Tartu JK Welco Tartu JK Welco

07.03.2019
19:00

FC Elva FC Elva
FC Elva FC Elva

17.03.2019
13:00

JK Tallinna Kalev U21 JK Tallinna Kalev U21
Kohtla-Järve JK Järve Kohtla-Järve JK Järve

30.03.2019
13:00

FC Elva FC Elva
Tallinna FC Flora U21 Tallinna FC Flora U21

04.04.2019
18:30

FC Elva FC Elva
FC Elva FC Elva

07.04.2019
13:00

Rakvere JK Tarvas Rakvere JK Tarvas
Tallinna JK Legion Tallinna JK Legion

13.04.2019
13:00

FC Elva FC Elva
FC Elva FC Elva

20.04.2019
13:00

Pärnu JK Vaprus Pärnu JK Vaprus
FC Elva FC Elva

27.04.2019
13:00

Tallinna FCI Levadia U21 Tallinna FCI Levadia U21
Tartu JK Tammeka U21 Tartu JK Tammeka U21

04.05.2019
13:00

FC Elva FC Elva
JK Tallinna Kalev U21 JK Tallinna Kalev U21

11.05.2019
13:00

FC Elva FC Elva
FC Elva FC Elva

18.05.2019
13:00

Tallinna JK Legion Tallinna JK Legion
FC Elva FC Elva

23.05.2019
19:00

Kohtla-Järve JK Järve Kohtla-Järve JK Järve
Rakvere JK Tarvas Rakvere JK Tarvas

30.05.2019
18:30

FC Elva FC Elva
FC Elva FC Elva

03.06.2019
19:00

Tartu JK Tammeka U21 Tartu JK Tammeka U21
Tallinna FCI Levadia U21 Tallinna FCI Levadia U21

15.06.2019
13:00

FC Elva FC Elva
FC Elva FC Elva

20.06.2019
19:30

Tartu JK Welco Tartu JK Welco
Pärnu JK Vaprus Pärnu JK Vaprus

27.06.2019
20:00

FC Elva FC Elva
FC Elva FC Elva

01.07.2019
19:30

Tallinna FC Flora U21 Tallinna FC Flora U21
Kohtla-Järve JK Järve Kohtla-Järve JK Järve

06.07.2019
19:00

FC Elva FC Elva
FC Elva FC Elva

18.07.2019
19:00

Tartu JK Welco Tartu JK Welco
FC Elva FC Elva

27.07.2019
19:00

Pärnu JK Vaprus Pärnu JK Vaprus
JK Tallinna Kalev U21 JK Tallinna Kalev U21

01.08.2019
19:00

FC Elva FC Elva
Tallinna JK Legion Tallinna JK Legion

10.08.2019
19:00

FC Elva FC Elva
FC Elva FC Elva

15.08.2019
19:00

Tallinna FC Flora U21 Tallinna FC Flora U21
Rakvere JK Tarvas Rakvere JK Tarvas

23.08.2019
18:30

FC Elva FC Elva
FC Elva FC Elva

29.08.2019
18:30

Tartu JK Tammeka U21 Tartu JK Tammeka U21
Tallinna FCI Levadia U21 Tallinna FCI Levadia U21

02.09.2019
19:00

FC Elva FC Elva
FC Elva FC Elva

15.09.2019
13:00

Kohtla-Järve JK Järve Kohtla-Järve JK Järve
Pärnu JK Vaprus Pärnu JK Vaprus

19.09.2019
18:30

FC Elva FC Elva
Tallinna FC Flora U21 Tallinna FC Flora U21

23.09.2019
17:30

FC Elva FC Elva
FC Elva FC Elva

29.09.2019
13:00

JK Tallinna Kalev U21 JK Tallinna Kalev U21
FC Elva FC Elva

05.10.2019
13:00

Rakvere JK Tarvas Rakvere JK Tarvas
Tartu JK Tammeka U21 Tartu JK Tammeka U21

17.10.2019
19:00

FC Elva FC Elva
Tartu JK Welco Tartu JK Welco

26.10.2019
13:00

FC Elva FC Elva
FC Elva FC Elva

03.11.2019
13:00

Tallinna FCI Levadia U21 Tallinna FCI Levadia U21
FC Elva FC Elva

10.11.2019
13:00

Tallinna JK Legion Tallinna JK Legion