03.12.2023 |
Eesti saali MV |
S. ML |
S. Rummu Dünamo |
Varu |
40 |
S. Rummu Dünamo - S. Viimsi FC Qarabag |
0 - 12
|
01.12.2023 |
Eesti saali KV |
S. KV |
S. Rummu Dünamo |
Varu |
50 |
S. Rummu Dünamo - S. Saku Sporting |
4 - 4
(5 - 6)
LA
|
25.11.2023 |
Eesti saali MV |
S. ML |
S. Rummu Dünamo |
Varu |
40 |
S. Sillamäe FC NPM Silmet - S. Rummu Dünamo |
5 - 2
|
18.11.2023 |
Eesti saali MV |
S. ML |
S. Rummu Dünamo |
Varu |
40 |
S. Rummu Dünamo - S. Tallinna FC Bunker Partner |
3 - 12
|
04.11.2023 |
Eesti saali MV |
S. ML |
S. Rummu Dünamo |
Varu |
40 |
S. Rummu Dünamo - S. Narva United FC |
0 - 6
|
01.11.2023 |
Eesti saali KV |
S. KV |
S. Rummu Dünamo |
Varu |
40 |
S. Rummu Dünamo - SRL. Fc Karpaty Tartu |
8 - 1
|
20.10.2023 |
Eesti saali MV |
S. ML |
S. Rummu Dünamo |
Varu |
40 |
S. Tartu vald Ravens Futsal - S. Rummu Dünamo |
17 - 3
|
30.10.2022 |
Eesti meeste MV |
II.W/S |
Lasnamäe FC Ajax |
Varu |
31 |
Vändra JK Vaprus - Lasnamäe FC Ajax |
5 - 3
|
02.10.2022 |
Eesti meeste MV |
II.W/S |
Lasnamäe FC Ajax |
Varu |
0 |
FC Kose - Lasnamäe FC Ajax |
1 - 2
|
22.09.2022 |
Eesti meeste MV |
II.W/S |
Lasnamäe FC Ajax |
Varu |
0 |
Lasnamäe FC Ajax - FC Hiiumaa ja Läänemaa JK II ÜM |
1 - 6
|
18.09.2022 |
Eesti meeste MV |
II.W/S |
Lasnamäe FC Ajax |
Varu |
0 |
Tallinna JK Piraaja - Lasnamäe FC Ajax |
0 - 3
|
25.08.2022 |
Eesti meeste MV |
II.W/S |
Lasnamäe FC Ajax |
Põhi |
55 |
Saue JK - Lasnamäe FC Ajax |
12 - 1
|
21.08.2022 |
Eesti meeste MV |
II.W/S |
Lasnamäe FC Ajax |
Varu |
0 |
Lasnamäe FC Ajax - Pärnu JK Vaprus U21 |
1 - 4
|
14.08.2022 |
Eesti meeste MV |
II.W/S |
Lasnamäe FC Ajax |
Varu |
25 |
Paide Linnameeskond III - Lasnamäe FC Ajax |
2 - 1
|
07.08.2022 |
Eesti meeste MV |
II.W/S |
Lasnamäe FC Ajax |
Varu |
31 |
Lasnamäe FC Ajax - JK Tabasalu U21 |
1 - 8
|
19.06.2022 |
Eesti meeste MV |
II.W/S |
Lasnamäe FC Ajax |
Varu |
0 |
Lasnamäe FC Ajax - Vändra JK Vaprus |
3 - 3
|
12.06.2022 |
Eesti meeste MV |
II.W/S |
Lasnamäe FC Ajax |
Varu |
0 |
Harju JK Laagri U21 - Lasnamäe FC Ajax |
0 - 2
|
04.06.2022 |
Eesti meeste MV |
II.W/S |
Lasnamäe FC Ajax |
Põhi |
90 |
Lasnamäe FC Ajax - Keila JK |
5 - 3
|
22.05.2022 |
Eesti meeste MV |
II.W/S |
Lasnamäe FC Ajax |
Varu |
0 |
Lasnamäe FC Ajax - Saue JK |
1 - 6
|
15.05.2022 |
Eesti meeste MV |
II.W/S |
Lasnamäe FC Ajax |
Põhi |
83 |
FC Hiiumaa ja Läänemaa JK II ÜM - Lasnamäe FC Ajax |
3 - 0
|
30.04.2022 |
Eesti meeste MV |
II.W/S |
Lasnamäe FC Ajax |
Põhi |
73 |
FC Nõmme United U21 - Lasnamäe FC Ajax |
3 - 0
|
27.04.2022 |
Eesti meeste VKV |
VKV |
Lasnamäe FC Ajax |
Varu |
29 |
Lasnamäe FC Ajax - JK Loo |
0 - 2
|
16.04.2022 |
Eesti meeste MV |
II.W/S |
Lasnamäe FC Ajax |
Varu |
45 |
Lasnamäe FC Ajax - Paide Linnameeskond III |
0 - 9
|
10.04.2022 |
Eesti meeste MV |
II.W/S |
Lasnamäe FC Ajax |
Varu |
17 |
Pärnu JK Vaprus U21 - Lasnamäe FC Ajax |
2 - 2
|
02.04.2022 |
Eesti meeste MV |
II.W/S |
Lasnamäe FC Ajax |
Varu |
18 |
JK Tabasalu U21 - Lasnamäe FC Ajax |
0 - 2
|
26.03.2022 |
Eesti meeste MV |
II.W/S |
Lasnamäe FC Ajax |
Varu |
18 |
Tallinna FC Flora U19 - Lasnamäe FC Ajax |
2 - 1
|
02.12.2021 |
Eesti saali KV |
S. KV |
S. Rummu Dünamo |
Varu |
40 |
S. Rummu Dünamo - S. Aruküla Radius |
6 - 4
|
27.11.2021 |
Eesti saali MV |
S. ML |
S. Rummu Dünamo |
Varu |
40 |
S. Rummu Dünamo - S. FC Jõgeva Wolves |
8 - 4
|
12.11.2021 |
Eesti saali MV |
S. ML |
S. Rummu Dünamo |
Varu |
40 |
S. Narva United FC - S. Rummu Dünamo |
6 - 2
|
06.11.2021 |
Eesti saali MV |
S. ML |
S. Rummu Dünamo |
Varu |
40 |
S. Rummu Dünamo - S. Sillamäe FC NPM Silmet |
3 - 7
|
24.10.2021 |
Eesti meeste MV |
II.W/S |
Rummu Dünamo |
Varu |
0 |
Rummu Dünamo - Viljandi JK Tulevik U21 |
1 - 1
|
16.10.2021 |
Eesti meeste MV |
III.W |
Rummu Dünamo II |
Põhi |
90 |
Tallinna FC Maksatransport - Rummu Dünamo II |
5 - 0
|
15.10.2021 |
Eesti meeste MV |
II.W/S |
Rummu Dünamo |
Põhi |
90 |
Tallinna JK Piraaja - Rummu Dünamo |
0 - 3
|
03.10.2021 |
Eesti meeste MV |
II.W/S |
Rummu Dünamo |
Põhi |
90 |
Saue JK - Rummu Dünamo |
7 - 1
|
28.09.2021 |
Eesti meeste MV |
III.W |
Rummu Dünamo II |
Põhi |
90 |
FC Nõmme United U21 - Rummu Dünamo II |
5 - 1
|
25.08.2021 |
Eesti meeste MV |
II.W/S |
Rummu Dünamo |
Varu |
0 |
Rummu Dünamo - Pärnu JK Vaprus II |
1 - 7
|
20.08.2021 |
Eesti meeste MV |
II.W/S |
Rummu Dünamo |
Põhi |
90 |
FC Kose - Rummu Dünamo |
2 - 5
|
30.06.2021 |
Eesti meeste VKV |
VKV |
Lasnamäe FC Ajax |
Varu |
0 |
Lasnamäe FC Ajax - Tartu JK Welco II |
2 - 3
|
26.06.2021 |
Eesti meeste MV |
II.E/N |
Lasnamäe FC Ajax |
Põhi |
90 |
Tartu FC Helios - Lasnamäe FC Ajax |
3 - 0
|
19.06.2021 |
Eesti meeste MV |
II.E/N |
Lasnamäe FC Ajax |
Varu |
24 |
Lasnamäe FC Ajax - Rakvere JK Tarvas |
2 - 0
|
16.06.2021 |
Eesti meeste VKV |
VKV |
Lasnamäe FC Ajax |
Varu |
29 |
Tallinna JK Jalgpallihaigla - Lasnamäe FC Ajax |
0 - 2
|
29.05.2021 |
Eesti meeste MV |
II.E/N |
Lasnamäe FC Ajax |
Põhi |
90 |
Võru FC Helios - Lasnamäe FC Ajax |
6 - 0
|
23.05.2021 |
Eesti meeste MV |
II.E/N |
Lasnamäe FC Ajax |
Põhi |
90 |
Jõgeva SK Noorus-96 - Lasnamäe FC Ajax |
3 - 1
|
27.02.2021 |
Eesti saali MV |
S. ML |
S. Rummu Dünamo |
Varu |
40 |
S. Tallinna FC Cosmos - S. Rummu Dünamo |
5 - 2
|
20.02.2021 |
Eesti saali MV |
S. ML |
S. Rummu Dünamo |
Varu |
40 |
S. Rummu Dünamo - S. Viimsi FC Smsraha |
3 - 18
|
07.02.2021 |
Eesti saali MV |
S. ML |
S. Rummu Dünamo |
Põhi |
40 |
S. Tartu Maksimum Welco - S. Rummu Dünamo |
6 - 4
|
30.01.2021 |
Eesti saali MV |
S. ML |
S. Rummu Dünamo |
Varu |
40 |
S. Narva United FC - S. Rummu Dünamo |
3 - 3
|
16.01.2021 |
Eesti saali MV |
S. ML |
S. Rummu Dünamo |
Varu |
40 |
S. Rummu Dünamo - S. Tartu Maksimum Welco |
6 - 7
|
08.01.2021 |
Eesti saali MV |
S. ML |
S. Rummu Dünamo |
Varu |
40 |
S. Ravens Futsal Ares Security - S. Rummu Dünamo |
