Tallinna FCI Levadia Tallinna FCI Levadia

07.03.2020
13:00

FC Kuressaare FC Kuressaare
Tallinna FCI Levadia Tallinna FCI Levadia

14.03.2020
13:00

Viljandi JK Tulevik Viljandi JK Tulevik
Tallinna FC Flora Tallinna FC Flora

22.03.2020
15:00

Tallinna FCI Levadia Tallinna FCI Levadia
Tallinna FCI Levadia Tallinna FCI Levadia

04.04.2020
16:00

Tallinna JK Legion Tallinna JK Legion
JK Tallinna Kalev JK Tallinna Kalev

08.04.2020
17:00

Tallinna FCI Levadia Tallinna FCI Levadia
JK Narva Trans JK Narva Trans

12.04.2020
15:00

Tallinna FCI Levadia Tallinna FCI Levadia
Tallinna FCI Levadia Tallinna FCI Levadia

18.04.2020
16:00

Nõmme Kalju FC Nõmme Kalju FC
Tartu JK Tammeka Tartu JK Tammeka

22.04.2020
19:00

Tallinna FCI Levadia Tallinna FCI Levadia
Tallinna FCI Levadia Tallinna FCI Levadia

26.04.2020
15:00

Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond
FC Kuressaare FC Kuressaare

30.04.2020
19:30

Tallinna FCI Levadia Tallinna FCI Levadia
Tallinna FCI Levadia Tallinna FCI Levadia

06.05.2020
19:30

Tartu JK Tammeka Tartu JK Tammeka
Viljandi JK Tulevik Viljandi JK Tulevik

10.05.2020
19:00

Tallinna FCI Levadia Tallinna FCI Levadia
Nõmme Kalju FC Nõmme Kalju FC

16.05.2020
16:00

Tallinna FCI Levadia Tallinna FCI Levadia
JK Narva Trans JK Narva Trans

19.05.2020
19:30

Tallinna FCI Levadia Tallinna FCI Levadia
Tallinna FCI Levadia Tallinna FCI Levadia

26.05.2020
19:00

JK Tallinna Kalev JK Tallinna Kalev
Tallinna JK Legion Tallinna JK Legion

29.05.2020
19:30

Tallinna FCI Levadia Tallinna FCI Levadia
Tallinna FCI Levadia Tallinna FCI Levadia

26.06.2020
19:30

Tallinna FC Flora Tallinna FC Flora
Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond

01.07.2020
19:00

Tallinna FCI Levadia Tallinna FCI Levadia
Tallinna FCI Levadia Tallinna FCI Levadia

19.07.2020
16:00

Tartu JK Tammeka Tartu JK Tammeka
Tallinna FCI Levadia Tallinna FCI Levadia

26.07.2020
19:00

JK Narva Trans JK Narva Trans
Tallinna FCI Levadia Tallinna FCI Levadia

02.08.2020
16:00

Nõmme Kalju FC Nõmme Kalju FC
Viljandi JK Tulevik Viljandi JK Tulevik

08.08.2020
16:00

Tallinna FCI Levadia Tallinna FCI Levadia
Tallinna FCI Levadia Tallinna FCI Levadia

11.08.2020
19:00

Tallinna JK Legion Tallinna JK Legion
Tallinna FCI Levadia Tallinna FCI Levadia

14.08.2020
19:30

JK Tallinna Kalev JK Tallinna Kalev
Tallinna FC Flora Tallinna FC Flora

22.08.2020
16:00

Tallinna FCI Levadia Tallinna FCI Levadia
Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond

26.08.2020
18:45

Tallinna FCI Levadia Tallinna FCI Levadia
Tallinna FCI Levadia Tallinna FCI Levadia

29.08.2020
16:00

FC Kuressaare FC Kuressaare
JK Tallinna Kalev JK Tallinna Kalev

12.09.2020
16:00

Tallinna FCI Levadia Tallinna FCI Levadia
Tallinna FCI Levadia Tallinna FCI Levadia

16.09.2020
19:30

Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond
FC Kuressaare FC Kuressaare

19.09.2020
13:00

Tallinna FCI Levadia Tallinna FCI Levadia
Nõmme Kalju FC Nõmme Kalju FC

26.09.2020
16:00

Tallinna FCI Levadia Tallinna FCI Levadia
Tallinna FCI Levadia Tallinna FCI Levadia

03.10.2020
16:00

JK Narva Trans JK Narva Trans
Tallinna FCI Levadia Tallinna FCI Levadia

17.10.2020
16:00

Viljandi JK Tulevik Viljandi JK Tulevik
Tallinna JK Legion Tallinna JK Legion

25.10.2020
13:00

Tallinna FCI Levadia Tallinna FCI Levadia
Tallinna FCI Levadia Tallinna FCI Levadia

01.11.2020
16:00

Tallinna FC Flora Tallinna FC Flora
Tartu JK Tammeka Tartu JK Tammeka

07.11.2020
13:00

Tallinna FCI Levadia Tallinna FCI Levadia