Kuupäev Võistlus Liiga Võistkond Roll minutit Mäng Tulemus
24.08.2019 Rannajalgpall Ranna ML Playof R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 36 R. Nõmme BSC OlyBet - R. BSC Üksjalgvärav Elementmaster 4 - 5
24.08.2019 Rannajalgpall Ranna ML Playof R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 36 R. Nõmme BSC OlyBet - R. SK Augur Enemat 3 - 7
10.08.2019 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 36 R. SK Augur Enemat - R. Nõmme BSC OlyBet 1 - 2
10.08.2019 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 39 R. Nõmme BSC OlyBet - R. BSC Thunder Häcker 1 - 1

(3 - 2)

LA

28.07.2019 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 36 R. Saue JK - R. Nõmme BSC OlyBet 3 - 4
28.07.2019 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 36 R. BSC Üksjalgvärav Elementmaster - R. Nõmme BSC OlyBet 3 - 2
07.07.2019 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 36 R. Nõmme BSC OlyBet - R. Saue JK 4 - 2
07.07.2019 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 36 R. BSC Üksjalgvärav Elementmaster - R. Nõmme BSC OlyBet 4 - 8
06.07.2019 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 36 R. SK Augur Enemat - R. Nõmme BSC OlyBet 2 - 6
06.07.2019 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 39 R. BSC Thunder Häcker - R. Nõmme BSC OlyBet 4 - 4

(5 - 4)

LA

29.06.2019 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 39 R. SK Augur Enemat - R. Nõmme BSC OlyBet 3 - 3

(3 - 4)

LA

29.06.2019 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 36 R. BSC Üksjalgvärav Elementmaster - R. Nõmme BSC OlyBet 6 - 5
25.08.2018 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 36 R. Saue JK - R. Nõmme BSC OlyBet 4 - 5
25.08.2018 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 39 R. BSC Thunder Häcker - R. Nõmme BSC OlyBet 5 - 5

(2 - 3)

PEN

12.08.2018 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 36 R. SK Augur Enemat - R. Nõmme BSC OlyBet 3 - 5
11.08.2018 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 36 R. Nõmme BSC OlyBet - R. BSC Alpha 6 - 0
29.07.2018 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 36 R. Nõmme BSC OlyBet - R. Rõuge Saunamaa 0 : -
29.07.2018 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 36 R. Nõmme BSC OlyBet - R. Üksjalgvärav Vitamin Well 4 - 2
28.07.2018 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 36 R. Rõuge Saunamaa - R. Nõmme BSC OlyBet 1 - 18
22.07.2018 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 36 R. Saue JK - R. Nõmme BSC OlyBet 4 - 5
22.07.2018 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 39 R. Üksjalgvärav Vitamin Well - R. Nõmme BSC OlyBet 3 - 3

(2 - 1)

PEN

21.07.2018 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 36 R. Nõmme BSC OlyBet - R. SK Augur Enemat 5 - 6
21.07.2018 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 36 R. Nõmme BSC OlyBet - R. BSC Thunder Häcker 4 - 6
01.07.2018 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 36 R. BSC Alpha - R. Nõmme BSC OlyBet 4 - 20
01.07.2018 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 36 R. Nõmme BSC OlyBet - R. Rõuge Saunamaa 10 - 4
30.06.2018 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 39 R. Nõmme BSC OlyBet - R. Saue JK 2 - 2

(2 - 1)

PEN

17.06.2018 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 36 R. Nõmme BSC OlyBet - R. Üksjalgvärav Vitamin Well 3 - 2
17.06.2018 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 36 R. SK Augur Enemat - R. Nõmme BSC OlyBet 4 - 2
19.08.2017 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 36 R. BSC Thunder Häcker - R. Nõmme BSC OlyBet 2 - 4
19.08.2017 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 36 R. Nõmme BSC OlyBet - R. BSC Peugeot 10 - 5
13.08.2017 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 36 R. SK Augur Enemat - R. Nõmme BSC OlyBet 4 - 5
13.08.2017 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 36 R. Nõmme BSC OlyBet - R. Üksjalgvärav Vitamin Well 3 - 1
12.08.2017 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 36 R. Nõmme BSC OlyBet - R. BSC Alpha 7 - 3
12.08.2017 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 36 R. Nõmme BSC OlyBet - R. Saue JK 8 - 1
09.07.2017 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 36 R. Nõmme BSC OlyBet - R. BSC Alpha 10 - 0
09.07.2017 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 39 R. Nõmme BSC OlyBet - R. BSC Thunder Häcker 1 - 1

(1 - 2)

LA

08.07.2017 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 36 R. Üksjalgvärav Vitamin Well - R. Nõmme BSC OlyBet 0 - 3
02.07.2017 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 39 R. Nõmme BSC OlyBet - R. SK Augur Enemat 2 - 2

(3 - 2)

PEN

02.07.2017 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 36 R. BSC Peugeot - R. Nõmme BSC OlyBet 1 - 5
01.07.2017 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 36 R. Rõuge Saunamaa - R. Nõmme BSC OlyBet 4 - 5
01.07.2017 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 36 R. Saue JK - R. Nõmme BSC OlyBet 1 - 2
18.06.2017 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 36 R. BSC Thunder Häcker - R. Nõmme BSC OlyBet 5 - 3
18.06.2017 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 36 R. BSC Alpha - R. Nõmme BSC OlyBet 2 - 8
17.06.2017 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 36 R. SK Augur Enemat - R. Nõmme BSC OlyBet 2 - 4
17.06.2017 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 36 R. Üksjalgvärav Vitamin Well - R. Nõmme BSC OlyBet 1 - 5
28.02.2017 Saali üleminekumängud Üleminek.S.I S. Nõmme BSC OlyBet II Põhi 40 S. Nõmme BSC OlyBet II - S. Maccabi 4 - 9
19.02.2017 Eesti Saali MV S. II võitja S. Nõmme BSC OlyBet II Põhi 50 S. Nõmme BSC OlyBet II - S. Narva United FC II 4 - 4

(4 - 5)

PEN

15.02.2017 Eesti Saali MV S. ML PLAYOFF S. Nõmme BSC OlyBet Põhi 40 S. Nõmme BSC OlyBet - S. FC Rinopal 2 - 4
05.02.2017 Eesti Saali MV S. II N/S S. Nõmme BSC OlyBet II Põhi 40 S. Tabivere VVP - S. Nõmme BSC OlyBet II 6 - 13
27.01.2017 Eesti Saali MV S. II N/S S. Nõmme BSC OlyBet II Põhi 40 S. Kiili JK - S. Nõmme BSC OlyBet II 1 - 7
07.01.2017 Eesti Saali MV S. II N/S S. Nõmme BSC OlyBet II Põhi 38 S. JK Kohila - S. Nõmme BSC OlyBet II 4 - 1
28.12.2016 Eesti Saali MV S. ML S. Nõmme BSC OlyBet Põhi 40 S. Tallinna FC Ararat TTÜ - S. Nõmme BSC OlyBet 4 - 7
18.12.2016 Eesti Saali MV S. II N/S S. Nõmme BSC OlyBet II Põhi 40 S. Nõmme BSC OlyBet II - S. Tallinna FC Hell Hunt 12 - 3
16.12.2016 Eesti Saali MV S. ML S. Nõmme BSC OlyBet Põhi 40 S. Tallinna SK Augur Enemat - S. Nõmme BSC OlyBet 5 - 2
11.12.2016 Eesti Saali MV S. II N/S S. Nõmme BSC OlyBet II Põhi 40 S. Nõmme BSC OlyBet II - S. Tabivere VVP 12 - 4
04.12.2016 Eesti Saali MV S. ML S. Nõmme BSC OlyBet Põhi 40 S. Nõmme BSC OlyBet - S. FC Rinopal 2 - 10
29.11.2016 Eesti Saali MV S. ML S. Nõmme BSC OlyBet Põhi 40 S. Nõmme BSC OlyBet - S. Tallinna FC Ararat TTÜ 4 - 1
25.11.2016 Eesti Saali MV S. II N/S S. Nõmme BSC OlyBet II Põhi 40 S. Nõmme BSC OlyBet II - S. Kiili JK 5 - 1
20.11.2016 Eesti Saali MV S. ML S. Nõmme BSC OlyBet Põhi 40 S. Nõmme BSC OlyBet - S. Sillamäe FC Molycorp Silmet 3 - 13
21.09.2016 Eesti meeste KV KV Viimsi JK Põhi 120 Narva United FC - Viimsi JK 0 - 0

(3 - 2)

