Kuupäev Võistlus Liiga Võistkond Mäng Tulemus Väravaid
24.08.2019 Rannajalgpall Ranna ML Playof R. Nõmme BSC OlyBet R. Nõmme BSC OlyBet - R. BSC Üksjalgvärav Elementmaster 4 - 5 2
10.08.2019 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet R. Nõmme BSC OlyBet - R. BSC Thunder Häcker 1 - 1

(3 - 2)

LA

1
10.08.2019 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet R. SK Augur Enemat - R. Nõmme BSC OlyBet 1 - 2 1
28.07.2019 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet R. BSC Üksjalgvärav Elementmaster - R. Nõmme BSC OlyBet 3 - 2 1
07.07.2019 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet R. Nõmme BSC OlyBet - R. Saue JK 4 - 2 1
07.07.2019 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet R. BSC Üksjalgvärav Elementmaster - R. Nõmme BSC OlyBet 4 - 8 1
06.07.2019 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet R. BSC Thunder Häcker - R. Nõmme BSC OlyBet 4 - 4

(5 - 4)

LA

1
06.07.2019 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet R. SK Augur Enemat - R. Nõmme BSC OlyBet 2 - 6 2
29.06.2019 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet R. SK Augur Enemat - R. Nõmme BSC OlyBet 3 - 3

(3 - 4)

LA

1
29.06.2019 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet R. BSC Üksjalgvärav Elementmaster - R. Nõmme BSC OlyBet 6 - 5 2
15.06.2019 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet R. Nõmme BSC OlyBet - R. Saue JK 5 - 3 1
25.08.2018 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet R. BSC Thunder Häcker - R. Nõmme BSC OlyBet 5 - 5

(2 - 3)

PEN

3
25.08.2018 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet R. Saue JK - R. Nõmme BSC OlyBet 4 - 5 1
12.08.2018 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet R. SK Augur Enemat - R. Nõmme BSC OlyBet 3 - 5 1
11.08.2018 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet R. Nõmme BSC OlyBet - R. BSC Alpha 6 - 0 1
29.07.2018 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet R. Nõmme BSC OlyBet - R. Üksjalgvärav Vitamin Well 4 - 2 2
28.07.2018 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet R. Rõuge Saunamaa - R. Nõmme BSC OlyBet 1 - 18 4
22.07.2018 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet R. Saue JK - R. Nõmme BSC OlyBet 4 - 5 3
22.07.2018 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet R. Üksjalgvärav Vitamin Well - R. Nõmme BSC OlyBet 3 - 3

(2 - 1)

PEN

1
21.07.2018 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet R. Nõmme BSC OlyBet - R. BSC Thunder Häcker 4 - 6 2
01.07.2018 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet R. Nõmme BSC OlyBet - R. Rõuge Saunamaa 10 - 4 4
01.07.2018 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet R. BSC Alpha - R. Nõmme BSC OlyBet 4 - 20 5
30.06.2018 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet R. Nõmme BSC OlyBet - R. Saue JK 2 - 2

(2 - 1)

