põhi 40 S. SK Augur Enemat II - S. JK Nõmme 4 - 3
12.02.2012 Eesti Saali MV S. II E S. JK Nõmme Põhi 40 S. JK Nõmme - S. FC Kehra Anija Vald 8 - 5
04.02.2012 Eesti Saali MV S. II E S. JK Nõmme Põhi 40 S. Raasiku FC Joker 1993 - S. JK Nõmme 2 - 26
29.01.2012 Eesti Saali MV S. II E S. JK Nõmme Põhi 40 S. JK Nõmme - S. JK Sillamäe Kalev Alexela 16 - 0
22.01.2012 Eesti Saali MV S. II E S. JK Nõmme Põhi 40 S. Maccabi II - S. JK Nõmme 1 - 26
14.01.2012 Eesti Saali MV S. II E S. JK Nõmme Põhi 40 S. FC Yerevan - S. JK Nõmme 6 - 16
10.01.2012 Eesti Saali KV S. KV S. JK Nõmme Põhi 40 S. JK Nõmme - S. Tallinna SK Augur Enemat 2 - 6
07.01.2012 Eesti Saali MV S. II E S. JK Nõmme Põhi 40 S. FC Kehra Anija Vald - S. JK Nõmme 4 - 10
15.12.2011 Eesti Saali KV S. KV S. JK Nõmme Põhi 40 S. Tallinna FC Ararat TTÜ - S. JK Nõmme 3 - 5
11.12.2011 Eesti Saali MV S. II E S. JK Nõmme Põhi 40 S. JK Nõmme - S. Raasiku FC Joker 1993 14 - 4
27.11.2011 Eesti Saali MV S. II E S. JK Nõmme Põhi 40 S. JK Nõmme - S. Maccabi II 15 - 2
20.11.2011 Eesti Saali MV S. II E S. JK Nõmme Põhi 40 S. JK Nõmme - S. FC Yerevan 18 - 1
18.09.2011 Eesti meeste MV II.E/N JK Kaitseliit Kalev Põhi 90 JK Kaitseliit Kalev - Rakvere JK Tarvas 1 - 3
09.09.2011 Eesti meeste MV II.E/N JK Kaitseliit Kalev Põhi 90 FC M.C. Tallinn - JK Kaitseliit Kalev 3 - 3
04.09.2011 Eesti meeste MV II.E/N JK Kaitseliit Kalev Põhi 90 JK Kaitseliit Kalev - Tallinna FC Olympic 7 - 2
05.12.2010 Eesti Saali MV S. ML S. Unibet/Nõmme Kalju Põhi 40 S. Unibet/Nõmme Kalju - S.FC ARS 3 - 5
21.11.2010 Eesti Saali MV S. ML S. Unibet/Nõmme Kalju Põhi 40 S. Rummu Dünamo - S. Unibet/Nõmme Kalju 4 - 5
14.11.2010 Eesti Saali MV S. ML S. Unibet/Nõmme Kalju Põhi 40 S. Unibet/Nõmme Kalju - S. Tallinna FC Anži 1 - 2
06.11.2010 Eesti Saali MV S. ML S. Unibet/Nõmme Kalju Põhi 40 S.FC AEG Real Estate - S. Unibet/Nõmme Kalju 6 - 4
02.11.2010 Eesti Saali MV S. ML S. Unibet/Nõmme Kalju Põhi 40 S. Unibet/Nõmme Kalju - S. Tallinna FC Ararat TTÜ 6 - 3
10.10.2010 Eesti meeste MV II.W/S Türi Ganvix JK Põhi 27 Tartu FC HaServ - Türi Ganvix JK 1 - 1
02.10.2010 Eesti meeste MV II.W/S Türi Ganvix JK Põhi 90 Türi Ganvix JK - FC Tarvastu ja JK Tõrva ÜM 6 - 1
26.09.2010 Eesti meeste MV II.W/S Türi Ganvix JK Põhi 90 Võru JK - Türi Ganvix JK 2 - 4
12.09.2010 Eesti meeste MV II.W/S Türi Ganvix JK Põhi 90 FC Nõmme United - Türi Ganvix JK 3 - 1
04.09.2010 Eesti meeste MV II.W/S Türi Ganvix JK Põhi 90 Türi Ganvix JK - FC Elva 6 - 1
18.07.2010 Eesti meeste MV II.W/S Türi Ganvix JK Põhi 45 HÜJK Emmaste - Türi Ganvix JK 4 - 1
06.06.2010 Eesti meeste MV II.W/S Türi Ganvix JK Põhi 90 Türi Ganvix JK - Võru JK 2 - 2
14.04.2010 Eesti meeste KV KV Türi Ganvix JK Põhi 62 Kohtla-Järve FC Lootus - Türi Ganvix JK 5 - 0
10.04.2010 Eesti meeste MV II.W/S Türi Ganvix JK Põhi 79 Rummu Dünamo - Türi Ganvix JK 5 - 2
21.02.2010 Eesti Saali MV S. I N S. Unibet/Nõmme Kalju Põhi 40 S. JK Tondi - S. Unibet/Nõmme Kalju 2 - 4
16.02.2010 Eesti Saali MV S. I N S. Unibet/Nõmme Kalju Põhi 40 S. Unibet/Nõmme Kalju - S. JK Jalgpallihaigla 29 - 7
09.02.2010 Eesti Saali MV S. I N S. Unibet/Nõmme Kalju Põhi 40 S. Unibet/Nõmme Kalju - S. Maccabi 15 - 6
31.01.2010 Eesti Saali MV S. I N S. Unibet/Nõmme Kalju Põhi 40 F. FC Ahtamar - S. Unibet/Nõmme Kalju 1 - 12
19.01.2010 Eesti Saali MV S. I N S. Unibet/Nõmme Kalju Põhi 40 S. Unibet/Nõmme Kalju - F. Sparta SK 18 - 2
