Kuupäev Võistlus Liiga Võistkond Mäng Tulemus Väravaid
24.08.2019 Rannajalgpall Ranna ML Playof R. BSC Üksjalgvärav Elementmaster R. BSC Thunder Häcker - R. BSC Üksjalgvärav Elementmaster 4 - 2 1
10.08.2019 Rannajalgpall Ranna ML R. BSC Üksjalgvärav Elementmaster R. BSC Üksjalgvärav Elementmaster - R. Saue JK 1 - 5 1
28.07.2019 Rannajalgpall Ranna ML R. BSC Üksjalgvärav Elementmaster R. BSC Üksjalgvärav Elementmaster - R. SK Augur Enemat 3 - 3

(4 - 5)

PEN

1
06.07.2019 Rannajalgpall Ranna ML R. BSC Üksjalgvärav Elementmaster R. BSC Thunder Häcker - R. BSC Üksjalgvärav Elementmaster 7 - 2 1
25.08.2018 Rannajalgpall Ranna EL Playof R. FC Chromtex R. FC Chromtex - R. JK Fellin 8 - 3 2
12.08.2018 Rannajalgpall Ranna ML R. Üksjalgvärav Vitamin Well R. Rõuge Saunamaa - R. Üksjalgvärav Vitamin Well 4 - 7 2
29.07.2018 Rannajalgpall Ranna ML R. Üksjalgvärav Vitamin Well R. Saue JK - R. Üksjalgvärav Vitamin Well 2 - 6 2
28.07.2018 Rannajalgpall Ranna EL R. FC Chromtex R. SK Kadrina - R. FC Chromtex 4 - 5 1
19.08.2017 Rannajalgpall Ranna EL R. BSC Karma Chromtex R. BSC Karma Chromtex - R. Schöttli Keskkonnatehnika 1 - 6 2
19.08.2017 Rannajalgpall Ranna EL R. BSC Karma Chromtex R. SK Kadrina - R. BSC Karma Chromtex 2 - 5 1
12.08.2017 Rannajalgpall Ranna EL R. BSC Karma Chromtex R. Viabet - R. BSC Karma Chromtex 1 - 7 2
12.08.2017 Rannajalgpall Ranna EL R. BSC Karma Chromtex R. JK Fellin - R. BSC Karma Chromtex 4 - 5 2
22.07.2017 Rannajalgpall Ranna EL R. BSC Karma Chromtex R. BSC Karma Chromtex - R. BSC Türi 5 - 2 2
22.07.2017 Rannajalgpall Ranna EL R. BSC Karma Chromtex R. BSC Karma Chromtex - R. IAFA 4 - 4

(2 - 1)

PEN

2
22.07.2017 Rannajalgpall Ranna EL R. BSC Karma Chromtex R. Smarten Logistics - R. BSC Karma Chromtex 5 - 4 1
08.07.2017 Rannajalgpall Ranna EL R. BSC Karma Chromtex R. BSC Karma Chromtex - R. SK Kadrina 6 - 6

(2 - 1)

