Kohtla-Järve JK Järve Kohtla-Järve JK Järve

30.05.2019
19:00

Pärnu JK Vaprus Pärnu JK Vaprus
Kohtla-Järve JK Järve Kohtla-Järve JK Järve

02.06.2019
19:00

Rakvere JK Tarvas Rakvere JK Tarvas
Tallinna FC Flora U21 Tallinna FC Flora U21

13.06.2019
19:00

Kohtla-Järve JK Järve Kohtla-Järve JK Järve
Tallinna JK Legion Tallinna JK Legion

20.06.2019
19:30

Kohtla-Järve JK Järve Kohtla-Järve JK Järve
Kohtla-Järve JK Järve Kohtla-Järve JK Järve

28.06.2019
19:00

JK Tallinna Kalev U21 JK Tallinna Kalev U21
Tallinna FCI Levadia U21 Tallinna FCI Levadia U21

01.07.2019
19:30

Kohtla-Järve JK Järve Kohtla-Järve JK Järve
Kohtla-Järve JK Järve Kohtla-Järve JK Järve

06.07.2019
19:00

FC Elva FC Elva
Rakvere JK Tarvas Rakvere JK Tarvas

13.07.2019
19:00

Kohtla-Järve JK Järve Kohtla-Järve JK Järve
Pärnu JK Vaprus Pärnu JK Vaprus

18.07.2019
19:00

Kohtla-Järve JK Järve Kohtla-Järve JK Järve
Rakvere JK Tarvas Rakvere JK Tarvas

25.07.2019
19:00

Kohtla-Järve JK Järve Kohtla-Järve JK Järve
Kohtla-Järve JK Järve Kohtla-Järve JK Järve

03.08.2019
19:00

Tartu JK Tammeka U21 Tartu JK Tammeka U21
Kohtla-Järve JK Järve Kohtla-Järve JK Järve

08.08.2019
19:00

JK Tallinna Kalev U21 JK Tallinna Kalev U21
Tallinna FCI Levadia U21 Tallinna FCI Levadia U21

16.08.2019
19:00

Kohtla-Järve JK Järve Kohtla-Järve JK Järve
Kohtla-Järve JK Järve Kohtla-Järve JK Järve

23.08.2019
18:30

Tallinna JK Legion Tallinna JK Legion
Tallinna FC Flora U21 Tallinna FC Flora U21

29.08.2019
18:30

Kohtla-Järve JK Järve Kohtla-Järve JK Järve
Kohtla-Järve JK Järve Kohtla-Järve JK Järve

01.09.2019
13:00

Tartu JK Welco Tartu JK Welco
FC Elva FC Elva

15.09.2019
13:00

Kohtla-Järve JK Järve Kohtla-Järve JK Järve
Tartu JK Tammeka U21 Tartu JK Tammeka U21

19.09.2019
19:00

Kohtla-Järve JK Järve Kohtla-Järve JK Järve
Kohtla-Järve JK Järve Kohtla-Järve JK Järve

22.09.2019
13:00

Pärnu JK Vaprus Pärnu JK Vaprus
Kohtla-Järve JK Järve Kohtla-Järve JK Järve

28.09.2019
13:00

Tallinna FC Flora U21 Tallinna FC Flora U21
JK Tallinna Kalev U21 JK Tallinna Kalev U21

06.10.2019
13:00

Kohtla-Järve JK Järve Kohtla-Järve JK Järve
Kohtla-Järve JK Järve Kohtla-Järve JK Järve

20.10.2019
13:00

Tallinna FCI Levadia U21 Tallinna FCI Levadia U21
Tallinna JK Legion Tallinna JK Legion

26.10.2019
13:00

Kohtla-Järve JK Järve Kohtla-Järve JK Järve
Tartu JK Welco Tartu JK Welco

31.10.2019
19:00

Kohtla-Järve JK Järve Kohtla-Järve JK Järve
Kohtla-Järve JK Järve Kohtla-Järve JK Järve

10.11.2019
13:00

Rakvere JK Tarvas Rakvere JK Tarvas