1 - 4
|
28.11.2020 |
Eesti saali MV |
S. ML |
S. Rummu Dünamo |
Põhi |
40 |
S. Rummu Dünamo - S. Narva United FC |
2 - 3
|
22.11.2020 |
Eesti meeste MV |
II.üleminek |
Lasnamäe FC Ajax |
Varu |
14 |
Lasnamäe FC Ajax - Saku Sporting |
3 - 0
|
18.11.2020 |
Eesti meeste MV |
II.üleminek |
Lasnamäe FC Ajax |
Põhi |
87 |
Saku Sporting - Lasnamäe FC Ajax |
4 - 3
|
08.11.2020 |
Eesti meeste MV |
II.E/N |
Lasnamäe FC Ajax |
Põhi |
62 |
Tartu FC Helios - Lasnamäe FC Ajax |
9 - 0
|
07.11.2020 |
Eesti saali MV |
S. ML |
S. Rummu Dünamo |
Põhi |
40 |
S. Rummu Dünamo - S. Tallinna FC Cosmos |
1 - 13
|
02.11.2020 |
Eesti saali MV |
S. ML |
S. Rummu Dünamo |
Põhi |
40 |
S. Viimsi FC Smsraha - S. Rummu Dünamo |
9 - 4
|
01.11.2020 |
Eesti meeste MV |
II.E/N |
Lasnamäe FC Ajax |
Põhi |
76 |
Lasnamäe FC Ajax - Tallinna JK Legion II |
4 - 6
|
17.10.2020 |
Eesti meeste MV |
II.E/N |
Lasnamäe FC Ajax |
Põhi |
90 |
Põhja-Tallinna JK Volta - Lasnamäe FC Ajax |
3 - 2
|
08.10.2020 |
Eesti meeste MV |
II.E/N |
Lasnamäe FC Ajax |
Põhi |
76 |
Maardu Linnameeskond II - Lasnamäe FC Ajax |
1 - 2
|
26.09.2020 |
Eesti meeste MV |
II.E/N |
Lasnamäe FC Ajax |
Varu |
0 |
Lasnamäe FC Ajax - JK Narva Trans U21 |
1 - 1
|
18.09.2020 |
Eesti meeste MV |
IV.A |
Lasnamäe FC Ajax II |
Põhi |
90 |
Tallinna SC ReUnited - Lasnamäe FC Ajax II |
6 - 1
|
12.09.2020 |
Eesti meeste MV |
II.E/N |
Lasnamäe FC Ajax |
Varu |
0 |
FC Tallinn - Lasnamäe FC Ajax |
5 - 1
|
05.09.2020 |
Eesti meeste MV |
II.E/N |
Lasnamäe FC Ajax |
Põhi |
90 |
JK Sillamäe Kalev - Lasnamäe FC Ajax |
6 - 0
|
30.08.2020 |
Eesti meeste MV |
II.E/N |
Lasnamäe FC Ajax |
Varu |
45 |
Lasnamäe FC Ajax - Tartu JK Welco II |
2 - 2
|
16.08.2020 |
Eesti meeste MV |
II.E/N |
Lasnamäe FC Ajax |
Põhi |
45 |
Lasnamäe FC Ajax - Tartu FC Helios |
2 - 1
|
07.08.2020 |
Eesti meeste MV |
II.E/N |
Lasnamäe FC Ajax |
Varu |
41 |
Tallinna JK Legion II - Lasnamäe FC Ajax |
4 - 1
|
02.08.2020 |
Eesti meeste MV |
II.E/N |
Lasnamäe FC Ajax |
Varu |
0 |
Lasnamäe FC Ajax - Tartu JK Tammeka III |
1 - 0
|
26.07.2020 |
Eesti meeste MV |
II.E/N |
Lasnamäe FC Ajax |
Põhi |
62 |
Jõgeva SK Noorus-96 - Lasnamäe FC Ajax |
2 - 1
|
21.06.2020 |
Eesti meeste MV |
II.E/N |
Lasnamäe FC Ajax |
Põhi |
11 |
JK Narva Trans U21 - Lasnamäe FC Ajax |
5 - 2
|
14.06.2020 |
Eesti meeste MV |
II.E/N |
Lasnamäe FC Ajax |
Põhi |
45 |
Lasnamäe FC Ajax - FC Jõgeva Wolves |
2 - 5
|
11.06.2020 |
Eesti meeste MV |
II.E/N |
Lasnamäe FC Ajax |
Põhi |
60 |
Lasnamäe FC Ajax - FC Tallinn |
1 - 5
|
06.06.2020 |
Eesti meeste MV |
II.E/N |
Lasnamäe FC Ajax |
Põhi |
74 |
Lasnamäe FC Ajax - JK Sillamäe Kalev |
1 - 1
|
01.06.2020 |
Eesti meeste MV |
IV.S |
Lasnamäe FC Ajax II |
Põhi |
51 |
Tallinna FC Teleios - Lasnamäe FC Ajax II |
2 - 5
|
01.02.2020 |
Eesti saali MV |
S. EL |
S. Rummu Dünamo |
Põhi |
40 |
S. Rummu Dünamo - S. Narva SK Ganza |
13 - 6
|
24.01.2020 |
Eesti saali MV |
S. EL |
S. Rummu Dünamo |
Põhi |
40 |
S. FC Jõgeva Wolves - S. Rummu Dünamo |
2 - 4
|
19.01.2020 |
Eesti saali MV |
S. EL |
S. Rummu Dünamo |
Põhi |
40 |
S. Rummu Dünamo - S. Viimsi FC Smsraha U19 |
12 - 2
|
11.01.2020 |
Eesti saali MV |
S. EL |
S. Rummu Dünamo |
Põhi |
40 |
S. SK Kadrina - S. Rummu Dünamo |
6 - 4
|
05.01.2020 |
Eesti saali MV |
S. II |
S. Rummu Dünamo II |
Põhi |
40 |
S. FC Otepää - S. Rummu Dünamo II |
5 - 1
|
04.01.2020 |
Eesti saali MV |
S. EL |
S. Rummu Dünamo |
Põhi |
40 |
S. Rummu Dünamo - S. FC Sillamäe |
7 - 1
|
15.12.2019 |
Eesti saali MV |
S. EL |
S. Rummu Dünamo |
Põhi |
40 |
S. Sillamäe Alexela II - S. Rummu Dünamo |
10 - 7
|
14.12.2019 |
Eesti saali MV |
S. II |
S. Rummu Dünamo II |
Põhi |
40 |
S. Aruküla Unibox - S. Rummu Dünamo II |
13 - 0
|
12.12.2019 |
Eesti saali KV |
S. KV |
S. Rummu Dünamo |
Põhi |
40 |
S. Rummu Dünamo - S. Viimsi FC Smsraha |
4 - 14
|
08.12.2019 |
Eesti saali MV |
S. EL |
S. Rummu Dünamo |
Põhi |
40 |
S. Rummu Dünamo - S. Narva United FC II |
11 - 6
|
30.11.2019 |
Eesti saali MV |
S. EL |
S. Rummu Dünamo |
Põhi |
40 |
S. Narva SK Ganza - S. Rummu Dünamo |
7 - 4
|
23.11.2019 |
Eesti saali MV |
S. EL |
S. Rummu Dünamo |
Põhi |
40 |
S. Rummu Dünamo - S. FC Jõgeva Wolves |
7 - 8
|
19.11.2019 |
Eesti saali KV |
S. KV |
S. Rummu Dünamo |
Põhi |
40 |
S. Rummu Dünamo - S. FC Jõgeva Wolves |
15 - 5
|
10.11.2019 |
Eesti saali MV |
S. EL |
S. Rummu Dünamo |
Põhi |
40 |
S. Rummu Dünamo - S. SK Kadrina |
8 - 5
|
09.11.2019 |
Eesti saali MV |
S. II |
S. Rummu Dünamo II |
Põhi |
40 |
S. FC Äksi Wolves - S. Rummu Dünamo II |
16 - 4
|
28.09.2019 |
Eesti meeste MV |
II.E/N |
Lasnamäe FC Ajax |
Põhi |
90 |
Lasnamäe FC Ajax - Jõgeva SK Noorus-96 |
0 - 0
|
22.09.2019 |
Eesti meeste MV |
II.E/N |
Lasnamäe FC Ajax |
Põhi |
73 |
Lasnamäe FC Ajax - Tallinna FC Ararat |
1 - 4
|
15.09.2019 |
Eesti meeste MV |
II.E/N |
Lasnamäe FC Ajax |
Põhi |
90 |
Lasnamäe FC Ajax - Tallinna JK Legion II |
1 - 6
|
31.08.2019 |
Eesti meeste MV |
II.E/N |
Lasnamäe FC Ajax |
Põhi |
90 |
Lasnamäe FC Ajax - Tartu FC Santos |
7 - 1
|
25.08.2019 |
Eesti meeste MV |
II.E/N |
Lasnamäe FC Ajax |
Põhi |
90 |
JK Narva Trans II - Lasnamäe FC Ajax |
10 - 4
|
08.06.2019 |
Eesti meeste MV |
II.E/N |
Lasnamäe FC Ajax |
Varu |
45 |
Lasnamäe FC Ajax - FC Jõgeva Wolves |
2 - 3
|
01.06.2019 |
Eesti meeste MV |
II.E/N |
Lasnamäe FC Ajax |
Põhi |
90 |
Kohtla-Järve JK Järve II - Lasnamäe FC Ajax |
0 - 1
|
18.05.2019 |
Eesti meeste MV |
II.E/N |
Lasnamäe FC Ajax |
Põhi |
86 |
Jõgeva SK Noorus-96 - Lasnamäe FC Ajax |
4 - 0
|
11.05.2019 |
Eesti meeste MV |
II.E/N |
Lasnamäe FC Ajax |
Põhi |
90 |
Tallinna FC Ararat - Lasnamäe FC Ajax |
3 - 0
|
08.05.2019 |
Eesti meeste VKV |
VKV |
Lasnamäe FC Ajax |
Varu |
0 |
Tallinna FC Zapoos - Lasnamäe FC Ajax |
- : 1
|
04.05.2019 |
Eesti meeste MV |
II.E/N |
Lasnamäe FC Ajax |