PEN

1
17.06.2018 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet R. Nõmme BSC OlyBet - R. Üksjalgvärav Vitamin Well 3 - 2 1
16.06.2018 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet R. BSC Alpha - R. Nõmme BSC OlyBet 3 - 12 1
19.08.2017 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet R. Nõmme BSC OlyBet - R. BSC Peugeot 10 - 5 1
19.08.2017 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet R. BSC Thunder Häcker - R. Nõmme BSC OlyBet 2 - 4 1
13.08.2017 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet R. SK Augur Enemat - R. Nõmme BSC OlyBet 4 - 5 2
12.08.2017 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet R. Nõmme BSC OlyBet - R. BSC Alpha 7 - 3 1
12.08.2017 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet R. Nõmme BSC OlyBet - R. Saue JK 8 - 1 2
13.08.2016 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet R. Nõmme BSC OlyBet - R. Üksjalgvärav Vitamin Well 7 - 2 2
06.08.2016 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet R. Santeh BSC - R. Nõmme BSC OlyBet 3 - 5 1
01.08.2015 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet R. Narva United FC - R. Nõmme BSC OlyBet 1 - 6 1
01.08.2015 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet R. Nõmme BSC OlyBet - R. BSC Üksjalgvärav Elementmaster 4 - 2 2
11.07.2015 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet R. Nõmme BSC OlyBet - R. BSC Alpha 3 - 4 1
23.02.2014 Üleminekumängud Üleminek.S.ML S. Nõmme BSC Triobet S. Nõmme BSC Triobet - S. TÜ BestCredit 10 - 6 1
15.02.2014 Üleminekumängud Üleminek.S.ML S. Nõmme BSC Triobet S. TÜ BestCredit - S. Nõmme BSC Triobet 1 - 2 1
02.02.2014 Eesti Saali MV S. ML S. Nõmme BSC Triobet S. Nõmme BSC Triobet - S. Rummu Dünamo 10 - 3 3
26.01.2014 Eesti Saali MV S. ML S. Nõmme BSC Triobet S. Nõmme BSC Triobet - S. Maccabi 5 - 5 1
18.01.2014 Eesti Saali MV S. ML S. Nõmme BSC Triobet S. Narva United FC - S. Nõmme BSC Triobet 6 - 4 1
12.01.2014 Eesti Saali MV S. ML S. Nõmme BSC Triobet S. Nõmme BSC Triobet - S. Tallinna FC Ararat TTÜ 5 - 3 1
05.01.2014 Eesti Saali MV S. ML S. Nõmme BSC Triobet S. FC Raketa - S. Nõmme BSC Triobet 6 - 5 1
15.12.2013 Eesti Saali MV S. ML S. Nõmme BSC Triobet S. Nõmme BSC Triobet - S. FC Raketa 3 - 4 2
08.12.2013 Eesti Saali MV S. ML S. Nõmme BSC Triobet S. Rummu Dünamo - S. Nõmme BSC Triobet 8 - 6 1
17.08.2013 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet R. BSC Peugeot - R. Nõmme BSC OlyBet 2 - 5 1
17.08.2013 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet R. Nõmme BSC OlyBet - R. FC ValiceCar 7 - 1 1
03.08.2013 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet R. Nõmme BSC OlyBet - R. Nõmme Kalju 6 - 0 1
03.08.2013 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet R. Nõmme BSC OlyBet - R. Saue JK 6 - 1 1
13.07.2013 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet R. Nõmme BSC OlyBet - R. Pirita JK Reliikvia 5 - 1 2
06.07.2013 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet R. Nõmme BSC OlyBet - R. Nõmme Kalju 3 - 1 2
06.07.2013 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet R. Nõmme BSC OlyBet - R. FC Üksjalgvärav 4 - 3 3
06.07.2013 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet R. Nõmme BSC OlyBet - R. Saue JK 8 - 1 2
29.06.2013 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet R. Nõmme BSC OlyBet - R. SK Augur Enemat 3 - 1 1
29.06.2013 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet R. Nõmme BSC OlyBet - R. FC ValiceCar 3 - 0 1
15.06.2013 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet R. FC Üksjalgvärav - R. Nõmme BSC OlyBet 3 - 7 1
15.06.2013 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet R. BSC Peugeot - R. Nõmme BSC OlyBet 1 - 5 1
15.06.2013 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet R. Saue JK - R. Nõmme BSC OlyBet 3 - 5 1
08.06.2013 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme BSC OlyBet R. SK Augur Enemat - R. Nõmme BSC OlyBet 3 - 3

(1 - 0)