16.01.2010 Eesti Saali MV S. I N S. Unibet/Nõmme Kalju Põhi 40 F. Lasnamäe FC Ajax - S. Unibet/Nõmme Kalju 6 - 7
12.01.2010 Eesti Saali MV S. I N S. Unibet/Nõmme Kalju Põhi 40 S. Unibet/Nõmme Kalju - F. Keila JK 29 - 1
15.12.2009 Eesti Saali MV S. I N S. Unibet/Nõmme Kalju Põhi 40 S. Unibet/Nõmme Kalju - S. JK Tondi 6 - 3
24.11.2009 Eesti Saali MV S. I N S. Unibet/Nõmme Kalju Põhi 40 S. Unibet/Nõmme Kalju - F. FC Ahtamar 11 - 4
17.11.2009 Eesti Saali MV S. I N S. Unibet/Nõmme Kalju Põhi 40 S. Unibet/Nõmme Kalju - F. Lasnamäe FC Ajax 19 - 6
12.11.2009 Eesti Saali MV S. I N S. Unibet/Nõmme Kalju Põhi 40 F. Sparta SK - S. Unibet/Nõmme Kalju 8 - 16
01.11.2009 Eesti Saali MV S. I N S. Unibet/Nõmme Kalju Põhi 40 F. Keila JK - S. Unibet/Nõmme Kalju 1 - 17
22.05.2009 Eesti meeste MV II.E/N Nõmme JK Kalju II Põhi 93 Nõmme JK Kalju II - Kohtla-Järve JK Alko 3 - 2
15.04.2009 Eesti meeste KV KV Nõmme JK Kalju Põhi 70 Türi Ganvix JK - Nõmme JK Kalju 1 - 4
21.03.2009 Eesti meeste MV ML Nõmme JK Kalju Varu 0 Tartu JK Tammeka - Nõmme JK Kalju 1 - 2
17.03.2009 Eesti meeste MV ML Nõmme JK Kalju Põhi 45 Nõmme JK Kalju - Viljandi JK Tulevik 1 - 1
14.03.2009 Eesti meeste MV ML Nõmme JK Kalju Põhi 90 JK Tallinna Kalev - Nõmme JK Kalju 1 - 2
07.03.2009 Eesti meeste MV ML Nõmme JK Kalju Varu 9 Nõmme JK Kalju - Tallinna FC Flora 0 - 1
04.10.2008 Eesti meeste MV ML Nõmme JK Kalju Põhi 45 Pärnu JK Vaprus - Nõmme JK Kalju 5 - 5
27.09.2008 Eesti meeste MV ML Nõmme JK Kalju Põhi 76 JK Sillamäe Kalev - Nõmme JK Kalju 2 - 1
05.07.2008 Eesti meeste MV ML Nõmme JK Kalju Põhi 90 JK Sillamäe Kalev - Nõmme JK Kalju 2 - 1
21.06.2008 Eesti meeste MV ML Nõmme JK Kalju Põhi 63 Nõmme JK Kalju - Tallinna FC TVMK 1 - 5
17.06.2008 Eesti meeste MV ML Nõmme JK Kalju Põhi 90 Pärnu JK Vaprus - Nõmme JK Kalju 0 - 2
14.06.2008 Eesti meeste MV ML Nõmme JK Kalju Põhi 68 Nõmme JK Kalju - Tartu JK Tammeka 2 - 1
07.06.2008 Eesti meeste MV ML Nõmme JK Kalju Põhi 32 Nõmme JK Kalju - Tallinna FC Levadia 0 - 4
03.06.2008 Eesti meeste MV ML Nõmme JK Kalju Põhi 23 Nõmme JK Kalju - Viljandi JK Tulevik 2 - 0
28.07.2007 Eesti meeste MV ML Viljandi JK Tulevik Põhi 37 Tallinna FC Levadia - Viljandi JK Tulevik 5 - 0
14.07.2007 Eesti meeste MV ML Viljandi JK Tulevik Põhi 90 Tartu JK Tammeka - Viljandi JK Tulevik 3 - 1
07.07.2007 Eesti meeste MV ML Viljandi JK Tulevik Põhi 90 Viljandi JK Tulevik - JK Narva Trans 0 - 2
19.06.2007 Eesti meeste MV ML Viljandi JK Tulevik Põhi 90 Viljandi JK Tulevik - FC Kuressaare 0 - 1
16.06.2007 Eesti meeste MV ML Viljandi JK Tulevik Põhi 71 Lasnamäe FC Ajax - Viljandi JK Tulevik 0 - 5
09.06.2007 Eesti meeste MV ML Viljandi JK Tulevik Põhi 90 Viljandi JK Tulevik - JK Tallinna Kalev 2 - 1
26.05.2007 Eesti meeste MV ML Viljandi JK Tulevik Põhi 90 Tallinna FC Flora - Viljandi JK Tulevik 4 - 0
19.05.2007 Eesti meeste MV ML Viljandi JK Tulevik Põhi 90 Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Levadia 0 - 4
12.05.2007 Eesti meeste MV ML Viljandi JK Tulevik Põhi 90 Tallinna FC TVMK - Viljandi JK Tulevik 3 - 1
05.05.2007 Eesti meeste MV ML Viljandi JK Tulevik Põhi 90 Viljandi JK Tulevik - Tartu JK Tammeka 0 - 1
28.04.2007 Eesti meeste MV ML Viljandi JK Tulevik Põhi 90 Tartu JK Tammeka - Viljandi JK Tulevik 1 - 1