Põhi |
64 |
Tallinna JK Legion II - Lasnamäe FC Ajax |
3 - 0
|
28.04.2019 |
Eesti meeste MV |
II.E/N |
Lasnamäe FC Ajax |
Põhi |
90 |
Lasnamäe FC Ajax - FCI Tallinn |
0 - 6
|
24.04.2019 |
Eesti meeste VKV |
VKV |
Lasnamäe FC Ajax |
Põhi |
57 |
Tallinna FC Eston Villa - Lasnamäe FC Ajax |
1 - 3
|
20.04.2019 |
Eesti meeste MV |
II.E/N |
Lasnamäe FC Ajax |
Põhi |
90 |
Tartu FC Santos - Lasnamäe FC Ajax |
1 - 2
|
29.03.2019 |
Eesti meeste MV |
II.E/N |
Lasnamäe FC Ajax |
Põhi |
90 |
Maardu Linnameeskond II - Lasnamäe FC Ajax |
4 - 0
|
08.02.2019 |
Eesti saali MV |
S. II |
S. Padise Rummu Dünamo II |
Põhi |
40 |
S. Põhja-Sakala - S. Padise Rummu Dünamo II |
11 - 7
|
07.02.2019 |
Eesti saali MV |
S. EL |
S. Rummu Dünamo |
Põhi |
40 |
S. Maccabi - S. Rummu Dünamo |
1 - 4
|
02.02.2019 |
Eesti saali MV |
S. EL |
S. Rummu Dünamo |
Põhi |
40 |
S. Rummu Dünamo - S. JK Kohila |
12 - 7
|
27.01.2019 |
Eesti saali MV |
S. EL |
S. Rummu Dünamo |
Põhi |
40 |
S. FC Jõgeva Wolves - S. Rummu Dünamo |
15 - 3
|
18.01.2019 |
Eesti saali MV |
S. EL |
S. Rummu Dünamo |
Põhi |
40 |
S. Rummu Dünamo - S. FC Sillamäe |
17 - 3
|
03.01.2019 |
Eesti saali KV |
S. KV |
S. Rummu Dünamo |
Põhi |
40 |
S. Rummu Dünamo - S. Viimsi FC Smsraha |
3 - 14
|
08.12.2018 |
Eesti saali MV |
S. EL |
S. Rummu Dünamo |
Põhi |
19 |
S. Rummu Dünamo - S. Maccabi |
6 - 8
|
01.12.2018 |
Eesti saali MV |
S. EL |
S. Rummu Dünamo |
Põhi |
40 |
S. JK Kohila - S. Rummu Dünamo |
6 - 5
|
23.11.2018 |
Eesti saali MV |
S. EL |
S. Rummu Dünamo |
Põhi |
40 |
S. Rummu Dünamo - S. FC Jõgeva Wolves |
10 - 10
|
20.11.2018 |
Eesti saali KV |
S. KV |
S. Rummu Dünamo |
Põhi |
40 |
S. Rummu Dünamo - S. Tartu Maksimum |
7 - 2
|
18.11.2018 |
Eesti saali MV |
S. EL |
S. Rummu Dünamo |
Põhi |
40 |
S. FC Sillamäe - S. Rummu Dünamo |
0 - 10
|
10.11.2018 |
Eesti saali MV |
S. EL |
S. Rummu Dünamo |
Põhi |
40 |
S. Rummu Dünamo - S. Sillamäe JK Dina |
- : 5
|
28.10.2018 |
Eesti saali MV |
S. EL |
S. Rummu Dünamo |
Põhi |
40 |
S. Narva United FC II - S. Rummu Dünamo |
5 - 5
|
27.10.2018 |
Eesti meeste MV |
ELB |
Lasnamäe FC Ajax |
Põhi |
56 |
Lasnamäe FC Ajax - Tartu JK Tammeka U21 |
1 - 7
|
20.10.2018 |
Eesti meeste MV |
ELB |
Lasnamäe FC Ajax |
Põhi |
81 |
Lasnamäe FC Ajax - Vändra JK Vaprus |
0 - 0
|
13.10.2018 |
Eesti meeste MV |
III.E |
Lasnamäe FC Ajax II |
Põhi |
90 |
Lasnamäe FC Ajax II - Anija JK |
4 - 1
|
04.10.2018 |
Eesti meeste MV |
III.E |
Lasnamäe FC Ajax II |
Põhi |
90 |
Viimsi JK II - Lasnamäe FC Ajax II |
1 - 0
|
21.09.2018 |
Eesti meeste MV |
III.E |
Lasnamäe FC Ajax II |
Põhi |
90 |
JK Loo - Lasnamäe FC Ajax II |
5 - 0
|
08.09.2018 |
Eesti meeste MV |
III.E |
Lasnamäe FC Ajax II |
Põhi |
90 |
Tallinna JK Augur - Lasnamäe FC Ajax II |
2 - 3
|
01.09.2018 |
Eesti meeste MV |
III.E |
Lasnamäe FC Ajax II |
Põhi |
90 |
Ambla Vallameeskond - Lasnamäe FC Ajax II |
0 - 1
|
13.08.2018 |
Eesti meeste MV |
III.E |
Lasnamäe FC Ajax II |
Põhi |
90 |
Lasnamäe FC Ajax II - FC Järva-Jaani |
3 - 3
|
16.06.2018 |
Eesti meeste MV |
III.E |
Lasnamäe FC Ajax II |
Põhi |
90 |
FC Sillamäe - Lasnamäe FC Ajax II |
4 - 6
|
08.06.2018 |
Eesti meeste MV |
III.E |
Lasnamäe FC Ajax II |
Põhi |
90 |
Anija JK - Lasnamäe FC Ajax II |
1 - 1
|
04.06.2018 |
Eesti meeste MV |
III.E |
Lasnamäe FC Ajax II |
Varu |
27 |
Lasnamäe FC Ajax II - Viimsi JK II |
4 - 2
|
26.05.2018 |
Eesti meeste MV |
III.E |
Lasnamäe FC Ajax II |
Põhi |
67 |
SK Kadrina - Lasnamäe FC Ajax II |
3 - 4
|
21.05.2018 |
Eesti meeste MV |
III.E |
Lasnamäe FC Ajax II |
Varu |
15 |
Lasnamäe FC Ajax II - JK Loo |
2 - 4
|
11.05.2018 |
Eesti meeste MV |
III.E |
Lasnamäe FC Ajax II |
Põhi |
45 |
FCI Tallinn II - Lasnamäe FC Ajax II |
3 - 1
|
01.04.2018 |
Eesti meeste MV |
III.E |
Lasnamäe FC Ajax II |
Põhi |
56 |
Lasnamäe FC Ajax II - Koeru JK |
2 - 3
|
11.02.2018 |
Eesti saali MV |
S. EL |
S. Rummu Dünamo |
Põhi |
40 |
S. Narva SK Ganza - S. Rummu Dünamo |
6 - 3
|
10.02.2018 |
Eesti saali MV |
S. ML |
S. Viimsi FC Rinopal |
Põhi |
40 |
S. Narva United FC - S. Viimsi FC Rinopal |
3 - 1
|
04.02.2018 |
Eesti saali MV |
S. EL |
S. Rummu Dünamo |
Põhi |
40 |
S. Rummu Dünamo - S. Narva United FC II |
6 - 9
|
26.01.2018 |
Eesti saali MV |
S. EL |
S. Rummu Dünamo |
Põhi |
40 |
S. Tallinna SK Augur Skanton - S. Rummu Dünamo |
4 - 5
|
21.01.2018 |
Eesti saali MV |
S. EL |
S. Rummu Dünamo |
Põhi |
40 |
S. Rummu Dünamo - S. FC Jõgeva Wolves |
9 - 8
|
14.01.2018 |
Eesti saali MV |
S. EL |
S. Rummu Dünamo |
Põhi |
40 |
S. Rummu Dünamo - S. Maccabi |
11 - 9
|
09.01.2018 |
Eesti saali MV |
S. EL |
S. Rummu Dünamo |
Põhi |
40 |
S. JK Kohila - S. Rummu Dünamo |
7 - 12
|
07.01.2018 |
Eesti saali MV |
S. EL |
S. Rummu Dünamo |
Põhi |
40 |
S. Rummu Dünamo - S. Tallinna FC Cosmos II |
3 - 12
|
27.12.2017 |
Eesti saali KV |
S. KV |
S. Rummu Dünamo |
Põhi |
40 |
S. Rummu Dünamo - S. Viimsi FC Rinopal |
3 - 19
|
17.12.2017 |
Eesti saali MV |
S. EL |
S. Rummu Dünamo |
Põhi |
40 |
S. Rummu Dünamo - S. Narva SK Ganza |
8 - 8
|
09.12.2017 |
Eesti saali MV |
S. EL |
S. Rummu Dünamo |
Põhi |
40 |
S. Narva United FC II - S. Rummu Dünamo |
5 - 2
|
23.11.2017 |
Eesti saali KV |
S. KV |
S. Rummu Dünamo |
Põhi |
40 |
S. Rummu Dünamo - SRL. FC Tallinna Wolves |
27 - 1
|
16.11.2017 |
Eesti saali MV |
S. EL |
S. Rummu Dünamo |
Põhi |
40 |
S. Maccabi - S. Rummu Dünamo |
5 - 3
|
12.11.2017 |
Eesti saali MV |
S. EL |
S. Rummu Dünamo |
Põhi |
40 |
S. Rummu Dünamo - S. JK Kohila |
5 - 9
|
03.11.2017 |
Eesti saali MV |
S. EL |
S. Rummu Dünamo |
Põhi |
40 |
S. Tallinna FC Cosmos II - S. Rummu Dünamo |
4 - 4
|
15.10.2017 |
Eesti meeste MV |
II.E/N |
Lasnamäe FC Ajax |
Varu |
18 |
Lasnamäe FC Ajax - Tallinna FC Levadia III |
2 - 9
|
01.10.2017 |
Eesti meeste MV |
II.E/N |
Lasnamäe FC Ajax |
Varu |
0 |