PEN

11.03.2016 Eesti Saali MV S. ML PLAYOFF S. Nõmme BSC OlyBet Põhi 40 S. Tallinna SK Augur Enemat - S. Nõmme BSC OlyBet 6 - 2
05.03.2016 Eesti Saali MV S. ML PLAYOFF S. Nõmme BSC OlyBet Põhi 40 S. Nõmme BSC OlyBet - S. Narva United FC 2 - 3
13.02.2016 Eesti Saali MV S. ML S. Nõmme BSC OlyBet Põhi 40 S. Narva United FC - S. Nõmme BSC OlyBet 9 - 3
29.01.2016 Eesti Saali MV S. ML S. Nõmme BSC OlyBet Põhi 40 S. Tallinna SK Augur Enemat - S. Nõmme BSC OlyBet 3 - 3
24.01.2016 Eesti Saali MV S. ML S. Nõmme BSC OlyBet Põhi 40 S. Nõmme BSC OlyBet - S. Tallinna FC Anži 3 - 7
03.01.2016 Eesti Saali MV S. ML S. Nõmme BSC OlyBet Põhi 40 S. Nõmme BSC OlyBet - S. Tallinna FC Cosmos 2 - 1
12.12.2015 Eesti Saali MV S. ML S. Nõmme BSC OlyBet Põhi 40 S. Tallinna FC Anži - S. Nõmme BSC OlyBet 8 - 5
06.12.2015 Eesti Saali MV S. ML S. Nõmme BSC OlyBet Põhi 40 S. Nõmme BSC OlyBet - S. Tallinna SK Augur Enemat 2 - 3
01.12.2015 Eesti Saali KV S. KV S. Nõmme BSC OlyBet Põhi 40 S. Nõmme BSC OlyBet - S. Tallinna FC Cosmos 3 - 5
22.11.2015 Eesti Saali MV S. ML S. Nõmme BSC OlyBet Põhi 40 S. Nõmme BSC OlyBet - S. Tartu Maksimum 9 - 6
18.11.2015 Eesti Saali MV S. ML S. Nõmme BSC OlyBet Põhi 40 S. Tallinna FC Cosmos - S. Nõmme BSC OlyBet 3 - 3
08.11.2015 Eesti meeste MV ELB HÜJK Emmaste Põhi 65 FC Elva - HÜJK Emmaste 1 - 2
22.10.2015 Eesti meeste MV ELB HÜJK Emmaste Põhi 67 Tallinna FC Flora III - HÜJK Emmaste 0 - 2
18.10.2015 Eesti meeste MV ELB HÜJK Emmaste Põhi 89 Raasiku FC Joker - HÜJK Emmaste 3 - 1
04.10.2015 Eesti meeste MV ELB HÜJK Emmaste Põhi 90 HÜJK Emmaste - Kohtla-Järve JK Järve 1 - 1
30.09.2015 Eesti meeste KV KV HÜJK Emmaste Põhi 90 Tartu JK Tammeka - HÜJK Emmaste 1 - 0
20.09.2015 Eesti meeste MV ELB HÜJK Emmaste Põhi 90 HÜJK Emmaste - JK Sillamäe Kalev U21 0 - 4
10.09.2015 Eesti meeste MV ELB HÜJK Emmaste Põhi 90 HÜJK Emmaste - Maardu FC Starbunker 2 - 4
01.09.2015 Eesti meeste MV ELB HÜJK Emmaste Põhi 90 Maardu FC Starbunker - HÜJK Emmaste 2 - 0
16.08.2015 Eesti meeste MV ELB HÜJK Emmaste Põhi 90 Kohtla-Järve JK Järve - HÜJK Emmaste 4 - 0
15.08.2015 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 36 R. Nõmme BSC OlyBet - R. FC ValiceCar 2 - 1
15.08.2015 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 36 R. SK Augur Enemat - R. Nõmme BSC OlyBet 4 - 2
06.08.2015 Eesti meeste MV ELB HÜJK Emmaste Varu 36 HÜJK Emmaste - Raasiku FC Joker 1 - 3
02.08.2015 Eesti meeste KV KV HÜJK Emmaste Põhi 45 HÜJK Emmaste - JK Õismäe Torm (RL) 6 - 0
30.07.2015 Eesti meeste MV ELB HÜJK Emmaste Põhi 90 HÜJK Emmaste - Tallinna FC Flora III 2 - 1
22.07.2015 Eesti meeste MV ELB HÜJK Emmaste Põhi 90 Tallinna FC Ararat - HÜJK Emmaste 1 - 2
19.07.2015 Eesti meeste MV ELB HÜJK Emmaste Põhi 90 HÜJK Emmaste - FC Elva 3 - 2
18.07.2015 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 36 R. Nõmme BSC OlyBet - R. BSC Automaailm 4 - 1
18.07.2015 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 36 R. Nõmme BSC OlyBet - R. Saue JK 4 - 3
08.07.2015 Eesti meeste MV ELB HÜJK Emmaste Põhi 90 JK Tallinna Kalev U21 - HÜJK Emmaste 1 - 3
05.07.2015 Eesti meeste MV ELB HÜJK Emmaste Põhi 90 HÜJK Emmaste - Tallinna FC Flora III 1 - 1
04.07.2015 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 36 R. Nõmme BSC OlyBet - R. BSC Automaailm 5 - 0
04.07.2015 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 36 R. BSC Üksjalgvärav Elementmaster - R. Nõmme BSC OlyBet 3 - 8
28.06.2015 Eesti meeste MV ELB HÜJK Emmaste Põhi 90 Maardu FC Starbunker - HÜJK Emmaste 1 - 0
14.06.2015 Eesti meeste KV KV HÜJK Emmaste Põhi 90 JK Tallinna Kalev - HÜJK Emmaste 1 - 2
07.06.2015 Eesti meeste MV ELB HÜJK Emmaste Põhi 90 HÜJK Emmaste - Tallinna FC Puuma 5 - 0
03.06.2015 Eesti meeste MV ELB HÜJK Emmaste Põhi 90 Raasiku FC Joker - HÜJK Emmaste 2 - 2
31.05.2015 Eesti meeste MV ELB HÜJK Emmaste Põhi 90 HÜJK Emmaste - FC Elva 1 - 1
17.05.2015 Eesti meeste MV ELB HÜJK Emmaste Põhi 90 HÜJK Emmaste - Kohtla-Järve JK Järve 1 - 2
14.05.2015 Eesti meeste MV ELB HÜJK Emmaste Põhi 90 Tallinna FC Ararat - HÜJK Emmaste 0 - 4
07.05.2015 Eesti meeste MV ELB HÜJK Emmaste Põhi 90 HÜJK Emmaste - Tallinna FC Ararat 0 - 3
26.04.2015 Eesti meeste MV ELB HÜJK Emmaste Varu 26 HÜJK Emmaste - JK Sillamäe Kalev U21 1 - 2
19.04.2015 Eesti meeste MV ELB HÜJK Emmaste Põhi 90 FC Elva - HÜJK Emmaste 2 - 0
09.04.2015 Eesti meeste MV ELB HÜJK Emmaste Põhi 90 HÜJK Emmaste - Raasiku FC Joker 2 - 1
19.03.2015 Eesti meeste MV ELB HÜJK Emmaste Põhi 62 HÜJK Emmaste - Maardu FC Starbunker 0 - 2
11.03.2015 Eesti meeste MV ELB HÜJK Emmaste Põhi 90 Tallinna FC Flora III - HÜJK Emmaste 0 - 3
05.03.2015 Eesti meeste MV ELB HÜJK Emmaste Varu 45 HÜJK Emmaste - JK Tallinna Kalev U21 1 - 2
10.02.2015 Eesti Saali MV S. ML PLAYOFF S. Nõmme BSC Triobet Põhi 40 S. Nõmme BSC Triobet - S. Tallinna FC Anži 3 - 6
08.02.2015 Eesti Saali MV S. ML S. Nõmme BSC Triobet Põhi 40 S. Rummu Dünamo - S. Nõmme BSC Triobet 8 - 11
31.01.2015 Eesti Saali MV S. ML S. Nõmme BSC Triobet Põhi 40 S. Tallinna FC Anži - S. Nõmme BSC Triobet 3 - 3
03.01.2015 Eesti Saali MV S. ML S. Nõmme BSC Triobet Põhi 40 S. Tallinna FC Cosmos - S. Nõmme BSC Triobet 9 - 5
16.11.2014 Eesti Saali MV S. ML S. Nõmme BSC Triobet Põhi 40 S. Nõmme BSC Triobet - S. Sillamäe Alexela 1 - 5
09.11.2014 Eesti meeste MV ELB HÜJK Emmaste Põhi 45 HÜJK Emmaste - JK Sillamäe Kalev U21 1 - 1
31.10.2014 Eesti meeste MV ELB HÜJK Emmaste Põhi 45 HÜJK Emmaste - Tallinna FC Infonet II 2 - 5
26.10.2014 Eesti meeste MV ELB HÜJK Emmaste Põhi 90 Maardu FC Starbunker - HÜJK Emmaste 0 - 1
17.10.2014 Eesti meeste MV ELB HÜJK Emmaste Põhi 90 HÜJK Emmaste - Tallinna FC Flora III 4 - 2
02.10.2014 Eesti meeste MV ELB HÜJK Emmaste Põhi 90 Tallinna JK Legion - HÜJK Emmaste 2 - 4
28.09.2014 Eesti meeste MV ELB HÜJK Emmaste Põhi 90 FC Elva - HÜJK Emmaste 3 - 1
21.09.2014 Eesti meeste MV ELB HÜJK Emmaste Põhi 90 Kohtla-Järve JK Järve - HÜJK Emmaste 3 - 0
18.09.2014 Eesti meeste MV ELB HÜJK Emmaste Põhi 90 Tartu FC Santos - HÜJK Emmaste 13 - 1
14.09.2014 Eesti meeste MV ELB HÜJK Emmaste Põhi 90 HÜJK Emmaste - Tallinna FC Ararat 3 - 2
28.08.2014 Eesti meeste MV ELB HÜJK Emmaste Põhi 90 Tallinna FC Ararat - HÜJK Emmaste 1 - 2
24.08.2014 Eesti meeste MV ELB HÜJK Emmaste Põhi 90 Tartu FC Santos - HÜJK Emmaste 0 - 1
23.08.2014 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 36 R. BSC Peugeot - R. Nõmme BSC OlyBet 2 - 1
23.08.2014 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 36 R. Nõmme BSC OlyBet - R. FC ValiceCar 5 - 2
23.08.2014 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 36 R. SK Augur Enemat - R. Nõmme BSC OlyBet 9 - 2
20.08.2014 Eesti meeste MV ELB HÜJK Emmaste Põhi 90 HÜJK Emmaste - Kohtla-Järve JK Järve 1 - 0
17.08.2014 Eesti meeste MV ELB HÜJK Emmaste Põhi 68 FC Elva - HÜJK Emmaste 0 - 3
07.08.2014 Eesti meeste MV ELB HÜJK Emmaste Põhi 90 HÜJK Emmaste - Tallinna JK Legion 4 - 3
02.08.2014 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 36 R. Nõmme BSC OlyBet - R. Saue JK 3 - 0
02.08.2014 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 36 R. Nõmme BSC OlyBet - R. Saue JK 7 - 2
02.08.2014 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 36 R. Nõmme BSC OlyBet - R. BSC Peugeot 5 - 0
27.07.2014 Eesti meeste MV ELB HÜJK Emmaste Põhi 90 HÜJK Emmaste - Maardu FC Starbunker 2 - 2
26.07.2014 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 39 R. Nõmme BSC OlyBet - R. Pirita JK Reliikvia 2 - 2