24.04.2007 Eesti meeste MV ML Viljandi JK Tulevik Põhi 90 Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC TVMK 1 - 1
21.04.2007 Eesti meeste MV ML Viljandi JK Tulevik Põhi 90 Tallinna FC Levadia - Viljandi JK Tulevik 4 - 0
14.04.2007 Eesti meeste MV ML Viljandi JK Tulevik Põhi 90 Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Flora 1 - 2
07.04.2007 Eesti meeste MV ML Viljandi JK Tulevik Põhi 90 JK Tallinna Kalev - Viljandi JK Tulevik 2 - 1
03.04.2007 Eesti meeste MV ML Viljandi JK Tulevik Põhi 90 Viljandi JK Tulevik - Lasnamäe FC Ajax 2 - 0
31.03.2007 Eesti meeste MV ML Viljandi JK Tulevik Põhi 90 FC Kuressaare - Viljandi JK Tulevik 0 - 1
17.03.2007 Eesti meeste MV ML Viljandi JK Tulevik Põhi 90 Viljandi JK Tulevik - Pärnu JK Vaprus 0 - 1
10.03.2007 Eesti meeste MV ML Viljandi JK Tulevik Põhi 90 JK Narva Trans - Viljandi JK Tulevik 5 - 1
11.06.2006 Eesti meeste MV ML Viljandi JK Tulevik Põhi 29 JK Maag Tartu - Viljandi JK Tulevik 0 - 0
04.06.2006 Eesti meeste MV ML Viljandi JK Tulevik Põhi 8 Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Levadia 1 - 3
29.10.2005 Eesti meeste MV EL JK Tervis Pärnu Põhi 90 Tallinna FC Levadia II - JK Tervis Pärnu 1 - 0
24.07.2005 Eesti meeste MV ML Tallinna FC Flora Põhi 38 Tallinna FC TVMK - Tallinna FC Flora 4 - 2
17.07.2005 Eesti meeste MV ML Tallinna FC Flora Põhi 76 Tallinna FC Flora - JK Merkuur Tartu 1 - 0
10.07.2005 Eesti meeste MV ML Tallinna FC Flora Põhi 21 JK Merkuur Tartu - Tallinna FC Flora 1 - 1
06.07.2005 Eesti meeste MV ML Tallinna FC Flora Põhi 85 Tallinna FC Flora - Tallinna FC TVMK 1 - 3
22.06.2005 Eesti meeste MV ML Tallinna FC Flora Põhi 45 FC Valga - Tallinna FC Flora 1 - 3
19.06.2005 Eesti meeste MV ML Tallinna FC Flora Põhi 45 Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Flora 1 - 1
12.06.2005 Eesti meeste MV ML Tallinna FC Flora Põhi 90 Tallinna FC Flora - JK Tammeka Tartu 3 - 0
29.05.2005 Eesti meeste MV ML Tallinna FC Flora Põhi 82 JK Narva Trans - Tallinna FC Flora 2 - 2
22.05.2005 Eesti meeste MV ML Tallinna FC Flora Põhi 84 Tallinna FC Flora - Tallinna FC Levadia 0 - 2
24.04.2005 Eesti meeste MV ML Tallinna FC Flora Põhi 90 Tallinna FC Flora - Tallinna JK Dünamo 3 - 1
17.04.2005 Eesti meeste MV ML Tallinna FC Flora Põhi 90 Tallinna FC Levadia - Tallinna FC Flora 0 - 2
10.04.2005 Eesti meeste MV ML Tallinna FC Flora Põhi 31 Tallinna FC Flora - JK Narva Trans 2 - 1
03.04.2005 Eesti meeste MV ML Tallinna FC Flora Põhi 30 JK Tammeka Tartu - Tallinna FC Flora 0 - 2
16.03.2005 Eesti meeste MV ML Tallinna FC Flora Põhi 45 Tallinna FC Flora - FC Valga 2 - 0
13.03.2005 Eesti meeste MV ML Tallinna FC Flora Põhi 90 Tallinna FC TVMK - Tallinna FC Flora 4 - 2
06.03.2005 Eesti meeste MV ML Tallinna FC Flora Põhi 74 Tallinna FC Flora - JK Merkuur Tartu 0 - 0
31.10.2004 Eesti meeste MV ML Tallinna FC Flora Põhi 77 Tallinna FC Levadia - Tallinna FC Flora 2 - 0
23.10.2004 Eesti meeste MV ML Tallinna FC Flora Põhi 90 Tallinna FC Flora - JK Merkuur Tartu 3 - 0
18.10.2004 Eesti meeste MV ML Tallinna FC Flora Põhi 90 Tallinna FC Flora - Kohtla-Järve FC Lootus 9 - 0
03.10.2004 Eesti meeste MV ML Tallinna FC Flora Põhi 79 Tallinna FC TVMK - Tallinna FC Flora 1 - 1
25.09.2004 Eesti meeste MV ML Tallinna FC Flora Põhi 90 FC Valga - Tallinna FC Flora 1 - 6
19.09.2004 Eesti meeste MV ML Tallinna FC Flora Põhi 90 Tallinna FC Flora - Viljandi JK Tulevik 0 - 1