Lasnamäe FC Ajax - Jõgeva SK Noorus-96 |
1 - 0
|
30.09.2017 |
Eesti meeste MV |
III.E |
Lasnamäe FC Ajax II |
Põhi |
70 |
Lasnamäe FC Ajax II - FCI Tallinn III |
0 - 4
|
24.09.2017 |
Eesti meeste MV |
II.E/N |
Lasnamäe FC Ajax |
Varu |
4 |
Tartu FC Santos II - Lasnamäe FC Ajax |
2 - 6
|
23.09.2017 |
Eesti meeste MV |
III.E |
Lasnamäe FC Ajax II |
Põhi |
90 |
Tallinna JK Augur - Lasnamäe FC Ajax II |
1 - 0
|
17.09.2017 |
Eesti meeste MV |
II.E/N |
Lasnamäe FC Ajax |
Varu |
28 |
Lasnamäe FC Ajax - Tallinna JK Piraaja |
4 - 3
|
16.09.2017 |
Eesti meeste MV |
III.E |
Lasnamäe FC Ajax II |
Põhi |
69 |
Lasnamäe FC Ajax II - Raasiku FC Joker II |
1 - 4
|
26.08.2017 |
Eesti meeste MV |
III.E |
Lasnamäe FC Ajax II |
Põhi |
90 |
Tartu FC Helios - Lasnamäe FC Ajax II |
3 - 1
|
20.08.2017 |
Eesti meeste MV |
II.E/N |
Lasnamäe FC Ajax |
Varu |
51 |
Lasnamäe FC Ajax - Narva United FC |
11 - 1
|
19.08.2017 |
Eesti meeste MV |
III.E |
Lasnamäe FC Ajax II |
Varu |
0 |
Lasnamäe FC Ajax II - Paide Linnameeskond III |
0 - 3
|
12.08.2017 |
Eesti meeste MV |
II.E/N |
Lasnamäe FC Ajax |
Põhi |
71 |
Võru FC Helios - Lasnamäe FC Ajax |
1 - 1
|
05.08.2017 |
Eesti meeste MV |
III.E |
Lasnamäe FC Ajax II |
Varu |
45 |
Lasnamäe FC Ajax II - JK Loo |
1 - 2
|
23.07.2017 |
Eesti meeste MV |
III.E |
Lasnamäe FC Ajax II |
Põhi |
90 |
Ambla Vallameeskond - Lasnamäe FC Ajax II |
3 - 2
|
04.06.2017 |
Eesti meeste MV |
III.E |
Lasnamäe FC Ajax II |
Põhi |
74 |
FCI Tallinn III - Lasnamäe FC Ajax II |
4 - 0
|
18.05.2017 |
Eesti meeste MV |
III.E |
Lasnamäe FC Ajax II |
Põhi |
90 |
Raasiku FC Joker II - Lasnamäe FC Ajax II |
7 - 0
|
13.05.2017 |
Eesti meeste MV |
III.E |
Lasnamäe FC Ajax II |
Varu |
0 |
Lasnamäe FC Ajax II - JK Väätsa Vald |
1 - 6
|
06.05.2017 |
Eesti meeste MV |
III.E |
Lasnamäe FC Ajax II |
Varu |
0 |
Lasnamäe FC Ajax II - FC Järva-Jaani |
0 - 4
|
23.04.2017 |
Eesti meeste MV |
III.E |
Lasnamäe FC Ajax II |
Põhi |
45 |
Paide Linnameeskond III - Lasnamäe FC Ajax II |
8 - 1
|
20.01.2017 |
Eesti saali MV |
S. EL |
S. Rummu Dünamo |
Põhi |
40 |
S. Tallinna SK Augur Permiso - S. Rummu Dünamo |
4 - 3
|
11.01.2017 |
Eesti saali MV |
S. EL |
S. Rummu Dünamo |
Põhi |
40 |
S. Tallinna FC Rinopal II - S. Rummu Dünamo |
7 - 2
|
08.01.2017 |
Eesti saali MV |
S. EL |
S. Rummu Dünamo |
Põhi |
40 |
S. Rummu Dünamo - S. Tallinna FC Cosmos II |
3 - 7
|
06.01.2017 |
Eesti saali KV |
S. KV |
S. Rummu Dünamo |
Põhi |
40 |
S. Rummu Dünamo - S. Narva United FC |
6 - 8
|
29.12.2016 |
Eesti saali MV |
S. EL |
S. Rummu Dünamo |
Põhi |
40 |
S. Kohtla-Järve FC Torsida - S. Rummu Dünamo |
12 - 7
|
15.12.2016 |
Eesti saali MV |
S. EL |
S. Rummu Dünamo |
Põhi |
40 |
S. Maccabi - S. Rummu Dünamo |
9 - 1
|
11.12.2016 |
Eesti saali MV |
S. EL |
S. Rummu Dünamo |
Põhi |
40 |
S. Rummu Dünamo - S. Tartu Maksimum Welco |
9 - 9
|
08.12.2016 |
Eesti saali KV |
S. KV |
S. Rummu Dünamo |
Põhi |
40 |
S. Tabivere VVP - S. Rummu Dünamo |
4 - 7
|
04.12.2016 |
Eesti saali MV |
S. EL |
S. Rummu Dünamo |
Põhi |
40 |
S. Tartu vald Ravens Futsal - S. Rummu Dünamo |
8 - 6
|
27.11.2016 |
Eesti saali MV |
S. EL |
S. Rummu Dünamo |
Põhi |
40 |
S. Rummu Dünamo - S. Tallinna SK Augur Permiso |
3 - 11
|
20.11.2016 |
Eesti saali MV |
S. EL |
S. Rummu Dünamo |
Põhi |
40 |
S. Rummu Dünamo - S. Tallinna FC Rinopal II |
3 - 5
|
16.11.2016 |
Eesti saali KV |
S. KV |
S. Rummu Dünamo |
Põhi |
40 |
S. Vana Hea Puur (RL) - S. Rummu Dünamo |
2 - 9
|
11.11.2016 |
Eesti saali MV |
S. EL |
S. Rummu Dünamo |
Põhi |
40 |
S. Tallinna FC Cosmos II - S. Rummu Dünamo |
9 - 2
|
06.11.2016 |
Eesti saali MV |
S. EL |
S. Rummu Dünamo |
Põhi |
40 |
S. Rummu Dünamo - S. Kohtla-Järve FC Torsida |
6 - 8
|
23.10.2016 |
Eesti meeste MV |
II.W/S |
Rummu Dünamo |
Põhi |
90 |
Paide Linnameeskond II - Rummu Dünamo |
7 - 3
|
16.10.2016 |
Eesti meeste MV |
II.W/S |
Rummu Dünamo |
Põhi |
73 |
Rummu Dünamo - Tallinna FC Ararat TTÜ |
3 - 10
|
25.09.2016 |
Eesti meeste MV |
II.W/S |
Rummu Dünamo |
Põhi |
90 |
Rummu Dünamo - Tõrva JK |
0 - 5
|
16.09.2016 |
Eesti meeste MV |
II.W/S |
Rummu Dünamo |
Põhi |
90 |
FC Kose - Rummu Dünamo |
1 - 0
|
09.09.2016 |
Eesti meeste MV |
II.W/S |
Rummu Dünamo |
Põhi |
90 |
Rummu Dünamo - FC Kuressaare II |
3 - 3
|
04.09.2016 |
Eesti meeste MV |
II.W/S |
Rummu Dünamo |
Põhi |
90 |
Türi Ganvix JK - Rummu Dünamo |
2 - 3
|
28.08.2016 |
Eesti meeste MV |
II.W/S |
Rummu Dünamo |
Põhi |
90 |
Rummu Dünamo - Pärnu Jalgpalliklubi |
2 - 7
|
07.08.2016 |
Eesti meeste MV |
II.W/S |
Rummu Dünamo |
Põhi |
45 |
Viimsi JK II - Rummu Dünamo |
2 - 1
|
31.07.2016 |
Eesti meeste MV |
II.W/S |
Rummu Dünamo |
Põhi |
90 |
Rummu Dünamo - Tallinna FC Forza |
0 - 3
|
08.06.2016 |
Eesti meeste MV |
II.W/S |
Rummu Dünamo |
Varu |
45 |
Tallinna FC Ararat TTÜ - Rummu Dünamo |
6 - 2
|
28.05.2016 |
Eesti meeste MV |
II.W/S |
Rummu Dünamo |
Põhi |
90 |
FC Nõmme United - Rummu Dünamo |
13 - 0
|
15.05.2016 |
Eesti meeste MV |
II.W/S |
Rummu Dünamo |
Varu |
32 |
Rummu Dünamo - FC Kose |
3 - 2
|
07.05.2016 |
Eesti meeste MV |
II.W/S |
Rummu Dünamo |
Põhi |
90 |
FC Kuressaare II - Rummu Dünamo |
3 - 0
|
24.04.2016 |
Eesti meeste MV |
II.W/S |
Rummu Dünamo |
Põhi |
90 |
Pärnu Jalgpalliklubi - Rummu Dünamo |
13 - 0
|
17.04.2016 |
Eesti meeste MV |
II.W/S |
Rummu Dünamo |
Varu |
0 |
Rummu Dünamo - Saue JK Laagri |
1 - 8
|
02.04.2016 |
Eesti meeste MV |
II.W/S |
Rummu Dünamo |
Varu |
14 |
Rummu Dünamo - Viimsi JK II |
1 - 4
|
17.01.2016 |
Eesti saali MV |
S. EL |
S. Rummu Dünamo |
Põhi |
40 |
S. Maccabi - S. Rummu Dünamo |
4 - 5
|
09.01.2016 |
Eesti saali MV |
S. EL |
S. Rummu Dünamo |
Põhi |
40 |
S. Sillamäe FC NPM Silmet - S. Rummu Dünamo |
6 - 1
|
19.12.2015 |
Eesti saali MV |
S. EL |
S. Rummu Dünamo |
Põhi |
40 |
S. FC Rinopal - S. Rummu Dünamo |
7 - 1
|