(0 - 1)

PEN

26.07.2014 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 36 R. Nõmme BSC OlyBet - R. BSC Thunder Arvutitark 5 - 2
26.07.2014 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 36 R. Nõmme BSC OlyBet - R. SK Augur Enemat 2 - 5
22.07.2014 Eesti meeste KV KV HÜJK Emmaste Põhi 90 Maardu FC Starbunker - HÜJK Emmaste 2 - 1
28.06.2014 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 36 R. BSC Thunder Arvutitark - R. Nõmme BSC OlyBet 1 - 7
28.06.2014 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 36 R. SK Augur Enemat - R. Nõmme BSC OlyBet 4 - 3
14.06.2014 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 36 R. Pirita JK Reliikvia - R. Nõmme BSC OlyBet 1 - 5
14.06.2014 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 36 R. FC ValiceCar - R. Nõmme BSC OlyBet 4 - 3
14.06.2014 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 36 R. BSC Üksjalgvärav Elementmaster - R. Nõmme BSC OlyBet 1 - 4
04.06.2014 Eesti meeste KV KV HÜJK Emmaste Põhi 90 HÜJK Emmaste - Tallinna FC Olympic Olybet 5 - 0
01.06.2014 Eesti meeste MV ELB HÜJK Emmaste Varu 35 HÜJK Emmaste - JK Sillamäe Kalev U21 1 - 3
22.05.2014 Eesti meeste MV ELB HÜJK Emmaste Põhi 90 Tallinna JK Legion - HÜJK Emmaste 1 - 3
18.05.2014 Eesti meeste MV ELB HÜJK Emmaste Põhi 90 HÜJK Emmaste - Tallinna FC Flora III 6 - 1
10.05.2014 Eesti meeste MV ELB HÜJK Emmaste Põhi 76 Maardu FC Starbunker - HÜJK Emmaste 2 - 1
04.05.2014 Eesti meeste MV ELB HÜJK Emmaste Põhi 71 HÜJK Emmaste - Tallinna FC Infonet II 1 - 3
27.04.2014 Eesti meeste MV ELB HÜJK Emmaste Varu 16 JK Sillamäe Kalev U21 - HÜJK Emmaste 1 - 2
20.04.2014 Eesti meeste MV ELB HÜJK Emmaste Varu 0 Tallinna FC Infonet II - HÜJK Emmaste 5 - 2
30.03.2014 Eesti meeste MV ELB HÜJK Emmaste Põhi 17 HÜJK Emmaste - Tallinna JK Legion 4 - 3
23.03.2014 Eesti meeste MV ELB HÜJK Emmaste Varu 30 HÜJK Emmaste - FC Elva 2 - 1
13.03.2014 Eesti meeste MV ELB HÜJK Emmaste Põhi 57 HÜJK Emmaste - Kohtla-Järve JK Järve 4 - 1
09.03.2014 Eesti meeste MV ELB HÜJK Emmaste Põhi 90 HÜJK Emmaste - Tartu FC Santos 1 - 5
28.02.2014 Eesti meeste MV ELB HÜJK Emmaste Varu 0 Tallinna FC Ararat - HÜJK Emmaste 2 - 2
09.02.2014 Eesti Saali MV S. ML S. Nõmme BSC Triobet Põhi 40 S. Nõmme BSC Triobet - S. Tallinna SK Augur Enemat 5 - 9
02.02.2014 Eesti Saali MV S. ML S. Nõmme BSC Triobet Põhi 40 S. Nõmme BSC Triobet - S. Rummu Dünamo 10 - 3
26.01.2014 Eesti Saali MV S. ML S. Nõmme BSC Triobet Põhi 40 S. Nõmme BSC Triobet - S. Maccabi 5 - 5
18.01.2014 Eesti Saali MV S. ML S. Nõmme BSC Triobet Põhi 40 S. Narva United FC - S. Nõmme BSC Triobet 6 - 4
12.01.2014 Eesti Saali MV S. ML S. Nõmme BSC Triobet Põhi 40 S. Nõmme BSC Triobet - S. Tallinna FC Ararat TTÜ 5 - 3
29.12.2013 Eesti Saali MV S. ML S. Nõmme BSC Triobet Põhi 40 S. Nõmme BSC Triobet - S. Tallinna FC Anži 2 - 6
15.12.2013 Eesti Saali MV S. ML S. Nõmme BSC Triobet Põhi 40 S. Nõmme BSC Triobet - S. FC Raketa 3 - 4
08.12.2013 Eesti Saali MV S. ML S. Nõmme BSC Triobet Põhi 40 S. Rummu Dünamo - S. Nõmme BSC Triobet 8 - 6
01.12.2013 Eesti Saali MV S. ML S. Nõmme BSC Triobet Põhi 40 S. Maccabi - S. Nõmme BSC Triobet 8 - 5
24.11.2013 Eesti Saali MV S. ML S. Nõmme BSC Triobet Põhi 40 S. Nõmme BSC Triobet - S. Narva United FC 2 - 3
10.11.2013 Eesti meeste MV ELB HÜJK Emmaste Varu 45 HÜJK Emmaste - Kohtla-Järve JK Järve 1 - 1
08.11.2013 Eesti Saali MV S. ML S. Nõmme BSC Triobet Põhi 40 S. Tallinna SK Augur Enemat - S. Nõmme BSC Triobet 7 - 2
03.11.2013 Eesti meeste MV ELB HÜJK Emmaste Põhi 90 Nõmme JK Kalju II - HÜJK Emmaste 1 - 1
27.10.2013 Eesti meeste MV ELB HÜJK Emmaste Põhi 90 HÜJK Emmaste - Tallinna FC Ararat 1 - 3
20.10.2013 Eesti meeste MV ELB HÜJK Emmaste Põhi 74 Tallinna JK Legion - HÜJK Emmaste 1 - 4
13.10.2013 Eesti meeste MV ELB HÜJK Emmaste Põhi 90 FC Elva - HÜJK Emmaste 0 - 0
06.10.2013 Eesti meeste MV ELB HÜJK Emmaste Põhi 90 HÜJK Emmaste - Tallinna JK Dünamo 2 - 2
29.09.2013 Eesti meeste MV ELB HÜJK Emmaste Põhi 90 HÜJK Emmaste - Tallinna FC Flora III 2 - 3
25.09.2013 Eesti meeste KV KV HÜJK Emmaste Põhi 90 HÜJK Emmaste - Tartu SK 10 1 - 0
22.09.2013 Eesti meeste MV ELB HÜJK Emmaste Põhi 90 HÜJK Emmaste - JK Sillamäe Kalev U21 1 - 2
18.09.2013 Eesti meeste MV ELB HÜJK Emmaste Põhi 90 Pärnu Linnameeskond - HÜJK Emmaste 5 - 3
15.09.2013 Eesti meeste MV ELB HÜJK Emmaste Varu 24 HÜJK Emmaste - Pärnu Linnameeskond 0 - 2
28.08.2013 Eesti meeste KV KV HÜJK Emmaste Põhi 69 Tartu JK Tammeka - HÜJK Emmaste 1 - 3
25.08.2013 Eesti meeste MV ELB HÜJK Emmaste Põhi 90 Tallinna FC Flora III - HÜJK Emmaste 2 - 3
17.08.2013 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 36 R. SK Augur Enemat - R. Nõmme BSC OlyBet 5 - 2
17.08.2013 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 36 R. Nõmme BSC OlyBet - R. FC ValiceCar 7 - 1
17.08.2013 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 36 R. BSC Peugeot - R. Nõmme BSC OlyBet 2 - 5
15.08.2013 Eesti meeste MV ELB HÜJK Emmaste Põhi 78 Tallinna JK Dünamo - HÜJK Emmaste 2 - 0
11.08.2013 Eesti meeste MV ELB HÜJK Emmaste Põhi 77 HÜJK Emmaste - Tallinna JK Legion 7 - 0
03.08.2013 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 36 R. Nõmme BSC OlyBet - R. Saue JK 6 - 1
03.08.2013 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 36 R. Nõmme BSC OlyBet - R. Nõmme Kalju 6 - 0
03.08.2013 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 36 R. Nõmme BSC OlyBet - R. FC Üksjalgvärav 1 - 3
28.07.2013 Eesti meeste MV ELB HÜJK Emmaste Põhi 90 HÜJK Emmaste - Nõmme JK Kalju II 1 - 2
13.07.2013 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 39 R. Nõmme BSC OlyBet - R. BSC Peugeot 4 - 4