13.09.2004 Eesti meeste MV ML Tallinna FC Flora Põhi 90 Tallinna FC Flora - JK Narva Trans 1 - 3
29.08.2004 Eesti meeste MV ML Tallinna FC Flora Põhi 90 Kohtla-Järve FC Lootus - Tallinna FC Flora 0 - 6
23.08.2004 Eesti meeste MV ML Tallinna FC Flora Põhi 90 JK Merkuur Tartu - Tallinna FC Flora 3 - 5
14.08.2004 Eesti meeste MV ML Tallinna FC Flora Põhi 90 Tallinna FC Flora - FC Valga 2 - 0
08.08.2004 Eesti meeste MV ML Tallinna FC Flora Põhi 90 Tallinna FC Flora - Tallinna FC TVMK 2 - 3
02.08.2004 Eesti meeste MV ML Tallinna FC Flora Põhi 90 JK Narva Trans - Tallinna FC Flora 0 - 2
09.07.2004 Eesti meeste MV ML Tallinna FC Flora Põhi 90 Tallinna FC Flora - Tallinna FC Levadia 0 - 2
05.07.2004 Eesti meeste MV ML Tallinna FC Flora Põhi 90 Tallinna FC Flora - Viljandi JK Tulevik 4 : -
26.06.2004 Eesti meeste MV ML Tallinna FC Flora Põhi 90 Tallinna FC TVMK - Tallinna FC Flora 1 - 4
01.06.2004 Eesti meeste MV EL JK Tervis Pärnu Põhi 90 JK Tervis Pärnu - JK Tammeka Tartu 2 - 1
22.05.2004 Eesti meeste MV ML Tallinna FC Flora Põhi 90 FC Valga - Tallinna FC Flora 6 - 0
16.05.2004 Eesti meeste MV ML Tallinna FC Flora Põhi 90 Tallinna FC Flora - JK Merkuur Tartu 3 - 0
08.05.2004 Eesti meeste MV ML Tallinna FC Flora Põhi 90 Tallinna FC Flora - Kohtla-Järve FC Lootus 6 - 0
03.05.2004 Eesti meeste MV ML Tallinna FC Flora Põhi 90 JK Narva Trans - Tallinna FC Flora 0 - 2
24.04.2004 Eesti meeste MV ML Tallinna FC Flora Põhi 90 Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Flora 1 - 5
20.04.2004 Eesti meeste MV ML Tallinna FC Flora Põhi 90 Tallinna FC Flora - FC Valga 1 - 0
11.04.2004 Eesti meeste MV ML Tallinna FC Flora Põhi 90 Tallinna FC Flora - Tallinna FC TVMK 2 - 2
04.04.2004 Eesti meeste MV ML Tallinna FC Flora Põhi 90 Kohtla-Järve FC Lootus - Tallinna FC Flora 1 - 8
03.04.2004 Eesti meeste MV EL JK Tervis Pärnu Põhi 90 JK Tervis Pärnu - Tallinna JK Dünamo 2 - 1
28.03.2004 Eesti meeste MV EL JK Tervis Pärnu Põhi 90 Tallinna JK Legion - JK Tervis Pärnu 0 - 2
22.03.2004 Eesti meeste MV ML Tallinna FC Flora Põhi 90 JK Merkuur Tartu - Tallinna FC Flora 0 - 1
14.03.2004 Eesti meeste MV ML Tallinna FC Flora Põhi 90 Tallinna FC Flora - Tallinna FC Levadia 0 - 2
10.03.2004 Eesti meeste MV ML Tallinna FC Flora Põhi 90 Tallinna FC Flora - JK Narva Trans 2 - 0
26.10.2003 Eesti meeste MV ML Tallinna FC Flora Põhi 90 Tallinna FC Flora - FC Kuressaare 17 - 0
05.10.2003 Eesti meeste MV ML Tallinna FC Flora Põhi 90 Tallinna FC Levadia - Tallinna FC Flora 1 - 3
28.09.2003 Eesti meeste MV ML Tallinna FC Flora Põhi 90 Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Flora 0 - 5
24.09.2003 Eesti meeste MV ML Tallinna FC Flora Põhi 90 FC Valga - Tallinna FC Flora 1 - 7
20.09.2003 Eesti meeste MV ML Tallinna FC Flora Põhi 90 Tallinna FC Flora - FC Valga 5 - 0
14.09.2003 Eesti meeste MV ML Tallinna FC Flora Põhi 90 Tallinna FC Flora - Tallinna FC Levadia II 4 - 1
31.08.2003 Eesti meeste MV ML Tallinna FC Flora Põhi 90 JK Narva Trans - Tallinna FC Flora 1 - 3
24.08.2003 Eesti meeste MV ML Tallinna FC Flora Põhi 90 FC Kuressaare - Tallinna FC Flora 0 - 6
22.08.2003 Eesti meeste MV EL JK Tervis Pärnu Põhi 90 JK Tervis Pärnu - Tallinna JK Legion 2 - 0
17.08.2003 Eesti meeste MV ML Tallinna FC Flora Põhi 90 Tallinna FC Flora - Viljandi JK Tulevik 2 - 1