13.12.2015 |
Eesti saali MV |
S. EL |
S. Rummu Dünamo |
Põhi |
40 |
S. Rummu Dünamo - S. Tallinna FC Cosmos II |
6 - 3
|
04.12.2015 |
Eesti saali MV |
S. EL |
S. Rummu Dünamo |
Põhi |
40 |
S. Kiili JK - S. Rummu Dünamo |
4 - 8
|
29.11.2015 |
Eesti saali MV |
S. EL |
S. Rummu Dünamo |
Põhi |
40 |
S. Rummu Dünamo - S. Tallinna SK Augur Skanton |
2 - 7
|
22.11.2015 |
Eesti saali MV |
S. EL |
S. Rummu Dünamo |
Põhi |
40 |
S. Rantipol Võru - S. Rummu Dünamo |
5 - 4
|
02.08.2015 |
Eesti meeste MV |
II.W/S |
Rummu Dünamo |
Põhi |
86 |
Rummu Dünamo - Viljandi JK Tulevik U21 |
1 - 6
|
13.06.2015 |
Eesti meeste MV |
II.W/S |
Rummu Dünamo |
Põhi |
90 |
Pärnu FC Metropool - Rummu Dünamo |
0 - 2
|
07.06.2015 |
Eesti meeste MV |
II.W/S |
Rummu Dünamo |
Põhi |
90 |
Rummu Dünamo - Saue JK |
1 - 2
|
24.05.2015 |
Eesti meeste MV |
II.W/S |
Rummu Dünamo |
Põhi |
90 |
Rummu Dünamo - Tõrva JK |
0 - 0
|
21.02.2015 |
Üleminekumängud |
Üleminek.S.ML |
S. Rummu Dünamo |
Põhi |
40 |
S. Rummu Dünamo - S. Tartu Maksimum Welco |
5 - 3
|
08.02.2015 |
Eesti saali MV |
S. ML |
S. Rummu Dünamo |
Põhi |
40 |
S. Rummu Dünamo - S. Nõmme BSC Triobet |
8 - 11
|
01.02.2015 |
Eesti saali MV |
S. ML |
S. Rummu Dünamo |
Põhi |
40 |
S. Maccabi - S. Rummu Dünamo |
5 - 11
|
28.01.2015 |
Eesti saali MV |
S. ML |
S. Rummu Dünamo |
Põhi |
40 |
S. Tallinna SK Augur Enemat - S. Rummu Dünamo |
13 - 3
|
24.01.2015 |
Eesti saali MV |
S. ML |
S. Rummu Dünamo |
Põhi |
40 |
S. Rummu Dünamo - S. Sillamäe JK Dina |
3 - 12
|
21.01.2015 |
Eesti saali MV |
S. ML |
S. Rummu Dünamo |
Põhi |
40 |
S. Tallinna FC Anži - S. Rummu Dünamo |
9 - 6
|
10.01.2015 |
Eesti saali MV |
S. ML |
S. Rummu Dünamo |
Põhi |
40 |
S. Narva United FC - S. Rummu Dünamo |
12 - 4
|
21.12.2014 |
Eesti saali MV |
S. ML |
S. Rummu Dünamo |
Põhi |
40 |
S. Rummu Dünamo - S. Tallinna FC Cosmos |
5 - 8
|
14.12.2014 |
Eesti saali MV |
S. ML |
S. Rummu Dünamo |
Põhi |
40 |
S. Nõmme BSC Triobet - S. Rummu Dünamo |
3 - 7
|
30.11.2014 |
Eesti saali MV |
S. ML |
S. Rummu Dünamo |
Põhi |
40 |
S. Rummu Dünamo - S. Maccabi |
4 - 5
|
22.11.2014 |
Eesti saali MV |
S. ML |
S. Rummu Dünamo |
Põhi |
40 |
S. Sillamäe JK Dina - S. Rummu Dünamo |
11 - 3
|
16.11.2014 |
Eesti saali MV |
S. ML |
S. Rummu Dünamo |
Põhi |
40 |
S. Rummu Dünamo - S. Narva United FC |
8 - 7
|
05.10.2014 |
Eesti meeste MV |
II.W/S |
Rummu Dünamo |
Põhi |
87 |
Rummu Dünamo - Saue JK |
2 - 2
|
21.09.2014 |
Eesti meeste MV |
II.W/S |
Rummu Dünamo |
Põhi |
90 |
Rummu Dünamo - FC Nõmme United |
0 - 1
|
14.09.2014 |
Eesti meeste MV |
II.W/S |
Rummu Dünamo |
Põhi |
90 |
FCF Tallinna Ülikool - Rummu Dünamo |
6 - 2
|
31.08.2014 |
Eesti meeste MV |
II.W/S |
Rummu Dünamo |
Põhi |
90 |
JK Tondi - Rummu Dünamo |
1 - 4
|
20.08.2014 |
Eesti meeste MV |
II.W/S |
Rummu Dünamo |
Põhi |
90 |
Keila JK - Rummu Dünamo |
2 - 2
|
10.08.2014 |
Eesti meeste MV |
II.W/S |
Rummu Dünamo |
Põhi |
90 |
Rummu Dünamo - Pärnu FC Metropool |
2 - 1
|
02.08.2014 |
Eesti meeste MV |
II.W/S |
Rummu Dünamo |
Põhi |
90 |
Viljandi JK Tulevik U21 - Rummu Dünamo |
1 - 2
|
25.07.2014 |
Eesti meeste MV |
II.W/S |
Rummu Dünamo |
Põhi |
90 |
FC M.C. Tallinn - Rummu Dünamo |
5 - 0
|
20.07.2014 |
Eesti meeste MV |
II.W/S |
Rummu Dünamo |
Põhi |
90 |
Rummu Dünamo - Viimsi MRJK |
2 - 3
|
15.06.2014 |
Eesti meeste MV |
II.W/S |
Rummu Dünamo |
Põhi |
90 |
Rummu Dünamo - Läänemaa JK |
7 : -
|
01.06.2014 |
Eesti meeste MV |
II.W/S |
Rummu Dünamo |
Põhi |
90 |
Rummu Dünamo - JK Tallinna Kalev U21 |
5 - 3
|
25.05.2014 |
Eesti meeste MV |
II.W/S |
Rummu Dünamo |
Põhi |
42 |
FC Nõmme United - Rummu Dünamo |
2 - 4
|
18.05.2014 |
Eesti meeste MV |
II.W/S |
Rummu Dünamo |
Põhi |
90 |
Rummu Dünamo - FCF Tallinna Ülikool |
2 - 7
|
10.05.2014 |
Eesti meeste MV |
II.W/S |
Rummu Dünamo |
Põhi |
90 |
Sörve JK - Rummu Dünamo |
4 - 1
|
01.05.2014 |
Eesti meeste MV |
II.W/S |
Rummu Dünamo |
Põhi |
90 |
Rummu Dünamo - JK Tondi |
1 - 5
|
27.04.2014 |
Eesti meeste MV |
II.W/S |
Rummu Dünamo |
Põhi |
76 |
Rummu Dünamo - Keila JK |
1 - 2
|
24.04.2014 |
Eesti meeste MV |
II.W/S |
Rummu Dünamo |
Põhi |
90 |
Saue JK - Rummu Dünamo |
2 - 2
|
12.04.2014 |
Eesti meeste MV |
II.W/S |
Rummu Dünamo |
Põhi |
90 |
Pärnu FC Metropool - Rummu Dünamo |
1 - 1
|
04.04.2014 |
Eesti meeste MV |
II.W/S |
Rummu Dünamo |
Põhi |
90 |
Rummu Dünamo - Viljandi JK Tulevik U21 |
2 - 2
|
16.02.2014 |
Eesti saali MV |
S. ML PLAYOFF |
S. Rummu Dünamo |
Põhi |
40 |
S. Narva United FC - S. Rummu Dünamo |
8 - 3
|
14.02.2014 |
Eesti saali MV |
S. ML PLAYOFF |
S. Rummu Dünamo |
Põhi |
40 |
S. Rummu Dünamo - S. Narva United FC |
5 - 6
|
09.02.2014 |
Eesti saali MV |
S. ML |
S. Rummu Dünamo |
Põhi |
40 |
S. Rummu Dünamo - S. Tallinna FC Ararat TTÜ |
8 - 6
|
02.02.2014 |
Eesti saali MV |
S. ML |
S. Rummu Dünamo |
Põhi |
40 |
S. Nõmme BSC Triobet - S. Rummu Dünamo |
10 - 3
|
26.01.2014 |
Eesti saali MV |
S. ML |
S. Rummu Dünamo |
Põhi |
40 |
S. FC Raketa - S. Rummu Dünamo |
15 - 6
|
19.01.2014 |
Eesti saali MV |
S. ML |
S. Rummu Dünamo |
Põhi |
40 |
S. Maccabi - S. Rummu Dünamo |
11 - 6
|
12.01.2014 |
Eesti saali MV |
S. ML |
S. Rummu Dünamo |
Põhi |
40 |
S. Rummu Dünamo - S. Tallinna FC Anži |
7 - 4
|
04.01.2014 |
Eesti saali MV |
S. ML |
S. Rummu Dünamo |
Põhi |
40 |
S. Narva United FC - S. Rummu Dünamo |
3 - 4
|
29.12.2013 |
Eesti saali MV |
S. ML |
S. Rummu Dünamo |
Põhi |
40 |
S. Rummu Dünamo - S. Tallinna SK Augur Enemat |
4 - 7
|
15.12.2013 |
Eesti saali MV |
S. ML |
S. Rummu Dünamo |
Põhi |
40 |
S. Rummu Dünamo - S. Narva United FC |
- : 5
|
08.12.2013 |
Eesti saali MV |
S. ML |
S. Rummu Dünamo |
Põhi |
40 |
S. Rummu Dünamo - S. Nõmme BSC Triobet |
8 - 6
|
01.12.2013 |
Eesti saali MV |
S. ML |
S. Rummu Dünamo |
Põhi |
40 |
S. Rummu Dünamo - S. FC Raketa |
4 - 8
|
24.11.2013 |
