Tartu JK Tammeka Tartu JK Tammeka

10.03.2019
13:00

Maardu Linnameeskond Maardu Linnameeskond
Viljandi JK Tulevik Viljandi JK Tulevik

16.03.2019
13:00

Tartu JK Tammeka Tartu JK Tammeka
Tallinna FC Flora Tallinna FC Flora

30.03.2019
19:00

Tartu JK Tammeka Tartu JK Tammeka
Tartu JK Tammeka Tartu JK Tammeka

02.04.2019
19:00

Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond
Tartu JK Tammeka Tartu JK Tammeka

07.04.2019
13:00

Tallinna FCI Levadia Tallinna FCI Levadia
Nõmme Kalju FC Nõmme Kalju FC

14.04.2019
15:00

Tartu JK Tammeka Tartu JK Tammeka
Tartu JK Tammeka Tartu JK Tammeka

20.04.2019
16:00

JK Narva Trans JK Narva Trans
JK Tallinna Kalev JK Tallinna Kalev

27.04.2019
13:00

Tartu JK Tammeka Tartu JK Tammeka
Tartu JK Tammeka Tartu JK Tammeka

03.05.2019
19:00

FC Kuressaare FC Kuressaare
Tallinna FCI Levadia Tallinna FCI Levadia

11.05.2019
16:00

Tartu JK Tammeka Tartu JK Tammeka
Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond

18.05.2019
19:00

Tartu JK Tammeka Tartu JK Tammeka
Tartu JK Tammeka Tartu JK Tammeka

22.05.2019
19:30

Tallinna FC Flora Tallinna FC Flora
Maardu Linnameeskond Maardu Linnameeskond

28.05.2019
19:00

Tartu JK Tammeka Tartu JK Tammeka
Tartu JK Tammeka Tartu JK Tammeka

01.06.2019
19:00

Viljandi JK Tulevik Viljandi JK Tulevik
FC Kuressaare FC Kuressaare

15.06.2019
19:00

Tartu JK Tammeka Tartu JK Tammeka
Tartu JK Tammeka Tartu JK Tammeka

18.06.2019
19:00

JK Tallinna Kalev JK Tallinna Kalev
JK Narva Trans JK Narva Trans

22.06.2019
19:00

Tartu JK Tammeka Tartu JK Tammeka
Tartu JK Tammeka Tartu JK Tammeka

28.06.2019
19:30

Nõmme Kalju FC Nõmme Kalju FC
Viljandi JK Tulevik Viljandi JK Tulevik

06.07.2019
19:00

Tartu JK Tammeka Tartu JK Tammeka
Tartu JK Tammeka Tartu JK Tammeka

20.07.2019
16:00

JK Tallinna Kalev JK Tallinna Kalev
Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond

26.07.2019
19:30

Tartu JK Tammeka Tartu JK Tammeka
Tartu JK Tammeka Tartu JK Tammeka

02.08.2019
19:00

Maardu Linnameeskond Maardu Linnameeskond
Tallinna FC Flora Tallinna FC Flora

09.08.2019
19:30

Tartu JK Tammeka Tartu JK Tammeka
Tartu JK Tammeka Tartu JK Tammeka

16.08.2019
19:00

JK Narva Trans JK Narva Trans
FC Kuressaare FC Kuressaare

23.08.2019
18:45

Tartu JK Tammeka Tartu JK Tammeka
Tartu JK Tammeka Tartu JK Tammeka

27.08.2019
19:30

Tallinna FCI Levadia Tallinna FCI Levadia
Tartu JK Tammeka Tartu JK Tammeka

31.08.2019
19:00

Nõmme Kalju FC Nõmme Kalju FC
Maardu Linnameeskond Maardu Linnameeskond

15.09.2019
15:00

Tartu JK Tammeka Tartu JK Tammeka
JK Narva Trans JK Narva Trans

18.09.2019
19:00

Tartu JK Tammeka Tartu JK Tammeka
Tartu JK Tammeka Tartu JK Tammeka

22.09.2019
15:00

Tallinna FC Flora Tallinna FC Flora
Tartu JK Tammeka Tartu JK Tammeka

27.09.2019
19:30

FC Kuressaare FC Kuressaare
Tallinna FCI Levadia Tallinna FCI Levadia

06.10.2019
15:00

Tartu JK Tammeka Tartu JK Tammeka
Tartu JK Tammeka Tartu JK Tammeka

20.10.2019
13:00

Viljandi JK Tulevik Viljandi JK Tulevik
JK Tallinna Kalev JK Tallinna Kalev

26.10.2019
13:00

Tartu JK Tammeka Tartu JK Tammeka
Tartu JK Tammeka Tartu JK Tammeka

03.11.2019
13:00

Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond
Nõmme Kalju FC Nõmme Kalju FC

09.11.2019
13:00

Tartu JK Tammeka Tartu JK Tammeka