Kuupäev Võistlus Liiga Võistkond Mäng Tulemus Kollaseid Punaseid
19.07.2020 Rannajalgpall Ranna ML R. BSC Üksjalgvärav Elementmaster R. BSC Üksjalgvärav Elementmaster - R. BSC LAT 5 - 8 1 0
29.06.2019 Rannajalgpall Ranna ML R. BSC Üksjalgvärav Elementmaster R. BSC Üksjalgvärav Elementmaster - R. Saue JK 1 - 4 1 0
01.09.2018 Eesti meeste MV II.W/S Pärnu JK Poseidon Türi Ganvix JK - Pärnu JK Poseidon 4 - 2 1 0
11.08.2018 Eesti meeste MV II.W/S Pärnu JK Poseidon Läänemaa JK - Pärnu JK Poseidon 1 - 2 1 0
03.04.2018 Eesti meeste MV ELB Vändra JK Vaprus Tallinna FC Flora U19 - Vändra JK Vaprus 0 - 1 1 0
16.08.2017 Eesti meeste MV ELB Vändra JK Vaprus Vändra JK Vaprus - Tartu JK Tammeka U21 3 - 1 1 0
13.08.2017 Eesti meeste MV ELB Vändra JK Vaprus JK Tallinna Kalev U21 - Vändra JK Vaprus 0 - 0 1 0
20.08.2016 Rannajalgpall Ranna ML R. Üksjalgvärav Vitamin Well R. IAFA - R. Üksjalgvärav Vitamin Well 3 - 9 1 0
06.09.2015 Eesti meeste MV III.W Pärnu Jalgpalliklubi Pärnu Jalgpalliklubi - Lihula JK 6 - 0 1 0
27.04.2014 Eesti meeste MV II.W/S JK Tallinna Kalev U21 Sörve JK - JK Tallinna Kalev U21 0 - 2 1 0
10.03.2013 Eesti meeste MV ELB Nõmme JK Kalju II Nõmme JK Kalju II - Pärnu Linnameeskond 0 - 1 1 0
07.10.2012 Eesti meeste MV EL Pärnu Linnameeskond Pärnu Linnameeskond - Tartu JK Tammeka II 2 - 4 1 0
16.09.2012 Eesti meeste MV EL Pärnu Linnameeskond Rakvere JK Tarvas - Pärnu Linnameeskond 5 - 4 1 0
29.07.2012 Eesti meeste MV EL Pärnu Linnameeskond Pärnu Linnameeskond - Kohtla-Järve FC Lootus 1 - 0 1 0
17.06.2012 Eesti meeste MV EL Pärnu Linnameeskond Tallinna FC Infonet - Pärnu Linnameeskond 4 - 1 1 0
23.05.2012 Eesti meeste MV EL Pärnu Linnameeskond Kiviõli Tamme Auto - Pärnu Linnameeskond 1 - 1 1 0
19.11.2011 Eesti meeste MV Üleminek.meeste Pärnu Linnameeskond Pärnu Linnameeskond - Tartu JK Tammeka II 0 - 1

(4 - 5)

PEN

0 1
30.10.2011 Eesti meeste MV EL Pärnu Linnameeskond Pärnu Linnameeskond - Tallinna JK Legion 4 - 0 0 1
25.09.2011 Eesti meeste MV EL Pärnu Linnameeskond Pärnu Linnameeskond - JK Tallinna Kalev 0 - 3 0 1
11.09.2011 Eesti meeste MV EL Pärnu Linnameeskond Kiviõli Tamme Auto - Pärnu Linnameeskond 1 - 1 1 0
22.05.2011 Eesti meeste MV EL Pärnu Linnameeskond Pärnu Linnameeskond - Tallinna FC Levadia II 0 - 5 1 0
08.05.2011 Eesti meeste MV EL Pärnu Linnameeskond Tallinna FC Infonet - Pärnu Linnameeskond 3 - 3 1 0
24.04.2011 Eesti meeste MV EL Pärnu Linnameeskond Tallinna JK Legion - Pärnu Linnameeskond 0 - 1 1 0
17.04.2011 Eesti meeste MV EL Pärnu Linnameeskond Tallinna FC Levadia II - Pärnu Linnameeskond 1 - 1 1 0
06.03.2011 Eesti meeste MV EL Pärnu Linnameeskond Kiviõli Tamme Auto - Pärnu Linnameeskond 2 - 1 1 0
19.11.2010 Eesti noorte MV B1.I PJK/Vaprus (94) PJK/Vaprus (94) - TJK Legion (94) 1 - 2 1 0
24.10.2010 Eesti meeste MV EL Pärnu JK Vaprus Pärnu JK Vaprus - Lasnamäe FC Ajax 0 - 4 1 0
18.05.2010 Eesti noorte MV B1.I PJK/Vaprus (94) PJK/Vaprus (94) - SK 10 Premium (94) 6 - 2 1 0
16.05.2010 Eesti meeste MV EL Pärnu JK Vaprus Pärnu JK Vaprus - Lasnamäe FC Ajax 0 - 0 1 0
21.10.2009 Eesti noorte MV B2.I PJK/Vaprus (94) Paide Linnameeskond (94) - PJK/Vaprus (94) 3 - 6 1 0
05.08.2009 Eesti noorte MV B2.I PJK/Vaprus (94) Tallinna FC Flora (94) - PJK/Vaprus (94) 1 - 1 1 0
13.05.2009 Eesti meeste MV U-17 U-17 Viljandi JK Tulevik U-17 Viljandi JK Tulevik - Eesti U15 4 - 2 1 0
06.05.2009 Eesti noorte MV B2.I PJK/Vaprus (94) PJK/Vaprus (94) - SC Bercy (94) 4 - 1 1 0
13.04.2009 Eesti noorte MV B2.I PJK/Vaprus (94) FC Lootos (94) - PJK/Vaprus (94) 0 - 9 1 0
Näita veel