PEN

1
01.07.2017 Rannajalgpall Ranna EL R. BSC Karma Chromtex R. IAFA - R. BSC Karma Chromtex 3 - 7 3
11.07.2015 Rannajalgpall Ranna ML R. FC ValiceCar R. BSC Automaailm - R. FC ValiceCar 1 - 8 1
20.06.2015 Rannajalgpall Ranna ML R. FC ValiceCar R. BSC Üksjalgvärav Elementmaster - R. FC ValiceCar 2 - 11 1
23.08.2014 Rannajalgpall Ranna ML R. FC ValiceCar R. Nõmme BSC OlyBet - R. FC ValiceCar 5 - 2 1
02.08.2014 Rannajalgpall Ranna ML R. FC ValiceCar R. FC ValiceCar - R. BSC Thunder Häcker 5 - 2 1
02.08.2014 Rannajalgpall Ranna ML R. FC ValiceCar R. FC ValiceCar - R. BSC Thunder Häcker 3 - 1 1
17.08.2013 Rannajalgpall Ranna ML R. FC ValiceCar R. BSC Peugeot - R. FC ValiceCar 7 - 2 1
13.07.2013 Rannajalgpall Ranna ML R. FC ValiceCar R. Nõmme Kalju - R. FC ValiceCar 3 - 6 1
06.07.2013 Rannajalgpall Ranna ML R. FC ValiceCar R. FC ValiceCar - R. FC Üksjalgvärav 5 - 1 1
15.06.2013 Rannajalgpall Ranna ML R. FC ValiceCar R. Pirita JK Reliikvia - R. FC ValiceCar 2 - 3 1
08.06.2013 Rannajalgpall Ranna ML R. FC ValiceCar R. FC ValiceCar - R. Nõmme BSC OlyBet 2 - 1 1
09.07.2006 Eesti meeste MV ML Pärnu JK Vaprus JK Narva Trans - Pärnu JK Vaprus 6 - 3 1
25.10.2005 Eesti meeste MV EL Pärnu JK Vaprus Lasnamäe FC Ajax - Pärnu JK Vaprus 0 - 1 1
22.10.2005 Eesti meeste MV EL Pärnu JK Vaprus Tallinna JK Legion - Pärnu JK Vaprus 1 - 3 1
23.07.2005 Eesti meeste MV EL Pärnu JK Vaprus FC Elva - Pärnu JK Vaprus 0 - 3 1
05.07.2005 Eesti meeste MV EL Pärnu JK Vaprus Pärnu JK Vaprus - FC Elva 4 - 1 1
18.06.2005 Eesti meeste MV EL Pärnu JK Vaprus Tallinna JK Legion - Pärnu JK Vaprus 2 - 4 1
11.06.2005 Eesti meeste MV EL Pärnu JK Vaprus Pärnu JK Vaprus - Lelle SK 3 - 0 1
05.03.2005 Eesti meeste MV EL Pärnu JK Vaprus Pärnu JK Vaprus - JK Merkuur-Juunior 4 - 0 2
05.10.2004 Eesti noorte MV A1.I A1.I Tervis Kalev P. A1.I JK Merkuur-Jun. - A1.I Tervis Kalev P. 2 - 3 1
02.10.2004 Eesti meeste MV III.S Pärnu Pataljoni JK Pärnu Pataljoni JK - Põltsamaa JK Sport 3 - 1 1
21.09.2004 Eesti noorte MV A1.I A1.I Tervis Kalev P. A1.I Tervis Kalev P. - A1.I JK Narva Trans 5 - 0 1
14.09.2004 Eesti noorte MV A1.I A1.I Tervis Kalev P. A1.I FCF Haapsalu - A1.I Tervis Kalev P. 0 - 8 3
24.08.2004 Eesti noorte MV A1.I A1.I Tervis Kalev P. A1.I Tervis Kalev P. - A1.I FCF Tallinn 9 - 0 1
22.08.2004 Eesti meeste MV III.S Pärnu Pataljoni JK Pärnu Pataljoni JK - Võhma Linnameeskond 12 - 0 1
20.08.2004 Eesti noorte MV A1.I A1.I Tervis Kalev P. A1.I FCF Järvamaa I - A1.I Tervis Kalev P. 1 - 6 1
17.08.2004 Eesti meeste MV III.S Pärnu Pataljoni JK Pärnu JK Vaprus II - Pärnu Pataljoni JK 1 - 3 1
10.08.2004 Eesti noorte MV A1.I A1.I Tervis Kalev P. A1.I Tervis Kalev P. - A1.I Ajax Estel II 12 - 0 1
08.08.2004 Eesti meeste MV III.S Pärnu Pataljoni JK Pärnu Pataljoni JK - FC Elva II 2 - 0 1
08.06.2004 Eesti noorte MV A1.I A1.I Tervis Kalev P. A1.I Tervis Kalev P. - A1.I JK Merkuur-Jun. 4 - 0 1
29.05.2004 Eesti meeste MV III.S Pärnu Pataljoni JK Pärnu Pataljoni JK - Valga FC Warrior 8 - 1 2
27.05.2004 Eesti noorte MV A1.I A1.I Tervis Kalev P. A1.I Tervis Kalev P. - A1.I FCF Järvamaa I 3 - 1 1
22.05.2004 Eesti meeste MV III.S Pärnu Pataljoni JK Võhma Linnameeskond - Pärnu Pataljoni JK 0 - 7 1
18.05.2004 Eesti noorte MV A1.I A1.I Tervis Kalev P. A1.I Tervis Kalev P. - A1.I FCF Haapsalu 3 - 1 1
15.05.2004 Eesti meeste MV III.S Pärnu Pataljoni JK Pärnu Pataljoni JK - Pärnu JK Vaprus II 2 - 2 1
16.04.2004 Eesti noorte MV A1.I A1.I Tervis Kalev P. A1.I Ajax Estel II - A1.I Tervis Kalev P. 0 - 6 1
09.10.2003 Eesti noorte MV A2.I A2.I TervisKalev A2.I TervisKalev - A2.I Flora Kehtna 6 - 1 2
01.10.2003 Eesti noorte MV A2.I A2.I TervisKalev A2.I TervisKalev - A2.I Merkuur-Juunior 9 - 2 3
28.09.2003 Eesti meeste MV II.W/S Pärnu JK Vaprus II Pärnu JK Vaprus II - JK Kernu Kadakas 4 - 1 1
24.09.2003 Eesti noorte MV A2.I A2.I TervisKalev A2.I Tammeka Tartu - A2.I TervisKalev 3 - 6 1
23.08.2003 Eesti meeste MV II.W/S Pärnu JK Vaprus II Pärnu JK Vaprus II - FC Tarvastu ja JK Tõrva ÜM 3 - 3 1
04.08.2003 Eesti meeste MV II.W/S Pärnu JK Vaprus II FC Valga II - Pärnu JK Vaprus II 4 - 3 1
19.07.2003 Eesti meeste MV II.W/S Pärnu JK Vaprus II HÜJK Emmaste - Pärnu JK Vaprus II 2 - 3 2
04.06.2003 Eesti noorte MV A2.I A2.I TervisKalev A2.I TervisKalev - A2.I TJK 9 - 0 2
31.05.2003 Eesti meeste MV II.W/S Pärnu JK Vaprus II FC Elva - Pärnu JK Vaprus II 0 - 1 1
21.05.2003 Eesti noorte MV A2.I A2.I TervisKalev A2.I TervisKalev - A2.I Tammeka Tartu 5 - 7 1
16.09.2002 Eesti noorte MV B1.I A2.I TervisKalev A2.I TervisKalev - TB1-TJK I 7 - 2 1
03.09.2002 Eesti noorte MV B1.I A2.I TervisKalev A2.I TervisKalev - A2.I Merkuur-Juunior 8 - 0 1
27.08.2002 Eesti noorte MV B1.I A2.I TervisKalev A2.I TervisKalev - A2.I Flora Kehtna 5 - 1 1
01.06.2002 Eesti noorte MV B1.I A2.I TervisKalev A2.I TervisKalev - TB1-Jõhvi SK 6 - 0 2
07.05.2002 Eesti noorte MV B1.I A2.I TervisKalev A2.I Merkuur-Juunior - A2.I TervisKalev 2 - 5 1
Näita veel