10.08.2003 Eesti meeste MV ML Tallinna FC Flora Põhi 90 Tallinna FC Flora - Tallinna FC Levadia 1 - 0
08.08.2003 Eesti meeste MV EL JK Tervis Pärnu Põhi 90 JK Tervis Pärnu - JK Merkuur Tartu 1 - 0
05.08.2003 Eesti meeste MV ML Tallinna FC Flora Põhi 90 Tallinna FC Levadia II - Tallinna FC Flora 1 - 3
29.07.2003 Eesti meeste MV ML Tallinna FC Flora Põhi 90 Tallinna FC Flora - Tallinna FC TVMK 2 - 0
08.07.2003 Eesti noorte MV B.Tü JK Tervis Pärnu Põhi 80 B.Tü TKSK Visa - B.Tü Viru Reisid 4 - 0
21.06.2003 Eesti meeste MV ML Tallinna FC Flora Põhi 90 Tallinna FC Flora - Tallinna FC Levadia II 3 - 0
16.06.2003 Eesti meeste MV ML Tallinna FC Flora Põhi 90 Tallinna FC Levadia - Tallinna FC Flora 1 - 2
01.06.2003 Eesti meeste MV ML Tallinna FC Flora Põhi 90 Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Flora 0 - 2
23.05.2003 Eesti meeste MV ML Tallinna FC Flora Põhi 90 Tallinna FC Flora - FC Kuressaare 7 - 1
27.04.2003 Eesti meeste MV EL JK Tervis Pärnu Põhi 90 JK Tervis Pärnu - JK Merkuur Tartu 5 - 0
03.11.2002 Eesti meeste MV ML Tallinna FC Flora Põhi 90 Tallinna FC Levadia - Tallinna FC Flora 0 - 0
21.10.2002 Eesti meeste MV ML Tallinna FC Flora Põhi 90 Tallinna FC Flora - Tallinna FC TVMK 0 - 0
06.10.2002 Eesti meeste MV ML Tallinna FC Flora Põhi 90 Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Flora 5 - 1
30.09.2002 Eesti meeste MV ML Tallinna FC Flora Põhi 90 Tallinna FC Flora - Kohtla-Järve FC Lootus 3 - 0
28.09.2002 Eesti meeste MV EL FC Valga Põhi 90 Tallinna JK Legion - FC Valga 5 - 0
21.09.2002 Eesti meeste MV EL FC Valga Põhi 90 FC Elva - FC Valga 2 - 0
02.09.2002 Eesti meeste MV ML Tallinna FC Flora Põhi 90 Tallinna FC Levadia II - Tallinna FC Flora 2 - 1
24.08.2002 Eesti meeste MV EL FC Valga Põhi 90 FC Valga - FC Elva 2 - 0
18.08.2002 Eesti meeste MV ML Tallinna FC Flora Põhi 90 Kohtla-Järve FC Lootus - Tallinna FC Flora 1 - 0
06.08.2002 Eesti meeste MV ML Tallinna FC Flora Põhi 90 Tallinna FC TVMK - Tallinna FC Flora 3 - 2
29.07.2002 Eesti meeste MV ML Tallinna FC Flora Põhi 90 Tallinna FC Flora - FC Pärnu Levadia 7 - 0
12.07.2002 Eesti meeste MV ML Tallinna FC Flora Põhi 90 Tallinna FC Flora - Tallinna FC Levadia II 2 - 1
21.06.2002 Eesti meeste MV ML Tallinna FC Flora Põhi 90 Tallinna FC Flora - Tallinna FC TVMK 0 - 0
17.06.2002 Eesti meeste MV ML Tallinna FC Flora Põhi 90 Kohtla-Järve FC Lootus - Tallinna FC Flora 0 - 3
13.06.2002 Eesti meeste MV ML Tallinna FC Flora Põhi 90 JK Narva Trans - Tallinna FC Flora 3 - 2
09.06.2002 Eesti meeste MV ML Tallinna FC Flora Põhi 90 Tallinna FC Flora - FC Pärnu Levadia 3 - 1
05.06.2002 Eesti meeste MV ML Tallinna FC Flora Põhi 90 Tallinna FC Levadia - Tallinna FC Flora 1 - 1
02.06.2002 Eesti meeste MV EL FC Valga Põhi 90 FC Elva - FC Valga 1 - 4
27.05.2002 Eesti meeste MV ML Tallinna FC Flora Põhi 90 Tallinna FC Flora - Viljandi JK Tulevik 2 - 0
14.05.2002 Eesti meeste MV ML Tallinna FC Flora Põhi 90 Tallinna FC Flora - Tallinna FC Levadia 1 - 3
04.05.2002 Eesti meeste MV EL FC Valga Põhi 90 Tallinna JK Legion - FC Valga 0 - 4
01.05.2002 Eesti meeste MV ML Tallinna FC Flora Põhi 90 Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Flora 2 - 3
28.04.2002 Eesti meeste MV EL FC Valga Põhi 90 FC Valga - JK Merkuur Tartu 1 - 0
26.04.2002 Eesti meeste MV ML Tallinna FC Flora Põhi 90 FC Pärnu Levadia - Tallinna FC Flora 0 - 4