PEN

1
17.02.2013 Eesti Saali MV S. EL S. Nõmme BSC Triobet S. Nõmme BSC Triobet - S. Kliimaseade 10 - 6 1
10.02.2013 Eesti Saali MV S. EL S. Nõmme BSC Triobet S. Nõmme BSC Triobet - S. FC Starbunker Maardu 8 - 1 1
03.02.2013 Eesti Saali MV S. EL S. Nõmme BSC Triobet S. Nõmme BSC Triobet - S. Sillamäe Almaz 14 - 0 3
05.01.2013 Eesti Saali MV S. EL S. Nõmme BSC Triobet S. Aseri SK - S. Nõmme BSC Triobet 2 - 11 1
24.11.2012 Eesti Saali MV S. EL S. Nõmme BSC Triobet S. Rummu Dünamo - S. Nõmme BSC Triobet 2 - 5 1
18.11.2012 Eesti Saali MV S. EL S. Nõmme BSC Triobet S. Nõmme BSC Triobet - S. MJK Salavat Yulaev 3 - 4 1
04.11.2012 Eesti Saali MV S. EL S. Nõmme BSC Triobet S. Nõmme BSC Triobet - S. Aseri SK 5 - 4 1
31.03.2012 Üleminekumängud Üleminek.S.I S. JK Nõmme S. JK Püsivus Kohila - S. JK Nõmme 2 - 3 1
25.03.2012 Üleminekumängud Üleminek.S.I S. JK Nõmme S. JK Nõmme - S. JK Püsivus Kohila 4 - 2 1
04.03.2012 Üleminekumängud Üleminek.saali S. JK Nõmme S. SK Augur Enemat II - S. JK Nõmme 4 - 3 1
12.02.2012 Eesti Saali MV S. II E S. JK Nõmme S. JK Nõmme - S. FC Kehra Anija Vald 8 - 5 1
04.02.2012 Eesti Saali MV S. II E S. JK Nõmme S. Raasiku FC Joker 1993 - S. JK Nõmme 2 - 26 6
29.01.2012 Eesti Saali MV S. II E S. JK Nõmme S. JK Nõmme - S. JK Sillamäe Kalev Alexela 16 - 0 4
22.01.2012 Eesti Saali MV S. II E S. JK Nõmme S. Maccabi II - S. JK Nõmme 1 - 26 5
14.01.2012 Eesti Saali MV S. II E S. JK Nõmme S. FC Yerevan - S. JK Nõmme 6 - 16 4
07.01.2012 Eesti Saali MV S. II E S. JK Nõmme S. FC Kehra Anija Vald - S. JK Nõmme 4 - 10 2
15.12.2011 Eesti Saali KV S. KV S. JK Nõmme S. Tallinna FC Ararat TTÜ - S. JK Nõmme 3 - 5 2
11.12.2011 Eesti Saali MV S. II E S. JK Nõmme S. JK Nõmme - S. Raasiku FC Joker 1993 14 - 4 2
03.12.2011 Eesti Saali MV S. II E S. JK Nõmme S. JK Sillamäe Kalev Alexela - S. JK Nõmme 0 - 9 3
27.11.2011 Eesti Saali MV S. II E S. JK Nõmme S. JK Nõmme - S. Maccabi II 15 - 2 4
20.11.2011 Eesti Saali MV S. II E S. JK Nõmme S. JK Nõmme - S. FC Yerevan 18 - 1 3
06.03.2011 Eesti Saali MV S. ML S. Unibet/Nõmme Kalju S.FC ARS - S. Unibet/Nõmme Kalju 2 - 7 1
19.12.2010 Eesti Saali MV S. ML S. Unibet/Nõmme Kalju S. Unibet/Nõmme Kalju - S. FC Narva-Jõesuu 6 - 6 1
21.11.2010 Eesti Saali MV S. ML S. Unibet/Nõmme Kalju S. Rummu Dünamo - S. Unibet/Nõmme Kalju 4 - 5 1
02.11.2010 Eesti Saali MV S. ML S. Unibet/Nõmme Kalju S. Unibet/Nõmme Kalju - S. Tallinna FC Ararat TTÜ 6 - 3 1
21.02.2010 Eesti Saali MV S. I N S. Unibet/Nõmme Kalju S. JK Tondi - S. Unibet/Nõmme Kalju 2 - 4 2
09.02.2010 Eesti Saali MV S. I N S. Unibet/Nõmme Kalju S. Unibet/Nõmme Kalju - S. Maccabi 15 - 6 2
31.01.2010 Eesti Saali MV S. I N S. Unibet/Nõmme Kalju F. FC Ahtamar - S. Unibet/Nõmme Kalju 1 - 12 4
19.01.2010 Eesti Saali MV S. I N S. Unibet/Nõmme Kalju S. Unibet/Nõmme Kalju - F. Sparta SK 18 - 2 6
16.01.2010 Eesti Saali MV S. I N S. Unibet/Nõmme Kalju F. Lasnamäe FC Ajax - S. Unibet/Nõmme Kalju 6 - 7 2
12.01.2010 Eesti Saali MV S. I N S. Unibet/Nõmme Kalju S. Unibet/Nõmme Kalju - F. Keila JK 29 - 1 2
15.12.2009 Eesti Saali MV S. I N S. Unibet/Nõmme Kalju S. Unibet/Nõmme Kalju - S. JK Tondi 6 - 3 2
06.12.2009 Eesti Saali MV S. I N S. Unibet/Nõmme Kalju S. JK Jalgpallihaigla - S. Unibet/Nõmme Kalju 0 - 20 2