Eesti saali MV |
S. ML |
S. Rummu Dünamo |
Põhi |
40 |
S. Rummu Dünamo - S. Maccabi |
10 - 3
|
16.11.2013 |
Eesti saali MV |
S. ML |
S. Rummu Dünamo |
Põhi |
40 |
S. Tallinna FC Anži - S. Rummu Dünamo |
10 - 3
|
09.11.2013 |
Eesti saali MV |
S. ML |
S. Rummu Dünamo |
Põhi |
40 |
S. Tallinna FC Ararat TTÜ - S. Rummu Dünamo |
7 - 14
|
01.11.2013 |
Eesti saali MV |
S. ML |
S. Rummu Dünamo |
Põhi |
40 |
S. Tallinna SK Augur Enemat - S. Rummu Dünamo |
9 - 4
|
22.09.2013 |
Eesti meeste MV |
II.W/S |
Rummu Dünamo |
Põhi |
90 |
Jõgeva SK Noorus-96 - Rummu Dünamo |
5 - 0
|
15.09.2013 |
Eesti meeste MV |
II.W/S |
Rummu Dünamo |
Põhi |
90 |
Tartu FC Santos - Rummu Dünamo |
4 - 0
|
07.09.2013 |
Eesti meeste MV |
II.W/S |
Rummu Dünamo |
Põhi |
68 |
Sörve JK - Rummu Dünamo |
3 - 1
|
03.09.2013 |
Eesti meeste VKV |
VKV |
Rummu Dünamo |
Varu |
79 |
Rummu Dünamo - Paide Linnameeskond U21 |
1 - 5
|
25.08.2013 |
Eesti meeste MV |
II.W/S |
Rummu Dünamo |
Põhi |
90 |
Türi Ganvix JK - Rummu Dünamo |
2 - 0
|
22.08.2013 |
Eesti meeste VKV |
VKV |
Rummu Dünamo |
Varu |
29 |
Saue JK - Rummu Dünamo |
1 - 3
|
18.08.2013 |
Eesti meeste MV |
II.W/S |
Rummu Dünamo |
Põhi |
90 |
Rummu Dünamo - JK Luunja |
4 - 4
|
11.08.2013 |
Eesti meeste MV |
II.W/S |
Rummu Dünamo |
Põhi |
80 |
Pärnu FC Metropool - Rummu Dünamo |
2 - 5
|
06.08.2013 |
Eesti meeste KV |
KV |
Rummu Dünamo |
Põhi |
58 |
Paide Linnameeskond - Rummu Dünamo |
5 - 2
|
02.08.2013 |
Eesti meeste MV |
II.W/S |
Rummu Dünamo |
Põhi |
57 |
Rummu Dünamo - Keila JK |
4 - 1
|
28.07.2013 |
Eesti meeste MV |
II.W/S |
Rummu Dünamo |
Põhi |
57 |
Rummu Dünamo - FC Tarvastu ja JK Tõrva ÜM |
6 : -
|
21.07.2013 |
Eesti meeste MV |
II.W/S |
Rummu Dünamo |
Põhi |
58 |
FC Nõmme United - Rummu Dünamo |
2 - 4
|
08.07.2013 |
Eesti meeste VKV |
VKV |
Rummu Dünamo |
Varu |
14 |
Rummu Dünamo - SK Eestimaa Kasakad |
3 - 1
|
16.06.2013 |
Eesti meeste MV |
II.W/S |
Rummu Dünamo |
Põhi |
90 |
Rummu Dünamo - Tartu JK Welco |
1 - 1
|
11.06.2013 |
Eesti meeste KV |
KV |
Rummu Dünamo |
Varu |
45 |
JK Tallinna Kalev Juunior - Rummu Dünamo |
0 - 2
|
08.06.2013 |
Eesti meeste MV |
II.W/S |
Rummu Dünamo |
Põhi |
90 |
FC Hiiumaa - Rummu Dünamo |
0 - 4
|
01.06.2013 |
Eesti meeste MV |
II.W/S |
Rummu Dünamo |
Põhi |
90 |
Tartu SK 10 II - Rummu Dünamo |
1 - 2
|
29.05.2013 |
Eesti meeste VKV |
VKV |
Rummu Dünamo |
Varu |
74 |
Maardu FC Starbunker - Rummu Dünamo |
2 - 2
(0 - 3)
PEN
|
26.05.2013 |
Eesti meeste MV |
II.W/S |
Rummu Dünamo |
Põhi |
45 |
Rummu Dünamo - Jõgeva SK Noorus-96 |
1 - 2
|
18.05.2013 |
Eesti meeste MV |
II.W/S |
Rummu Dünamo |
Varu |
45 |
Rummu Dünamo - Tartu FC Santos |
0 - 4
|
12.05.2013 |
Eesti meeste VKV |
VKV |
Rummu Dünamo |
Põhi |
60 |
Rummu Dünamo - Tallinna JK Legion II |
7 - 2
|
09.05.2013 |
Eesti meeste MV |
II.W/S |
Rummu Dünamo |
Põhi |
75 |
Rummu Dünamo - Sörve JK |
2 - 0
|
05.05.2013 |
Eesti meeste MV |
II.W/S |
Rummu Dünamo |
Põhi |
79 |
Viljandi JK Tulevik U21 - Rummu Dünamo |
2 - 4
|
28.04.2013 |
Eesti meeste MV |
II.W/S |
Rummu Dünamo |
Põhi |
45 |
Rummu Dünamo - Türi Ganvix JK |
5 - 1
|
21.04.2013 |
Eesti meeste MV |
II.W/S |
Rummu Dünamo |
Põhi |
90 |
JK Luunja - Rummu Dünamo |
5 - 3
|
13.04.2013 |
Eesti meeste MV |
II.W/S |
Rummu Dünamo |
Varu |
45 |
Rummu Dünamo - Pärnu FC Metropool |
4 - 0
|
05.04.2013 |
Eesti meeste MV |
II.W/S |
Rummu Dünamo |
Varu |
18 |
Keila JK - Rummu Dünamo |
3 - 0
|
16.02.2013 |
Eesti saali MV |
S. ML |
S. FC Cade Mainor |
Põhi |
40 |
S. Tallinna FC Anži - S. FC Cade Mainor |
17 - 2
|
13.02.2013 |
Eesti saali MV |
S. II N/S |
S. FC Ajax Lasnamäe |
Põhi |
40 |
S. Aruküla Mariine Auto - S. FC Ajax Lasnamäe |
3 - 4
|
09.02.2013 |
Eesti saali MV |
S. ML |
S. FC Cade Mainor |
Põhi |
40 |
S. FC Cade Mainor - S. Tallinna FC Ararat TTÜ |
4 - 10
|
09.02.2013 |
Eesti saali MV |
S. II N/S |
S. FC Ajax Lasnamäe |
Põhi |
40 |
S. FC Ajax Lasnamäe - S. PSK Alexela |
26 - 1
|
02.02.2013 |
Eesti saali MV |
S. II N/S |
S. FC Ajax Lasnamäe |
Põhi |
40 |
S. JK Kohila - S. FC Ajax Lasnamäe |
7 - 10
|
27.01.2013 |
Eesti saali MV |
S. ML |
S. FC Cade Mainor |
Põhi |
40 |
S. FC Cade Mainor - S. FC Raketa |
4 - 9
|
27.01.2013 |
Eesti saali MV |
S. II N/S |
S. FC Ajax Lasnamäe |
Põhi |
40 |
S. FC Ajax Lasnamäe - S. Rantipol Võru |
4 - 7
|
18.01.2013 |
Eesti saali MV |
S. ML |
S. FC Cade Mainor |
Põhi |
40 |
S. Tallinna SK Augur Enemat - S. FC Cade Mainor |
16 - 1
|
16.01.2013 |
Eesti saali MV |
S. II N/S |
S. FC Ajax Lasnamäe |
Põhi |
40 |
S. Harju Jalgpallikool - S. FC Ajax Lasnamäe |
4 - 9
|
06.01.2013 |
Eesti saali MV |
S. II N/S |
S. FC Ajax Lasnamäe |
Põhi |
40 |
S. Kiili JK - S. FC Ajax Lasnamäe |
- : -
|
05.01.2013 |
Eesti saali KV |
S. KV |
S. FC Ajax Lasnamäe |
Põhi |
40 |
S. FC Ajax Lasnamäe - S. Kirde Kaitseringkond |
8 - 9
|
16.12.2012 |
Eesti saali MV |
S. II N/S |
S. FC Ajax Lasnamäe |
Põhi |
40 |
S. FC Ajax Lasnamäe - S. Aruküla Mariine Auto |
7 - 5
|
09.12.2012 |
Eesti saali MV |
S. II N/S |
S. FC Ajax Lasnamäe |
Põhi |
40 |
S. PSK Alexela - S. FC Ajax Lasnamäe |
10 - 19
|
02.12.2012 |
Eesti saali MV |
S. II N/S |
S. FC Ajax Lasnamäe |
Põhi |
40 |
S. FC Ajax Lasnamäe - S. JK Kohila |
13 - 6
|
25.11.2012 |
Eesti saali MV |
S. II N/S |
S. FC Ajax Lasnamäe |
Põhi |
40 |
S. Rantipol Võru - S. FC Ajax Lasnamäe |
4 - 4
|
18.11.2012 |
Eesti saali MV |
S. II N/S |
S. FC Ajax Lasnamäe |
Põhi |
40 |
S. FC Ajax Lasnamäe - S. Harju Jalgpallikool |
10 - 6
|
10.11.2012 |
Eesti saali MV |
S. II N/S |
S. FC Ajax Lasnamäe |
Põhi |
40 |
S. Maccabi II - S. FC Ajax Lasnamäe |
1 - 9
|
14.10.2012 |
Üleminekumängud |
Üleminek.meeste |
Lasnamäe FC Ajax II |
Põhi |
90 |
JK Tallinna Kalev Juunior - Lasnamäe FC Ajax II |
1 - 2
|
29.09.2012 |
Eesti meeste MV |
III.E |
Lasnamäe FC Ajax II |
Põhi |
90 |