21.04.2002 Eesti meeste MV EL FC Valga Põhi 90 FC Kuressaare - FC Valga 2 - 5
18.04.2002 Eesti meeste MV ML Tallinna FC Flora Põhi 90 Tallinna FC Flora - Kohtla-Järve FC Lootus 4 - 0
14.04.2002 Eesti meeste MV EL FC Valga Põhi 90 FC Valga - JK Sillamäe Kalev 4 - 0
13.04.2002 Eesti meeste MV ML Tallinna FC Flora Põhi 90 Tallinna FC TVMK - Tallinna FC Flora 1 - 2
06.04.2002 Eesti meeste MV EL FC Valga Põhi 90 FS Junior Maardu - FC Valga 1 - 5
05.04.2002 Eesti meeste MV ML Tallinna FC Flora Põhi 90 Tallinna FC Levadia II - Tallinna FC Flora 1 - 2
01.04.2002 Eesti meeste MV ML Tallinna FC Flora Põhi 90 Tallinna FC Flora - JK Narva Trans 6 - 1
22.03.2002 Eesti meeste MV ML Tallinna FC Flora Põhi 90 Tallinna FC Flora - Tallinna FC Levadia 1 - 0
04.11.2001 Eesti meeste MV ML Tallinna FC Flora Põhi 90 Kohtla-Järve FC Lootus - Tallinna FC Flora 0 - 3
03.11.2001 Eesti meeste MV EL FC Valga Põhi 90 FC Valga - JK Tervis Pärnu 4 - 0
28.10.2001 Eesti meeste MV EL FC Valga Põhi 90 FC Valga - FS Junior Maardu 1 - 0
27.10.2001 Eesti meeste MV ML Tallinna FC Flora Põhi 90 Tallinna FC Flora - Tallinna FC TVMK 0 - 0
21.10.2001 Eesti meeste MV ML Tallinna FC Flora Põhi 90 Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Flora 1 - 2
20.10.2001 Eesti meeste MV EL FC Valga Põhi 90 HÜJK Emmaste - FC Valga 3 - 0
14.10.2001 Eesti meeste MV EL FC Valga Põhi 90 FC Valga - JK Merkuur Tartu 2 - 0
01.10.2001 Eesti meeste MV ML Tallinna FC Flora Põhi 90 Tallinna FC Flora - Tallinna FC Levadia 2 - 0
24.09.2001 Eesti meeste MV EL FC Valga Põhi 90 FC Valga - FC Pärnu Levadia 1 - 2
23.09.2001 Eesti meeste MV ML Tallinna FC Flora Põhi 12 JK Narva Trans - Tallinna FC Flora 0 - 0
20.09.2001 Eesti meeste MV EL FC Valga Põhi 45 JK Sillamäe Kalev - FC Valga 2 - 4
19.09.2001 Eesti meeste MV ML Tallinna FC Flora Põhi 31 Tallinna FC Flora - Tallinna FC Levadia II 4 - 0
16.09.2001 Eesti meeste MV EL FC Valga Põhi 73 FC Valga - JK Sillamäe Kalev 1 - 1
15.09.2001 Eesti meeste MV ML Tallinna FC Flora Põhi 20 Tallinna FC Levadia II - Tallinna FC Flora 0 - 5
12.09.2001 Eesti meeste MV EL FC Valga Põhi 67 FC Valga - HÜJK Emmaste 2 : -
28.08.2001 Eesti meeste MV ML Tallinna FC Flora Põhi 36 Tallinna FC Levadia - Tallinna FC Flora 0 - 1
22.08.2001 Eesti meeste MV EL FC Valga Põhi 90 FC Valga - FC Elva 3 - 2
18.08.2001 Eesti meeste MV EL FC Valga Põhi 45 JK Merkuur Tartu - FC Valga 2 - 0
04.08.2001 Eesti meeste MV EL FC Valga Põhi 66 FS Junior Maardu - FC Valga 2 - 1
29.07.2001 Eesti meeste MV EL FC Valga Põhi 90 JK Tervis Pärnu - FC Valga 3 - 7
25.07.2001 Eesti meeste MV EL FC Valga Põhi 45 FC Valga - JK Tervis Pärnu 5 - 1
19.07.2001 Eesti meeste MV ML Tallinna FC Flora Põhi 14 Kohtla-Järve FC Lootus - Tallinna FC Flora 1 - 1
17.07.2001 Eesti meeste MV EL FC Valga Põhi 45 FC Valga - FS Junior Maardu 6 - 0
13.07.2001 Eesti meeste MV ML Tallinna FC Flora Põhi 5 Tallinna FC Flora - Tallinna FC TVMK 1 - 1
09.07.2001 Eesti meeste MV ML Tallinna FC Flora Põhi 73 Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Flora 0 - 2
20.06.2001 Eesti meeste MV ML Tallinna FC Flora Põhi 45 Tallinna FC Flora - FC Kuressaare 3 - 1
15.06.2001 Eesti meeste MV ML Tallinna FC Flora Põhi 86 Tallinna FC Flora - Tallinna FC Levadia 3 - 2
10.06.2001 Eesti meeste MV ML Tallinna FC Flora Põhi 90 JK Narva Trans - Tallinna FC Flora 3 - 1