29.11.2009 Eesti Saali MV S. I N S. Unibet/Nõmme Kalju S. Maccabi - S. Unibet/Nõmme Kalju 3 - 4 1
24.11.2009 Eesti Saali MV S. I N S. Unibet/Nõmme Kalju S. Unibet/Nõmme Kalju - F. FC Ahtamar 11 - 4 1
17.11.2009 Eesti Saali MV S. I N S. Unibet/Nõmme Kalju S. Unibet/Nõmme Kalju - F. Lasnamäe FC Ajax 19 - 6 2
12.11.2009 Eesti Saali MV S. I N S. Unibet/Nõmme Kalju F. Sparta SK - S. Unibet/Nõmme Kalju 8 - 16 5
01.11.2009 Eesti Saali MV S. I N S. Unibet/Nõmme Kalju F. Keila JK - S. Unibet/Nõmme Kalju 1 - 17 1
07.03.2009 Eesti Saali MV S. I N/S S. Unibet/Nõmme Kalju S. JK Püsivus Kohila - S. Unibet/Nõmme Kalju 4 - 10 3
11.02.2009 Eesti Saali MV S. I N/S S. Unibet/Nõmme Kalju S. Unibet/Nõmme Kalju - F. JK Piraaja 14 - 1 5
07.02.2009 Eesti Saali MV S. I N/S S. Unibet/Nõmme Kalju S. JK Tondi - S. Unibet/Nõmme Kalju 5 - 11 2
25.01.2009 Eesti Saali MV S. I N/S S. Unibet/Nõmme Kalju S. Kiili JK - S. Unibet/Nõmme Kalju 2 - 4 2
20.12.2008 Eesti Saali MV S. I N/S S. Unibet/Nõmme Kalju F. JK Palamuse - S. Unibet/Nõmme Kalju 2 - 20 5
01.11.2008 Eesti Saali MV S. I N/S S. Unibet/Nõmme Kalju S. FC Mainor - S. Unibet/Nõmme Kalju 2 - 6 1
27.10.2007 Eesti meeste MV ML Pärnu JK Vaprus FC Kuressaare - Pärnu JK Vaprus 0 - 3 1
20.10.2007 Eesti meeste MV ML Pärnu JK Vaprus Pärnu JK Vaprus - JK Narva Trans 1 - 3 1
21.07.2007 Eesti meeste MV ML Pärnu JK Vaprus JK Tallinna Kalev - Pärnu JK Vaprus 2 - 1 1
17.09.2005 Eesti meeste MV EL Pärnu JK Vaprus Pärnu JK Vaprus - JK Tallinna Kalev 1 - 3 1
27.08.2005 Eesti meeste MV EL Pärnu JK Vaprus Tallinna FC TVMK II - Pärnu JK Vaprus 0 - 2 1
13.08.2005 Eesti meeste MV EL Pärnu JK Vaprus Lelle SK - Pärnu JK Vaprus 1 - 2 1
05.07.2005 Eesti meeste MV EL Pärnu JK Vaprus Pärnu JK Vaprus - FC Elva 4 - 1 1
07.05.2005 Eesti meeste MV EL Pärnu JK Vaprus Pärnu JK Vaprus - JK Tallinna Kalev 5 - 4 1
15.03.2005 Eesti meeste MV EL Pärnu JK Vaprus Pärnu JK Vaprus - Lasnamäe FC Ajax 2 - 1 1
17.10.2004 Eesti meeste MV II.W/S Pärnu JK Vaprus Pärnu JK Vaprus - FC Hiiu Kalur Kärdla 4 - 1 1
18.09.2004 Eesti meeste MV II.W/S Pärnu JK Vaprus JK Karksi - Pärnu JK Vaprus 1 - 7 1
12.09.2004 Eesti meeste MV II.W/S Pärnu JK Vaprus Sörve JK - Pärnu JK Vaprus 2 - 8 1
11.07.2004 Eesti meeste MV II.W/S Pärnu JK Vaprus Pärnu JK Vaprus - FC Hiiu Kalur Kärdla 2 - 2 1
10.06.2004 Eesti meeste MV II.W/S Pärnu JK Vaprus Pärnu JK Vaprus - Lelle SK 2 - 0 1
14.05.2004 Eesti meeste MV II.W/S Pärnu JK Vaprus FC Elva - Pärnu JK Vaprus 0 - 4 1
08.05.2004 Eesti meeste MV II.W/S Pärnu JK Vaprus Pärnu JK Vaprus - Sörve JK 10 - 1 1
30.09.2003 Eesti noorte MV A1.I A1.I PJK A1.I PJK - A1.I Levadia Maardu 14 - 0 2
19.08.2003 Eesti noorte MV A1.I A1.I PJK A1.I Jõhvi SK - A1.I PJK 1 - 3 2
10.08.2003 Eesti meeste MV II.W/S Pärnu JK Vaprus II JK Kernu Kadakas - Pärnu JK Vaprus II 3 - 9 1
17.06.2003 Eesti noorte MV A1.I A1.I PJK A1.I PJK - A1.I Jõhvi SK 6 - 0 1
17.05.2003 Eesti meeste MV III.N A1.I PJK JK Tallinna Kalev - Paide JK 8 - 1 1
05.05.2003 Eesti noorte MV A1.I A1.I PJK A1.I Levadia Maardu - A1.I PJK 1 - 3 1
07.09.2002 Eesti meeste MV V.W/S PJK PJK - Rapla JK Atli 6 - 2 1
17.08.2002 Eesti meeste MV V.W/S PJK PJK - JK Tribling 9 - 1 1
03.08.2002 Eesti meeste MV V.W/S PJK PJK - T.F.T. Töfting 18 - 0 1
Näita veel