Lasnamäe FC Ajax II - Raasiku FC Joker 1993 |
1 - 0
|
08.09.2012 |
Eesti meeste MV |
III.E |
Lasnamäe FC Ajax II |
Põhi |
90 |
Lasnamäe FC Ajax II - Kiviõli Tamme Auto II |
4 - 0
|
02.09.2012 |
Eesti meeste MV |
III.E |
Lasnamäe FC Ajax II |
Varu |
27 |
FCF Järva-Jaani SK - Lasnamäe FC Ajax II |
3 - 7
|
15.08.2012 |
Eesti meeste MV |
III.E |
Lasnamäe FC Ajax II |
Põhi |
90 |
JK Loo - Lasnamäe FC Ajax II |
3 - 2
|
11.08.2012 |
Eesti meeste MV |
III.E |
Lasnamäe FC Ajax II |
Põhi |
90 |
Lasnamäe FC Ajax II - Tallinna FC Balteco |
4 - 0
|
05.08.2012 |
Eesti meeste MV |
III.E |
Lasnamäe FC Ajax II |
Põhi |
90 |
JK RGR Airon - Lasnamäe FC Ajax II |
1 - 1
|
28.07.2012 |
Eesti meeste MV |
III.E |
Lasnamäe FC Ajax II |
Põhi |
90 |
Lasnamäe FC Ajax II - Tallinna FC Štrommi |
5 - 1
|
17.06.2012 |
Eesti meeste MV |
III.E |
Lasnamäe FC Ajax II |
Varu |
0 |
Lasnamäe FC Ajax II - JK Keskerakond |
2 - 2
|
09.06.2012 |
Eesti meeste MV |
III.E |
Lasnamäe FC Ajax II |
Põhi |
76 |
Raasiku FC Joker 1993 - Lasnamäe FC Ajax II |
3 - 1
|
02.06.2012 |
Eesti meeste MV |
III.E |
Lasnamäe FC Ajax II |
Põhi |
90 |
Rakvere JK Tarvas II - Lasnamäe FC Ajax II |
1 - 2
|
20.05.2012 |
Eesti meeste MV |
II.E/N |
Jõhvi FC Phoenix |
Varu |
1 |
Jõhvi FC Phoenix - JK Sillamäe Kalev U21 |
3 - 0
|
15.05.2012 |
Eesti meeste VKV |
VKV |
Jõhvi FC Phoenix |
Varu |
0 |
JK Kaitseliit Kalev - Jõhvi FC Phoenix |
0 - 1
|
11.05.2012 |
Eesti meeste MV |
II.E/N |
Jõhvi FC Phoenix |
Varu |
2 |
FC Velldoris - Jõhvi FC Phoenix |
0 - 2
|
29.04.2012 |
Eesti meeste MV |
II.E/N |
Jõhvi FC Phoenix |
Varu |
5 |
Jõhvi FC Phoenix - JK Tallinna Kalev U21 |
3 - 1
|
07.04.2012 |
Eesti meeste MV |
II.E/N |
Jõhvi FC Phoenix |
Varu |
15 |
Kohtla-Järve JK Alko - Jõhvi FC Phoenix |
0 - 5
|
10.03.2012 |
Eesti saali MV |
S. EL |
S. Rummu Dünamo |
Põhi |
40 |
S. FC Starbunker Maardu - S. Rummu Dünamo |
5 - 5
|
28.01.2012 |
Eesti saali MV |
S. EL |
S. Rummu Dünamo |
Põhi |
40 |
S. FC Raketa II - S. Rummu Dünamo |
10 - 2
|
08.01.2012 |
Eesti saali MV |
S. EL |
S. Rummu Dünamo |
Põhi |
40 |
S. Rummu Dünamo - S. FC Starbunker Maardu |
9 - 9
|
11.12.2011 |
Eesti saali MV |
S. EL |
S. Rummu Dünamo |
Põhi |
40 |
S. Raitwood - S. Rummu Dünamo |
7 - 6
|
04.12.2011 |
Eesti saali MV |
S. EL |
S. Rummu Dünamo |
Põhi |
40 |
S. Rummu Dünamo - S. JK Püsivus Kohila |
7 - 6
|
27.11.2011 |
Eesti saali MV |
S. EL |
S. Rummu Dünamo |
Põhi |
40 |
S. FC Valga Warrior - S. Rummu Dünamo |
5 - 15
|
20.11.2011 |
Eesti saali MV |
S. EL |
S. Rummu Dünamo |
Põhi |
40 |
S. JK Telinek Kliimaseade - S. Rummu Dünamo |
6 - 12
|
13.11.2011 |
Eesti saali MV |
S. EL |
S. Rummu Dünamo |
Põhi |
40 |
S. Rummu Dünamo - S. FC Raketa II |
3 - 6
|
30.09.2011 |
Eesti meeste MV |
II.W/S |
Rummu Dünamo |
Põhi |
90 |
Rummu Dünamo - Viljandi JK Tulevik |
2 - 3
|
17.09.2011 |
Eesti meeste MV |
II.W/S |
Rummu Dünamo |
Põhi |
90 |
Rummu Dünamo - Pärnu Linnameeskond II |
1 - 1
|
10.09.2011 |
Eesti meeste MV |
II.W/S |
Rummu Dünamo |
Põhi |
83 |
Rummu Dünamo - FC Nõmme United |
0 - 1
|
04.09.2011 |
Eesti meeste MV |
II.W/S |
Rummu Dünamo |
Varu |
45 |
HÜJK Emmaste - Rummu Dünamo |
5 - 1
|
28.08.2011 |
Eesti meeste MV |
II.W/S |
Rummu Dünamo |
Põhi |
65 |
Rummu Dünamo - Paide Kumake |
1 - 3
|
20.08.2011 |
Eesti meeste MV |
II.W/S |
Rummu Dünamo |
Põhi |
71 |
Tartu SK 10 Premium - Rummu Dünamo |
3 - 2
|
13.08.2011 |
Eesti meeste MV |
II.W/S |
Rummu Dünamo |
Põhi |
45 |
Rummu Dünamo - Tartu FC HaServ |
0 - 6
|
17.07.2011 |
Eesti meeste MV |
II.W/S |
Rummu Dünamo |
Põhi |
90 |
Türi Ganvix JK - Rummu Dünamo |
2 - 1
|
12.06.2011 |
Eesti meeste MV |
II.W/S |
Rummu Dünamo |
Põhi |
60 |
Viljandi JK Tulevik - Rummu Dünamo |
- : 1
|
04.06.2011 |
Eesti meeste MV |
II.W/S |
Rummu Dünamo |
Põhi |
90 |
Rummu Dünamo - Tartu JK Tammeka II |
3 - 5
|
22.05.2011 |
Eesti meeste MV |
II.W/S |
Rummu Dünamo |
Põhi |
90 |
FC Nõmme United - Rummu Dünamo |
9 - 2
|
14.05.2011 |
Eesti meeste MV |
II.W/S |
Rummu Dünamo |
Põhi |
90 |
Rummu Dünamo - HÜJK Emmaste |
- : 0
|
08.05.2011 |
Eesti meeste MV |
II.W/S |
Rummu Dünamo |
Põhi |
90 |
Paide Kumake - Rummu Dünamo |
7 - 0
|
10.04.2011 |
Eesti meeste MV |
II.W/S |
Rummu Dünamo |
Varu |
22 |
JK Luunja - Rummu Dünamo |
5 - 2
|
30.10.2010 |
Eesti saali MV |
S. ML |
S. Rummu Dünamo |
Põhi |
40 |
S. Rummu Dünamo - S.FC AEG Real Estate |
1 - 6
|
24.10.2010 |
Eesti meeste MV |
II.W/S |
Rummu Dünamo |
Põhi |
45 |
Viljandi JK Tulevik U21 - Rummu Dünamo |
5 - 0
|
05.06.2010 |
Eesti meeste MV |
II.W/S |
Rummu Dünamo |
Varu |
0 |
Rummu Dünamo - FC Tarvastu ja JK Tõrva ÜM |
4 - 2
|
28.02.2010 |
Eesti saali MV |
S. ML |
S. Rummu Dünamo |
Põhi |
40 |
S. Rummu Dünamo - S. Sillamäe Alexela |
16 - 3
|
14.02.2010 |
Eesti saali MV |
S. ML |
S. Rummu Dünamo |
Põhi |
40 |
S. Tallinna FC Anži - S. Rummu Dünamo |
7 - 3
|
07.02.2010 |
Eesti saali MV |
S. ML |
S. Rummu Dünamo |
Põhi |
40 |
S. Rummu Dünamo - F. FC A A Kinnisvara/AEG |
5 - 4
|
29.01.2010 |
Eesti saali MV |
S. ML |
S. Rummu Dünamo |
Põhi |
40 |
S. SK Augur - S. Rummu Dünamo |
5 - 5
|
06.12.2009 |
Eesti saali MV |
S. ML |
S. Rummu Dünamo |
Põhi |
40 |
S. Rummu Dünamo - S. FC Mainor |
1 - 13
|
15.11.2009 |
Eesti saali MV |
S. ML |
S. Rummu Dünamo |
Põhi |
40 |
S. Rummu Dünamo - S. Tallinna FC Anži |
5 - 7
|
27.09.2009 |
Eesti meeste MV |
III.W |
Rummu Dünamo |
Varu |
45 |
Rummu Dünamo - FC Risti |
2 - 1
|
13.09.2009 |
Eesti meeste MV |
III.W |
Rummu Dünamo |
Põhi |
89 |
JK Kernu Kadakas - Rummu Dünamo |
0 - 2
|
06.09.2009 |
Eesti meeste MV |
III.W |
Rummu Dünamo |
Põhi |
55 |
Rummu Dünamo - FC Kose |
2 - 1
|
27.08.2009 |
Eesti meeste MV |
III.W |
Rummu Dünamo |
Põhi |
60 |
Rapla JK Atli - Rummu Dünamo |
1 - 4
|
16.08.2009 |
Eesti meeste MV |
III.W |
Rummu Dünamo |
Põhi |
43 |
Kehtna FC Flora - Rummu Dünamo |
0 - 3