27.05.2001 Eesti meeste MV EL FC Valga Põhi 45 JK Sillamäe Kalev - FC Valga 6 - 3
19.05.2001 Eesti meeste MV EL FC Valga Põhi 90 FC Valga - JK Sillamäe Kalev 1 - 1
13.05.2001 Eesti meeste MV ML Tallinna FC Flora Põhi 16 Tallinna FC Flora - JK Narva Trans 3 - 2
12.05.2001 Eesti meeste MV EL FC Valga Põhi 61 FC Pärnu Levadia - FC Valga 2 - 0
06.05.2001 Eesti meeste MV EL FC Valga Põhi 65 FC Valga - FC Elva 1 - 0
05.05.2001 Eesti meeste MV ML Tallinna FC Flora Põhi 17 Tallinna FC Levadia - Tallinna FC Flora 1 - 2
29.04.2001 Eesti meeste MV ML Tallinna FC Flora Põhi 10 FC Kuressaare - Tallinna FC Flora 0 - 3
28.04.2001 Eesti meeste MV EL FC Valga Põhi 90 JK Merkuur Tartu - FC Valga 1 - 3
22.04.2001 Eesti meeste MV EL FC Valga Põhi 53 FC Valga - HÜJK Emmaste 1 - 2
08.04.2001 Eesti meeste MV EL FC Valga Põhi 45 JK Tervis Pärnu - FC Valga 1 - 0
15.10.2000 Eesti meeste MV ML Tallinna FC Flora Põhi 90 Tallinna FC Flora - FC Kuressaare 3 - 0
01.10.2000 Eesti meeste MV ML Tallinna FC Flora Põhi 90 Tallinna FC Levadia - Tallinna FC Flora 3 - 1
27.09.2000 Eesti meeste MV ML Tallinna FC Flora Põhi 90 Tallinna FC Flora - Tallinna FC Levadia 1 - 2
23.09.2000 Eesti meeste MV ML Tallinna FC Flora Põhi 90 Tallinna FC Flora - JK Narva Trans 2 - 0
17.09.2000 Eesti meeste MV ML Tallinna FC Flora Põhi 90 Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Flora 0 - 0
13.09.2000 Eesti meeste MV ML Tallinna FC Flora Põhi 90 Tallinna FC Flora - Tallinna FC TVMK 2 - 2
09.09.2000 Eesti meeste MV EL JK Tervis Pärnu Põhi 90 JK Merkuur Tartu - JK Tervis Pärnu 1 - 2
07.09.2000 Eesti meeste MV ML Tallinna FC Flora Põhi 90 Tallinna FC TVMK - Tallinna FC Flora 2 - 0
28.08.2000 Eesti meeste MV ML Tallinna FC Flora Põhi 90 Tallinna FC Flora - Viljandi JK Tulevik 2 - 2
20.08.2000 Eesti meeste MV EL JK Tervis Pärnu Põhi 90 JK Tervis Pärnu - FS Junior Maardu 2 - 0
06.08.2000 Eesti meeste MV EL JK Tervis Pärnu Põhi 90 Sörve JK - JK Tervis Pärnu 1 - 2
05.08.2000 Eesti meeste MV ML Tallinna FC Flora Põhi 90 FC Kuressaare - Tallinna FC Flora 0 - 1
30.07.2000 Eesti meeste MV ML Tallinna FC Flora Põhi 90 Tallinna FC Flora - Kohtla-Järve FC Lootus 1 - 0
22.07.2000 Eesti meeste MV EL JK Tervis Pärnu Põhi 90 Tallinna JK Dünamo - JK Tervis Pärnu 1 - 2
20.07.2000 Eesti meeste MV ML Tallinna FC Flora Põhi 90 JK Narva Trans - Tallinna FC Flora 1 - 2
16.07.2000 Eesti meeste MV ML Tallinna FC Flora Põhi 90 Tallinna FC Flora - FC Valga 3 - 0
15.07.2000 Eesti meeste MV EL JK Tervis Pärnu Põhi 90 JK Tervis Pärnu - Tallinna JK Dünamo 4 - 1
11.07.2000 Eesti meeste MV EL JK Tervis Pärnu Põhi 90 Paide Linnameeskond - JK Tervis Pärnu 1 - 7
09.07.2000 Eesti meeste MV ML Tallinna FC Flora Põhi 90 Kohtla-Järve FC Lootus - Tallinna FC Flora 1 - 3
03.07.2000 Eesti meeste MV ML Tallinna FC Flora Põhi 90 Tallinna FC Flora - FC Kuressaare 1 - 0
02.07.2000 Eesti meeste MV EL JK Tervis Pärnu Põhi 90 JK Tervis Pärnu - Sörve JK 7 - 0
30.06.2000 Eesti meeste MV ML Tallinna FC Flora Põhi 90 FC Valga - Tallinna FC Flora 0 - 3
10.06.2000 Eesti meeste MV EL JK Tervis Pärnu Põhi 90 JK Tervis Pärnu - FC Viljandi 3 - 0
09.06.2000 Eesti meeste MV ML Tallinna FC Flora Põhi 90 Tallinna FC Levadia - Tallinna FC Flora 1 - 1
31.05.2000 Eesti meeste MV ML Tallinna FC Flora Põhi 90 Tallinna FC Flora - JK Narva Trans 0 - 1