(4 - 5)

LA

12.07.2013 Eesti meeste MV ELB HÜJK Emmaste Põhi 90 Pärnu Linnameeskond - HÜJK Emmaste 3 - 0
07.07.2013 Eesti meeste MV ELB HÜJK Emmaste Põhi 90 HÜJK Emmaste - JK Sillamäe Kalev U21 1 - 1
06.07.2013 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 36 R. Nõmme BSC OlyBet - R. FC Üksjalgvärav 4 - 3
06.07.2013 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Põhi 36 R. Nõmme BSC OlyBet - R. Nõmme Kalju 3 - 1
06.07.2013 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet Varu 0 R. Nõmme BSC OlyBet - R. Saue JK 8 - 1
19.06.2013 Eesti meeste MV ELB HÜJK Emmaste Põhi 90 HÜJK Emmaste - Tallinna FC Flora III 3 - 0
05.06.2013 Eesti meeste KV KV HÜJK Emmaste Põhi 90 HÜJK Emmaste - JK Kaitseliit Kalev 4 - 0
02.06.2013 Eesti meeste MV ELB HÜJK Emmaste Varu 29 HÜJK Emmaste - Tallinna JK Dünamo 1 - 1
26.05.2013 Eesti meeste MV ELB HÜJK Emmaste Varu 13 Tallinna JK Legion - HÜJK Emmaste 0 - 1
19.05.2013 Eesti meeste MV ELB HÜJK Emmaste Varu 1 HÜJK Emmaste - Tallinna FC Ararat 1 - 0
17.03.2013 Eesti meeste MV ELB HÜJK Emmaste Põhi 36 Tallinna FC Flora III - HÜJK Emmaste 0 - 3
17.02.2013 Eesti Saali MV S. EL S. Nõmme BSC Triobet Põhi 40 S. Nõmme BSC Triobet - S. Kliimaseade 10 - 6
10.02.2013 Eesti Saali MV S. EL S. Nõmme BSC Triobet Põhi 40 S. Nõmme BSC Triobet - S. FC Starbunker Maardu 8 - 1
26.01.2013 Eesti Saali MV S. EL S. Nõmme BSC Triobet Põhi 40 S. Nõmme BSC Triobet - S. Rummu Dünamo 3 - 4
19.01.2013 Eesti Saali MV S. EL S. Nõmme BSC Triobet Põhi 40 S. MJK Salavat Yulaev - S. Nõmme BSC Triobet 3 - 7
13.01.2013 Eesti Saali MV S. EL S. Nõmme BSC Triobet Põhi 40 S. Nõmme BSC Triobet - S. TÜ BestCredit 14 - 2
05.01.2013 Eesti Saali MV S. EL S. Nõmme BSC Triobet Põhi 40 S. Aseri SK - S. Nõmme BSC Triobet 2 - 11
16.12.2012 Eesti Saali MV S. EL S. Nõmme BSC Triobet Põhi 40 S. Kliimaseade - S. Nõmme BSC Triobet 6 - 2
09.12.2012 Eesti Saali MV S. EL S. Nõmme BSC Triobet Põhi 40 S. FC Starbunker Maardu - S. Nõmme BSC Triobet 4 - 6
24.11.2012 Eesti Saali MV S. EL S. Nõmme BSC Triobet Põhi 40 S. Rummu Dünamo - S. Nõmme BSC Triobet 2 - 5
18.11.2012 Eesti Saali MV S. EL S. Nõmme BSC Triobet Põhi 40 S. Nõmme BSC Triobet - S. MJK Salavat Yulaev 3 - 4
04.11.2012 Eesti Saali MV S. EL S. Nõmme BSC Triobet Põhi 40 S. Nõmme BSC Triobet - S. Aseri SK 5 - 4
28.10.2012 Eesti meeste MV II liigavõitja HÜJK Emmaste Põhi 90 Jõhvi FC Phoenix - HÜJK Emmaste 0 - 3
21.10.2012 Eesti meeste MV II.W/S HÜJK Emmaste Põhi 90 Keila JK - HÜJK Emmaste 1 - 2
14.10.2012 Eesti meeste MV II.W/S HÜJK Emmaste Põhi 90 Tallinna FC Flora III - HÜJK Emmaste 1 - 4
05.10.2012 Eesti meeste MV II.W/S HÜJK Emmaste Põhi 90 FC Nõmme United - HÜJK Emmaste 2 - 12
27.09.2012 Eesti meeste MV II.W/S HÜJK Emmaste Põhi 90 HÜJK Emmaste - Tallinna FC Flora III 3 - 2
23.09.2012 Eesti meeste MV II.W/S HÜJK Emmaste Põhi 90 HÜJK Emmaste - FC Elva 1 - 0
16.09.2012 Eesti meeste MV II.W/S HÜJK Emmaste Põhi 90 FC Tarvastu ja JK Tõrva ÜM - HÜJK Emmaste 2 - 5
12.09.2012 Eesti meeste KV KV HÜJK Emmaste Põhi 90 HÜJK Emmaste - Tartu JK Tammeka 0 - 4
30.08.2012 Eesti meeste VKV VKV HÜJK Emmaste Põhi 90 Tallinna FC Ararat - HÜJK Emmaste 1 - 2
26.08.2012 Eesti meeste MV II.W/S HÜJK Emmaste Põhi 90 JK Luunja - HÜJK Emmaste 2 - 9
19.08.2012 Eesti meeste MV II.W/S HÜJK Emmaste Põhi 90 Pärnu Linnameeskond II - HÜJK Emmaste 4 - 1
15.08.2012 Eesti meeste VKV VKV HÜJK Emmaste Varu 45 FC Kose - HÜJK Emmaste 2 - 6
12.08.2012 Eesti meeste MV II.W/S HÜJK Emmaste Põhi 67 HÜJK Emmaste - Vändra JK Vaprus 3 - 0
01.07.2012 Eesti meeste MV II.W/S HÜJK Emmaste Põhi 90 HÜJK Emmaste - Keila JK 6 - 0
17.06.2012 Eesti meeste MV II.W/S HÜJK Emmaste Põhi 90 HÜJK Emmaste - FC Nõmme United 11 - 0
10.06.2012 Eesti meeste MV II.W/S HÜJK Emmaste Põhi 90 HÜJK Emmaste - Sörve JK 5 - 1
26.05.2012 Eesti meeste MV II.W/S HÜJK Emmaste Põhi 77 HÜJK Emmaste - FC Tarvastu ja JK Tõrva ÜM 1 - 4
23.05.2012 Eesti meeste VKV VKV HÜJK Emmaste Varu 0 HÜJK Emmaste - FC Elva 4 - 2
12.05.2012 Eesti meeste MV II.W/S HÜJK Emmaste Varu 37 HÜJK Emmaste - Viljandi JK Tulevik 0 - 0
06.05.2012 Eesti meeste MV II.W/S HÜJK Emmaste Varu 23 HÜJK Emmaste - JK Luunja 14 - 1
01.05.2012 Eesti meeste VKV VKV HÜJK Emmaste Varu 31 HÜJK Emmaste - Rapla JK Atli 4 - 0
22.04.2012 Eesti meeste MV II.W/S HÜJK Emmaste Põhi 63 Vändra JK Vaprus - HÜJK Emmaste 0 - 0
15.04.2012 Eesti meeste MV II.W/S HÜJK Emmaste Varu 15 HÜJK Emmaste - Paide Kumake 3 - 1
08.04.2012 Eesti meeste MV II.W/S HÜJK Emmaste Varu 22 HÜJK Emmaste - Türi Ganvix JK 8 - 1
31.03.2012 Üleminekumängud Üleminek.S.I S. JK Nõmme Põhi 40 S. JK Püsivus Kohila - S. JK Nõmme 2 - 3
25.03.2012 Üleminekumängud Üleminek.S.I S. JK Nõmme Põhi 40 S. JK Nõmme - S. JK Püsivus Kohila 4 - 2
11.03.2012 Üleminekumängud Üleminek.saali S. JK Nõmme Põhi 40 S. JK Nõmme - S. Tartu Ülikool Fauna 17 - 1
04.03.2012 Üleminekumängud Üleminek.saali S. JK Nõmme Põhi 40 S. SK Augur Enemat II - S. JK Nõmme 4 - 3