|
30.07.2009 |
Eesti meeste MV |
III.W |
Rummu Dünamo |
Põhi |
45 |
Tallinna FC Balteco - Rummu Dünamo |
0 - 4
|
25.07.2009 |
Eesti meeste MV |
III.W |
Rummu Dünamo |
Põhi |
65 |
Rummu Dünamo - Paide Kumake |
4 - 0
|
21.06.2009 |
Eesti meeste MV |
III.W |
Rummu Dünamo |
Põhi |
77 |
Rummu Dünamo - FC Haiba |
2 - 2
|
10.06.2009 |
Eesti meeste KV |
VKV |
Rummu Dünamo |
Põhi |
90 |
Rummu Dünamo - Tallinna FC Atletik |
0 - 1
|
07.06.2009 |
Eesti meeste MV |
III.W |
Rummu Dünamo |
Põhi |
90 |
FC Hiiumaa - Rummu Dünamo |
2 - 2
|
24.05.2009 |
Eesti meeste MV |
III.W |
Rummu Dünamo |
Põhi |
61 |
FC Kose - Rummu Dünamo |
0 - 0
|
20.05.2009 |
Eesti meeste KV |
VKV |
Rummu Dünamo |
Põhi |
90 |
FC Rock & Roll - Rummu Dünamo |
0 - 2
|
17.05.2009 |
Eesti meeste MV |
III.W |
Rummu Dünamo |
Põhi |
45 |
Rummu Dünamo - Rapla JK Atli |
2 - 1
|
09.05.2009 |
Eesti meeste MV |
III.W |
Rummu Dünamo |
Põhi |
90 |
Saaremaa JK - Rummu Dünamo |
1 - 1
|
06.05.2009 |
Eesti meeste KV |
VKV |
Rummu Dünamo |
Põhi |
75 |
Rummu Dünamo - Tallinna FC Anži |
5 - 1
|
03.05.2009 |
Eesti meeste MV |
III.W |
Rummu Dünamo |
Põhi |
90 |
Rummu Dünamo - Kehtna FC Flora |
1 - 0
|
19.04.2009 |
Eesti meeste MV |
III.W |
Rummu Dünamo |
Põhi |
68 |
Rummu Dünamo - Tallinna FC Balteco |
6 - 1
|
12.04.2009 |
Eesti meeste MV |
III.W |
Rummu Dünamo |
Põhi |
90 |
Paide Kumake - Rummu Dünamo |
1 - 3
|
05.10.2008 |
Eesti meeste MV |
III.E |
Tallinna FC Atletik |
Põhi |
90 |
Tallinna FC Atletik - Maardu Esteve |
3 - 4
|
28.09.2008 |
Eesti meeste MV |
III.E |
Tallinna FC Atletik |
Põhi |
90 |
Kuusalu JK Rada - Tallinna FC Atletik |
0 - 1
|
07.09.2008 |
Eesti meeste MV |
III.E |
Tallinna FC Atletik |
Põhi |
90 |
Tallinna FC Atletik - Tallinna FC Štrommi |
4 - 3
|
24.08.2008 |
Eesti meeste MV |
III.E |
Tallinna FC Atletik |
Põhi |
71 |
FC M.C. Tallinn - Tallinna FC Atletik |
3 - 0
|
17.08.2008 |
Eesti meeste MV |
III.E |
Tallinna FC Atletik |
Põhi |
90 |
Tallinna FC Atletik - Tallinna JK Kotkad |
2 - 5
|
03.08.2008 |
Eesti meeste MV |
III.E |
Tallinna FC Atletik |
Põhi |
90 |
Tallinna FC Atletik - FC Ühinenud Depood |
2 - 0
|
15.06.2008 |
Eesti meeste MV |
III.E |
Tallinna FC Atletik |
Põhi |
35 |
Tallinna FC Atletik - Kuusalu JK Rada |
0 - 2
|
08.06.2008 |
Eesti meeste MV |
III.E |
Tallinna FC Atletik |
Põhi |
90 |
Kehra Tempori - Tallinna FC Atletik |
1 - 2
|
31.05.2008 |
Eesti meeste MV |
III.E |
Tallinna FC Atletik |
Põhi |
90 |
Tallinna FC Atletik - Operi Jalgpallikool |
0 - 2
|
18.05.2008 |
Eesti meeste MV |
III.E |
Tallinna FC Atletik |
Põhi |
90 |
Tallinna FC Atletik - Nõmme JK Kalju III |
5 - 4
|
11.05.2008 |
Eesti meeste MV |
III.E |
Tallinna FC Atletik |
Põhi |
90 |
Tallinna FC Atletik - FC M.C. Tallinn |
2 - 2
|
03.05.2008 |
Eesti meeste MV |
III.E |
Tallinna FC Atletik |
Põhi |
90 |
Tallinna JK Kotkad - Tallinna FC Atletik |
2 - 1
|
27.04.2008 |
Eesti meeste MV |
III.E |
Tallinna FC Atletik |
Põhi |
45 |
Tallinna FC Atletik - Tallinna FC TVMK III |
2 - 7
|
20.04.2008 |
Eesti meeste MV |
III.E |
Tallinna FC Atletik |
Põhi |
90 |
FC Ühinenud Depood - Tallinna FC Atletik |
3 - 3
|
13.04.2008 |
Eesti meeste MV |
III.E |
Tallinna FC Atletik |
Põhi |
90 |
Tallinna FC Atletik - Tallinna SK Dnipro |
3 - 1
|
06.10.2007 |
Eesti meeste MV |
III.E |
Tallinna FC Atletik |
Põhi |
77 |
Tallinna FC TVMK III - Tallinna FC Atletik |
1 - 1
|
29.09.2007 |
Eesti meeste MV |
III.E |
Tallinna FC Atletik |
Põhi |
90 |
Tallinna FC Atletik - FC Ühinenud Depood |
2 - 2
|
23.09.2007 |
Eesti meeste MV |
III.E |
Tallinna FC Atletik |
Põhi |
90 |
Operi Jalgpallikool - Tallinna FC Atletik |
5 - 0
|
15.09.2007 |
Eesti meeste MV |
III.E |
Tallinna FC Atletik |
Põhi |
90 |
Tallinna FC Atletik - Kohtla-Järve JK Alko |
0 - 4
|
08.09.2007 |
Eesti meeste MV |
III.E |
Tallinna FC Atletik |
Põhi |
90 |
Maardu FC Lev.Juun. - Tallinna FC Atletik |
3 - 3
|
25.08.2007 |
Eesti meeste MV |
III.E |
Tallinna FC Atletik |
Põhi |
41 |
Tallinna FC Atletik - Maardu Esteve |
2 - 3
|
19.08.2007 |
Eesti meeste MV |
III.E |
Tallinna FC Atletik |
Põhi |
90 |
Tallinna FC Štrommi - Tallinna FC Atletik |
1 - 6
|
11.08.2007 |
Eesti meeste MV |
III.E |
Tallinna FC Atletik |
Põhi |
57 |
Tallinna FC Atletik - Tallinna JK II |
15 - 0
|
05.08.2007 |
Eesti meeste MV |
III.E |
Tallinna FC Atletik |
Põhi |
90 |
Tallinna JK Kotkad - Tallinna FC Atletik |
1 - 3
|
29.07.2007 |
Eesti meeste MV |
III.E |
Tallinna FC Atletik |
Põhi |
90 |
Tallinna FC Atletik - Tallinna FC Anzhi |
4 - 1
|
21.07.2007 |
Eesti meeste MV |
III.E |
Tallinna FC Atletik |
Põhi |
90 |
Tallinna FC Atletik - Tallinna FC TVMK III |
3 - 2
|
17.06.2007 |
Eesti meeste MV |
III.E |
Tallinna FC Atletik |
Põhi |
90 |
FC Ühinenud Depood - Tallinna FC Atletik |
0 - 3
|
03.06.2007 |
Eesti meeste MV |
III.E |
Tallinna FC Atletik |
Põhi |
90 |
Kohtla-Järve JK Alko - Tallinna FC Atletik |
8 - 1
|
20.05.2007 |
Eesti meeste MV |
III.E |
Tallinna FC Atletik |
Põhi |
74 |
Tallinna SK Dnipro - Tallinna FC Atletik |
1 - 5
|
13.05.2007 |
Eesti meeste MV |
III.E |
Tallinna FC Atletik |
Põhi |
67 |
Maardu Esteve - Tallinna FC Atletik |
2 - 0
|
05.05.2007 |
Eesti meeste MV |
III.E |
Tallinna FC Atletik |
Põhi |
72 |
Tallinna FC Atletik - Tallinna FC Štrommi |
5 - 1
|
21.04.2007 |
Eesti meeste MV |
III.E |
Tallinna FC Atletik |
Põhi |
71 |
Tallinna FC Atletik - Tallinna JK Kotkad |
2 - 1
|
09.09.2006 |
Eesti meeste MV |
II.W/S |
FC Nõmme United |
Põhi |
27 |
FC Nõmme United - FC Tarvastu ja JK Tõrva ÜM |
4 - 0
|
12.08.2006 |
Eesti meeste MV |
II.W/S |
FC Nõmme United |
Põhi |
56 |
Tartu Välk 494 - FC Nõmme United |
4 - 0
|
11.06.2006 |
Eesti meeste MV |
II.W/S |
FC Nõmme United |
Põhi |
77 |
FC Nõmme United - Tartu Välk 494 |
2 - 0
|
06.05.2006 |
Eesti meeste MV |
II.W/S |
FC Nõmme United |
Põhi |
17 |
|