25.05.2000 Eesti meeste MV ML Tallinna FC Flora Põhi 90 Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Flora 0 - 0
21.05.2000 Eesti meeste MV ML Tallinna FC Flora Põhi 90 Tallinna FC Flora - Tallinna FC TVMK 3 - 1
13.05.2000 Eesti meeste MV ML Tallinna FC Flora Põhi 90 Tallinna FC TVMK - Tallinna FC Flora 2 - 2
06.05.2000 Eesti meeste MV EL JK Tervis Pärnu Põhi 90 JK Tervis Pärnu - FC Maardu 0 - 3
05.05.2000 Eesti meeste MV ML Tallinna FC Flora Põhi 90 Tallinna FC Flora - Viljandi JK Tulevik 2 - 1
01.05.2000 Eesti meeste MV ML Tallinna FC Flora Põhi 90 JK Narva Trans - Tallinna FC Flora 1 - 1
30.04.2000 Eesti meeste MV EL JK Tervis Pärnu Põhi 90 JK Tervis Pärnu - FS Junior Maardu 1 - 1
21.04.2000 Eesti meeste MV ML Tallinna FC Flora Põhi 90 Tallinna FC Flora - Tallinna FC Levadia 2 - 3
14.04.2000 Eesti meeste MV EL JK Tervis Pärnu Põhi 90 Sörve JK - JK Tervis Pärnu 3 - 0
13.04.2000 Eesti meeste MV ML Tallinna FC Flora Põhi 90 FC Kuressaare - Tallinna FC Flora 2 - 3
01.04.2000 Eesti meeste MV ML Tallinna FC Flora Põhi 90 Tallinna FC Flora - FC Valga 4 - 0
27.10.1999 Eesti meeste MV ML Tallinna FC Flora Põhi 90 Lelle SK - Tallinna FC Flora 0 - 1
23.10.1999 Eesti meeste MV ML Tallinna FC Flora Põhi 90 Tallinna FC Flora - Tallinna FC Levadia 0 - 3
13.10.1999 Eesti meeste MV ML Tallinna FC Flora Põhi 90 Tallinna FC Levadia - Tallinna FC Flora 3 - 1
03.10.1999 Eesti meeste MV ML Tallinna FC Flora Põhi 90 Tallinna FC Flora - Viljandi JK Tulevik 1 - 1
29.09.1999 Eesti meeste MV ML Tallinna FC Flora Põhi 90 Tallinna FC Flora - Sörve JK 7 - 1
25.09.1999 Eesti meeste MV ML Tallinna FC Flora Põhi 90 FC Lantana - Tallinna FC Flora 3 - 2
21.09.1999 Eesti meeste MV ML Tallinna FC Flora Põhi 90 Lelle SK - Tallinna FC Flora 1 - 0
17.09.1999 Eesti meeste MV ML Tallinna FC Flora Põhi 90 JK Narva Trans - Tallinna FC Flora 1 - 1
12.09.1999 Eesti meeste MV ML Tallinna FC Flora Põhi 90 Tallinna FC Flora - Lelle SK 2 - 1
29.08.1999 Eesti meeste MV ML Tallinna FC Flora Põhi 90 Tallinna FC Flora - Tallinna FC TVMK 1 - 1
21.08.1999 Eesti meeste MV ML Tallinna FC Flora Põhi 90 Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Flora 1 - 0
13.08.1999 Eesti meeste MV ML Tallinna FC Flora Põhi 90 Sörve JK - Tallinna FC Flora 0 - 1
05.08.1999 Eesti meeste MV ML Tallinna FC Flora Põhi 90 Tallinna FC Flora - FC Lantana 3 - 1
31.07.1999 Eesti meeste MV ML Tallinna FC Flora Põhi 90 Tallinna FC Flora - JK Narva Trans 1 - 1
27.09.1998 Eesti meeste MV III.W Kehtna FC Flora Põhi 90 Kehtna FC Flora - Saaremaa Laevakomp. 0 : -
19.09.1998 Eesti meeste MV III.W Kehtna FC Flora Põhi 90 Rapla JK Atli II - Kehtna FC Flora 1 - 4
12.09.1998 Eesti meeste MV III.W Kehtna FC Flora Põhi 90 Kehtna FC Flora - Paide Arieks 4 - 3
05.09.1998 Eesti meeste MV III.W Kehtna FC Flora Põhi 90 PJK II - Kehtna FC Flora 1 - 4
29.08.1998 Eesti meeste MV III.W Kehtna FC Flora Põhi 90 Kehtna FC Flora - FC Haapsalu 7 - 1
26.08.1998 Eesti meeste MV III.W Kehtna FC Flora Põhi 90 Kehtna FC Flora - Rapla JK Atli II 4 - 0
09.08.1998 Eesti meeste MV III.W Kehtna FC Flora Põhi 90 Paide Arieks - Kehtna FC Flora 5 - 4
01.08.1998 Eesti meeste MV III.W Kehtna FC Flora Põhi 90 Kehtna FC Flora - PJK II 3 - 2
25.07.1998 Eesti meeste MV III.W Kehtna FC Flora Põhi 90 FC Haapsalu - Kehtna FC Flora 0 - 4
Näita veel