04.02.2012 Eesti Saali MV S. II E S. JK Nõmme Põhi 40 S. Raasiku FC Joker 1993 - S. JK Nõmme 2 - 26
29.01.2012 Eesti Saali MV S. II E S. JK Nõmme Põhi 40 S. JK Nõmme - S. JK Sillamäe Kalev Alexela 16 - 0
22.01.2012 Eesti Saali MV S. II E S. JK Nõmme Põhi 40 S. Maccabi II - S. JK Nõmme 1 - 26
14.01.2012 Eesti Saali MV S. II E S. JK Nõmme Põhi 40 S. FC Yerevan - S. JK Nõmme 6 - 16
10.01.2012 Eesti Saali KV S. KV S. JK Nõmme Põhi 40 S. JK Nõmme - S. Tallinna SK Augur Enemat 2 - 6
07.01.2012 Eesti Saali MV S. II E S. JK Nõmme Põhi 40 S. FC Kehra Anija Vald - S. JK Nõmme 4 - 10
15.12.2011 Eesti Saali KV S. KV S. JK Nõmme Põhi 40 S. Tallinna FC Ararat TTÜ - S. JK Nõmme 3 - 5
11.12.2011 Eesti Saali MV S. II E S. JK Nõmme Põhi 40 S. JK Nõmme - S. Raasiku FC Joker 1993 14 - 4
20.11.2011 Eesti Saali MV S. II E S. JK Nõmme Põhi 40 S. JK Nõmme - S. FC Yerevan 18 - 1
16.10.2011 Eesti meeste MV II.W/S HÜJK Emmaste Põhi 90 HÜJK Emmaste - JK Luunja 3 - 4
02.10.2011 Eesti meeste MV II.W/S HÜJK Emmaste Põhi 90 HÜJK Emmaste - Türi Ganvix JK 9 - 1
25.09.2011 Eesti meeste MV II.W/S HÜJK Emmaste Põhi 90 FC Tarvastu ja JK Tõrva ÜM - HÜJK Emmaste 0 - 2
18.09.2011 Eesti meeste MV II.W/S HÜJK Emmaste Põhi 90 HÜJK Emmaste - Viljandi JK Tulevik 3 - 4
11.09.2011 Eesti meeste MV II.W/S HÜJK Emmaste Põhi 90 Tartu JK Tammeka II - HÜJK Emmaste 2 - 1
04.09.2011 Eesti meeste MV II.W/S HÜJK Emmaste Põhi 90 HÜJK Emmaste - Rummu Dünamo 5 - 1
28.08.2011 Eesti meeste MV II.W/S HÜJK Emmaste Põhi 90 FC Nõmme United - HÜJK Emmaste 0 - 4
14.08.2011 Eesti meeste MV II.W/S HÜJK Emmaste Põhi 90 HÜJK Emmaste - Paide Kumake 2 - 3
24.07.2011 Eesti meeste MV II.W/S HÜJK Emmaste Põhi 90 HÜJK Emmaste - Viljandi JK Kotkad 6 - 0
20.07.2011 Eesti meeste KV KV HÜJK Emmaste Põhi 90 FC Lelle - HÜJK Emmaste 2 - 1
29.05.2011 Eesti meeste MV II.W/S HÜJK Emmaste Põhi 90 Viljandi JK Tulevik - HÜJK Emmaste 4 - 1
22.05.2011 Eesti meeste MV II.W/S HÜJK Emmaste Põhi 90 HÜJK Emmaste - Tartu JK Tammeka II 1 - 7
14.05.2011 Eesti meeste MV II.W/S HÜJK Emmaste Põhi 90 Rummu Dünamo - HÜJK Emmaste - : 0
08.05.2011 Eesti meeste MV II.W/S HÜJK Emmaste Põhi 90 HÜJK Emmaste - FC Nõmme United 0 - 1
30.04.2011 Eesti meeste MV II.W/S HÜJK Emmaste Varu 27 Pärnu Linnameeskond II - HÜJK Emmaste 0 - 1
24.04.2011 Eesti meeste MV II.W/S HÜJK Emmaste Põhi 69 Paide Kumake - HÜJK Emmaste 2 - 1
17.04.2011 Eesti meeste MV II.W/S HÜJK Emmaste Põhi 90 HÜJK Emmaste - Tartu SK 10 Premium 2 - 0
13.04.2011 Eesti meeste KV KV HÜJK Emmaste Põhi 80 HÜJK Emmaste - JK Sillamäe Kalev 0 - 1
09.04.2011 Eesti meeste MV II.W/S HÜJK Emmaste Põhi 90 Tartu FC HaServ - HÜJK Emmaste 1 - 0
20.03.2011 Eesti Saali MV S. ML S. Unibet/Nõmme Kalju Põhi 40 S. Unibet/Nõmme Kalju - S. SK Augur 2 - 8
13.03.2011 Eesti Saali MV S. ML S. Unibet/Nõmme Kalju Põhi 40 S. FC Narva-Jõesuu - S. Unibet/Nõmme Kalju 5 - 1
06.03.2011 Eesti Saali MV S. ML S. Unibet/Nõmme Kalju Põhi 40 S.FC ARS - S. Unibet/Nõmme Kalju 2 - 7
13.02.2011 Eesti Saali MV S. ML S. Unibet/Nõmme Kalju Põhi 40 S. Tallinna FC Anži - S. Unibet/Nõmme Kalju 5 - 0
06.02.2011 Eesti Saali MV S. ML S. Unibet/Nõmme Kalju Põhi 40 S. Unibet/Nõmme Kalju - S.FC AEG Real Estate 1 - 2
30.01.2011 Eesti Saali MV S. ML S. Unibet/Nõmme Kalju Põhi 40 S. Tallinna FC Ararat TTÜ - S. Unibet/Nõmme Kalju 4 - 6
19.12.2010 Eesti Saali MV S. ML S. Unibet/Nõmme Kalju Põhi 40 S. Unibet/Nõmme Kalju - S. FC Narva-Jõesuu 6 - 6
05.12.2010 Eesti Saali MV S. ML S. Unibet/Nõmme Kalju Põhi 40 S. Unibet/Nõmme Kalju - S.FC ARS 3 - 5
21.11.2010 Eesti Saali MV S. ML S. Unibet/Nõmme Kalju Põhi 40 S. Rummu Dünamo - S. Unibet/Nõmme Kalju 4 - 5
14.11.2010 Eesti Saali MV S. ML S. Unibet/Nõmme Kalju Põhi 40 S. Unibet/Nõmme Kalju - S. Tallinna FC Anži 1 - 2
06.11.2010 Eesti Saali MV S. ML S. Unibet/Nõmme Kalju Põhi 40 S.FC AEG Real Estate - S. Unibet/Nõmme Kalju 6 - 4
24.10.2010 Eesti meeste MV II.W/S HÜJK Emmaste Põhi 90 HÜJK Emmaste - Pärnu JK Vaprus II 2 - 1
17.10.2010 Eesti meeste MV II.W/S HÜJK Emmaste Põhi 90 Türi Ganvix JK - HÜJK Emmaste 4 - 1
14.10.2010 Eesti meeste KV KV HÜJK Emmaste Põhi 90 HÜJK Emmaste - Kohtla-Järve JK Alko 4 - 0
10.10.2010 Eesti meeste MV II.W/S HÜJK Emmaste Varu 30 HÜJK Emmaste - Rummu Dünamo 4 - 0
03.10.2010 Eesti meeste MV II.W/S HÜJK Emmaste Põhi 90 Tartu SK 10 Premium - HÜJK Emmaste 2 - 0
29.09.2010 Eesti meeste KV KV HÜJK Emmaste Põhi 90 Nõmme JK Kalju II - HÜJK Emmaste 0 - 4
19.09.2010 Eesti meeste MV II.W/S HÜJK Emmaste Põhi 90 HÜJK Emmaste - Tartu FC HaServ 0 - 2
05.09.2010 Eesti meeste MV II.W/S HÜJK Emmaste Põhi 90 HÜJK Emmaste - Võru JK 3 - 2
31.08.2010 Eesti meeste VKV VKV HÜJK Emmaste Varu 26 HÜJK Emmaste - Tallinna FC Puuma 3 - 1
22.08.2010 Eesti meeste MV II.W/S HÜJK Emmaste Varu 45 HÜJK Emmaste - FC Nõmme United 3 - 0
12.08.2010 Eesti meeste VKV VKV HÜJK Emmaste Varu 49 Tallinna FC Atletik - HÜJK Emmaste 0 - 0

