Kuupäev Võistlus Liiga Võistkond Mäng Tulemus Väravaid
24.08.2019 Rannajalgpall Ranna ML Playof R. BSC Üksjalgvärav Elementmaster R. Nõmme BSC OlyBet - R. BSC Üksjalgvärav Elementmaster 4 - 5 1
11.08.2018 Rannajalgpall Ranna ML R. Üksjalgvärav Vitamin Well R. SK Augur Enemat - R. Üksjalgvärav Vitamin Well 8 - 3 1
11.08.2018 Rannajalgpall Ranna ML R. Üksjalgvärav Vitamin Well R. BSC Thunder Häcker - R. Üksjalgvärav Vitamin Well 7 - 4 2
22.07.2018 Rannajalgpall Ranna ML R. Üksjalgvärav Vitamin Well R. Üksjalgvärav Vitamin Well - R. BSC Alpha 5 - 4 1
09.07.2017 Rannajalgpall Ranna ML R. Üksjalgvärav Vitamin Well R. Üksjalgvärav Vitamin Well - R. Rõuge Saunamaa 5 - 2 1
20.08.2016 Rannajalgpall Ranna ML R. Üksjalgvärav Vitamin Well R. IAFA - R. Üksjalgvärav Vitamin Well 3 - 9 2
20.08.2016 Rannajalgpall Ranna ML R. Üksjalgvärav Vitamin Well R. BSC Cosmos Alpha-Innotec - R. Üksjalgvärav Vitamin Well 2 - 4 1
23.07.2016 Rannajalgpall Ranna ML R. Üksjalgvärav Vitamin Well R. IAFA - R. Üksjalgvärav Vitamin Well 3 - 10 1
09.07.2016 Rannajalgpall Ranna ML R. Üksjalgvärav Vitamin Well R. Narva United FC - R. Üksjalgvärav Vitamin Well 4 - 4

(1 - 3)

PEN

1
13.09.2015 Eesti meeste MV ELB Tallinna FC Ararat Tallinna FC Ararat - Raasiku FC Joker 2 - 2 1
01.09.2015 Eesti meeste MV ELB Tallinna FC Ararat Raasiku FC Joker - Tallinna FC Ararat 3 - 2 1
13.08.2015 Eesti meeste MV ELB Tallinna FC Ararat Tallinna FC Ararat - JK Sillamäe Kalev U21 3 - 2 1
18.07.2015 Rannajalgpall Ranna ML R. BSC Üksjalgvärav Elementmaster R. SK Augur Enemat - R. BSC Üksjalgvärav Elementmaster 3 - 1 1
18.07.2015 Rannajalgpall Ranna ML R. BSC Üksjalgvärav Elementmaster R. BSC Thunder Häcker - R. BSC Üksjalgvärav Elementmaster 10 - 4 1
16.07.2015 Eesti meeste MV ELB Tallinna FC Ararat Tallinna FC Flora III - Tallinna FC Ararat 3 - 3 1
11.07.2015 Rannajalgpall Ranna ML R. BSC Üksjalgvärav Elementmaster R. Saue JK - R. BSC Üksjalgvärav Elementmaster 2 - 7 1
04.07.2015 Rannajalgpall Ranna ML R. BSC Üksjalgvärav Elementmaster R. BSC Alpha - R. BSC Üksjalgvärav Elementmaster 1 - 6 1
22.11.2014 Üleminekumängud Üleminek.meeste Tallinna FC Ararat Tallinna FC Ararat - Raasiku FC Joker 1993 6 - 4 1
16.10.2014 Eesti meeste MV ELB Tallinna FC Ararat Tallinna FC Ararat - Tallinna JK Legion 6 - 0 1
14.09.2014 Eesti meeste MV ELB Tallinna FC Ararat HÜJK Emmaste - Tallinna FC Ararat 3 - 2 1
17.08.2014 Eesti meeste MV ELB Tallinna FC Ararat Kohtla-Järve JK Järve - Tallinna FC Ararat 0 - 2 1
02.08.2014 Rannajalgpall Ranna ML R. BSC Üksjalgvärav Elementmaster R. BSC Üksjalgvärav Elementmaster - R. BSC Peugeot 2 - 5 1
19.07.2014 Eesti meeste MV ELB Tallinna FC Ararat Maardu FC Starbunker - Tallinna FC Ararat 2 - 1 1
14.06.2014 Rannajalgpall Ranna ML R. BSC Üksjalgvärav Elementmaster R. Pirita JK Reliikvia - R. BSC Üksjalgvärav Elementmaster 3 - 3

(1 - 0)

PEN

1
31.08.2013 Eesti meeste MV ELB Tallinna FC Ararat Tallinna JK Legion - Tallinna FC Ararat 3 - 2 1
24.07.2013 Eesti meeste KV KV Tallinna FC Ararat Trummi SK - Tallinna FC Ararat 1 - 2 1
05.10.2012 Eesti meeste MV II.E/N Tallinna FC Ararat Tallinna FC Infonet II - Tallinna FC Ararat 0 - 2 1
23.09.2012 Eesti meeste MV II.E/N Tallinna FC Ararat Tallinna FC Ararat - JK Sillamäe Kalev U21 2 - 10 1
11.09.2012 Eesti meeste MV II.E/N Tallinna FC Ararat FC M.C. Tallinn - Tallinna FC Ararat 4 - 9 2
30.09.2011 Eesti meeste MV II.E/N Tallinna FC Infonet II Tallinna FC Infonet II - FC M.C. Tallinn 1 - 3 1
04.05.2011 Eesti meeste VKV VKV Tallinna JK Legion II Tallinna JK Legion II - Tallinna FC Pokkeriprod 14 - 1 2
16.04.2011 Eesti meeste MV II.E/N Tallinna JK Legion II Tallinna JK Legion II - JK Tallinna Kalev U21 2 - 1 1
10.03.2010 Eesti meeste MV EL Tallinna JK Legion Tallinna JK Legion - Lasnamäe FC Ajax 1 - 2 1
12.09.2008 Eesti meeste MV II.E/N Tallinna JK Legion(kustutada) Tallinna JK Legion(kustutada) - FC Elva 7 - 0 1
29.05.2004 Eesti meeste MV II.E/N Maardu FC Lev.Juun. Maardu FC Lev.Juun. - Tallinna FC Puuma 3 - 5 1
23.05.2004 Eesti meeste MV II.E/N Maardu FC Lev.Juun. JK Merkuur-Juunior - Maardu FC Lev.Juun. 10 - 1 1
11.09.2002 Eesti noorte MV B1.I A2.I FC Levadia Tln. A2.I FC Levadia Tln. - B1.I JK Tammeka 8 : - 2
24.08.2002 Eesti meeste MV III.N Tallinna FC Puuma Tallinna FC Puuma - Tallinna JK Dünamo 1 - 2 1
22.08.2002 Eesti noorte MV B1.I A2.I FC Levadia Tln. TB1-Jõhvi SK - A2.I FC Levadia Tln. - : 8 1
13.05.2002 Eesti noorte MV B1.I A2.I FC Levadia Tln. A2.I FC Levadia Tln. - TB1-Jõhvi SK 3 - 0 1
Näita veel