(0 - 1)

LA

08.08.2010 Eesti meeste MV II.W/S HÜJK Emmaste Varu 45 HÜJK Emmaste - Tartu JK Tammeka II 2 - 0
04.08.2010 Eesti meeste KV KV HÜJK Emmaste Põhi 90 FC Kiiu - HÜJK Emmaste 0 - 9
23.07.2010 Eesti meeste MV II.W/S HÜJK Emmaste Varu 45 Pärnu JK Vaprus II - HÜJK Emmaste 1 - 3
19.06.2010 Eesti meeste MV II.W/S HÜJK Emmaste Põhi 82 Rummu Dünamo - HÜJK Emmaste 3 - 6
13.06.2010 Eesti meeste MV II.W/S HÜJK Emmaste Varu 45 HÜJK Emmaste - Tartu SK 10 Premium 3 - 0
06.06.2010 Eesti meeste MV II.W/S HÜJK Emmaste Põhi 45 HÜJK Emmaste - Viljandi JK Tulevik U21 2 - 0
27.05.2010 Eesti meeste VKV VKV HÜJK Emmaste Põhi 90 Võru JK - HÜJK Emmaste 1 - 2
23.05.2010 Eesti meeste MV II.W/S HÜJK Emmaste Põhi 45 HÜJK Emmaste - FC Tarvastu ja JK Tõrva ÜM 1 - 0
16.05.2010 Eesti meeste MV II.W/S HÜJK Emmaste Varu 45 Võru JK - HÜJK Emmaste 1 - 4
09.05.2010 Eesti meeste MV II.W/S HÜJK Emmaste Varu 10 HÜJK Emmaste - Sörve JK 4 - 1
17.04.2010 Eesti meeste MV II.W/S HÜJK Emmaste Põhi 86 Tartu JK Tammeka II - HÜJK Emmaste 1 - 0
20.03.2010 Eesti Saali MV S. ML F. FC Flora Futsal Põhi 40 S. FC Mainor - F. FC Flora Futsal 9 - 1
14.03.2010 Eesti Saali MV S. ML F. FC Flora Futsal Põhi 40 F. FC Flora Futsal - S. Rummu Dünamo 5 - 5
21.02.2010 Eesti Saali MV S. ML F. FC Flora Futsal Põhi 40 F. FC Flora Futsal - S. SK Augur 2 - 8
13.02.2010 Eesti Saali MV S. ML F. FC Flora Futsal Põhi 40 F. FC A A Kinnisvara/AEG - F. FC Flora Futsal 8 - 3
31.01.2010 Eesti Saali MV S. ML F. FC Flora Futsal Põhi 40 S. Tallinna FC Ararat TTÜ - F. FC Flora Futsal 10 : -
10.01.2010 Eesti Saali MV S. ML F. FC Flora Futsal Põhi 40 F. FC Flora Futsal - S. FC Mainor 2 - 4
13.12.2009 Eesti Saali MV S. ML F. FC Flora Futsal Põhi 40 S. Rummu Dünamo - F. FC Flora Futsal 6 - 1
22.11.2009 Eesti Saali MV S. ML F. FC Flora Futsal Põhi 40 S. Tallinna FC Anži - F. FC Flora Futsal 8 - 1
15.11.2009 Eesti Saali MV S. ML F. FC Flora Futsal Põhi 40 F. FC Flora Futsal - F. FC A A Kinnisvara/AEG 0 - 3
09.11.2009 Eesti Saali MV S. ML F. FC Flora Futsal Põhi 40 S. SK Augur - F. FC Flora Futsal 3 - 2
01.11.2009 Eesti Saali MV S. ML F. FC Flora Futsal Põhi 40 F. FC Flora Futsal - S. Tallinna FC Ararat TTÜ 1 - 4
25.10.2009 Eesti meeste MV II.W/S HÜJK Emmaste Põhi 90 HÜJK Emmaste - Pärnu Kalevi SK 1 - 0
11.10.2009 Eesti meeste MV II.W/S HÜJK Emmaste Põhi 90 HÜJK Emmaste - FC Tarvastu ja JK Tõrva ÜM 1 - 2
04.10.2009 Eesti meeste MV II.W/S HÜJK Emmaste Varu 45 FC Nõmme United - HÜJK Emmaste 2 - 1
27.09.2009 Eesti meeste MV II.W/S HÜJK Emmaste Varu 45 HÜJK Emmaste - Sörve JK 0 - 1
23.08.2009 Eesti meeste MV II.W/S HÜJK Emmaste Põhi 90 Valga FC Warrior II - HÜJK Emmaste 2 - 3
07.08.2009 Eesti meeste MV II.W/S HÜJK Emmaste Põhi 90 HÜJK Emmaste - FC Toompea 1 - 0
26.07.2009 Eesti meeste MV II.W/S HÜJK Emmaste Põhi 90 Pärnu Kalevi SK - HÜJK Emmaste 1 - 1
12.06.2009 Eesti meeste MV II.W/S HÜJK Emmaste Põhi 90 HÜJK Emmaste - FC Nõmme United 0 - 1
07.06.2009 Eesti meeste MV II.W/S HÜJK Emmaste Põhi 90 Sörve JK - HÜJK Emmaste 1 - 3
31.05.2009 Eesti meeste MV II.W/S HÜJK Emmaste Põhi 90 HÜJK Emmaste - FC Elva 2 - 1
24.05.2009 Eesti meeste MV II.W/S HÜJK Emmaste Põhi 90 Tartu SK 10 Premium - HÜJK Emmaste 1 - 4
17.05.2009 Eesti meeste MV II.W/S HÜJK Emmaste Põhi 90 HÜJK Emmaste - Võru JK 9 - 2
10.05.2009 Eesti meeste MV II.W/S HÜJK Emmaste Varu 45 Türi Ganvix JK - HÜJK Emmaste 1 - 1
03.05.2009 Eesti meeste MV II.W/S HÜJK Emmaste Varu 0 HÜJK Emmaste - Valga FC Warrior II 1 - 0
17.04.2009 Eesti meeste MV II.W/S HÜJK Emmaste Varu 18 FC Toompea - HÜJK Emmaste 1 - 0
09.12.2008 Eesti Saali MV S. ML F. FC Flora Futsal Põhi 40 S. Rapla JK Atli - F. FC Flora Futsal 4 - 12
07.12.2008 Eesti Saali MV S. ML F. FC Flora Futsal Põhi 40 F. FC Ararat - F. FC Flora Futsal 6 - 4
12.10.2008 Eesti meeste MV II.W/S HÜJK Emmaste Põhi 90 Valga FC Warrior II - HÜJK Emmaste 0 - 4
12.09.2008 Eesti meeste MV II.W/S HÜJK Emmaste Põhi 90 Tabasalu Palliklubi - HÜJK Emmaste 3 - 3
05.09.2008 Eesti meeste MV II.W/S HÜJK Emmaste Põhi 90 HÜJK Emmaste - Sörve JK 3 - 1
31.08.2008 Eesti meeste MV II.W/S HÜJK Emmaste Põhi 90 Pärnu JK Vaprus II - HÜJK Emmaste 6 - 3
24.08.2008 Eesti meeste MV II.W/S HÜJK Emmaste Põhi 90 Pärnu Kalevi SK - HÜJK Emmaste 0 - 1
25.07.2008 Eesti meeste MV II.W/S HÜJK Emmaste Põhi 54 JK Kernu Kadakas - HÜJK Emmaste 2 - 0
20.07.2008 Eesti meeste MV II.W/S HÜJK Emmaste Põhi 45 Türi Ganvix JK - HÜJK Emmaste 3 - 4
15.06.2008 Eesti meeste MV II.W/S HÜJK Emmaste Põhi 90 Viljandi JK Tulevik U21 - HÜJK Emmaste 2 - 2
08.06.2008 Eesti meeste MV II.W/S HÜJK Emmaste Põhi 90 HÜJK Emmaste - Tartu FC Santos 0 - 1
01.06.2008 Eesti meeste MV II.W/S HÜJK Emmaste Põhi 90 Võru JK - HÜJK Emmaste 0 - 2
11.05.2008 Eesti meeste MV II.W/S HÜJK Emmaste Põhi 92 HÜJK Emmaste - Pärnu JK Vaprus II 3 - 1
04.05.2008 Eesti meeste MV II.W/S HÜJK Emmaste Põhi 30 HÜJK Emmaste - Pärnu Kalevi SK 0 - 1
21.10.2007 Eesti meeste MV II.W/S HÜJK Emmaste Põhi 90 HÜJK Emmaste - Pärnu Pataljoni JK 1 - 3
05.10.2007 Eesti meeste MV II.W/S HÜJK Emmaste Põhi 86 HÜJK Emmaste - FC Nõmme United 1 : -
21.09.2007 Eesti meeste MV II.W/S HÜJK Emmaste Põhi 90 HÜJK Emmaste - JK Kernu Kadakas 0 - 2
16.09.2007 Eesti meeste MV II.W/S HÜJK Emmaste Põhi 90 Tartu Ülikool Fauna - HÜJK Emmaste 2 - 0
09.09.2007 Eesti meeste MV II.W/S HÜJK Emmaste Põhi 69 HÜJK Emmaste - FC Concordia Audentes 1 - 3
31.08.2007 Eesti meeste MV II.W/S HÜJK Emmaste Põhi 90 Sörve JK - HÜJK Emmaste 7 - 0
24.08.2007 Eesti meeste MV II.W/S HÜJK Emmaste Põhi 60 HÜJK Emmaste - Tabasalu Palliklubi 4 - 1
11.05.2007 Eesti meeste MV II.W/S HÜJK Emmaste Põhi 90 HÜJK Emmaste - Sörve JK 3 - 2
29.04.2007 Eesti meeste MV II.W/S HÜJK Emmaste Põhi 45 HÜJK Emmaste - Võru JK 7 - 1
20.04.2007 Eesti meeste MV II.W/S HÜJK Emmaste Põhi 45 HÜJK Emmaste - FC Klooga 1 - 1
08.05.2005 Eesti meeste MV ML Viljandi JK Tulevik Põhi 78 Viljandi JK Tulevik - Tallinna JK Dünamo 4 - 1
01.05.2005 Eesti meeste MV ML Viljandi JK Tulevik Põhi 62 Tallinna JK Dünamo - Viljandi JK Tulevik 0 - 0
24.04.2005 Eesti meeste MV ML Viljandi JK Tulevik Põhi 90 Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Levadia 2 - 2
17.04.2005 Eesti meeste MV ML Viljandi JK Tulevik Põhi 90 JK Narva Trans - Viljandi JK Tulevik 1 - 2
10.04.2005 Eesti meeste MV ML Viljandi JK Tulevik Põhi 68 Viljandi JK Tulevik - JK Tammeka Tartu 1 - 1
03.04.2005 Eesti meeste MV ML Viljandi JK Tulevik Põhi 41 Viljandi JK Tulevik - FC Valga 0 - 2
20.03.2005 Eesti meeste MV ML Viljandi JK Tulevik Põhi 66 Tallinna FC Flora - Viljandi JK Tulevik 3 - 0
16.03.2005 Eesti meeste MV ML Viljandi JK Tulevik Põhi 90 Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC TVMK 0 - 2
13.03.2005 Eesti meeste MV ML Viljandi JK Tulevik Põhi 77 JK Merkuur Tartu - Viljandi JK Tulevik 2 - 0
06.03.2005 Eesti meeste MV ML Viljandi JK Tulevik Põhi 90 Viljandi JK Tulevik - FC Kuressaare 1 - 0
31.10.2004 Eesti meeste MV ML Viljandi JK Tulevik Põhi 90 FC Valga - Viljandi JK Tulevik 2 - 2
23.10.2004 Eesti meeste MV ML Viljandi JK Tulevik Põhi 90 Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Levadia 1 - 4
17.10.2004 Eesti meeste MV ML Viljandi JK Tulevik Põhi 90 Tallinna FC TVMK - Viljandi JK Tulevik 2 - 1
03.10.2004 Eesti meeste MV ML Viljandi JK Tulevik Põhi 90 JK Narva Trans - Viljandi JK Tulevik 2 - 0
25.09.2004 Eesti meeste MV ML Viljandi JK Tulevik Põhi 90 Viljandi JK Tulevik - JK Merkuur Tartu 2 - 2
19.09.2004 Eesti meeste MV ML Viljandi JK Tulevik Põhi 90 Tallinna FC Flora - Viljandi JK Tulevik 0 - 1
12.09.2004 Eesti meeste MV ML Viljandi JK Tulevik Põhi 90 Viljandi JK Tulevik - FC Lootus Alutaguse 5 - 0
30.08.2004 Eesti meeste MV ML Viljandi JK Tulevik Põhi 90 Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC TVMK 1 - 1
22.08.2004 Eesti meeste MV ML Viljandi JK Tulevik Põhi 90 Tallinna FC Levadia - Viljandi JK Tulevik 1 - 0
15.08.2004 Eesti meeste MV ML Viljandi JK Tulevik Põhi 90 JK Merkuur Tartu - Viljandi JK Tulevik 0 - 0
08.08.2004 Eesti meeste MV ML Viljandi JK Tulevik Põhi 90 Viljandi JK Tulevik - JK Narva Trans 1 - 2
02.08.2004 Eesti meeste MV ML Viljandi JK Tulevik Põhi 90 FC Lootus Alutaguse - Viljandi JK Tulevik 1 - 3
25.07.2004 Eesti meeste MV II.W/S FC Elva Põhi 90 FC Elva - FC Tarvastu ja JK Tõrva ÜM 0 : -
23.07.2004 Eesti meeste MV ML Viljandi JK Tulevik Põhi 90 Viljandi JK Tulevik - FC Valga 2 - 1
17.07.2004 Eesti meeste MV II.W/S FC Elva Põhi 90 HÜJK Emmaste - FC Elva 0 - 9
11.07.2004 Eesti meeste MV II.W/S FC Elva Põhi 90 FC Elva - HÜJK Emmaste 3 - 0
05.07.2004 Eesti meeste MV ML Viljandi JK Tulevik Põhi 90 Tallinna FC Flora - Viljandi JK Tulevik 4 : -
29.06.2004 Eesti meeste MV ML Viljandi JK Tulevik Põhi 90 FC Valga - Viljandi JK Tulevik 3 - 3
27.06.2004 Eesti meeste MV II.W/S FC Elva Põhi 90 FC Elva - JK Karksi 6 - 0
02.11.2003 Eesti meeste MV ML FC Valga Põhi 90 Viljandi JK Tulevik - FC Valga 3 - 1
26.10.2003 Eesti meeste MV ML FC Valga Põhi 90 FC Valga - Tallinna FC TVMK 1 - 3
18.10.2003 Eesti meeste MV ML FC Valga Põhi 90 FC Levadia Maardu - FC Valga 0 - 0
04.10.2003 Eesti meeste MV ML FC Valga Põhi 90 FC Levadia Tallinn - FC Valga 0 - 0
28.09.2003 Eesti meeste MV ML FC Valga Põhi 90 FC Valga - FC Kuressaare 4 - 1
24.09.2003 Eesti meeste MV ML FC Valga Põhi 90 FC Valga - Tallinna FC Flora 1 - 7
23.09.2003 Eesti meeste MV II.W/S HÜJK Emmaste Põhi 90 FC Hiiu Kalur Kärdla - HÜJK Emmaste 2 - 0
20.09.2003 Eesti meeste MV ML FC Valga Põhi 90 Tallinna FC Flora - FC Valga 5 - 0
14.09.2003 Eesti meeste MV II.W/S HÜJK Emmaste Põhi 90 HÜJK Emmaste - Sörve JK 2 - 2
13.09.2003 Eesti meeste MV ML FC Valga Põhi 90 FC Valga - JK Narva Trans 0 - 1
30.08.2003 Eesti meeste MV II.W/S HÜJK Emmaste Põhi 90 HÜJK Emmaste - JK Kernu Kadakas 7 - 0
22.08.2003 Eesti meeste MV ML FC Valga Põhi 90 Tallinna FC TVMK - FC Valga 3 - 1
10.07.2003 Eesti meeste MV ML FC Valga Põhi 90 Viljandi JK Tulevik - FC Valga 3 - 3
15.06.2003 Eesti meeste MV II.W/S HÜJK Emmaste Põhi 90 HÜJK Emmaste - FC Tarvastu ja JK Tõrva ÜM 8 : -
01.06.2003 Eesti meeste MV II.W/S HÜJK Emmaste Põhi 90 FC Hiiu Kalur Kärdla - HÜJK Emmaste 1 - 3
17.05.2003 Eesti meeste MV II.W/S HÜJK Emmaste Põhi 90 JK Kernu Kadakas - HÜJK Emmaste 1 - 4
13.05.2003 Eesti meeste MV ML FC Valga Põhi 90 FC Levadia Maardu - FC Valga 0 - 0
11.05.2003 Eesti meeste MV II.W/S HÜJK Emmaste Põhi 90 HÜJK Emmaste - JK Kernu Kadakas 1 - 1
01.05.2003 Eesti meeste MV II.W/S HÜJK Emmaste Põhi 90 HÜJK Emmaste - FC Hiiu Kalur Kärdla 1 - 1
26.04.2003 Eesti meeste MV II.W/S HÜJK Emmaste Põhi 90 FC Valga II - HÜJK Emmaste 0 - 1
26.04.2003 Eesti meeste MV ML FC Valga Põhi 90 FC Valga - Tallinna FC Flora 0 - 4
16.04.2003 Eesti meeste MV II.W/S HÜJK Emmaste Põhi 90 HÜJK Emmaste - Pärnu JK Vaprus II 0 - 1
12.04.2003 Eesti meeste MV II.W/S HÜJK Emmaste Põhi 90 HÜJK Emmaste - FC Elva 1 - 1
21.09.2002 Eesti meeste MV EL FC Valga Põhi 90 FC Elva - FC Valga 2 - 0
15.09.2002 Eesti meeste MV EL FC Valga Põhi 90 FC Valga - JK Merkuur Tartu 5 - 0
28.08.2002 Eesti meeste MV II.W/S JK Tervis Pärnu Põhi 90 JK Tervis Pärnu - HÜJK Emmaste 3 - 1
24.08.2002 Eesti meeste MV EL FC Valga Põhi 90 FC Valga - FC Elva 2 - 0
18.08.2002 Eesti meeste MV II.W/S JK Tervis Pärnu Põhi 90 Pärnu JK Vaprus - JK Tervis Pärnu 0 - 4
17.08.2002 Eesti meeste MV EL FC Valga Põhi 90 FC Valga - Tallinna JK Legion 1 - 0
04.08.2002 Eesti meeste MV EL FC Valga Põhi 90 FC Valga - JK Tammeka Tartu 5 - 0
28.07.2002 Eesti meeste MV EL FC Valga Põhi 90 FC Valga - FC Kuressaare 2 - 1
24.07.2002 Eesti meeste MV II.W/S JK Tervis Pärnu Põhi 90 HÜJK Emmaste - JK Tervis Pärnu - : 3
21.07.2002 Eesti meeste MV EL FC Valga Põhi 90 FS Junior Maardu - FC Valga 3 - 5
14.07.2002 Eesti meeste MV EL FC Valga Põhi 90 FC Valga - FS Junior Maardu 1 - 0
20.06.2002 Eesti meeste MV EL FC Valga Põhi 90 FC Valga - FC Kuressaare 1 - 0
16.06.2002 Eesti meeste MV EL FC Valga Põhi 90 JK Merkuur Tartu - FC Valga 1 - 3
07.06.2002 Eesti meeste MV II.W/S JK Tervis Pärnu Põhi 90 JK Tervis Pärnu - Pärnu JK Vaprus 4 - 1
26.05.2002 Eesti meeste MV II.W/S JK Tervis Pärnu Põhi 90 JK Tervis Pärnu - Märjamaa Kompanii 1 - 1
11.05.2002 Eesti noorte MV D2.III FC Valga Põhi 60 FC Valga - FC Kuressaare 0 - 18
03.11.2001 Eesti meeste MV EL JK Tervis Pärnu Põhi 90 FC Valga - JK Tervis Pärnu 4 - 0
28.10.2001 Eesti meeste MV EL JK Tervis Pärnu Põhi 90 FC Elva - JK Tervis Pärnu 7 - 0
20.10.2001 Eesti meeste MV EL JK Tervis Pärnu Põhi 90 JK Tervis Pärnu - FC Pärnu Levadia 3 - 6
30.09.2001 Eesti meeste MV EL JK Tervis Pärnu Põhi 90 HÜJK Emmaste - JK Tervis Pärnu 6 - 1
22.09.2001 Eesti meeste MV EL JK Tervis Pärnu Põhi 40 JK Tervis Pärnu - FS Junior Maardu 1 - 4
19.09.2001 Eesti meeste MV ML FC Kuressaare Põhi 15 Tallinna FC Levadia - FC Kuressaare 4 - 1
15.09.2001 Eesti meeste MV ML FC Kuressaare Põhi 90 FC Kuressaare - Tallinna FC Levadia 0 - 7
09.09.2001 Eesti meeste MV ML FC Kuressaare Põhi 18 Kohtla-Järve FC Lootus - FC Kuressaare 5 - 0
01.09.2001 Eesti meeste MV ML FC Kuressaare Põhi 53 JK Narva Trans - FC Kuressaare 3 - 0
23.08.2001 Eesti meeste MV ML FC Kuressaare Põhi 11 FC Kuressaare - Viljandi JK Tulevik 1 - 2
22.08.2001 Eesti meeste MV EL JK Tervis Pärnu Põhi 45 JK Tervis Pärnu - HÜJK Emmaste 2 - 3
19.08.2001 Eesti meeste MV ML FC Kuressaare Põhi 25 FC Kuressaare - Tallinna FC Flora 0 - 2
18.08.2001 Eesti meeste MV EL JK Tervis Pärnu Põhi 45 JK Tervis Pärnu - JK Sillamäe Kalev 3 - 6
04.08.2001 Eesti meeste MV EL JK Tervis Pärnu Põhi 82 JK Tervis Pärnu - FC Elva 0 - 2
03.08.2001 Eesti meeste MV ML FC Kuressaare Põhi 33 FC Kuressaare - FC Levadia Tallinn 2 - 4
29.07.2001 Eesti meeste MV EL JK Tervis Pärnu Põhi 90 JK Tervis Pärnu - FC Valga 3 - 7
25.07.2001 Eesti meeste MV EL JK Tervis Pärnu Põhi 90 FC Valga - JK Tervis Pärnu 5 - 1
22.07.2001 Eesti meeste MV ML FC Kuressaare Põhi 45 Tallinna FC TVMK - FC Kuressaare 5 - 1
17.07.2001 Eesti meeste MV ML FC Kuressaare Põhi 23 FC Levadia Tallinn - FC Kuressaare 2 - 1
08.07.2001 Eesti meeste MV ML FC Kuressaare Põhi 78 FC Kuressaare - JK Narva Trans 1 - 5
20.06.2001 Eesti meeste MV ML FC Kuressaare Põhi 90 Tallinna FC Flora - FC Kuressaare 3 - 1
13.06.2001 Eesti meeste MV ML FC Kuressaare Põhi 58 Viljandi JK Tulevik - FC Kuressaare 1 - 2
09.06.2001 Eesti meeste MV ML FC Kuressaare Põhi 90 FC Kuressaare - Kohtla-Järve FC Lootus 3 - 1
27.05.2001 Eesti meeste MV EL JK Tervis Pärnu Põhi 90 JK Merkuur Tartu - JK Tervis Pärnu 2 : -
13.05.2001 Eesti meeste MV ML FC Kuressaare Põhi 2 Kohtla-Järve FC Lootus - FC Kuressaare 1 - 0
12.05.2001 Eesti meeste MV EL JK Tervis Pärnu Põhi 90 FS Junior Maardu - JK Tervis Pärnu 4 - 0
05.05.2001 Eesti meeste MV ML FC Kuressaare Põhi 63 FC Kuressaare - Viljandi JK Tulevik 0 - 1
29.04.2001 Eesti meeste MV ML FC Kuressaare Põhi 20 FC Kuressaare - Tallinna FC Flora 0 - 3
28.04.2001 Eesti meeste MV EL JK Tervis Pärnu Põhi 90 JK Tervis Pärnu - JK Sillamäe Kalev 0 - 6
22.04.2001 Eesti meeste MV EL JK Tervis Pärnu Põhi 90 FC Pärnu Levadia - JK Tervis Pärnu 3 - 1
15.04.2001 Eesti meeste MV ML FC Kuressaare Põhi 21 JK Narva Trans - FC Kuressaare 5 - 0
14.04.2001 Eesti meeste MV EL JK Tervis Pärnu Põhi 90 JK Tervis Pärnu - FC Elva 1 - 10
08.04.2001 Eesti meeste MV EL JK Tervis Pärnu Põhi 90 JK Tervis Pärnu - FC Valga 1 - 0
29.10.2000 Eesti meeste MV ML FC Valga Põhi 90 FC Valga - Tallinna FC Flora 0 - 2
22.10.2000 Eesti meeste MV ML FC Valga Põhi 90 FC Valga - Viljandi JK Tulevik 0 - 2
21.10.2000 Eesti meeste MV EL Paide Linnameeskond Põhi 90 Paide Linnameeskond - JK Tervis Pärnu 1 - 0
15.10.2000 Eesti meeste MV ML FC Valga Põhi 90 Kohtla-Järve FC Lootus - FC Valga 2 - 0
14.10.2000 Eesti meeste MV EL Paide Linnameeskond Põhi 90 FC Maardu - Paide Linnameeskond 4 - 0
17.09.2000 Eesti meeste MV ML FC Valga Põhi 90 Tallinna FC TVMK - FC Valga 6 - 2
16.09.2000 Eesti meeste MV EL Paide Linnameeskond Põhi 90 Paide Linnameeskond - Sörve JK 3 - 0
13.09.2000 Eesti meeste MV ML FC Valga Põhi 90 FC Valga - Tallinna FC Levadia 0 - 5
12.09.2000 Eesti meeste MV EL Paide Linnameeskond Põhi 90 Paide Linnameeskond - FC Viljandi 1 - 1
12.09.2000 Eesti meeste MV EL Paide Linnameeskond Põhi 90 FS Junior Maardu - Tallinna JK Dünamo 2 - 3
09.09.2000 Eesti meeste MV EL Paide Linnameeskond Põhi 90 FC Viljandi - Paide Linnameeskond 2 - 1
26.08.2000 Eesti meeste MV EL Paide Linnameeskond Põhi 90 Sörve JK - Paide Linnameeskond 0 - 4
20.08.2000 Eesti meeste MV EL Paide Linnameeskond Põhi 90 Paide Linnameeskond - Tallinna JK Dünamo 1 - 3
19.08.2000 Eesti meeste MV ML FC Valga Põhi 90 FC Kuressaare - FC Valga 2 - 0
13.08.2000 Eesti meeste MV EL Paide Linnameeskond Põhi 90 FS Junior Maardu - Paide Linnameeskond 2 - 5
12.08.2000 Eesti meeste MV ML FC Valga Põhi 90 FC Valga - JK Narva Trans 1 - 5
06.08.2000 Eesti meeste MV ML FC Valga Põhi 90 FC Valga - Kohtla-Järve FC Lootus 2 - 0
31.07.2000 Eesti meeste MV ML FC Valga Põhi 90 Viljandi JK Tulevik - FC Valga 5 - 0
22.07.2000 Eesti meeste MV EL Paide Linnameeskond Põhi 90 Paide Linnameeskond - JK Merkuur Tartu 0 - 1
16.07.2000 Eesti meeste MV ML FC Valga Põhi 90 Tallinna FC Flora - FC Valga 3 - 0
11.07.2000 Eesti meeste MV EL Paide Linnameeskond Põhi 90 Paide Linnameeskond - JK Tervis Pärnu 1 - 7
30.06.2000 Eesti meeste MV ML FC Valga Põhi 90 FC Valga - Tallinna FC Flora 0 - 3
10.06.2000 Eesti meeste MV EL Paide Linnameeskond Põhi 90 Paide Linnameeskond - FS Junior Maardu 0 - 9
03.06.2000 Eesti meeste MV EL Paide Linnameeskond Põhi 90 Tallinna JK Dünamo - Paide Linnameeskond 2 - 2
30.05.2000 Eesti meeste MV ML FC Valga Põhi 90 FC Valga - FC Kuressaare 3 - 0
25.05.2000 Eesti meeste MV ML FC Valga Põhi 90 Tallinna FC TVMK - FC Valga 2 - 0
20.05.2000 Eesti meeste MV EL Paide Linnameeskond Põhi 90 Paide Linnameeskond - FC Viljandi 1 - 4
06.05.2000 Eesti meeste MV EL Paide Linnameeskond Põhi 90 Sörve JK - Paide Linnameeskond 8 - 2
29.04.2000 Eesti meeste MV EL Paide Linnameeskond Põhi 90 Paide Linnameeskond - Tallinna JK Dünamo 2 - 4
22.04.2000 Eesti meeste MV EL Paide Linnameeskond Põhi 90 FS Junior Maardu - Paide Linnameeskond 8 - 2
15.04.2000 Eesti meeste MV EL Paide Linnameeskond Põhi 90 Paide Linnameeskond - FC Maardu 1 - 15
08.04.2000 Eesti meeste MV EL Paide Linnameeskond Põhi 90 JK Tervis Pärnu - Paide Linnameeskond 7 - 0
02.04.2000 Eesti meeste MV EL Paide Linnameeskond Põhi 90 Paide Linnameeskond - JK Merkuur Tartu 1 - 3
Näita veel